Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ÇAYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pardon mototal yazmışım, mototaş olacaktı. Gerçi o da yakınında sanırım. Benim sormak istediğim bu tarz firmaların genelde böyle bir politikaları var mı? Yani "kardeşim ben sizden şunu bunu onu alacağım, internette gördüğüm fiyatın dışında birşey yapar mısınız" vs. desem olağandışı bir davranış mı olur, yoksa bu motor ekipmanları piyasasındaki şirketler için normal bir hadise midir? Çünkü okuduğum yazılar oldu, internette 1000 dediklerine mağaza da 800 falan diyebiliyorlarmış diye...
    Liberté, Égalité, Fraternité...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Motor mağazalarında böyle yaparlar mı bilmiyorum ama pazarlık her yerde yapılabilir Eminönündeki fotoğraf mağazaları, aletleri sitelerindeki fiyatın 4'te 3'üne satıyorlar, motor malzemeleri satan mağazalarda durum nasıldır bilemiyorum.

Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gv takipçilerine 2 sorum olacak öncelikle nette farklı renkte yurt dışı fotoğrafları mevcut,sonuçta sözleşmeye imza atıyoruz ve Kanuni Kore'den getiriyor diye biliyorum motoru,istediğimiz rengi getirebilirmiyiz yoksa renk sınırlaması mevcut mu?Ayrıca 2013 modelle ilgili duyumu olan var mı?Nette araştırıyorum bir bilgiye ulaşamıyorum.
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaslar koruma demirinin alt ayakları nereye bağlanıyor?? önumuzdekı hafta yaptırıcamda ust ayaklar radyatör vidararına peki alt ayaklar??

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Felsefeci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gv takipçilerine 2 sorum olacak öncelikle nette farklı renkte yurt dışı fotoğrafları mevcut,sonuçta sözleşmeye imza atıyoruz ve Kanuni Kore'den getiriyor diye biliyorum motoru,istediğimiz rengi getirebilirmiyiz yoksa renk sınırlaması mevcut mu?Ayrıca 2013 modelle ilgili duyumu olan var mı?Nette araştırıyorum bir bilgiye ulaşamıyorum.
    1-2 sayfa önce Şubat'ta çıkacak yazmışlardı
    Felsefeci bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı OMENEVSE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BEN KONJEKTÖR PROBLEMİ YAŞADIM.AKÜ ŞARJ ETMİYORDU, MOTOR ÇALIŞIRKEN AKÜYE GELEN KABLOLARI ÖLÇTÜĞÜNDE 14V GÖRMELİSİN , DÜŞÜK VOLTAJ GELİYORSA KONJEKTÖRÜ DEĞİŞTİR.(FARLARIN AÇIKSA 12V A DÜŞER.)
    Voltajın 14V altında olması konjektörün arızalı olması demek değildir. 5000 devir civarında 13 voltun altına düşüyorsa sorun vardır.

Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy'de Nautilus'un karşısındaki. 9012 TL olmuş.
    Çakırca motorla görüş, daha ucuza verecektir. Pazarlık yap.

Motorlar sipariş üzerine gelmiyor halihazırda elinde olanları satıyorlar. Ben mevcut renkleri beğenmedim bana şu rengi getirin diyebileceğine pek ihtimal vermiyorum. 2013 modeller Şubat gelecek demişti bir arkadaş. Zaten daha önce geleceğini de pek sanmam.

Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar koruma demirinin alt ayakları nereye bağlanıyor?? önumuzdekı hafta yaptırıcamda ust ayaklar radyatör vidararına peki alt ayaklar??
    Ayak peglerinin bağlı olduğu kısıma bağlanıyor.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Mali;Basamaklara bağlantı yapabilirsin sanırım,yada tam arkalarindaki ufak boru çıkıntıların icine dis çekip bağlanabilir ki ben öyle yaparım muhtemelen.guzel bir model çıkar da biz de ilham alalım daha karar veremedim modele..
    2013 Gv'de muhtemelen hiç degisiklik yok ama fabrikayı arayıp ogrenilebilir,gerçi onlar Gv ile alakalı olarak buradaki ustalardan daha az şey biliyor emin olun
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Slayerrr peki fiyat olarak 8.500 civarı bu motor,ruhsat,plaka vs dahil ne kadara mal oluyor?İsteğe bağlı bayiiden koruma demiri,küçük plaka vs gibi ufak değişiklikleri de yapmak istiyorum,ufak tefek değişikliklerle birlikte her şey dahil ne kadara patlar?Ayrıca böyle bir motor için yakışan standart bir ekipman çıkarsak ortalama ne kadara mal olur korumalıklar ?
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hoşgeldin. Etkinlik için daha çok şurayı kullanıyoruz. http://www.facebook.com/groups/gv250/
    Hoşbuldum Çok Teşekkür Ederim Hemen Kayıt Oldum..
    [B][/B]YAVAŞ VE ALÇAKTAN[B][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Slayerrr peki fiyat olarak 8.500 civarı bu motor,ruhsat,plaka vs dahil ne kadara mal oluyor?İsteğe bağlı bayiiden koruma demiri,küçük plaka vs gibi ufak değişiklikleri de yapmak istiyorum,ufak tefek değişikliklerle birlikte her şey dahil ne kadara patlar?Ayrıca böyle bir motor için yakışan standart bir ekipman çıkarsak ortalama ne kadara mal olur korumalıklar ?
    8500'e alabilir misin emin değilim, ruhsat masrafları da en az 300 TL tutar hatta takipçi de para alacak 350 falan olur. Aksesuarları bayiden alamazsın çünkü distribütörü aksesuar getirmiyor zaten en çok kullanılan koruma demiri de orjinal değil Kağırhane'de bir yer yapıyor. Küçük değişikliklerden kastın ne tam olarak söylersen belki fiyatlarını söyleyebilirim. Önceki sayfada ÇAYAN'ın bir mesajında referans alabileceğin bir kaç fiyat var. Korumalar da tamamen ayırdığın bütçeye oranlı ama en azından 1000 TL'ye yakın olur.

Motosikleti
    Şu arkadaşımız anladığım kadarıyla pegin bağlı olduğu vidayı söküp daha uzununu takıp somunlu hale getirmiş doğrumudur arkadaşlar??

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:50 ----------

Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mali;Basamaklara bağlantı yapabilirsin sanırım,yada tam arkalarindaki ufak boru çıkıntıların icine dis çekip bağlanabilir ki ben öyle yaparım muhtemelen.guzel bir model çıkar da biz de ilham alalım daha karar veremedim modele..
    2013 Gv'de muhtemelen hiç degisiklik yok ama fabrikayı arayıp ogrenilebilir,gerçi onlar Gv ile alakalı olarak buradaki ustalardan daha az şey biliyor emin olun
    Önümüzdeki hafta büyük ihtimal fotoğrafları atarım yada ondan sonraki hafta malum izin günüm sadece perşembe

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu arkadaşımız anladığım kadarıyla pegin bağlı olduğu vidayı söküp daha uzununu takıp somunlu hale getirmiş doğrumudur arkadaşlar??
    Tam olarak öyle.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam olarak öyle.
    bende bu şekilde yaptırayım o zaman

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Boyle yapacaksan biraz daha uzun civata kullanıp çift somun koy kardesim kontra olsun daha sağlıklı olur.
    Bu arada merak edenler için;2013 modeller Şubat sonu geliyormuş ve su an hyosungda olup burada olmayan renklerin de gelecek olmasının dısında başka herhangi bir degisiklik yokmuş arkadaslar,bir de fiyat olmuş 9100tl..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 modeller Şubat sonu geliyormuş ve su an hyosungda olup burada olmayan renklerin de gelecek olmasının dısında başka herhangi bir degisiklik yokmuş arkadaslar,bir de fiyat olmuş 9100tl..
    Ee ozaman en düşük ikinci el GV 250'de 5bin'i hakeder değil mi? Biraz değerlernir motorlarımız

ÇAYAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee ozaman en düşük ikinci el GV 250'de 5bin'i hakeder değil mi? Biraz değerlernir motorlarımız
    Kasap et derdinde, koyun can derdinde
    Liberté, Égalité, Fraternité...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor satan var mı ki? Kaliteli olsun biraz pahalı da olabilir arkadaşa alıyoruz.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor satan var mı ki? Kaliteli olsun biraz pahalı da olabilir arkadaşa alıyoruz.
    Cihan Gv250 ADV'sini satıyordu bir ara.
    audioslave bunu beğendi.

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Selamlar forum sakinleri..yeni gelen arkadaşlar hoş gelmişler..kış geldi motorumuzu dinlenmeye aldık..dört tekerle idare ediyoruz.bahar gelsede geziler yapsakda kendimize gelsek

Motosikleti
    GV 250 2010
    Merhaba Arkadaşlar,

Facebook grup üyeliği için bende istek gönderdim. İsim Mehmet Kaya

Kış mevsiminde motosiklet branda altında duruyor ve nem yaptığı için nikelajlı yüzeylerde lekeler oluşmaya başladı. Bunları basit temizleme yolu var mı? Çamaşır suyu, tuz ruhu, kireç çözücü gibi maddelerden herhangi biri kullanılabilir mi? Deneyen arkadaş varmıdır?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler