Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cruiserda yanlarda deri heybeler falan sevmiyorum yolculuğa çıkıcaksam ancak evde 5 yıllık kappalarım var çok şık her motora uyuyor atıyorum arka seleye yoluma bakıyorum.. biz harley davidson ile marlboro man nesliyiz onları izledik o hayalle büyüdük zaten cruiser sevdamda o filimle ateşlendi hala cruisera bindim mi kendimi mickey rouke gibi hissediyorum
    selamlar..pardon bu söylediğiniz bu çantalar nasıl oluyor. bende çanta monte ettirmek istemiyorum. teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hala cevabımı alamadım arkadaşlar lütfen yardım edin İzmirdeki 2012 ve üstü hyosung sahiplerine duyurulur Rica ediyorum öğrenciyim, 2 yıldır para biriktiriyorum ve şu motoru görmeden almak istemiyorum.

ARKADAŞLAR YARDIM! Çıldırmak üzereyim, motor almaya karar verdim 1-2 ay içinde alacağım ve şu kahrolası motoru bir türlü göremiyorum, geçen sene aradım bayii sipariş üzerine getiriyoruz dedi az önce aradım gene öyle. İzmir Karşıyaka-Bornova vs civarında ikamet eden 2012 ve üstü gv 250 ye sahip arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz? Gelip motorunuzu görmek istiyorum sadece tipini, malzeme kalitesini incelemek istiyorum, üzerine bineceğim kontağı çevirmeyeceğim. Yardımlarınızı bekliyorum yoksa hyosungtan soğumama ramak kaldı! 250 cc motor alıyoruz 9000 sayıyoruz adamların ellerine ama motorun tipini bile göremiyoruz, üzerine oturamıyoruz!
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Tşekkür ederim. Sana da daha iyileri nasip olur inşaAllah.

Sen de dizliksiz kullanma zaten bence. Ama dizlikleri takıp, motorun üstüne usturuklu şekilde oturduktan sonra, dizlikler depoda nereye tam denk geliyorsa, 4-5 Cm çapında kendinden yapışkanlı yuvarlak keçe veya benzeri bir şey yapıştır oraya.

Şöyle bir şey. Bunların farklı malzemelerden olanı da var.

Ya da depo klıfı kullanabilirsin;

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen o güzelim motorunu satıyorsun ya ben burda çıldırıyorum ya o motor satılmaz valla bak.. git sür fikrini değiştir simsiyah HYOSUNG hemde full yapma gözünü seveyim..

benim bir önceki sahibi dizlikle kullanmış benim depoda izler var malesef..
    ogzcngdk ve Slience bunu beğendiler.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yapmışsın kardeşim? Yerden yere vurmuşsun motoru. Ben satıyorum.

Şaka bir yana ben 11. Maddeye takıldım. Radyatörün patlamasının Koruma demiriyle alakası varsa ki, tüm koruma demirleri zaten oraya takılmıyor mu? Ben tekrar inceledim bir sorun olacak durum göremedim.
    Hic bir motorda radyatör,koruma demirinin altında yer almıyor,etrafında oluyor,zaten gv nin orjin koruma demiride şase ye bağlanıyor, yurt dışındaki sitelerde gördüğüm resimlerde de özel yapılan çalışmalarda radyatörün etrafına bir çerçeve yapılıp o şekilde bağlanıyor.Bu şekilde ufak tefek düşmelerde radyatörün patlaması engelleniyor.

Pitcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oguzcan koruma demiiri şekil olarak güzel dursada statik boya ve demir olunca malzeme en ufak bir sürtmede mukavemet ve koruma görevini yerine getirmeyip çizilecektir.msa nın yaptıkları krom paslanmaz malzemeden mamul kolayla egilip bükülmez koruma görevini de yerine getirdiği gibi çizilmesi çok zor çizilse bile basit bir polisajla yep yeni oluyor çok seferde test edildi hemde 250 tl bilginize
    msa sisi barların dan GARAJ HAREME getirdim 3 adet bir adettte koruma demiri var ilk gelen takar 5322124353

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

Gerçekten güzelmiş daha önce forumda çok benzeri tasarlanmıştı. İstanbul da bunu yapabilen var mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:36 ----------

Arkadaşlar,

Hyosungsource siparişi sonucu aşağıdaki durum normal midir?

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...m1.jpg</a></a>
    sertaç normal gibi ama hala gelmediyse gümrüğe takılmış olabilir bu gibi durumlarda bana tel açarsan yardımcı olurum lee ile GARAJ olarak anlaşma yaptık şiparişleri bizim üzerimizden yaparsanız nakliye ve gümrük gibi konularda sıkıntınız olmaz bilginize[/QUOTE]

Selam, maalesef ürün takibinde hiç bir değişiklik yok, aynı şekilde duruyor. İlk siparişiminde gümrüğe takılma olasılığı pek bir hoş oldu :(
    Lee ile anlaşmalı olduğunuzu bilmiyordum, yoksa hiç bulaşmazdım bu işe.. Yardımcı olabilirsen gerçekten sevinirim..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar..pardon bu söylediğiniz bu çantalar nasıl oluyor. bende çanta monte ettirmek istemiyorum. teşekkürler..
    Bu tip at selenin üstüne kemerini sık tamamdır basit pratik ve universal motorunuzu satsanızda yenisinede uyar ben sadece uzun yola çıkarken yanımda yük varsa ki oluyor çoğu vakit kıyafet falan bavul niyetine kullanıyorum ben alalı 5 yıl oldu şimdi daha iyi gelişmiş modern modelleride vardır..

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    [QUOTE=logaritma;3006772]Bu tip at selenin üstüne kemerini sık tamamdır basit pratik ve universal motorunuzu satsanızda yenisinede uyar ben sadece uzun yola çıkarken yanımda yük varsa ki oluyor çoğu vakit kıyafet falan bavul niyetine kullanıyorum ben alalı 5 yıl oldu şimdi daha iyi gelişmiş modern modelleride vardır..

http://www.anesmotor.com/images/prod.../455_buyuk.jpg
    http://images.gittigidiyor.com/4467/...44670734_0.jpg çok teşşekkürler..gerçekten pratik vede estetik...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

http://imageshack.us/setlogin.php?lo...903e6d83929253

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    kullanması pratik ama gv250de güzel görüneceğinden şüpheliyim

Arkadaşlar bu 3. yazışım yeter artık, kendi aranızda konuşmaktan bana cevap vermiyorsunuz, yardımcı olacak olan yok mu?

Alıntı Felsefeci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala cevabımı alamadım arkadaşlar lütfen yardım edin İzmirdeki 2012 ve üstü hyosung sahiplerine duyurulur Rica ediyorum öğrenciyim, 2 yıldır para biriktiriyorum ve şu motoru görmeden almak istemiyorum.
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı WanDoGa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence senin valf hava deliğini tam kapatmış o şekilde de kalmış benimki si ise kafasına göre takılıyor bazen tam açık (yüksek devir) bazen tam kapalı (istop).

Demek istediğin yöntemi anladım. Ben Antalya'dayım sen İstanbul'da yinede teklifin için saol. Keşke İstanbul'da olsam en azından usta gibi ustalar mevcut burada motoru servise götürüyorsun ben enjeksiyonlu motordan anlamam diyorlar.

Valfi değiştirdim sorun hala aynı beyin kontrol ediyor ama konumlandıramıyor. Beyine reset attırmayı deneyeceğim ama nerede onu bilemiyorum. Araba beyincileri yapabilir mi acaba?

Bu durumu yaşayanlar için geçici çözüm yöntemim: Hava filtresinden çıkan hortumu çıkartıp oraya bir musluk/vana (akvaryum vanası) takıyorsun sonra motoru çalıştırıp manuel olarak vanayı yavaş yavaş kısıyor rölanti ayarını yapıyorsun; motor ısınınca biraz daha kısmak gerekiyor
    Arkdaşlar motoser(istanbulda) diye bir yer orada yaptıklarını söylemişlerdi ama sorun valfden çok beyinden kaynaklanıyor. Ben iki adet hava deliğini tıkayıp rolanti ayarını yükselttim. Beyin rolantime karışmıyor yani. Çözümü çok zor değil beyine reset attırıp veya değiştirme maliyetine girmedim.
    S&T kanuni Gv 250

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    İzmir civarında ilan da yok gidip göresin..niyetin varsa karburatorlu bir tane incele,aradaki fark oturuş pozisyonunda yenilerde kollarin biraz daha açık duruyor,keza dirsekler vücuda temas edecek gibi yakın degil;gidin yapısı biraz farklı..bunun dısında ölçü farkı yok gibi,fotolardan rengi ve egsozlari zaten görüyorsun.ben motorumu görmeden uzerine binmeden aldım,ciddiyim ve tavsiye ederim
    İzmirde olsam seve seve yardımcı olurdum..
    Felsefeci bunu beğendi.
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir civarında ilan da yok gidip göresin..niyetin varsa karburatorlu bir tane incele,aradaki fark oturuş pozisyonunda yenilerde kollarin biraz daha açık duruyor,keza dirsekler vücuda temas edecek gibi yakın degil;gidin yapısı biraz farklı..bunun dısında ölçü farkı yok gibi,fotolardan rengi ve egsozlari zaten görüyorsun.ben motorumu görmeden uzerine binmeden aldım,ciddiyim ve tavsiye ederim
    İzmirde olsam seve seve yardımcı olurdum..
    GV 250 sahibi İzmir'de yok sanırım.

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Arkadaşlar bu haftasonu hava baya güzel, Kırklarelinde Dupnisa mağrası diye ilginç bir yer varmış. İsterseniz cumartesi gidip, cumartesi akşamını iğneadada kamp veya pansiyonda geçirebiliriz. Yada günübirlik gidip dönebiliriz.

Başka önerisi olan varsa başka bir yerede gidebiliriz

Evet arkadaşlar ne diyorsunuz?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar benim ayna sizlere ömür önceki sahibi biyerlere çarpmıştı zaten gidiciydi ve gitti şimdi orjinalmi alayım yoksa yine kaliteli ama daha şekilli bişeylermi bakayım bilemedim..

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    arkadaşlar benim ayna sizlere ömür önceki sahibi biyerlere çarpmıştı zaten gidiciydi ve gitti şimdi orjinalmi alayım yoksa yine kaliteli ama daha şekilli bişeylermi bakayım bilemedim..
    Orijinalinin kullanışlı olduğunu düşünsem de kendi adıma pek şık olduğunu düşünmüyorum. Farklı bişeyler bakabilirsin bence güzel aynalar var.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Orijinali şekilli güzel alete yakışıyor, orijinal almayacaksan görevini iyi yapan bir ayna bul. Yarasa kanadı gibi ayna takıp arkayı iyi göremeyeceksen bir manası yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Orijinal ayna kadar iyi görüş alanı olan bir aynaya henüz denk gelmedim. Güvenlik estetikten daha önemlidir.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    http://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=product_info&cPath=79&products _id=393

Şu aynalar gayet iyi tavsiye edebilirim, görüş açısı da gayet başarılı. Orijinal aynalar dışarlara fazla da taşıyor, daha derli toplu durmasında fayda var. Bir yerlere takıp kırması gayet rahat. O kadar aman aman gözde büyütmeye gerek yok.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    benim için görüş alanı önemli öyle küçük ayna düşünmüyorum zaten.. aynayı baya kullanıyorum.. ya koreden alıcam yada burdan bir ayna bakıcam higway hawk almak isterdim ama çooook pahalı

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    oğuzcan kaç para dediler higway hawk a?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler