Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkur ederim cevaplariniz icin. aile hekimim canakkale'de, ikametgahim da eski evimde kaldi demek ki motoru aldiktan sonra onlari hemen halletmek gerekecek...

benim baska bir adres belirtme sansim var mi peki noterde? yoksa eski evin etrafinda postaciyi mi bekleyecegim pusuya yatip
    Noterde adres belirtemiyorsun, sadece sana adresini okuyup doğru mu diye soruyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Burdurlu kardesim o zaman bisiklete ağaç mOtoru,motora da tüp tak ama benzinli motosiklet kullan bisikleti tercih etme..ben 93 mod. emektara bile tüp takmadım ve takmam da,ayrıca motorda LPG kokusundan hiç kaçamazsın ayar kaçar mazallah
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Burdurlu kardesim o zaman bisiklete ağaç mOtoru,motora da tüp tak ama benzinli motosiklet kullan bisikleti tercih etme..ben 93 mod. emektara bile tüp takmadım ve takmam da,ayrıca motorda LPG kokusundan hiç kaçamazsın ayar kaçar mazallah
    motosiklete lpg taktiran birisiyle tanismistim hem de transalp'e taktirmisti subap ayarlarini bozdugunu, subaplarin belli araliklarla degismesi gerektigini cunku ayar tutmadiklarini soylemisti. bence pek akil kari degil parca yenilemeye harcadigin masrafi da goz onune alirsan

Noterde adres belirtemiyorsun, sadece sana adresini okuyup doğru mu diye soruyor.
    peki o adreste degilim artik dersem nolacagini bilen var mi
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    peki o adreste degilim artik dersem nolacagini bilen var mi
    Nüfus müdürlüğüne gidip yerleşim yerini güncelle diyecek %99 ihtimalle.

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Alıntı altug09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha :D Sabah sekizde 1 sayfadan başladıgım okuma işlemini şu an bitirmiş bulunmaktayım. Motoru daha almadan büyük derecede aydınlandım sayılır. Zaten soruları hem muahabbet olsun hemde içim rahatlasın diye sordum :D Bütün arkadaşlara selamlar.
    Öncelikle hoşgeldin Altuğ,
    Umarım hoş vakit geçirirsin.

Ben 5 ayda ancak 100. sayfaya gelebildim
    Super hızlısın...

Motosikleti
    Nüfus müdürlüğüne gidip yerleşim yerini güncelle diyecek %99 ihtimalle.
    sabahtan halledilecek bir şeydir umarım bu nüfus işi.. öğleden sonra kavuşmam lazım motoruma rüyalarıma bile girdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    sabahtan halledilecek bir şeydir umarım bu nüfus işi.. öğleden sonra kavuşmam lazım motoruma rüyalarıma bile girdi
    Sıra beklemezsen uzun sürecek bir iş değil, ayrıca şu anda ikametinin olduğu muhtarlıktan ya da mobil imza/elektronik imza kullanıyorsan e-devletten yapabilirsin hatta. Yalnız nüfus müdürlüğü ya da muhtarlık o adreste yaşadığına dair belge isteyecektir fatura, kira kontratı gibi. Bunlardan birisi yoksa o adreste hali hazırda ikamet eden biriyle gitmen gerekiyor. Bu yazdıklarımın doğruluğunu garanti edemem aklımda böyle kalmış sadece ilk cümleden eminim.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıra beklemezsen uzun sürecek bir iş değil, ayrıca şu anda ikametinin olduğu muhtarlıktan ya da mobil imza/elektronik imza kullanıyorsan e-devletten yapabilirsin hatta. Yalnız nüfus müdürlüğü ya da muhtarlık o adreste yaşadığına dair belge isteyecektir fatura, kira kontratı gibi. Bunlardan birisi yoksa o adreste hali hazırda ikamet eden biriyle gitmen gerekiyor. Bu yazdıklarımın doğruluğunu garanti edemem aklımda böyle kalmış sadece ilk cümleden eminim.
    teşekkürler Rıdvan Bey, sağolun. Şu gece vardiyam bitsin faturaları evden alıp nüfusa oradan hemen Kocaeli

altug09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşbulduk teşekkürler Onur.Hiç hoş vakit geçirilmiyecek gibi değil Tüm arkadaşlar samimi ve içten. Gerçekten çok faydalı bir başlık.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Kanuni'nin distribütörlüğünü yaptığı ve S&T Kanuni markasıyla satılan motorlarımız eskiden olduğu gibi Hyosung markasıyla satılmaya başlamıştır, hayırlı olsun.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni'nin distribütörlüğünü yaptığı ve S&T Kanuni markasıyla satılan motorlarımız eskiden olduğu gibi Hyosung markasıyla satılmaya başlamıştır, hayırlı olsun.

http://kanuni.com.tr/newsletter/Hyosung/Hyosung.jpg
    Hadi hayırlı olsun. İşleyişte bir değişiklik varmı acaba. Yine yedek parça ve servis kanuni elindenmi geçecek.
    Şu markayı adam akıllı bir firma ele alsa hakkıyla hizmet verse tr pazarında hondaya ciddi rakip olur . İnşallah farkındalardır.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi hayırlı olsun. İşleyişte bir değişiklik varmı acaba. Yine yedek parça ve servis kanuni elindenmi geçecek.
    Şu markayı adam akıllı bir firma ele alsa hakkıyla hizmet verse tr pazarında hondaya ciddi rakip olur . İnşallah farkındalardır.
    Bu mail Kuralkan'dan geldiğine göre maalesef düzen aynı şekilde işleyip sadece etiket değişti diye tahmin ediyorum.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Böyle isim şu bu değiştireceklerine GV700C'yi getirsinler. Bu arada 2007'den beri hyosung motosiklet üretmiyor. STMotor aslında 2007 sonrası motosikletlerin markası.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada 2007'den beri hyosung motosiklet üretmiyor. STMotor aslında 2007 sonrası motosikletlerin markası.

10 karakter

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Hyosung diye marka konusunda eziklik taşımak da değişik bir ruh hali.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    gt 250
    Arkadaşlar merhaba yagmurun altında kaldığından dolayı gv250 motorumun beyni bozulmuş. hyosungsource.com dan beyin sipariş vericem ama bir sürü secenek var hangisini sececeğimi bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
    2010 6700 kilometre enjeksiyonlu

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı iggokmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba yagmurun altında kaldığından dolayı gv250 motorumun beyni bozulmuş. hyosungsource.com dan beyin sipariş vericem ama bir sürü secenek var hangisini sececeğimi bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Bizimde başımıza gelmiş ve üniteyi değiştirmiştik.
    Sonradan öğrendiğimize göre o parçada arıza oluşmuyor sadece yazılım sorunu çıkıyormuş. Yeni yazılım attırıp kullanabilirsin . Önce bu konuyu araştırmanı öneririm. Hatta bu iş için dungle aparatıda satılıyordu bir ara nette.
    Sen buna yönelik bir konu aç daha iyi bilen birileri yardımcı olucaktır mutlaka.
    Bizdekide kısa devreden arıza yapmış ve rolantide 5000 devir çalışıp gaz verince devir düşüyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Fiyata bakınca denemeye değer.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    gt 250
    teşekkrler acayüp
    beynindeki sıkıntıdan dolayı servise götürdüğümde zaten enjeksiyonunu ayarladık, karbüratorlu gibi oldu rölantiye aldık dediler. ama bu seferde soguk havalarda gaz vermeden motoru ısındırmadan calışmıyor. bugun sabah calıştıramadım 10 dakika uğrastım o yuzden yeni bi beyin almayı düşünüyorum. türkiyedeki fiyatı 850 tl cok pahalı ama.

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=302
    http://www.hyosungsource.com/index.p...oducts_id=1891
    bide ön fren aparatı alıcam bunlardan hangisi uyar 2010 gv250 ye? Yardımcı olursanız sevinirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı iggokmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamurun altında durmakla beyine bir şey olmaz. Sonuçta yağmurda da kullanılan bir alet ve çoğu kişi de kullanıyor. belki beyinin yeri su gelecek bir yere değiştirilmişse olabilir ancak. En son diagnostic cihazı Kayalar motordaydı (istanbul'da yetkili servis) orayı bir arayıp görüş beyni kargoya gönderip yazılım yükletebilirsin. Eğer olursa en fazla üçte biri fiyatına hallolur diye düşünüyorum.

Motosikleti
    gt 250
    teşekkürler slayerrr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler