Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Caylak hayirli olsun..
    Valla bende sen gibi cocugum dogmadan gezdirmeye basladim
    Ahlakli ve saygili bi motorcu geliyo mayista insallah...
    çaylak41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Fazer8 ABS
    Hayırlı olsun şimdiden kardes. Bizim ki yeğen daha baba olmaya var inşallah.
    Who's gonna stop us!

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Tesekkurler darisi basiniza insallah
    çaylak41 bunu beğendi.

jasonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha v-star. 650 classic ��
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah analı babalı büyütsün,tebrik ederim..

ilker abi (abi dicem yaşım 22) ben bu topicte 80. sayfa kadar geldim.yıl 2009 bir gv250 aşkıyla yanıyorsunki cok felaket.yalnız şindi profilinde başka bir motor var merak ettigim motoru büyütmek için mi satttın yoksa herhangi bir sorunla mı karşılaştın.

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Caylak Allah anneli babli buyutsun, sansi bahti acik olsun insallah.

Arkadaslar, artik benim de bir GV 250'm var 2011 Model 7100 km'de. Motor 4-44 cikisli, goturup gosterdik, kayitlari tam, bakimlari zamaninda yapilmis, bir problem cikmadi.
    Aksesuar olarak sadece heybe cantalari mevcut.
    Korumalarimin da bir kismi tamam. Kask, ceket, eldiven, dizlik.

Simdi durmaksizin Donald Duck'in cok degerli Motorsiklet Teorileri'ni okuyorum. Daha onceden motor tecrubem vardi ancak acikcasi bu teorileri okuyunca ne kadar bilgisiz
    oldugumu anladim. Bugun hava guzel, cesaret edebilirsem soyle bir turlamak istiyorum ama bir yandan da kormuyor degilim Nasil olacak bu is bilemedim
    Havalar tam bozmadan bi kac binebilsem super olacak...
    çaylak41, Levent E. ve unkazan bunu beğendiler.

jasonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha v-star. 650 classic ��
    hayırlı olsun darısı olmuyanların başına
    Rock hard ride free ! all day all night ! and All your life !

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Hayırlı olsun kazasiz belasiz sürmen duleklerimle
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı jasonn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker abi (abi dicem yaşım 22) ben bu topicte 80. sayfa kadar geldim.yıl 2009 bir gv250 aşkıyla yanıyorsunki cok felaket.yalnız şindi profilinde başka bir motor var merak ettigim motoru büyütmek için mi satttın yoksa herhangi bir sorunla mı karşılaştın.
    jasonn kardeş abi demen de bir sakınca yok zira 29 yaşındayım..evet benim gerçek anlamda ilk sahibi olduğum motor olduğu için inanılmaz bir heyecan vardı o zamanlar..ben gv250 için her zaman savunduğum bir şey var: gv250 ler bakımlarını eksiksiz ve zamanında yaptırdığın sürece evladiyelik makineler olarak kalacak ilerleyen senelerde..100 bin kmleri çok rahatlıkla görülebilir..ben o dönem izmir'de görev yapıyordum..memleket antalya..yazları motoru antalyadan alıp izmire getirirdim ve kışa kadar biner,kış gelmesine yakın tekrar antalyaya götürürdüm..antalyadaki evimizde kapalı garajımız olduğu için orada sıfır nem ve zarar ile muhafaza ederdim..bir defada hiç durmadan 550 km yolları aşmıştım o zamanlar.motora uzun yolda bindikçe gv250 ye bir kez daha aşık olmamak mümkün değil.o derece keyifli bir motor..ancak zamanla motorun gücü sana alışılmış gelmeye başlıyor ve ben hep yolda giderken etrafta görünen tarihi yerlere uğramak isterim.(tarihe özellikle arkeolojiye ilgim vardır) ancak gv250 ile bunu yapabilmek çok sağlıklı olmuyordu zira o tarz yerlere gidebilmek için anayoldan çıkıp toprak yollarda yol almak zorunda kalıyordum..bir de motor 250cc yani geçiş,başlangıç motoru ve saatte 100-110 km hızla ilerlerken sol şeride geçip araç sollamak için sol şeritte geçen vakit biraz uzun oluyordu doğal olarak..e ülkemizde seyir esnasında motor olarak ne kadar sol şeritte kalırsan o kadar riskli bir sürüş icra ediyorsun demektir..bu iki sebepten dolayı hacim büyütme ihtiyacı duydum..aslında ilk başlarda gv650 almayı o kadar çok hedefledim,kafama koydum ki..sonraları enduro tarzının bana daha fazla hitap ettiğini anladım ve yaklaşık 5 ay belki daha fazla süre 650 lik enduroları artısı ve eksisi ile araştırmaya başladım hatta araştırmaya başladık (rıdvan ile ) sonra xl650 alacağım derken kaderde dl650 sahibi olmak varmış..o yüzden dl650 sahibiyim şuan..gv250 ye hayatımın her anında kefil olurum.gv250 sini satan arkadaş ya tarz değişikliği ya da hacim büyütmek için satar..motor ile ilgili bir problem yaşayıp ta elden çıkaran bir arkadaşa bile rastlamadım şimdiye kadar..bu açıklama tatmin etmiştir umarım seni..

bu arada ismini avatarına ekle de jasonn demek zorunda kalmayalım sürekli..umarım gönlündeki motora tez zamanda kavuşursun kardeşim..

herkese kazasız belasız güvenli ve keyifli sürüşler dilerim..
    Levent E. ve burdurlu1985 bunu beğendiler.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

unkazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    Caylak Allah analı babalı büyütür inşallah.Zengibar aramıza hoşgeldin,hayırlı olsun güle güle kullan.
    Arkadaşlar bugün Sivas hafik gölüne gittim,artçım olmasına rağmen 120-140 ortalamasıyla gidip geldik 120 den itibaren rüzgarın şiddeti çok fazla hissediliyor ön cam almaya kesinlikle karar verdim

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ön cam hayattır candır tavsiye ederim.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı unkazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120 den itibaren rüzgarın şiddeti çok fazla hissediliyor ön cam almaya kesinlikle karar verdim
    130'a kadar iyi ama 140'da titriyor motor, daha şimdi geldim

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Yeni gelenler hoş geldiniz aramıza gv ailesi gittikçe büyüyor ne kaa güzell.Çaylak bahtı açık olsun yeğenimizin.Duran hafik gölüne benide götür balık tutmayamı gittiniz hafiğe.

Motosikleti
    Rx3i EVO 2016 TURUNCU
    yeni gelen arkadaşlara hoş geldin diyorum. Yeni motor alan arkadaşlarım da kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Kaç gündür ne foruma girebildim ne de motorumu sürebildim. Aman diyim arkadaşlar çorap giyerken eğildim kalkamadım. şaka gibi biraz ama dikkat edin ayakkabı, çorap giyerken çok sık oluyormuş bel incinmeleri. motorum garajda duruyor. arada gidip gidip bakıyorum benim yer,me de gezin bol bol...

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Geçmiş olsun gerbiş dikkat et kendine.belin düzelsinde motorla her zaman gezersin.

Motosikleti
    Rx3i EVO 2016 TURUNCU
    sağol dostum teşekkür ederim. vallahi gözümde tütüyor. iftarda sigara içmeyi bekleyen tiryakiler gibi bekliyorum gv'me binmeyi

Motosikleti
    ''Eskiden Bws 100 Ybr 125 '' Yenisi gv 250 olacak
    Herkese merhaba uzun suredir forumu takip eden birisiyim eski üyeliğimi mail adresi nedeniyle kaybedince yenisini açmayı düşünüyordum taki şu son 2 güne kadar. Eski motorlarım yamaha serisinden di ilk bu tutkuya bws 100 ve ardından ybr 125 ile devam ettim.Bu günlerde cruiser motor almak isteyince tekrar doğru adres olan motosiklet.net'e geri döndüm ve sizleri takip etme şansım oldu ve aranızdaki samimiyet sonucu hemen bir kullanıcı adı alarak aranıza katılmak ıstedim nedense bircok forumdan farklı olarak burda değişik birşey var belkide hepimizin aynı şeyi sevmesidir. Herneyse,diğer motor hakkında yeni katılan arkadaşlar gibi bende okumaya en basından basladım suan 25. sayfadayım ve sizleri nasıl yakalarım bilmiyorum. Eminim bende burda olmaktan keyif alıcam hepinize dolu depolu keyifli sürüşler dilerim saygılar... (muhabbetin ortasına yeni üye düştü ;) )

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Okan merhaba,ben de yazmadan edemedim;gercekten de bu forum digerlerinden farklı.birkac başlığı ben de takip ediyorum ve üyeler arasındaki samimiyet hoşgörü ve dayanışma cok büyük.diger forumlarda rastladığım tartışmalar,üstünlük mucadelesi cok rahatsız edici.32 yasında ilk motorunu almış biri olarak arkadaşların gösterdiği ilgi ve yardımsever tavırdan dolayı hepsine tekrar teşekkürler ederim.şu Rıdvan biraz tehlikeli iste ama onun da hakkından Emre geliyor
    Bu arada bir not: bugün de gördüğüm kırmızı gümüş bir Gv sahibi var haznedarda,istanbul evlerinden geçiyor bazen;benim motor onundeyse levent pastanesine bir uğrasa da tanışıp çay kahve içsek..
    TwisTeD bunu beğendi.
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Motosikleti
    ''Eskiden Bws 100 Ybr 125 '' Yenisi gv 250 olacak
    Umarım ilerleyen günlerde biz (eski) yeni üyelerde aranızda yerimizi alıcaz her neyse suan en cok istediğim şey motorlarınızın fotograflarını ıncelemek hepinize keyifli sürüşler...

g_gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Çaylak allah analı babalı büyütsün insallah.Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz aramıza,hepinize iyi günler..

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Ve KARACA yeni sahibini buldu... Tolga arkadaşımıza şimdiden kazasız keyifli sürüşler dilerim.... Biliyorum ki yeni arkadaşı ne beni nede İlker'i aratmayacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler