Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı gerbiş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar Gv 250 için aldığım yan ve sissybarlı arka çantanın montajını yaptığımı söylemiştim. şimdi fotoları.

http://imageshack.us/a/img856/6884/83279247.jpg

http://imageshack.us/a/img198/5591/31785195.jpg

http://imageshack.us/a/img405/5352/71199521.jpg

Kullanılan çantaları toplam 225 tl'ye aldım (6 taksit) işçilik vs masrafları arka bağlantı demiri dahil (Seyhan 250 modelin arka sisybar demiri modifiye edildi) 30 TL tuttu (Buna yan çantaların amortisörlere çarpmasını engelleyecek yan demir aparatların yapılması dahil. )
    masallah hocam gule gule kullanin
    cak sahane gorunuyo
    inanirmisin hocam icimi bi hosnutluk kapladi
    darisi olmayanlarin basina

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00196195/detay
    Malum 15.000 km yi geçtik,debriyaj teli sağlam gibi gözüksede yedek bulundurmanın bir zararı olmaz,
    BU mağaza kendimiz üretiyoruz diyor,orijinali 65 tl olunca cazip geldi de gerçekten uyumlu mu,vede orijinali kadar olmasada en az 10.000 km sorunsuz kullanabilirmiyiz acaba?
    tüm bilgili ve ilgili vede fahri servisimizden görüş bekliyorum..)
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00196195/detay
    Malum 15.000 km yi geçtik,debriyaj teli sağlam gibi gözüksede yedek bulundurmanın bir zararı olmaz,
    BU mağaza kendimiz üretiyoruz diyor,orijinali 65 tl olunca cazip geldi de gerçekten uyumlu mu,vede orijinali kadar olmasada en az 10.000 km sorunsuz kullanabilirmiyiz acaba?
    tüm bilgili ve ilgili vede fahri servisimizden görüş bekliyorum..)
    vesselam..
    Gayet uygun, zaten çinlilerden bile uydurulabilir debriyaj teli çok özel bir şey değil. Bunun yerli olduğu söyleniyor ama zaten ne olursa olsun 65 TL'lik telden iyidir.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Rıdvan bizim zincirler 520/112 diye biliyorum doğrumudur dişliler muhakkak değişmesi gerekir mi gözle baktığımda aşınma görünmüyor aşınma olunca mı değişmesi gerekir.

Motosikleti
    Rx3i EVO 2016 TURUNCU
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    masallah hocam gule gule kullanin
    cak sahane gorunuyo
    inanirmisin hocam icimi bi hosnutluk kapladi
    darisi olmayanlarin basina
    Amin diyorum duana... Tez zamanda kavuşsunlar inşallah...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan bizim zincirler 520/112 diye biliyorum doğrumudur dişliler muhakkak değişmesi gerekir mi gözle baktığımda aşınma görünmüyor aşınma olunca mı değişmesi gerekir.
    520 ebat ama 112 değil 116 bakla yani 520/116. Ama piyasada pek 116 bulunmaz 120 bakla olanından alıp 4 bakla (aslında karşıdan baktığımızda 2 bakla oluyor) kısalttırıp taktıracaksın. Dişlide aşınma görünmüyorsa değiştirmeye gerek yok -ki büyük ihtimalle aşınmamıştır.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Selam beyler,motorumu satmayı düşünüyorum,artık bir üst segmente yükselmenin zamanı geldi gibime geliyor.Aklınızda bulunsun; 2005 model tüm aksesuarları tamam olan ve şimdilik hiç bir değişmesi gerekli parçası olmayan 50000km'de Gv 250'mi satabilirim.Henüz ilan hazırlamadım öncelikle buradan yazmayı uygun gördüm.

unkazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zincir öyle anlaşılmayacak bir şey değil ama fahri Hyosung yetkili servisiyim ben.

Arka lastik neden değişecekmiş? Eğer değiştireceksen bence önü de değiştir, zaten orjinal lastikler pek kaliteli değil.
    Yan çantalar: 185 TL (armode ar-750)
    Ön cam : 207 TL (Kore'den kargo dahil)
    Lastik Takımı : 250-300 TL (unilli ve muadilleri) 400-450 TL (metzeler)
    Arka lastik : 120-150 TL (unilli ve muadilleri) 230-250 TL (metzeler)
    Zincir: 130-150 TL (sıradan o-ringli bir zincir) 220-250 TL (DID x-ring)
    Anlaşılan alım satım dahil yaklaşık 1000tl gibi bir masrafım olacak yardımların için çok teşekkürler hocam ama kısmet olurda gv250 alırsam daha çok bilginize başvuracağım motor sahibiyle görüştüm,şimdilik anlaştık galiba yarın akşama haber verecek..hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diyelim

jaymz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl883c
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam beyler,motorumu satmayı düşünüyorum,artık bir üst segmente yükselmenin zamanı geldi gibime geliyor.Aklınızda bulunsun; 2005 model tüm aksesuarları tamam olan ve şimdilik hiç bir değişmesi gerekli parçası olmayan 50000km'de Gv 250'mi satabilirim.Henüz ilan hazırlamadım öncelikle buradan yazmayı uygun gördüm.
    havalı yastığına talibim

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..
    ben pazar akşamı itibariyle iskenderun'a dönmüş bulunmaktayım.mesaiye de başladım..biraz yorgunluktan(hiç durmadan 1100 km yol yapınca 3 gün kendime gelemiyorum) giremedim nete..

öncelikle duran aramıza hoşgeldin diyerek başlayım..650 cc motorlardan bahsetmişsiniz sakın ha derim ben özellikle hiç tecrübesi olmayan birileri için uygun motorlar değil..gv250 kesinlikle başlangıç için ideal bir seçim olacaktır..

mustafa hocam motorunuza çantalar yakışmış ancak sissybardan yeterli verim alamayabilirsiniz diye düşünüyorum..tabi kullandıkça siz tecrübe edersiniz..ben de aldığımda arka çanta ile birlikte sizin resimdeki sırt dayama aparatı gelmişti ben hiç kullanmadan attım..çünkü orjinal sisybar üzerinde vardı..tecrübelerinizi paylaşınız lütfen bizimle..

mesut tebrik ederim dostum senin adına çok sevindim inan..evlat sahibi olmak inan bambaşka bir olay.Allah isteyen herkesi evlat sahibi yapsın..bebeğin arifesinde motor almak için para harcama derim..bebek sağ salim doğana kadar birikimin dursun her an lazım olabilir bakarsın..

mithat hocam paylaşımınız için kutlarım çok iyi bulmuşsunuz elemanları..bence orjinal tel almaktansa bu ilandaki tellerden almak çok ama çok daha mantıklı.

diğer tüm dostlarıma da sevgi ve saygılarımı sunuyorum..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Rx3i EVO 2016 TURUNCU
    açıkçası eşim çok rahat olduğunu söyledi özellikle yan çantalar ve arka çanta biraz güven hissi veriyor dedi. tabi daha çok uzun bir yol yapmadık. genelde şehir içi. uzun yolda denedikten sonra son izlenimleri iletirim.

Motosikleti
    GV250
    ilker hocam çok teşekkürler,birkaç kişiyle görüştüm ufak tefek aklıma yatmayan şeyler oldu.ama bugün ilandaki beyfendiyle görüştüm anlaşabilirsek kısmet olursa cuma gidip alıcam malum burası sivas ve yılın 13 ayı kış olur buralar bari bikaçgün biniyim aksesuar olarak arka çanta-ön cam-geniş ayaklık almayı düşünüyorum bunların fiyatlarını bilen varsa sevinirim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98061065/detay

Motosikleti
    Rx3i EVO 2016 TURUNCU
    unkazan,
    ben arka çantayı (40 lt) 75 tl'ye aldım.
    geniş ayaklık da hyosungsource.com adresinde
    (http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=333) kargo dahil 210 tl gibi bir fiyatı var.
    Ön cam konusunda maalesef bir fikrim yok onu birkaç ay sonra almayı planlıyorum bu yüzden henüz araştırmadım.
    unkazan bunu beğendi.

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    herkese iyi akşamlar..unkazan öncelikle hoş geldin aramıza.ben mehmet sivasta nerde görevlisin.bende sivastan geleli 2 yıl oldu.30 yılım sivasta geçti.izinde sivastaydım orda da motorsiklet kültürü oluşmaya başlamış,baya motorsiklet gördüm..benimde ilk motorsikletim gv250 oldu.aldığında pişman olmayacağını anlayacaksın.
    Bir ara motorumu ilana koymuştum cc yükselmek istiyordum,hala bende motor eğer düşünürsen irtibata geçebiliriz.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı unkazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker hocam çok teşekkürler,birkaç kişiyle görüştüm ufak tefek aklıma yatmayan şeyler oldu.ama bugün ilandaki beyfendiyle görüştüm anlaşabilirsek kısmet olursa cuma gidip alıcam malum burası sivas ve yılın 13 ayı kış olur buralar bari bikaçgün biniyim aksesuar olarak arka çanta-ön cam-geniş ayaklık almayı düşünüyorum bunların fiyatlarını bilen varsa sevinirim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...98061065/detay
    beyler bu iki motor arasında fark varmı varsa nedir
    2 ayrı başlık altında gv 250 var da aklıma takıldı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00119421/detay
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bu iki motor arasında fark varmı varsa nedir
    2 ayrı başlık altında gv 250 var da aklıma takıldı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...00119421/detay
    2008 ve sonrası distrübütörün kanuni olması olayı sadece, fark yok. Bu konuda fazlasıyla bilgi mevcut.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tşk ederim bu motorumdan sonra (ybr125) gv 250 alacağım yüksek model olur büyük ihtimal daha vakit var ama ben şimdi den araştırıyorum bundan sonra bu sayfa yı yakından takip ederim öyle bi köşeden sessiz sessiz
    iyi forumlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    GV250
    gerbiş
    cevabın için teşekkürler,ayaklık pahalıymış ama sitede biraz çılgınlar gibi sörf yapıyım elbet bişiler bulurum

mhmtrn
    teşekkürler,İlandaki arkadaşla anlaştık sanırım,yarın sabah teyit edicem ve alacam.sivas merkezdeyim.siz bayağı uzun kalmışsınız burda.benim 4 yılım var daha işin şakası ama güzel şehir insanı yakın.Burada çoğunlukla yarış tipleri var..chooper tarzı bir harley,birkaç tane yamaha,rraptor yani toplasanız 4-5 tane vardır bildiğim kadarıyla..mesela gv650 ve gv250 hiç yok.Kısmetse bendeki ilk olacak

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    unkazan hayırlı uğurlu olsun diyelim o zaman güle güle binersin inşallah motoruna.ben bu yaz gv 650 gördüm.250 senin ilk olabilir..seneye yaz tatilinde gelince tanışırız inşallah.
    duran sana bi tavsiye koruma ve güvenlik elemanlarını (kask,mont vs.) almadan kullanma motorunu.hadi tekrardan hayırlı olsun.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Selamlar..unkazan hayirli olsun, kazasiz belasiz surusler..Ben de gv 250 sürücü koltuğu arıyorum arkadaslar,nerden buluruz sizce?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler