Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı unkazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerinde orjinal cam olan bi gv250 resmi varmı arkadaşlar.kafam allak bullak oldu,hepsini birbirine karıştırdım
    Orjinal camın en net fotoğrafları muhtemelen camın satılığı site olan hyosungsoure.com'da dır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    unkazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    Cihan teşekkürler,cam çok şık duruyor.orjinal camına alüminyum çıta ekledin yani.bu ilanda http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6194920/detay/ bitane senin cam gibi buldum ama slayerrr ilanı inceledi uymayabilir dedi.bahçelievlerde cam yapan arkadaşın teli varmı ve nekadara maledebilirim tahminen.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Bahçelievler diye kalmış aklımda ama ben bu elemandan aldım,Zeytinburnu'ndaymış;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98454775/detay

unkazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    evet 26.sayfasında 114tl fakat audioslave ın cam daha hoş duruyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahçelievler diye kalmış aklımda ama ben bu elemandan aldım,Zeytinburnu'ndaymış;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98454775/detay
    Bu ilana asıl sorun olan bağlantı aparatları dahil değil?

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Değil maalesef, eleman belirtmiş Yamaha Dragstar camı diye,yada shadow camı yazmış başka başlıkta,onlara uyumlu sadece cam satıyor

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı yavuz selçuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osaglam sattin mi Karaca' yi ?
    Henüz satmadım. Duruyor öyle...

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:48 ----------

Alıntı unkazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzerinde orjinal cam olan bi gv250 resmi varmı arkadaşlar.kafam allak bullak oldu,hepsini birbirine karıştırdım
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98424708/detay

---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:51 ----------

Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaslar ankaradan temız gt 250r veya gv 250 arıyorum . yamaha ybr motorum var ( cakal tıpı degıl ) full orjınal cok temız ybr verıp ustune nkt verebılırım. dusunenler msj atsınlar foruma gırıyorum sureklı ama bu sayfaya cok fazla takılmıyorum bılgınıze.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98424708/detay

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    ankaradan temız gt 250r veya gv 250 satanların pm lerını beklıyorum arkadaslar

merhaba arkadaşlar. Baya araştırdırdıktan sonra bende gv 250 almaya karar verdim. muhtemelen hafta içi sıfır alacagım. fiyatı 8.500 TL sanırım fiyat ta uyun fiyat. aldıktan sonra düşüncelerimi sizile paylaşmak isterim. tşk.ler

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ankaradan temız gt 250r veya gv 250 satanların pm lerını beklıyorum arkadaslar
    olgaç abi sana yazmış ilanı göstermiş..görebileceğin en temiz gv250 diyebilirim ankarada..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Herkese merhabalar;

Forma yeni uye oldum, kendimi tanitmak icin bir mesaj atmak istedim. 29 yasindayim ve makina yuksek muhendisiyim. Ankara'da ikamet ediyorum.
    Uzun bir suredir formu takip ediyorum ve arastiriyorum. Verdiginiz yararli bilgiler isiginda GV 250 almaya karar vermistim
    ancak araya askerlik girince sezonu kacirdik. Simdi askerden yeni dondum ve yeniden heveslendim.

Esasen gozume kestirdigim bir kac makina var ancak oncelikle kafamdaki en buyuk soru isaretini gidermek istiyorum.
    * Kapali bir garajim yok, kisin muhafazasini nasil yapabilirim? Burada motoru olan butun arkadaslar kapali garaja sahipler mi?
    Daha onceden cevaplanmis ise kusura bakmayin, yetirince dikkatli inceleyememis olabilirim.

Saglicakla kalin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esasen gozume kestirdigim bir kac makina var ancak oncelikle kafamdaki en buyuk soru isaretini gidermek istiyorum.
    * Kapali bir garajim yok, kisin muhafazasini nasil yapabilirim? Burada motoru olan butun arkadaslar kapali garaja sahipler mi?
    Daha onceden cevaplanmis ise kusura bakmayin, yetirince dikkatli inceleyememis olabilirim.

Saglicakla kalin.
    Hoşgeldin,
    Benim motorum bildiğin kaldırımda duruyor Doğrudan yağmur almayan bir çıkma altı. Güvenlik için de alarm ve kilit kullanıyorum.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Ben de bir ATV brandasi aldım etekleri lastikli işe yarar bence..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar;

Forma yeni uye oldum, kendimi tanitmak icin bir mesaj atmak istedim. 29 yasindayim ve makina yuksek muhendisiyim. Ankara'da ikamet ediyorum.
    Uzun bir suredir formu takip ediyorum ve arastiriyorum. Verdiginiz yararli bilgiler isiginda GV 250 almaya karar vermistim
    ancak araya askerlik girince sezonu kacirdik. Simdi askerden yeni dondum ve yeniden heveslendim.

Saglicakla kalin.
    hoşgeldin dostum aramıza..
    yalnız ismini sölemeyi unutmuşsun sana zengibar demek zorunda kalacağız sürekli böle giderse..teskeren hayırlı olsun.gv250 doğru seçim..başlığımızdaki çoğu arkadaşın kapalı garajı yok..ben son döneme kadar kapalı garajda muhafaza etmiştim.ancak son sene üzeri branda örtülü ve 2 tarafı açık,2 tarafı kapalı bir garajda muhafaza etmek zorunda kalmıştım..öncelikle sağlam yağmur geçirmez ve kenarları lastikli bir branda al,sonrada en kötü ihtimalle üstü kapalı direk yağmura mağruz kalmayacak bir yer olsun yeter..sonrasında bakarsın duruma göre..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız ismini sölemeyi unutmuşsun sana zengibar demek zorunda kalacağız sürekli böle giderse..
    Sevgili İlker ismim Onur.

Cevaplarınızı görünce çok mutlu oldum. Bu kadar sıcak ve samimi bir forma kayıt olduğum için çok mutluyum.
    Endişelerimi giderecek cevaplar yazmışınız. Bu durumda herkesin yaptığı gibi çadır işimi görecek.

Şimdi sıra geldi alacağımız makinaya. Aslında Karaca çok hoşuma gidiyor fakat bütçemin biraz üstünde kalıyor.
    Pahalı demiyorum, Olgaç Bey sakın yanlış anlamayın. Aksesuarlarını düşününce kesinlikle biçilen bedeli hak ediyor.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    ikinci el alacaksan karacanın ustune yok
    hosgeldın onu bu arada ben mesut gv'sız gv hayranıyım buralarda takılmak çok hosuma gidiyor
    arada SLM millet deyp takipte oldugumu anlasınlar istiyorum
    herkese ii akşamlar ii forumlar
    unutmayın yazmasamda aranızdayım herdaim

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olgaç abi sana yazmış ilanı göstermiş..görebileceğin en temiz gv250 diyebilirim ankarada..
    walla bende olgac beye cvp attım ama sanırım ya cvp ı gormedı yada bılemıyorum =)))) bakalım bende kendısnın cebaplarını beklıyorum.

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    walla bende olgac beye cvp attım ama sanırım ya cvp ı gormedı yada bılemıyorum =)))) bakalım bende kendısnın cebaplarını beklıyorum.
    Az evvel gördüm. İlginize teşekkür ederim lakin bende dl650 alacağımdan dolayı takas düşünmüyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az evvel gördüm. İlginize teşekkür ederim lakin bende dl650 alacağımdan dolayı takas düşünmüyorum..
    Bu karacayı alan DL650'ye geçiyor herhalde. Motoru bir ara bana gönderin de be de bir dl alayım
    YÖRÜK bunu beğendi.

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu karacayı alan DL650'ye geçiyor herhalde. Motoru bir ara bana gönderin de be de bir dl alayım
    Doğru diyorsun....
    Kendime bir yol haritası çizdim. Henüz yaş erken... 3-5 Yıl Dl650 takılacağım. Avrupa ve Türkiyede gezmek istediğim hatta planladığım yerler var. Sonra sı içinde 1100 dragstar....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler