Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darklore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Vt750 Shadow
    Evet arkadaslar sonunda bende pazar gunu koruma demiri problemimi cozmus bulunmaktayim. Saolsun Arslan usta bnm icin pazar gunu acti atolyesini koruma demirini taktirdik cokta muhabbet bir kisi kendisi 3 saat kadar durdum ve kendi atolyem gibi hissettim ordayken isciligi ve koruma demiride 10 numara eger koruma demiri taktirmak isteyen olursa siddetle tavsiye ederim
    Teknika bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı OMENEVSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN RADYATÖRÜN ÖNÜNDEKİ TELİ ÇIKARIP YERİNE NİKELAJLI Bİ PARÇA YAPTIM LAKİN AŞAĞI DOĞRU BİRAZ EĞİK OLDUĞUNDAN PARLAKLIĞI FARK EDİLMİYOR.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

SÜPER OLMUŞ.GÜLE GÜLE KULLAN. SİS FARLARININ AKÜYE Bİ ZARARI OLDUMU? BEN AKÜDEN YER DİYE BAĞLAMAYA CESARET EDEMEDİM?
    teşekkürler henüz uzun süre açık tutmadığım için herhangi bi sıkıntı yaşamadım. feyizoğlundan netten aldım 1 günde teslim edildi. montajı kendim yaptım. aydınlatması çok iyi.bu cuma eskişehire gideceğim hava biraz kararınca açarım ve o zaman iyi bir test imkanım olucak . daha net bilgiyi o zaman veririrm.

Pitcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Herkese merhaba,

Hyosungsource artık kapanmış.. Bu sabah görünce şaşırdım, belkide son alışverişi ben yapmıştım ama bakalım tarafıma ulaşacak mı? Kargo takibi yapıyorum ürün INCHEON'da gözüküyor, ayın 11inden beri değişen bir şey yok.
    Daha önceden alışveriş yapmış deneyimli kişilere sormak isterim bu süre normal mi? http://www.track-trace.com/post buradan takip ediyorum. GÜmrüğe takılma durumu olduysa nasıl öğrenebilirim.

Teşekkürler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Pitcher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Hyosungsource artık kapanmış.. Bu sabah görünce şaşırdım, belkide son alışverişi ben yapmıştım ama bakalım tarafıma ulaşacak mı? Kargo takibi yapıyorum ürün INCHEON'da gözüküyor, ayın 11inden beri değişen bir şey yok.
    Daha önceden alışveriş yapmış deneyimli kişilere sormak isterim bu süre normal mi? http://www.track-trace.com/post buradan takip ediyorum. GÜmrüğe takılma durumu olduysa nasıl öğrenebilirim.

Teşekkürler..
    Hyosungsource.com'um kapanması gerçekten şaşırtıcı. Süre gayet normal, sorgulamayı ptt'nin sitesinden yaparsan Türkiye'ye geldikten sonraki durumunu ve gümrüğe takılıp takılmadığını da görebilirsin.
    Pitcher bunu beğendi.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Herkese merhaba,

Teşekkürler..
    Aldığın ürün 75 euro'yu geçmediyse gümrük sorunu olmaz, paket boyutu da aşırı büyük olmayacak; motor parçalarında da sıkıntı olabiliyor bazen. Takip numarası veriyor muydu hyosource hatırlamıyorum ama varsa şurdan takip etsen daha rahat olur http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta-yd_yeniweb.php

hyosungsource da kötü olmuş ya eşantiyon yolluyordu arada eleman illa ki.

---------- Post added at 11:31 ---------- Previous post was at 11:20 ----------

Bir de bizim motorun anahtarını yaptırmaya çalışmıştım anahtarcıda, uygun anahtar bulamadı. Bunu yurtdışından getirtip mi yaptırtmak gerekiyor illa ki?
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Kapanırken alternatiflerini önermesi güzel olmuş

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kapanırken alternatiflerini önermesi güzel olmuş
    Çok fazla incelemedim ama verdikleri alternatiflerdeki fiyatlar biraz fazla gibi geldi. Yazdıklarının dışında bir site daha var benim bildiğim. http://koreanbikeparts.com/

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir de bizim motorun anahtarını yaptırmaya çalışmıştım anahtarcıda, uygun anahtar bulamadı. Bunu yurtdışından getirtip mi yaptırtmak gerekiyor illa ki?

Başka anahtarcıya git illaki bi uyan anahtar olur. Ben ilk gittiğim anahtarcıda yaptırmıştım 3-4 yıl once.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosungsource.com'um kapanması gerçekten şaşırtıcı. Süre gayet normal, sorgulamayı ptt'nin sitesinden yaparsan Türkiye'ye geldikten sonraki durumunu ve gümrüğe takılıp takılmadığını da görebilirsin.
    30 Martta ebaydan satınaldığım ürün azönce elime ulaştı. Ptt nin sitesinden kontrol ettim defalarca en ufak bir bilgi yok. Ayrıca getiren kim bilmiyorum binanın girişine koymuş. Kızayımmı sevineyimmi.
    lycantrophic bunu beğendi.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 Martta ebaydan satınaldığım ürün azönce elime ulaştı. Ptt nin sitesinden kontrol ettim defalarca en ufak bir bilgi yok. Ayrıca getiren kim bilmiyorum binanın girişine koymuş. Kızayımmı sevineyimmi.
    Şansına çabuk gelmiş, PTT getiriyor. Paketin kayıtlı (registered mail) değildir, öyle olunca hem sorgulamada çıkmaz hem de imza karşılığı teslim edilmez.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Herkese iyi akşamlar,

Arkadaşlar bu HGS denilen illeti "BÜYÜK icadı" nereye yapıştırıyorsunuz? Bunu çıkaran zeka küpü, motosikleti düşünememişte..
    polo34 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Herkese iyi akşamlar,

Arkadaşlar bu HGS denilen illeti "BÜYÜK icadı" nereye yapıştırıyorsunuz? Bunu çıkaran zeka küpü, motosikleti düşünememişte..
    Hiç bir yere Okursa okur, okumazsa kendi bilir diyorum o da sağ olsun okumuyor. Kaçak geçiş olarak görünürse zaten plakadan okuyup düşeceği için dert etmiyorum da.
    Pitcher bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar bu g. kore k.kore savaşı bizi etkileyecekmi ?

sonra bu motorların değeri falan düşmesin yedek parçasını bulamayacak hale gelmeyelim

ne düşünüyosunuz?

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu g. kore k.kore savaşı bizi etkileyecekmi ?

sonra bu motorların değeri falan düşmesin yedek parçasını bulamayacak hale gelmeyelim

ne düşünüyosunuz?
    Dert etme dünyanın herhangi bir yerinde savaş çıksa bizde sadece benzine zam gelir.
    Pitcher, DeathRacer, ogzcngdk ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

DeathRacer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    An itibariyle Hyosungsource a giriyor olmam bir tesadüf mü yoksa site tekrardan açıldı mı ?
    Screw it! Let's Ride

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dert etme dünyanın herhangi bir yerinde savaş çıksa bizde sadece benzine zam gelir.
    En büyük dertlerden biri o da işte. Kışın neyse de yazın yollara vurunca çıkıyor acısı.

---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 11:10 ----------

hyosungsource bende de açıldı, 1 nisan da geçti ama heralde kapandık diye şaka yaptılar.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En büyük dertlerden biri o da işte. Kışın neyse de yazın yollara vurunca çıkıyor acısı.

---------- Post added at 11:12 ---------- Previous post was at 11:10 ----------

hyosungsource bende de açıldı, 1 nisan da geçti ama heralde kapandık diye şaka yaptılar.
    Yoksa bu tavsiye edilen diğer siteler bizim bu çekik gözlülerin müşterilerini çalmak için hacklemiş olmasın...? )

muncipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650 AQUILA
    Arkadaşlar olan 104 Kask şu an bu sitede 550 TL http://www.n11.com/nolan-n104-ceneden-acilir-kask-P10776019 belki ilgilenen olur...Normal fiyatı 790 TL Güzel bir fırsat ...
    Ayrıca http://www.hyosungsource.com/ hala yayınına eskisi gibi devam ediyor.Kapatıldığını nereden okudunuz ..Ben sitede bulamadım...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Hyosungsource'dan cevap geldi.. çalışmaya da deva ediyorlarmış gelecek de yaşanacak kapanma durumuna dair tavsiyeleride hazır..

"Hello,
    There was a little problem on the website but it was repaired. So it is working properly now.
    I am sorry for this inconvenience.
    If Hyosungsource.com has a problem in the future, you can just make an order through my another website at Koreanbikeparts.com.

In-cheon on the website means that your package was left In-cheon,Korea on April.11th.
    I think your package may be in the customs. Please contact Turkish post office now and ask more about it in detail.
    Thank you for your order.

Regards,
    Lee
    Hyosungsource.com"
    DeathRacer bunu beğendi.

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2013-model-full-siyah-hyosung-gv250-full-aksesuar-122103296/detay/
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2013-model-full-siyah-hyosung-gv250-full-aksesuar-122103296/detay/
    hazır full motor valla alan şanlı bence..

bu arada hyosunglar ne çabuk geldi ya geldimi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler