Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pitcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Merhaba, bir soruyla daha karşınızdayım; Armode AR-103 çantasını kullanan var mı? önerir misiniz? Sinyal falan taşımadan direkt kullanabiliyormuyum? Bir de kullanan var ise resim paylaşabilir mi?
    Teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Pitcher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bir soruyla daha karşınızdayım; Armode AR-103 çantasını kullanan var mı? önerir misiniz? Sinyal falan taşımadan direkt kullanabiliyormuyum? Bir de kullanan var ise resim paylaşabilir mi?
    Teşekkürler..
    Ben onu kullandım, hatta ilk aldığımda kullandım diğer MCT'den kalmıştı. Çantalar amortisörlere sürttüğü için gayet güzel parçalandı, görüntü güzel gözüküyor da. Demir bağlantı aparatı şart ona.
    Pitcher bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Cihan hayırlı uğurlu olsun dostum yeni motorun,kazasız belasız güzel günlerde kullanmanı diliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    misonXD
    tekrar selamlar görüşelim buralardaysanız uygun olunca camı bi siteden aldım araştırılmış bişe değil yani öle çok büyük değil aparatları tam da gv'ye uymadı ama bi şekilde tutturdum yakıştı

Kantır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    ya arkadaslar MSA dan sisy bar yaptıran varsa bi resim koyabilir mi ? dusunuyorum orjinalıni mi alayım dıye bir turlu karar veremedım MSAdakininde seklını bilmiyorum sizce hangisi daha iyi olur ?

Motosikleti
    rtr 150 gri
    iyi akşamlar arkadaşlar. elimde 6000 tl para var chopper tarzı motor düşünüyorum aklımda olan modeller. yamaha virago 250(2000 model) yamaha 535(1997 model) ,yamaha drag star(2002 model) birde bana daha yakın olan 2005 ve üstü hyosung var siz bu motorun kullanacıları olarak bu motorlardan hangisini tercih edersiniz. bu hyosung sağlamm mı sorun çıkarırmı ( sakin bir kullanıcıyım bakıma dikkat ederim ) siz olsanız bu meblağ karşısında hangisini tercih edersiniz

ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı canoz67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar selamlar görüşelim buralardaysanız uygun olunca camı bi siteden aldım araştırılmış bişe değil yani öle çok büyük değil aparatları tam da gv'ye uymadı ama bi şekilde tutturdum yakıştı
    ben her zaman burdayım. Tabi 3 ay daha . görevim bitince istanbula döneceğim ben de en sonunda koreden getirteceğim

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Kantır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaslar MSA dan sisy bar yaptıran varsa bi resim koyabilir mi ? dusunuyorum orjinalıni mi alayım dıye bir turlu karar veremedım MSAdakininde seklını bilmiyorum sizce hangisi daha iyi olur ?
    Sahibindende var bikaç tane de bence görüntü olarak orijinali daha güzel, hem de nakliyeyle bile orijinalle aynı fiyata geliyordu değmez onu almaya.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibindende var bikaç tane de bence görüntü olarak orijinali daha güzel, hem de nakliyeyle bile orijinalle aynı fiyata geliyordu değmez onu almaya.
    GÖRÜNTÜ olarak da kalite olarakta msa nın yaptıgı daha güzel hafta sonu imalat bitecek krom malzemeden yapıldıgı için daha dayanıklı ve kesinlikle paslanmaz orjinaller nikel kaplama bir süre sonra paslanmalar başlıyor bilginiz olsun koruma demirleride paslanmaz istiyene kargoda yapabiliriz lazım olan arayabilir 5322124353 kaya

ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    ayrıca arkadaşlar dün sis farlarını bağladım. Aslında bağlayamadım montajından sonra elektriği bağlamaya çalıştım. Seri olarak bağladım ve araya bir anahtar koydum. Direk aküye bağlantı çektim ancak şöyle bir durumla karşılaştım. Elimde olan + - uçlarını aküye değdirince farlar yandı bu kısım olağan zaten ama sadece gelişi bağladığımda da farlar yandı . Yani devre tamamlanmadan farlar yandı. bu bana çok ilginç geldi. Ne yapacağımı bilemedim. Bu normal midir? Bilen biri yardımcı olabilir mi lütfen?

Motosikleti
    gv250
    merhaba arkadaşlar.
    kısa sürede motorumun çoğu eksiğini tamamladım.
    msa dan sisy bar koruma demiri ve yüklük yaptırdım bir çift de armode ar 750 çanta taktım. en kısa zamanda da bir ön cam almayı düşünüyorum.
    yakında buradan fotoğrafları paylaşıp fikirlerinizi almak isterim.
    herkese kazasız belasız sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru 4-5 kullanmıyorum. Aküyü sökmeyide unuttğum için normal olarak aküsü bitti. Bugün vurdururarak çalıştırmayı denedim, zar zor çalıştı fakaat böyle civ civ civ diye hiç duymadığım bir uyarı sesi erdi. Bir süre sonra stop etti ve bir daha çalıştıramadım. Bu civ civ uyarı sesi nedir? Daha önce hiç başınıza geldi mi?

Aküyü söktüm bir arkadaş gece şarz edecek yarında çalışmazsa sebebi ne olabilir?
    fatih bey ben motoru ilk aldığımda tanıtan çocuk, kesinlikle vurdurma yaparak çalıştırmayacaksın enjeksiyonlu sistem olduğu için arızaya geçer diye bir laf etmişti. geçerliliği nedir bilmiyorum ama sizin kuş sesi bundan olabilir

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı ege926 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.
    kısa sürede motorumun çoğu eksiğini tamamladım.
    msa dan sisy bar koruma demiri ve yüklük yaptırdım bir çift de armode ar 750 çanta taktım. en kısa zamanda da bir ön cam almayı düşünüyorum.
    yakında buradan fotoğrafları paylaşıp fikirlerinizi almak isterim.
    herkese kazasız belasız sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

fatih bey ben motoru ilk aldığımda tanıtan çocuk, kesinlikle vurdurma yaparak çalıştırmayacaksın enjeksiyonlu sistem olduğu için arızaya geçer diye bir laf etmişti. geçerliliği nedir bilmiyorum ama sizin kuş sesi bundan olabilir
    ege motorun fotosunu koysana bi merak ettim

muncipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650 AQUILA
    Hyosung GV 250 mi alalı 2 Ay oldu fakat daha henüz ehliyetimi alamadığım için trafiğe çıkmıyordum.Trafik direksiyon sınavına son bir hafta hala tüm riskleri göze alarak çamlıcadaki evimden kadıköy salı pazarına gittim...Bu videoyuda Gopro Hero 3 Silver edition ile çektim...Umarım beğenirsiniz.Sadece kişisel tecrübemi paylaşmak adına bu videoyu yayınlıyorum...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte aynı fiyata geldiği için öyle kararsız kaldım valla kaya usta da oyle dedi şimdi daha da kararsızım :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GÖRÜNTÜ olarak da kalite olarakta msa nın yaptıgı daha güzel hafta sonu imalat bitecek krom malzemeden yapıldıgı için daha dayanıklı ve kesinlikle paslanmaz orjinaller nikel kaplama bir süre sonra paslanmalar başlıyor bilginiz olsun koruma demirleride paslanmaz istiyene kargoda yapabiliriz lazım olan arayabilir 5322124353 kaya
    Bir süre sonra paslanmaya başlıyor dediğiniz sissy bar bende 8 yıldır paslanmadı -ki motorumu sık sık temizleyip parlatan biri de değilimdir. Bu kadar dayanıyorsa daha dayanıklısına ihtiyaç yok bence.

Alıntı ozgurparlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca arkadaşlar dün sis farlarını bağladım. Aslında bağlayamadım montajından sonra elektriği bağlamaya çalıştım. Seri olarak bağladım ve araya bir anahtar koydum. Direk aküye bağlantı çektim ancak şöyle bir durumla karşılaştım. Elimde olan + - uçlarını aküye değdirince farlar yandı bu kısım olağan zaten ama sadece gelişi bağladığımda da farlar yandı . Yani devre tamamlanmadan farlar yandı. bu bana çok ilginç geldi. Ne yapacağımı bilemedim. Bu normal midir? Bilen biri yardımcı olabilir mi lütfen?
    Tam olarak anlamadım ama eksi kutbuna bağlantı yapmadan çalıştığından bahsediyorsan, sis farının kasasından da şase alıyor olabilir. Eğer öyleyse artı kutbunu bağlaman ve sis farının motorun şasesinde herhangi bir yere temas etmesi yeterlidir. Ama tabii ki sen yine eksi kutbunu bağla.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı muncipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung GV 250 mi alalı 2 Ay oldu fakat daha henüz ehliyetimi alamadığım için trafiğe çıkmıyordum.Trafik direksiyon sınavına son bir hafta hala tüm riskleri göze alarak çamlıcadaki evimden kadıköy salı pazarına gittim...Bu videoyuda Gopro Hero 3 Silver edition ile çektim...Umarım beğenirsiniz.Sadece kişisel tecrübemi paylaşmak adına bu videoyu yayınlıyorum...

http://www.youtube.com/watch?v=8otPiZO3dgg
    çok güzel olmus eline sağlık ilk trafik deneyimine göre iyi valla abi
    muncipoyraz bunu beğendi.

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    ulen ridvan dun foto makinen yaninda degildi dimi yoksa azini burnunu operim bi resim cekmedin)) bidahaki bulusmada yaninda olsun face fotolari cekmek istiyorum fonda kopru falan))) yeni tanistigim arkadaslara da selam olsun tekrardan. levent ve mert (mert miydi emin olamiyorum haci okadar sukunet halindeydinki)))

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 senedir kullanıyorum, orijinal sisi barda kesinlikle bir paslanma kararma yok, ayrıca MSA'nın yaptığı da gayet kaba görünüşlü.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen ridvan dun foto makinen yaninda degildi dimi yoksa azini burnunu operim bi resim cekmedin)) bidahaki bulusmada yaninda olsun face fotolari cekmek istiyorum fonda kopru falan))) yeni tanistigim arkadaslara da selam olsun tekrardan. levent ve mert (mert miydi emin olamiyorum haci okadar sukunet halindeydinki)))
    Yok yanıma değildi, Mert değil Mehmet olacak

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Eyvallah Can ben de memnun oldum..Mehmet hoşlanmadığı kişilerle pek konuşmuyor,sana isinamadi sanirim
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler