Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    altug09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drakyuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ey ahali bi akıl verin bu aklımı oynatacam yoksa sıfır mı ikinci el mi...yoksa başlangıç için daha ucuz rks mi..
    Bende alıcam bir türlü karar veremedim 0 mı 2 inci el mi bayilerde fiyat 9 bin tl peşinde en son 8,5 bırakıyorlar. ilk motor tecrübem olucak. motora anahtarı taktınmı deger en az bin tl düşücek. Bir yandan 0 alırsan aracın herseyini bileceksin itina ile kullanıcaksın.Aksesuar yaptırıcan. bir yandan 2 el de kafada soru işareti oluyor. 2 el temiz denk getirip uygun fiyata almakta var şimdi :D alınırsa kaç km de olmalı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı altug09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende alıcam bir türlü karar veremedim 0 mı 2 inci el mi bayilerde fiyat 9 bin tl peşinde en son 8,5 bırakıyorlar. ilk motor tecrübem olucak. motora anahtarı taktınmı deger en az bin tl düşücek. Bir yandan 0 alırsan aracın herseyini bileceksin itina ile kullanıcaksın.Aksesuar yaptırıcan. bir yandan 2 el de kafada soru işareti oluyor. 2 el temiz denk getirip uygun fiyata almakta var şimdi :D alınırsa kaç km de olmalı?
    Arkadaşlar selamlar,
    bende hyosung 250gv alacam. ama gerçekten sıkıntılıymış. sıfır yada 2. elde kararsızım. altug beyin dediklerini bende yaşıyorum. 2.elde peşin almak zorundasın, sıfırda taksit imkanı var ama indirim yok, aksesuarları bayağı tutacak. ben daha önce mct250 2 yıl kullanmıştım. koruma demiri, çanta 2. el yokmu? nasıl olur bunların 2.eli?

teşekkürler şimdiden...

ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    hocam koruma demirinin tarzı nasıl olacak? varsa foto ekler misiniz? ben de istanbul'dan sipariş veririm beğenirsem. ayrıca sissy bar da lazım, orjinaline benzer bişi arıyorum bulamazsam sipariş vericem orjinalini.[COLOR="Silver"]

Henüz yapılmadı koruma demiri. Şuan kromajı yapılıyor. muhtemelen pazar günü takacağız ve göreceğim resim çekip paylaşırım burda ama arkadaş orjinaline bakarak yapıyor. Yani çok benzeri model olarak. Ayrıca sissy bar da ayarlıyor hepsinin fotoğrafını paylaşırım pazar günü.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı ozgurparlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam koruma demirinin tarzı nasıl olacak? varsa foto ekler misiniz? ben de istanbul'dan sipariş veririm beğenirsem. ayrıca sissy bar da lazım, orjinaline benzer bişi arıyorum bulamazsam sipariş vericem orjinalini.[COLOR="Silver"]

Henüz yapılmadı koruma demiri. Şuan kromajı yapılıyor. muhtemelen pazar günü takacağız ve göreceğim resim çekip paylaşırım burda ama arkadaş orjinaline bakarak yapıyor. Yani çok benzeri model olarak. Ayrıca sissy bar da ayarlıyor hepsinin fotoğrafını paylaşırım pazar günü.
    orjinal dediginiz bu hyo source'da satilan asagi dogru bukum seklindeki mi? eger oysa; aliyorum fiyatini soyleyin bana
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yeni katılan arkadaşlarımız hoşgeldiniz..eğer gv250 yi başlangıç motoru olarak düşünüyorsanız size kişisel tavsiyem ikinci el almanı olacaktır..ama ben uzun seneler binmek istiyorum diyorsanız o zaman sıfır alın derim..
    helin126 bunu beğendi.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    arman bey motorun hala yapılmamış olmasına şaşırdım basit bir elektrik sorunu için bu kadar gün kalması ilginç
    merakımdan bugun servise gidip durumu söyledim
    debriyaj müşürü bozulmuş olabilir dolayışıyla motor viteste zannetip çalıştırmayabilir,dedi elektrik tesisatı neden değişsinki dedi birde akü yeni,olmaz ya dedi enfazla konjektör bozulmuştur
    onu anlamak ve tamir etmekte bir kaç saatlik iş dedi,
    bunları paylaşmak istedim sizinle umarım bu satırları okuduğunuzda motorun keyfini çıkarıyor olursunuz..
    vessealm..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Selamunaleyküm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bugün aldım gv 250 mi bursadan istanbula getirdim eğlenceli idi hava güzeldi. sizlere bi kaç sorum olacak müsade ederseniz

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    forumun maşallahı var gelenler gidenler motor satanlar alanlar meraklı gözler vs.
    nerede hareket orada bereket demiş atalr,
    bu arada fuarda honda nc 700 ve dl 650 ye bindim her ikiside çok keyifli geldi bana,
    şimdi değil belki ama ben gözümü şimdidien honda bb500x e dikmiş durumdayım..
    bu cc aşkı nerede duracak çok merak eedr oldum doğrusu ,50cc lik mobiletten 115 cclik rx 115 e binince bu motor benimezara götürü demiştim..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

en iyi hyosung servisi önerecek arkadaşa duacıyım. bakımını yapacam . bide egzozdan benzin kokusu çok geliyor çiğ atıyor galiba onun için ne yapayım

DeathRacer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    yanlışlık oldu alıntı yapamadım Slayerr memnun oldum Facebookta ki grubu buldum sanırım herkes orada, gezi event vs oluyor mu peki ?
    Screw it! Let's Ride

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal dediginiz bu hyo source'da satilan asagi dogru bukum seklindeki mi? eger oysa; aliyorum fiyatini soyleyin bana
    Evet benzeri. http://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=product_info&cPath=71&products _id=207 şu linktekine benzicek umarım . fiaytta makul ;)

Motosikleti
    arkadaşlar herkese selam, bu sefer sahiden hoşgelmiş oldum sanırım çünkü motoruma bu akşam itibariyle kavuştum

arman bey motorun hala yapılmamış olmasına şaşırdım basit bir elektrik sorunu için bu kadar gün kalması ilginç
    merakımdan bugun servise gidip durumu söyledim
    debriyaj müşürü bozulmuş olabilir dolayışıyla motor viteste zannetip çalıştırmayabilir,dedi elektrik tesisatı neden değişsinki dedi birde akü yeni,olmaz ya dedi enfazla konjektör bozulmuştur
    onu anlamak ve tamir etmekte bir kaç saatlik iş dedi,
    bunları paylaşmak istedim sizinle umarım bu satırları okuduğunuzda motorun keyfini çıkarıyor olursunuz..
    vessealm..
    merhaba hocam, motoru bu akşam aldım servisten. sorun biraz daha büyükmüş aslında bir de motor haftasonu opette yattı fuar nedeniyle kimse gelemedi ne yetkili ne özel servislerden. bi kağıt almıştım değişen onarılan parçalar ve yapılan işlemler olarak. onu yazarım isterseniz. akünün değişmesi gerekti. isterseniz ben size geri yollayayım garanti kapsamındaysa paranızı geri alın hocam. Gökhan Bey aküde bişi var dedi ama ben motoru izliyordum pek kulağımı veremedim kendisine o anda diğer sorunları da pek düzgün hatırlamıyorum. yapılan işlemlerin listesini yazarım ama o bakım kağıdını bulunca neyse sonunda sorunları hallettim ve bir güzel akşam turu attım motorla. gerçekten çok keyif aldım hatta bayağı bi soğudum diyordum kendi kendime bu hyodan... ama gidişi beni tekrar kendisine bağladı.

Evet benzeri. http://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=product_info&cPath=71&products _id=207 şu linktekine benzicek umarım . fiaytta makul ;)
    hocam en kısa sürede haber bekliyorum sizden ben de kargoyla temin edeyim size yapılanın aynısından. umarım fiyat fazla değildir zira belimi bktü, kırdı, göçertti bu son arıza

arkadaşlar hyo source dışında ayaklık takan-alan-bulan-gören var mı motoruna? yarın hasanpaşa custom choppers'a gideceğim bakmak için. fiyatları falan yazarım ama sizin de bulduğunuz varsa paslaşalım

herkese keyifli sürüşşler

Motosikleti
    Hyosung GV250
    arkadaşlar herkese selam, bu sefer sahiden hoşgelmiş oldum sanırım çünkü motoruma bu akşam itibariyle kavuştum

merhaba hocam, motoru bu akşam aldım servisten. sorun biraz daha büyükmüş aslında bir de motor haftasonu opette yattı fuar nedeniyle kimse gelemedi ne yetkili ne özel servislerden. bi kağıt almıştım değişen onarılan parçalar ve yapılan işlemler olarak. onu yazarım isterseniz. akünün değişmesi gerekti. isterseniz ben size geri yollayayım garanti kapsamındaysa paranızı geri alın hocam. Gökhan Bey aküde bişi var dedi ama ben motoru izliyordum pek kulağımı veremedim kendisine o anda diğer sorunları da pek düzgün hatırlamıyorum. yapılan işlemlerin listesini yazarım ama o bakım kağıdını bulunca neyse sonunda sorunları hallettim ve bir güzel akşam turu attım motorla. gerçekten çok keyif aldım hatta bayağı bi soğudum diyordum kendi kendime bu hyodan... ama gidişi beni tekrar kendisine bağladı.

hocam en kısa sürede haber bekliyorum sizden ben de kargoyla temin edeyim size yapılanın aynısından. umarım fiyat fazla değildir zira belimi bktü, kırdı, göçertti bu son arıza

arkadaşlar hyo source dışında ayaklık takan-alan-bulan-gören var mı motoruna? yarın hasanpaşa custom choppers'a gideceğim bakmak için. fiyatları falan yazarım ama sizin de bulduğunuz varsa paslaşalım

herkese keyifli sürüşşler

benımde genıs ayaklık ıhtıyacım var fıyatı 150 tl olarak anlastık hafta sonu fotoları cekıp koyarım. ıstersen sana daha detaylı resımlerde gonderebılırım tabıkı.

Motosikleti
    hepsini aldığımızda fiyatta indirim olmaz mı? 150 tl biraz fazlaymış yurtdışından orijinalini getirmek daha makul olabilir yanında da filtre vs eklenir. fotolarını bekliyorum bir göreyim hocam mmknse

Motosikleti
    Hyosung GV250
    hepsini aldığımızda fiyatta indirim olmaz mı? 150 tl biraz fazlaymış yurtdışından orijinalini getirmek daha makul olabilir yanında da filtre vs eklenir. fotolarını bekliyorum bir göreyim hocam mmknse

Haklısın belki aynı fiyattır , işçiliği daha iyidir. ama ne bileyim . görmeden benim içime sinmeyecekti. o yöntemi seçtim

Motosikleti
    Alıntı ozgurparlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın belki aynı fiyattır , işçiliği daha iyidir. ama ne bileyim . görmeden benim içime sinmeyecekti. o yöntemi seçtim
    http://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=product_info&cPath=71&products _id=972

http://www.hyosungsource.com/index.php?main_page=product_info&cPath=71&products _id=333

ben bu ikisini buldum mesela bi göz atın isterseniz. sanırım slayer da bu ürünlerden birini kullanıyor. ona da bi sormak lazım nasıl işçilik, kalite

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    hasanpaşa custom choppers nerede?

Motosikleti
    hasanpaşa motomax'ın çok yakınında açıldığını biliyorum ama tam yerini bilemiyorum. oralarda turlarsanız mutlaka göreceksiniz zaten tüm motor dükkanları birbirine çok yakın

olmadı GKN motors'a sorabilirsiniz iki dükkanın sahibi arkadaşlar.

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    hasanpaşada oturuyorum. motomaxın etrafındaki dükkanların yarısı benim eve dönüş saatimde kapanmış oluyor

Motosikleti
    orası öyle hocam istersen bi gün beraber gidelim hem indirim de alabiliriz iki kişi bişiler yaptırınca?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler