Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor satan var mı ki? Kaliteli olsun biraz pahalı da olabilir arkadaşa alıyoruz.
    Selam Murat.
    Sınıf yükseltmek maksadıyla motorumu satmayı düşünüyorum. Düşünürseniz konuşalım. Forumdan istekli arkadaşlara bir şeyler yaparız maksat ayağınız alışsın.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-sahibinden-full-aksessuarli-5500-km-de-yol-efsanesi-gv-250-107018941/detay/
    no one lives forever...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ÇAYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor güzelmiş ama fiyatı bana pek uygun gelmedi. Eyvallah, ön cam, koruma demiri, pegler, topcase falan var ama ne bileyim işte biraz çok para. Daha doğrusu 8000'e yakın olan fiyatın caydırıcılığı, 9000'e yakın oluşundan kaynaklanıyor. Neticede üstüne 500 daha koysan (halen 8,500'e satan bayiler var, üstelik peşin yerine taksitli alınabilir, hatta peşin alıcı için daha da fiyat inebilir sanırım) 0 km alabilecekken ve kalan 500 liraya da demir, cam ve pegleri (yaklaşık olarak) halledebilecekken... Neyse, piyasada mevcut bir GV 250 alıcısı olarak naçizane görüşlerim bunlar benim. Yanlış düşünüyor olabilirim, kusuruma bakmayın.
    Liberté, Égalité, Fraternité...

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı ÇAYAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor güzelmiş ama fiyatı bana pek uygun gelmedi. Eyvallah, ön cam, koruma demiri, pegler, topcase falan var ama ne bileyim işte biraz çok para. Daha doğrusu 8000'e yakın olan fiyatın caydırıcılığı, 9000'e yakın oluşundan kaynaklanıyor. Neticede üstüne 500 daha koysan (halen 8,500'e satan bayiler var, üstelik peşin yerine taksitli alınabilir, hatta peşin alıcı için daha da fiyat inebilir sanırım) 0 km alabilecekken ve kalan 500 liraya da demir, cam ve pegleri (yaklaşık olarak) halledebilecekken... Neyse, piyasada mevcut bir GV 250 alıcısı olarak naçizane görüşlerim bunlar benim. Yanlış düşünüyor olabilirim, kusuruma bakmayın.
    Bu tamamen sizin şahsi görüşünüzdür saygı duyarım çünkü şu zamana kadar bir motosiklet sahibi olmadığınız için bu genişlikte bu model bir ön camın, bu model bir motor koruma demirinin, shadow yan ayak peglerinin, arka kısımda bulunan top case in nasıl nereden bulunacağının hadi buldunuz bu model motosiklet için özel olarak üretilmemiş aksessuarların motosiklete uygulanırken ne kadarlık bir harcama yapılacağını bilemediğinizin farkındayım. Farkındaysanız sizin gibi motosiklet arayan yeni arkadaşlara motorum satılıktır diye söylemedim çünkü iyi bir motosiklet ve üzerindeki aksessuarlarının gerçek değerini ancak o motoru kullanan veya kullamış bir kişi bilebilir düşüncesindeyim. Murat Beye de bu sebeple motosikletimi tavsiye ettim. Siz sıfır alın kafanız rahat olsun.
    yolcu114, mitmuallim ve Zengibar bunu beğendiler.
    no one lives forever...

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Naçizane birkaç fikir belirtmek istiyorum.Murat'ın sattığı motordaki ön cam kesinlikle kalitelidir ve işlevini fazlasıyla yerine getirmektedir.Hyosungsource'da satılanlardan çok daha kalitelidir,dolayısıyla oradaki fiyatla değerlendirmek yanlış olur,çünkü standart ön camı kullananlar bilirler ki,sürüş anında sallanma-titreşim yapmaktadır.Zaten boyut olarak biraz daha büyük bir cama ihtiyaç duyulur.
    Koruma demiri ise 250TL'ye satılan Metal Sanatları Atölyesinin demirine bir alternatiftir.Bir motor ustası(herhalde koruma demirleri ile bilgisi varki bana böyle söyledi) MSA'de satılan demirin kusurlu olduğunu ve sağlam darbede içe doğru katlanabileceğini söyledi,ki bu durum düşmekten beter olur.
    Ekstralar da var tabiki bunların da alternatifi mevcuttur.En nihayetinde gerçekten alıcı kişi zaten araştıran ve farkında olan bir kişi olacağı için,aldığı motorun piyasasından haberi vardır.Serbest piyasa ekonomisi şartlarında yani sahibinden.com gibi sitelerde de gerçek değerinde olan araçlar da vardır aşağısında da olan vardır üstündede olanlar vardır.Fiyatı satıcı belirler.Alıcıya ise ya parasını ayarlamak yada pazarlık yapmak yada elindeki paraya göre motor almak düşer.Bu forumda fiyatın az-fiyatın çoktan ziyade biz hayırlı satışlar demeyi tercih ediyoruz.Çünkü gün gelecek satıcı biz olacağız,karşımızdakini ancak ozaman anlayabiliriz.
    gencotr, mitmuallim ve Zengibar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Gencotr'nin motorundaki camı nerden bulabiliriz.

ÇAYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kusuruma bakma Murat. Mesajda da belirttiğim gibi yanlış düşünüyor olabilirim. İddialı değilim fikrimde.

Ayrıca motordaki ön camın kalitesi her halinden belli oluyor. Hatta ilanı görünce acaba ön camı ayrı satar mı diye aklımdan geçirmiştim.

İşin aslına bakarsan mesajı yazdıktan bir süre sonra pişman olup geri siteye girip silmek istedim ama öyle bir seçenek göremedim. Çünkü benim gibi henüz kesin yorumlar yapabilecek düzeyde bilgisi olmayan birinin sırf piyasa fiyatları hakkında kafasında oluşturduğu kanıya bağlı olarak yapmış olduğu bir değerlendirmeyi gereğinden fazla ciddiye alan biri çıkıp motor hakkında olumsuz izlenim edinebilirdi. Ama dediğim gibi silme için herhangi bir buton göremediğim için öylece kaldı.

Umarım motorun hak ettiği değerinden yeni sahibine yar olur yaren olur. Sağlıcakla...
    mitmuallim, gencotr ve Zengibar bunu beğendiler.
    Liberté, Égalité, Fraternité...

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naçizane birkaç fikir belirtmek istiyorum.Murat'ın sattığı motordaki ön cam kesinlikle kalitelidir ve işlevini fazlasıyla yerine getirmektedir.Hyosungsource'da satılanlardan çok daha kalitelidir,dolayısıyla oradaki fiyatla değerlendirmek yanlış olur,çünkü standart ön camı kullananlar bilirler ki,sürüş anında sallanma-titreşim yapmaktadır.Zaten boyut olarak biraz daha büyük bir cama ihtiyaç duyulur.
    Koruma demiri ise 250TL'ye satılan Metal Sanatları Atölyesinin demirine bir alternatiftir.Bir motor ustası(herhalde koruma demirleri ile bilgisi varki bana böyle söyledi) MSA'de satılan demirin kusurlu olduğunu ve sağlam darbede içe doğru katlanabileceğini söyledi,ki bu durum düşmekten beter olur.
    Ekstralar da var tabiki bunların da alternatifi mevcuttur.En nihayetinde gerçekten alıcı kişi zaten araştıran ve farkında olan bir kişi olacağı için,aldığı motorun piyasasından haberi vardır.Serbest piyasa ekonomisi şartlarında yani sahibinden.com gibi sitelerde de gerçek değerinde olan araçlar da vardır aşağısında da olan vardır üstündede olanlar vardır.Fiyatı satıcı belirler.Alıcıya ise ya parasını ayarlamak yada pazarlık yapmak yada elindeki paraya göre motor almak düşer.Bu forumda fiyatın az-fiyatın çoktan ziyade biz hayırlı satışlar demeyi tercih ediyoruz.Çünkü gün gelecek satıcı biz olacağız,karşımızdakini ancak ozaman anlayabiliriz.
    Duygu ve düşüncelerime tercüman olan Cihan' a teşekkürlerimi iletiyorum.
    audioslave bunu beğendi.
    no one lives forever...

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Murat satınca hangi motoru almayı düşünüyorsun?
    gencotr bunu beğendi.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Murat koruma demirin güzelmiş,hala modele karar veremedigim için yaptırmadım ben de.senin model kafama yatar gibi,mümkünse tam karşıdan ve baglantiya bakarak çekilmiş birer kare fotograf paylasabilirsen cok makbule gecer..
    gencotr ve to-to bunu beğendiler.
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..

yaw ben bayadır yazmadığımı farkettim..koşturma ve telaş içindeyim..yeğeniniz ayaz salı günü ameliyat olacak..biraz tedirginlik içindeyim.kasığında fıtık teşhisi kondu..ameliyatla düzeltilecek ve aynı zamanda hazır anestezi almışken sünnetini de yapacak doktor..ama daha 13 aylık oğlumun anestezi alması beni biraz korkutuyor...neyse bende bu telaşlar var bu sıralar..

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgelmişler..

murat hayırlısı olsun motoru satlığa çıkarmışsın..dostum seni de endurocu yapalım derim ben :p bu arada ilanı inceledim,fiyatı motora göre gayet makul bence..ama şimdi kış vakti diye seni ölücüler aramaya başlayacaktır.acele etme derim ben..ayrıca ben senin motorunun rengine bayılıyorum..gv250 alacak olsam inan tek geçerim bu rengi...motor benim olsa sadece rengi için artı 1000 tl isterdim

neyse herkese sağlıklı,keyifli ve bol km li günler dilerim ancak havalara dikkat..

saygılar,sevgiler..
    gencotr bunu beğendi.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Allah şifalar versin ilker bey, küçücük bebelerde bile ilginç hastalık oluyor..Umarım sorunsuz atlatırsınız..vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar..

yaw ben bayadır yazmadığımı farkettim..koşturma ve telaş içindeyim..yeğeniniz ayaz salı günü ameliyat olacak..biraz tedirginlik içindeyim.kasığında fıtık teşhisi kondu..ameliyatla düzeltilecek ve aynı zamanda hazır anestezi almışken sünnetini de yapacak doktor..ama daha 13 aylık oğlumun anestezi alması beni biraz korkutuyor...neyse bende bu telaşlar var bu sıralar..
    Geçmiş olsun inşallah kolay ve sorunsuz atlatırsınız.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    İlker gecmis olsun kardesim,acil şifalar dilerim.buralardan bir isteginiz olursa haber etmen yeterli..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    mithat hocam,mustafa ve levent..

hepinize ayrı ayrı çok çok teşekkür ederim.iyi dilekleriniz yeterli benim için..ufak bir operasyon olduğunu söylüyorlar ama bakalım inşallah öyle olur..hayırlısıyla bunu da atlatabilirsek çok iyi olacak..

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Kusuruma bakma Murat. Mesajda da belirttiğim gibi yanlış düşünüyor olabilirim. İddialı değilim fikrimde.

Ayrıca motordaki ön camın kalitesi her halinden belli oluyor. Hatta ilanı görünce acaba ön camı ayrı satar mı diye aklımdan geçirmiştim.

İşin aslına bakarsan mesajı yazdıktan bir süre sonra pişman olup geri siteye girip silmek istedim ama öyle bir seçenek göremedim. Çünkü benim gibi henüz kesin yorumlar yapabilecek düzeyde bilgisi olmayan birinin sırf piyasa fiyatları hakkında kafasında oluşturduğu kanıya bağlı olarak yapmış olduğu bir değerlendirmeyi gereğinden fazla ciddiye alan biri çıkıp motor hakkında olumsuz izlenim edinebilirdi. Ama dediğim gibi silme için herhangi bir buton göremediğim için öylece kaldı.

Umarım motorun hak ettiği değerinden yeni sahibine yar olur yaren olur. Sağlıcakla...
    Estağfurullah kesinlikle kusura bakılacak bir şey yok. İfadelerimi yanlış yorumladın zannediyorum ama emin olun bir gün bir motosikletiniz olduğunda ve ona kendinizce değer verdiğinizde benden farklı düşünmeyeceksiniz. Ön camı ayrı olarak isterseniz onu ilan fiyatına size satabilirim motosiklet te size bedavaya gelmiş olur böylelikle.

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat satınca hangi motoru almayı düşünüyorsun?
    Mustafa biri engel olmazsa muhtemelen yine bir GV250 alabilirim. Kafamda öncelikli olarak GV650 vardı ama şu sıralar CBF600 e kendimi daha yakın hissediyorum. Biraz zaman gösterecek gibi bekleyip hepimiz göreceğiz.

Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat koruma demirin güzelmiş,hala modele karar veremedigim için yaptırmadım ben de.senin model kafama yatar gibi,mümkünse tam karşıdan ve baglantiya bakarak çekilmiş birer kare fotograf paylasabilirsen cok makbule gecer..
    Levent o mesele iki aydır aklımda ama bir türlü fırsatım olmadı. Havalar biraz düzelirse bir hafta sonu buluşalım o işi sen kendin hallet. Hatta kumpasını gönyeni metreni yanında getir ölçünü de bizzat kendin al. Beni beklersen o iş biraz uzayacak baksana.

herkese iyi akşamlar..

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgelmişler..

murat hayırlısı olsun motoru satlığa çıkarmışsın..dostum seni de endurocu yapalım derim ben :p bu arada ilanı inceledim,fiyatı motora göre gayet makul bence..ama şimdi kış vakti diye seni ölücüler aramaya başlayacaktır.acele etme derim ben..ayrıca ben senin motorunun rengine bayılıyorum..gv250 alacak olsam inan tek geçerim bu rengi...motor benim olsa sadece rengi için artı 1000 tl isterdim

neyse herkese sağlıklı,keyifli ve bol km li günler dilerim ancak havalara dikkat..

saygılar,sevgiler..
    Selam İlker. Öncelikle geçmiş olsun. Şeyzademiz inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur da sen ve annesi de yürek burkulmalarınızdan kurtulursunuz. Siz gönlünüzü ferah tutun. Tıp bilimi o kadar ilerledi ki anne karnındaki bir bebeğe kalp kapakçığı ameliyatı yapabiliyorlar. Fıtık ameliyatı küçük bir operasyon emin ol. Hem düşünsene paşamız erkekliğe ilk adımını atacak. Asıl sen bundan sonrası için endişelenmelisin bence.
    Kış aylarında yapacak bir şey olmayıp boş boş otururken şeytan dürttü dedim şu motosikleti satayım daha büyük bir şey alayım. Memlekette ölücülüğün bu denli popüler bir meslek olduğunu şu zamana kadar fark edememiştim ama dediğin gibi kış aylarının da etkisiyle soğuk memleketleri seven bu tür kişiler yurdumuza akın etmişler anladım. Mustafa ya da dediğim gibi aklımda GV650 vardı ama neden bir CBF600 olmasın diye aklımdan geçiriyordum şimdiden sonra senin verdiğin gazla motosikletin satış fiyatını 8950 yapıyorum ve DL650 ye bir göz kırpıyorum.
    no one lives forever...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motor ustası(herhalde koruma demirleri ile bilgisi varki bana böyle söyledi) MSA'de satılan demirin kusurlu olduğunu ve sağlam darbede içe doğru katlanabileceğini söyledi,ki bu durum düşmekten beter olur.
    Görüntü olarak o koruma demirini hiç beğenmiyorum ama herhangi bir hızda yere düşmekle o demirin (aslında paslanmaz çelik) içe bükülmeyeceğine eminim. O demiri bükebilecek bir kuvvet uygulandığında da çoktan motorun şasesi parçalanmış olur zaten

Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de neredeyse tam olarak öyle bir koruma demiri istiyorum ama dert etme, ben onu Murat'ın motordan sökmeyi planlıyorum benim motordayken istediğin gibi fotoğraflarsın.

Geçmiş olsun. Bildiğim kadarıyla yenge sağlıkçıydı, o olmaz demiyorsa sorun yok demektir.

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Herkese günaydın;
    Yazmaya fırsat bulabildiğim için mutluyum Öncelikle yeni katılan arkadaşlara hoş geldiniz diyorum. Yeni motor alanlar, hayırlı olsun, kazasız belasız iyi günlerde binin...

Bu formdaki arkadaşlarının birbirini kırmamak için ne denli özenli yazıp çizdiğini gösteren en güzel örneklerden bir tanesi.
    CAYAN kardeşim bir süredir yazmaya fırsat bulamamıştım, GV 250'ye olan sevdanı öylesine iyi anlıyorum ki, benim motorum kış günü yatıyor, mümkün olsa da sana versem, kendi motorunu alana kadar binip hevesini alsan.
    Umarım en kısa zamanda kavuşursun sevdalına

İlker çok geçmiş olsun kardeşim, inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur küçük adam. Sünnet de olacağı için erkekliğe bir adım daha atmış olacak Bizimki henüz dünyaya gözlerini açmadı, kızımın annesiyle bütünleşik olması sebebi ile hanım ufacık bi rahatsızlansa çok panik oluyorum, seni çok iyi anlıyorum.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam İlker. Öncelikle geçmiş olsun. Şeyzademiz inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur da sen ve annesi de yürek burkulmalarınızdan kurtulursunuz. Siz gönlünüzü ferah tutun. Tıp bilimi o kadar ilerledi ki anne karnındaki bir bebeğe kalp kapakçığı ameliyatı yapabiliyorlar. Fıtık ameliyatı küçük bir operasyon emin ol. Hem düşünsene paşamız erkekliğe ilk adımını atacak. Asıl sen bundan sonrası için endişelenmelisin bence.
    Kış aylarında yapacak bir şey olmayıp boş boş otururken şeytan dürttü dedim şu motosikleti satayım daha büyük bir şey alayım. Memlekette ölücülüğün bu denli popüler bir meslek olduğunu şu zamana kadar fark edememiştim ama dediğin gibi kış aylarının da etkisiyle soğuk memleketleri seven bu tür kişiler yurdumuza akın etmişler anladım. Mustafa ya da dediğim gibi aklımda GV650 vardı ama neden bir CBF600 olmasın diye aklımdan geçiriyordum şimdiden sonra senin verdiğin gazla motosikletin satış fiyatını 8950 yapıyorum ve DL650 ye bir göz kırpıyorum.
    hadi bakalım bu göz kırpması hayırlara vesile olsun işte tarih yeniden başlıyor

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Bildiğim kadarıyla yenge sağlıkçıydı, o olmaz demiyorsa sorun yok demektir.
    dostum eyvallah..evet özge ebe..ancak terzi kendi söküğünü dikemezmiş hesabı,ben onu teselli etmeye çalışıyorum.olaya sağlıkçı gözüyle değil anne gözüyle baktığı için tüm yükler üstümde sanki hayırlısı bakalım..

Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker çok geçmiş olsun kardeşim, inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur küçük adam. Sünnet de olacağı için erkekliğe bir adım daha atmış olacak Bizimki henüz dünyaya gözlerini açmadı, kızımın annesiyle bütünleşik olması sebebi ile hanım ufacık bi rahatsızlansa çok panik oluyorum, seni çok iyi anlıyorum.
    onur teşekkürler..inşallah sağlıklı bir şekilde hem anne hem de prenses bu doğumu atlatır da herhangi bir sıkıntı yaşamadan büyür..
    Allah kimseyi çocuğu ile sınamasın..kimseye evlat acısı yaşatmasın..

herkese kazasız belasız günler dilerim..

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntü olarak o koruma demirini hiç beğenmiyorum ama herhangi bir hızda yere düşmekle o demirin (aslında paslanmaz çelik) içe bükülmeyeceğine eminim. O demiri bükebilecek bir kuvvet uygulandığında da çoktan motorun şasesi parçalanmış olur zaten
    Maalesef önsezilerinde yanılma gördüm RıdoGeçen sene çevreyolunda emniyet şeridinde giderken beni bariyerlere sıkıştıran arabanın yüzünden koruma demirim sol taraftan içeri doğru katlandı radyatörümü az biraz ezdi.Neyseki motorumda ve bende önemli bir hasar olmamıştı,haa koruma demiri görevini fazlasıyla yerine getirdi ama koruma demiri içe katlanırken arada bacağım da olabilirdi....
    Aldığım yere giderek gerekli düzelttirme yapılarak ve pasta cila atılarak yerine geri takıldı,kullanmaya devam ediyorum.

İlker hocam,geçmiş olsun,tez zamanda sağlıklı neşeli günler diliyorum.Büyüsün minik Ayaz'a kendisi gibi mini cross moto alıcaz

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Merhaba arkadaşlar, kışın klasik sorunu olan akü problemi yaşıyorum.
    en son 15 gün kadar önce motorla gezdim. kapalı garajda yatar kendisi..
    geçen salı karın yoğun yağdığı günde bir güzel yıkayıp temizledikten sonra çalıştırıp rölentide kurulayayım dedim ama nafile..
    marş basıyor, çalışmıyor,ne oluyoruz derken akünün 26 ayını doldurduğunu ve hiç bakım görmediğini hatırladım. golden marka(mutlu akünün motor versiyonu)
    söküp motorcuya götürdüm, su ekleyip sarj etti geldim taktım çalıştı,tamam dedim sorun bitti..turlamadan yine yerinde bıraktım.
    bugün bir daha deneyeim dedim tık yok marşa bile basmıyor..tekrar motorcunun yolunu tuttuk sarj etti. kontrol etti. ama hızla amperin düştüğünü söyledi..
    yani akü bitik dedi.. eve geldim taktım.. kontak anahtarı bile yanmadı..
    anladığınız her şarjda bir adım geri gittik ....
    motorcu usta yine golden akü al dedi.. alıp takayım mı ? başka bir sorun baş göstermesi ihtimaline karşı motoru servise götüreyimde o mu halletsin ne dersini
    veya başka bir marka mı alıp taksam. kafam karıştı şimdi..
    değerli fikirlerinizi bekliyorum..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler