Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar hic lastik degistiren oldu mu aranizda? fiyatlari nasil o ebatlarda takim lastik bulabildiniz mi yoksa on farkli arka farkli mi taktiniz?
    Metzeler, Unilli ve Sava'da uygun ölçüler var, tabi arka 140/90-15 olmak şartıyla. Metzeler yoktu piyasada şu an var mı bilmiyorum. Ben, Uğur ve Emre unilli kullanıyoruz memnunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metzeler, Unilli ve Sava'da uygun ölçüler var, tabi arka 140/90-15 olmak şartıyla. Metzeler yoktu piyasada şu an var mı bilmiyorum. Ben, Uğur ve Emre unilli kullanıyoruz memnunuz.
    sağol hocam fiyatlar nasıldı siz aldığınızda? bu shinkolar çok kayıyor yaz ortasında değiştiririm belki ömrü de biterse o zamana kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

bu arada motordan çıkan akü ve konjektörü aldım, yetkili satıcıya götürüp para iadesi isteyeceğim ama bakalım ne kadar uğraştıracaklar. yağ olayını da sordum. içindeki yağdan farklı marka kullandıkları için kompresyonla yağ haznesini iyice temizlemişler içeriye o yüzden fazla yağ konmuş.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    sağol hocam fiyatlar nasıldı siz aldığınızda? bu shinkolar çok kayıyor yaz ortasında değiştiririm belki ömrü de biterse o zamana kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

bu arada motordan çıkan akü ve konjektörü aldım, yetkili satıcıya götürüp para iadesi isteyeceğim ama bakalım ne kadar uğraştıracaklar. yağ olayını da sordum. içindeki yağdan farklı marka kullandıkları için kompresyonla yağ haznesini iyice temizlemişler içeriye o yüzden fazla yağ konmuş.
    O lastiklerin dişleri bitmiyor, benim yaklaşık 40.000 deki lastiklerim diş derinliği olarak yeni gibiydi Yağ açıklaması gerçekçi gelmedi ama içinde fazla yağ olmadıktan sonra sorun değil.

Motosikleti
    O lastiklerin dişleri bitmiyor, benim yaklaşık 40.000 deki lastiklerim diş derinliği olarak yeni gibiydi Yağ açıklaması gerçekçi gelmedi ama içinde fazla yağ olmadıktan sonra sorun değil.
    hadi ya.. hocam peki bu motopark nerede hatta senin servise gideceğin zaman birlikte gitsek belki daha az kazıklanırım hem

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

O lastiklerin dişleri bitmiyor, benim yaklaşık 40.000 deki lastiklerim diş derinliği olarak yeni gibiydi
    lastik değil bunlar ya plastik bişi 1 saat trafikteydim gezdim tozdum lastiğe dokunuyorum hala sert hiç bir ufak yumuşama yok

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Sava ön arka 220tl,Hadımköy'deki merkezinde montaj dahil.Kuru hava performansı 10 numara,ancak yağışta biraz kayıyor.Shinko'dan çok daha yumuşak.Slovak üretimi Bridgestone hamurlu.

Motosikleti
    abi ciddi misin? bana tarif eder misin yerlerini? hem de takım olarak bu fiyata??

g_gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Savayı bende kullanıyorum şuana kadar bir sıkıntımda olmadı.Hamuru söylendiği gibi gayet yumuşak.İnternet üzerindende sipariş verebilirsiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hadi ya.. hocam peki bu motopark nerede hatta senin servise gideceğin zaman birlikte gitsek belki daha az kazıklanırım hem
    Avcılar'da http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2668046

Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sava ön arka 220tl,Hadımköy'deki merkezinde montaj dahil.Kuru hava performansı 10 numara,ancak yağışta biraz kayıyor.Shinko'dan çok daha yumuşak.Slovak üretimi Bridgestone hamurlu.
    Unilii montaj dahil 380 TL, Metzeler 450-500 TL civarıydı.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Rıdvan biseyler daha yap ayağımız alışsın,sen esnaf bı adama benziyosun bı ikram yaparsın ?
    audioslave ve Slayerrr bunu beğendiler.
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    abi ciddi misin? bana tarif eder misin yerlerini? hem de takım olarak bu fiyata??
    http://www.savaturkiye.com bu adreste iletişim bölümüne tıkla.Yılbaşında bu fiyata ön arka taktırmıştım.Şimdi fiyat değişmişmidir bilmiyorum bir sormak lazım.Fuarda da standı vardı,ben artık taktırdığım için sormamıştım.

Önemli Not:Bu arada ön tekerleği sökmek için gereken ebatta alyenları yoktu.Bende sadece arkayı onlara değiştirttim sonra bi motorcuya gidip önü taktırdıydım.Sava'ya gidecek olanlar telden bi teyit etsinler,belki tedarik etmişlerdir ön teker için gerekli alyeni.

ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    merhaba arkadaşlar kendime ön cam bakıyordum sahibinden'den 2 ilan gördüm bu ürünler kullanan var mı aranızda ? yada bakınca bızım gv ye uyarlar dimi? gv ye göre diye yazıyorda ne bileyim sizden bi teyit alayım istedim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-motosiklet-hyosung-gv-250-on-cam-44917785/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-hyosung-gv-250-on-cam-116417840/detay

hamzasirek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    merhaba
    bu ilanın sahibi aramızdan birisimi acaba
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-temiz-gv250-5300-km-117517032/detay

Motosikleti
    suzuki GW250 Inazuma
    Merhaba arkadaslar
    Ben Samsun'dan Ismail. Bugune kadar Celik Martian scooter, fz6, aprilia capanord, ve xciting 500 kullandim.Aslinda bir cruiser seveniyim ancak cevrenin de etkisi ile(cruiser iyi viraj almaz vs. ) ve almak istedigim cruiser sahiplerinin de pazarliktaki kendini begenmis tavirlari nedeniyle cruiser'a girmedim. Goruldugu uzere agresif bir naked(hayatimin hatasi idi 11 beygirlik can cin con malindan ona atlamak cahillik iste )enduro ve sonrasinda uzun sure ise maxi scooter kullandim(en rahat ettigim xciting 500 idi her yonden).2011 haziraninda xciting 500u sattiktan sonra Amerika'ya gittim ve geri geldigimde cebimde bes kurus kalmadigi icin halen motorsuzum.Insallah nisan-mayis gibi tekrar motoruma kavusucam.Tabi bu sefer citayi bayagi asagi dusurdum, daha dogrusu xciting 500 harici motorlarda sehir icinde kullanmak eziyet oldugundan artik 250 cc bir naked veya cruiser alma dusuncesi dogdu.250 cc naked olarak suzuki inazuma su an cok populer olsa da pek de alimli gelmedi gozume ustelik 11000 liraya varan fiyati suratimi asti.Su an 250 cc cruiserlar icinde fiyat performans olarak cogu kisi gv 250 deyince ben de bir arastirayim dedim.Acikcasi 2013 modeli hic gormedim forumda biraz aradim ancak ya tembelligimden ya da kimsenin eklemediginden dolayi gosterge depo vs detayli bir 2013 fotografi goremedim.2013 model gv 250 sahibi arkadaslar birkac fotograf eklerse sevinirim.Saygilar

Motosikleti
    selam arkadaşlar bu akşam içerenköy carrefour'da gördüğüm kırmızı-siyah yeni model gv 250 aramızdan birine mi ait? oyalandım biraz sahibi gelirse tanışırız diye ama yağmur başlayınca eve döndüm.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    İsmail hocam 2013 modelde kapaklardaki yazılar hariç hiç bir degisiklik yok,2012 model bir tane inceleyebilirsin fikir edinmek icin..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar depo kapağının oldugu kısımda biraz paslanma var nasıl çıkarırız onu bilgisi olan varmı?

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Motorumu satışa çıkardım,Gv 250 arayan veya arayan tanıdığı olanların bilgisine arkadaşlar
    http://http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-2005-model-gv250-117486388/detay?showViewPreferences=false

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Aldık motoru cihan,ilanı kaldirabilirsin

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Çok hızlı bir alışveriş oldu

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Tamam zaten öylesine ilana koydum,bakalım tepkiniz nedir diye

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler