Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250 naked
    [IMG] [/IMG]
    3650km lik 7 günlük hızlı karadeniz turum bitmiştir. lastik yarılması haricinde sıkıntısız bir yolculuktu. duble yollarda 100-110km; yayla inişlerindeki düzlüklerde gazlamalarla beraber 3,22lt/100km yakıt kullandım. bi de lastik yardım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    cakır salih, gezini sağ salim ve sorunsuz bitirdiğin için hamd etmelilisin ve tebrik ederim sahsen ben 2010 yılında aynı turu az bir güzergah farkıyla tamamlamıştım...Yol boyunca aldığın notları kendince bize paylaşırsan bu yolu gitmek isteyenlere rehber olcak ve belkide çok dua alacaksın.. tabiki her izlenim ayrı bir tecrübedir biz<im için..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

g_gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gokhan yaklaşık 10-15 sayfa geride bunun baya bir muhabbeti geçmişti şimdi hatırlayamayacağım ama bir bak istersen..
    Sagol ilker bir dolanacam o sayfalarda..

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif motorumu satıyorum arkadaşlar.ilgilenenlere duyurulur.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hayırdır?alalı ne kadar oldu ki?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırdır?alalı ne kadar oldu ki?
    650 lik almayı planlıyorum ilker

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    dostum 1 senedir bir ben alamadım şu 650 liği..valla benden önce3 alırsan valla çıldırırım tarz aynı mı kalacak?

Motosikleti
    MT 07
    Büyük ihtimalle gv 650 olacak.bellide olmaz nasip diyelim..sende gönlüne göre bişey bulursun inşallah.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    inşallah dostum kısmet bakalım

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    KONYA

[IMG] [/IMG]
    Yılın Muhtelif Aylarında Kapsama Alanı Dışındayım

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle gv 650 olacak.bellide olmaz nasip diyelim..sende gönlüne göre bişey bulursun inşallah.
    Selam Mehmet, bu motor yakın bir arkadaşımızın, kendisi başka motor aldığı için satılığa çıkardı, belki görmüşsündür ama yine de ben linkini vereyim sana, hayırlısı diyelim, umarım istediğin aradığın motoru istediğin fiyata alırsın.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...91588961/detay

Bu arada bizim motor için sissy bar sormuştum geçen sayfalar da ama ya güme gitti ya da kimse sallamadı hyosung source dısında, daha az maliyetle nasıl bir sissy bar edinebilirim, elinde sissy bar olup da satmak isteyen var mıdır? Varsa görüşelim. Yoksa da Ankara da yaptırma ya da uydurma şansım var mı sizce, bi zihni sinir yapalım yahu, baska bir motordan çıkma, ufak bi modifiye ile bizim motora olacak bişey mesela?
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    MT 07
    Bülent ilgin için teşekkür ederim..kısmet diyelim,kendi motorumu satabilirsem olabilir belki.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    bülent sisi bar için şu koruma demiri yapan yer olan http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...50509970/detay buraya bkıver.
    vesselam
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Eyvallah Mithat, bu amcayi koruma demiri fiyati 200 ken aramistim, sisi bar da var demisti ama bu fiyat politikasi beni cildirtacak, kafasina gore zaman yapiyor, o yuzden ondan almayi dusunmuyorum. Gecen gittigim ustaya sordugumda, baska bir motordan komple sokup benimkine uydurmaya 200 lira demisti, arka camurluktaki krom parcalar da dahil olmak uzere. Ben de pahali geldigi icin yaptirmamistim. Bu amca da pahali satiyor. Ben isimi gorsun ve de cok uydurma olmasin dusuncesindeyim. Bir de orjinalinden biraz daha yuksek olsun istiyordum. Neyse bakalim arastirmaya devam edicez.
    ANGARAJ

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah Mithat, bu amcayi koruma demiri fiyati 200 ken aramistim, sisi bar da var demisti ama bu fiyat politikasi beni cildirtacak, kafasina gore zaman yapiyor, o yuzden ondan almayi dusunmuyorum. Gecen gittigim ustaya sordugumda, baska bir motordan komple sokup benimkine uydurmaya 200 lira demisti, arka camurluktaki krom parcalar da dahil olmak uzere. Ben de pahali geldigi icin yaptirmamistim. Bu amca da pahali satiyor. Ben isimi gorsun ve de cok uydurma olmasin dusuncesindeyim. Bir de orjinalinden biraz daha yuksek olsun istiyordum. Neyse bakalim arastirmaya devam edicez.
    Orijinali gayet yeterli; çok yüksek olması bence rahatsız eder, hem şık da duruyor sağlam da. 250'ye orijinalini almak varken o adama 200 verilmez. Bir de fiyat politikası da saçma dediğin gibi; kargoyu göz önüne almadığın zaman orijinali daha ucuz. Keeway sisi barı takanlar var ama o yandaki grenajları delip takıyorlar şahsen motosikletin aksamlarına zarar vermek istemem.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

g_gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam depo ile benzin filtresi arasındaki hortumun üzerinde yay gibi bir zavazingo var onun hortumu iyi sıkıştırdığından emin olun. Bir de havalar çok sıcak olduğundan ve bizim asfalt kavramımız ziftin üzerine çakılları yaymadan ibaret olduğundan zift eriyip yolun üzerine çıkıyor. O da benzine benzeyen bir koku yayıyor belki odur. İyi forumlar.
    timoti teşekkür ederim dedğin yeri gidip ustaya gösterdim tam yayın sıktıgı yer epey bi yıpranmıs orayı duzelttıktek sonra koku epey bi azaldı,bi ara motoru acıp butun boruları,kabloları kontrol edecez.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orijinali gayet yeterli; çok yüksek olması bence rahatsız eder, hem şık da duruyor sağlam da. 250'ye orijinalini almak varken o adama 200 verilmez. Bir de fiyat politikası da saçma dediğin gibi; kargoyu göz önüne almadığın zaman orijinali daha ucuz. Keeway sisi barı takanlar var ama o yandaki grenajları delip takıyorlar şahsen motosikletin aksamlarına zarar vermek istemem.
    Kesinlikle, amca millet alışveriş yaptıkça fiyatı yukarı çekiyor, anladık piyasa ekonomisi de o kadar da piyasa değil yani. O yüzden almayı düşünmüyorum. Hyosungsource da 175-180 lira gibi bişiydi sanırsam, kargo ne kadar tutar, gümrüğe takılır mı bilmiyorum açıkcası. Bir de hala daha ucuz araştırmalarım devam ediyor. Dediğin gibi motorun orjinal parçaları üzerinde oynayarak yaptırmayı ben de istemem. Sadece sisybar üzerinde oynama yaparak takmayı düşünüyorum bakalım.
    ANGARAJ

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı cakirsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://img515.images...th.jpg</a></a>
    3650km lik 7 günlük hızlı karadeniz turum bitmiştir. lastik yarılması haricinde sıkıntısız bir yolculuktu. duble yollarda 100-110km; yayla inişlerindeki düzlüklerde gazlamalarla beraber 3,22lt/100km yakıt kullandım. bi de lastik yardım
    Salihcim geçmiş olsun tekerine sağlık demek istiyordum ama tekeri yardım yazmışsın nası becerdin naaptın o anda bende yola çıkacam bayramdan sonra valla motordan yana bu tarz çekincelerim var,lastik patlar,debriyaj teli atar vs. gibi.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle, amca millet alışveriş yaptıkça fiyatı yukarı çekiyor, anladık piyasa ekonomisi de o kadar da piyasa değil yani. O yüzden almayı düşünmüyorum. Hyosungsource da 175-180 lira gibi bişiydi sanırsam, kargo ne kadar tutar, gümrüğe takılır mı bilmiyorum açıkcası. Bir de hala daha ucuz araştırmalarım devam ediyor. Dediğin gibi motorun orjinal parçaları üzerinde oynayarak yaptırmayı ben de istemem. Sadece sisybar üzerinde oynama yaparak takmayı düşünüyorum bakalım.
    250'ye geldi toplamda bana, gümrüğe de kesinlikle takılmaz korkun olmasın. En fazla biraz geç gelir; normalde 6-7 günde geliyor. 100-150 arası bişeye yaparlarsa olur da daha fazla fiyat çekerlerse gidip orijinalini almak daha iyi diye düşünüyorum.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    GV250 (2012)
    Merhabalar,

Cep telefonu şarjı için yabancı bir siteden USB girişi buldum. Fakat enerji alacak ucun çakmaklık(motorda yok), akü kutupları ve bi tane daha var (resimden bakabilirsiniz) nereye bağlanması daha makul bir çözüm olur bu konuda tecrübelerinize ihtiyacım var. Cevaplar için teşekkürler.

Kablonun kendisi

Bağlanacağı şekil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler