Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Selam millet!2005 Model 57000km de Gv250 'm halen satılık.Arayan soran varsa çevrenizde benimkini bi görmeyi tavsiye edin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    İlker daha ne km yapican be kardesim,mil olarak yazsan yine üç basamakli
    Nasil oralar,umarım güvenlik sorunu yoktur ki Turk askeri orda gayet guvendeymis,bilene sordum ogrendim(hatta zorda kalınca Türk askeri olduğunu söyleyenler varmış doğru mudur?)
    Bu arada Emre ve Rıdvan beni çeteye almadılar,ucak tamircisi aldılar bitane.adam tam cilgin,motoru kaldırıma bırakıyor bir hafta sonra gidip aynı yerden alıyor kimse dokunamiyor o derece
    Slayerrr ve cancalskan bunu beğendiler.
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    motorum artık elimde)) ama ankara trafiğinde kullanmak çooookkkk tehlikeli gibi görünüyor!!
    Slayerrr, m_cbc, yolcu114 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    merhaba arkadaşlar. bende bir gv 250 sahibi olmak ve aranıza katılmak üzereyim. aklıma takılan bir kaç soru var cevaplayabilirseniz sevinirim.
    ilk sorum gv 250 2013 modelleri s&t olarak mı hyusong olarak mı geldi. benim baktıklarımda hep s&t yazıyor. konuyu yanlış mı biliyorum acaba.
    şehir içinde kullanmakta zorluk çeker miyim? aks mesafesi uzun olunca aklıma takılmıyor değil. dönüş çapı çok geniş gibi geliyor bana. bu konuda tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    son olarakta bu boş vites meselesi. bu konu çok konuşuldu sanırım. kimisi boşu bulabilmek için 10 dakika uğraştığını söylüyor. o arkadaşmı bulamıyor yoksa gerçekten bu kadar mı zor. gözümü korkutmuyor değil trafikte.
    son olarak beklenmedik bir durum olduğunda (hastalık, maddi vs.) ikinci eli nasıldır? cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Motosikleti
    gv250
    Alıntı diabloII adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. bende bir gv 250 sahibi olmak ve aranıza katılmak üzereyim. aklıma takılan bir kaç soru var cevaplayabilirseniz sevinirim.
    ilk sorum gv 250 2013 modelleri s&t olarak mı hyusong olarak mı geldi. benim baktıklarımda hep s&t yazıyor. konuyu yanlış mı biliyorum acaba.
    şehir içinde kullanmakta zorluk çeker miyim? aks mesafesi uzun olunca aklıma takılmıyor değil. dönüş çapı çok geniş gibi geliyor bana. bu konuda tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
    son olarakta bu boş vites meselesi. bu konu çok konuşuldu sanırım. kimisi boşu bulabilmek için 10 dakika uğraştığını söylüyor. o arkadaşmı bulamıyor yoksa gerçekten bu kadar mı zor. gözümü korkutmuyor değil trafikte.
    son olarak beklenmedik bir durum olduğunda (hastalık, maddi vs.) ikinci eli nasıldır? cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
    merhaba diablo . yeni modellerde hyosung diye yazıyor ama motor tamamen aynı tabi. boş vites konusunda söyleyeceklerim var galiba. ben motoru yaklaşık bir ay önce aldım. çok da kullanma fırsatım olmadı fakat son kullanışlarımda tek seferde bulmaya başlamıştım vitesi. yöntemini öğreniyorsun yani bir kaç zaman sonra. ama ilk kullanışlarımda kesinlikle boşa alamadım. alışmakla alakalı.
    diabloII bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Hayırlı olsun motorlariniz mutlu kullanın..
    Diablo,ben acemi olarak diyebilirim ki;manevrası cok cok rahat bir motor,duran trafikte ayağını yere basmadan arabaların arasında dolanabilirsin.2013 modellerde St yazısı yok,kesin yok
    Boş vitese de geçiyor,zor geçebiliyor ama alışıyorsun ki motor kapaliyken rahat geçiyor,zaten genelde isıtırken boş vites kullandığım icin motor kapaliyken takiyorum bosa,onun dısında da pek kullanmiyorum boş vitesi malum trafikte her an kaçmak gerekebilir diye..
    İkinci el olarak her arac gibi deger kaybeder sıfır aldıysan,arkadaslar daha iyi aydinlatabilir bu konuda..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker daha ne km yapican be kardesim,mil olarak yazsan yine üç basamakli
    Nasil oralar,umarım güvenlik sorunu yoktur ki Turk askeri orda gayet guvendeymis,bilene sordum ogrendim(hatta zorda kalınca Türk askeri olduğunu söyleyenler varmış doğru mudur?)
    Bu arada Emre ve Rıdvan beni çeteye almadılar,ucak tamircisi aldılar bitane.adam tam cilgin,motoru kaldırıma bırakıyor bir hafta sonra gidip aynı yerden alıyor kimse dokunamiyor o derece
    abi dediğin gibi ama uçakta gelirken de düşündüm şöyle transalp gibi bir motorun olacak Türkiyeden çıkıp afganistana motorla gideceksin süper macera olurdu valla
    bu arada evet başta İngilizler olmak üzere diğer yabancı ülkeler araçlarına şanlı bayrağımızı,kamuflajlarına da bayrağımızın peçini yapışıtırıyorlardı.yani ben 2009 da ilk kez geldiğimde çok daha sıklıkla görebiliyorduk ama şimdi şöyle bir göz attım sanırım isaf komutanı bu konuda ciddi uyarılarda bulunmuş artık yapmıyorlar gibi görünüyor..
    cancalskan ve seyyah06 bunu beğendiler.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Mümkünse batıya sürmeyi tercih ederdim,Akdeniz kıyısında sagdan sagdan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Mümkünse batıya sürmeyi tercih ederdim,Akdeniz kıyısında sagdan sagdan
    Ya işte insan patron olunca böyle elit bir insan oluyor. Transalp'le bozuk topraklı yollarda Afganistan'a gidip pis otellerde kalmak yerine crusier'la Avrupa'ya gidip samanyolu kadar yıldızı olan otellerde kalıyor falan.

DeathRacer ve cancalskan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Yok ben Mısır Tunus Fas gibi kıyılardan bahsediyorum batıya doğru,ne isim var kendini beğenmiş Avrupa kıyılarında dii mi ya?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yok ben Mısır Tunus Fas gibi kıyılardan bahsediyorum batıya doğru,ne isim var kendini beğenmiş Avrupa kıyılarında dii mi ya?
    Ya bırak çadırda bile kalmayan insanın ne işi var Fas'mış Tunus'muş.

Ayrıca önceki mesajımın neyin intikamı olduğunu biliyorsun dimi?

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Aynen biliyorum da,sen de çadır konusunda yanılıyorsun biliyorsun di mi?
    Tüm karadeniz kıyılarımızı çadırda konaklayarak gecmisligim var

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:30 ----------

Ayrıca ben nokta atışı yapmıştım,lütfen yani carpitmayalim

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu arka amortisörleri nasıl ayarlıycam ben yani ayarlayacak anahtarı nerden bulacam siz ismini söyleyin bizim okulda vardır muhakkak bugün babamla beraber bindik birde bir iki eşya vardı anası ağladı amortisörlerin bir kademe sertleştirmeyi düşünüyorum
    numaraların yazılı olduğu kısımdan yukarı doğru çekerek döndürebilirsin, ben öyle yapıyorum

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    @ege926 @LEVENT E.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. İkinci elde deger kaybetmesinden ziyade ikinci el pazarı var mı? Bir çok model insanların ilk ve son motoru olabiliyor. Satamıyorlar ikinci eli ölü oluyor bu sebepten sormuştum.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Geride kalan sayfalara goz atarsan ne kadar hareket olduğunu görebilirsin,insanlar gayet bekliyor temiz motor düşmesini.motoruna iyi bakarsan rahatça satarsın bence.
    diabloII bunu beğendi.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Buradakiler motorlarını birbirlerine satıyorlar genelde
    diabloII bunu beğendi.

ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    m_cbc nin katkılarıyla bulduğum cam ve sis farklarını paylaşıyorum arkadaşlar biraz test ettim ön cam işe yarar gibi bunu da halletmiş oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

m_cbc ve Zengibar bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar merhaba aklımda birşeyler var benim motorun radyatör kapağını söküp boyasını bir şekilde çıkartıp nikelaj kaplattırıcam sonra yerine takıcam

varmı daha önce deneyen? tavsiye edermisiniz? bence olmayacak birşey değil

tazman06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    arkadaşlar sonunda bende bir gv 250 kullanıcı oldum
    m_cbc, helin126, muncipoyraz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı helin126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorum artık elimde)) ama ankara trafiğinde kullanmak çooookkkk tehlikeli gibi görünüyor!!
    hayırlı olsun..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:34 ----------

Alıntı tazman06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sonunda bende bir gv 250 kullanıcı oldum
    hayırlı olsun..
    helin126 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler