Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Bg ahmet motorunu satmis olsanda bizler buradayiz koparma baglari uğra arada bi o ilani görmüştüm Anladim senin motor olduğunu bilgilendirmen iyi oldu bilmeyenler için tenku

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    yok artık adam hem km geri sardırmış hem boyatmış utanmadan orjinal vs vs yazmış aradım açmadı. Açsa 2 çift lafım olacaktı! ayıp be!

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    arkadaşlar belki beni tanıyanınız vardır, 250cc sınıfında fiyat performans kalite açısından en uygun marka hyosung olduğundan cc yükseltmek için (1 senedir tvs apache kullanıyorum) neredeyse 5-6 aydır araştırma yapıyorum, son günlerde ayaklarımı koruma demirinin üstüne koyarak gezdiğimi farkettim rahat bir motor istiyor bu bünye e madem ben chopper gibi rahat motor istiyorum niye gv bakmadım diye kalakaldım bi an neyse kısa keselim, bu sebeple 2-3 haftadır topiğide ziyaret ediyorum.şimdilik trabzon'da bir arkadaşın motorunu gittim gördüm, beğendim, bir motor bu kadarmı rahat olur işte ilan: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7346261/detay/ zorlarsam 5500TL'ye verecek, ne dersiniz dostlar, orjinal km 2008 model, hız göstergesinin sol üstü hafif zedeli, deponun sağ ilerisinde ceviz büyüklüğünde bir ezik mevcut, düzeltilebilirmi? birde tahminen karbüratörlü (sahibi bilmiyor), işin en güzeli bu yaz 3 ay istanbul'da çalışacağım için motoru getirip, sizlerle buluşmalara katılmayı düşünüyorum.tabi motor için iyi şeyler söylemezseniz tavsiyelerinize de açığım.
    cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim, tekeriniz düz bassın...
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Hasan abi sen sissy bar ı kaça yaptırdın?
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Motosikleti
    2010 GT250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87368951/detay

arkadaşlar bu motor hakkında bilgi ve görüşlerinizi alabilirmiyim şimdiden çok teşekkür ederim herkese..özellikle ederi ne orjinal değişen falan varmı fotodan anladığınız kadarıyla...teşekkür ederim çok sağolun..
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı marvel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87368951/detay

arkadaşlar bu motor hakkında bilgi ve görüşlerinizi alabilirmiyim şimdiden çok teşekkür ederim herkese..özellikle ederi ne orjinal değişen falan varmı fotodan anladığınız kadarıyla...teşekkür ederim çok sağolun..
    6.250 çok fazla bu motora.. 6.000 bine zor satıor millet full aksesuarıyla ki onu bile zor satıorlar.. ayak peg yok düzgün yan heybe yok ..bi koruma demiri ve sisybar takmıs 6bine kitlemeye calısıor... 5bin e temiz motor bulursun...6bin veririm diorsan full aksesuarlısını alırsın

---------- Post added at 02:43 ---------- Previous post was at 02:41 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88021865/detay bu daha iyi ondan km falan dogru ise..bunu aksesuarlar aha iyi fiyatta 5.300 demis 5.000 e bırakır

---------- Post added at 02:45 ---------- Previous post was at 02:43 ----------

ama koruma demiri yok bununda .. o kötü.. düşürdüün 300 ile yaptırılabilir
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Arkadaşlar bizim motor için kask sığacak kadar büyük yan çanta var mı?

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim motor için kask sığacak kadar büyük yan çanta var mı?
    Nazi kaskı sığıyor. Tam kask sığacak yan çanta saçma olur biraz.

---------- Post added at 09:12 ---------- Previous post was at 09:10 ----------

Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosikletimi bikaç hafta önce sattım. satarken en ufak çiziğine kadar anlattım. Dün sahibindende benim motorun ilanını gördüm ;oD. mağdur olmamanız açısından alttaki ilanın orjinal km'si 48bin civarı. sola yatması var ama hasar almadı bu yatmada. ve resimlerden anladığım kadarıyla boyanmış.
    bu benim satarken koyduğum ilan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3294426/detay/
    bu da yeni hali...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87756696/detay
    Sahibinden üzerinden ticaret yapmaya çalışan ahlaksızlar da var ya. Bir de kilometresini düşürmüş şerefsiz.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    sezon açıldıya fırsatçılar fiyatları uçurmuşlar...sahtekarlık yaparak ticaret yapan hayvanlar aleminin güzide yaratıklarını esefle kınıyorum.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ilan kaldirilmis?
    Bu ve buna benzer bir capanoglu 10 ilandan 8 inde var. Fakat ne hikmetse boyle seyler ragbet goruyor. Herseyi oldugu gibi yazarsaniz benim gibi bekler durursunuz. Arayan bile olmaz.

Neyse gv 650 ile takas dusunen olursa ozel mesaj gonderebilir.
    Ilan no 86883717

Motorum suanda altin cagini yasiyor alan keyfini cikaricak.
    Birtek muayene yok , onumuzdeki ay maslakta acilicak istasyonu bekliyorum onuda orada halledicem.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Bugun yokum toplasma beyler?

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Harbiden ya bugün gv günü değilmi nerede toplanıyoruz? Rıdvan Armağan Can el atın hadi

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Valla beyler yarım saat sonra cikicam varsa program haber edin geleyim

Motosikleti
    cawa
    Bu ne yaw "tersini yap gunu "gibi birseymi? yakinsa bende gelim bari .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu akşam saat 19.00'dan itibaren Bakırköy/İncirli'deki Ömrü AVM Burger King'de buluşuyoruz herkesi bekleriz.

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne yaw "tersini yap gunu "gibi birseymi? yakinsa bende gelim bari .
    Seni de bekleriz ama Sarıyer tarafındaydın gibi hatırlıyorum. Uzak demezsen kesinlikle gel.

Motosikleti
    cawa
    Hangi bakirkoylu ayarladi bu bulusma mekanini :p

Uzakimsi diyelim ama bellide olmaz bakalim gelmek isterim.

Motosikleti
    benim mesajı diyorum hani

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:27 ----------

Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar belki beni tanıyanınız vardır, 250cc sınıfında fiyat performans kalite açısından en uygun marka hyosung olduğundan cc yükseltmek için (1 senedir tvs apache kullanıyorum) neredeyse 5-6 aydır araştırma yapıyorum, son günlerde ayaklarımı koruma demirinin üstüne koyarak gezdiğimi farkettim rahat bir motor istiyor bu bünye e madem ben chopper gibi rahat motor istiyorum niye gv bakmadım diye kalakaldım bi an neyse kısa keselim, bu sebeple 2-3 haftadır topiğide ziyaret ediyorum.şimdilik trabzon'da bir arkadaşın motorunu gittim gördüm, beğendim, bir motor bu kadarmı rahat olur işte ilan: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7346261/detay/ zorlarsam 5500TL'ye verecek, ne dersiniz dostlar, orjinal km 2008 model, hız göstergesinin sol üstü hafif zedeli, deponun sağ ilerisinde ceviz büyüklüğünde bir ezik mevcut, düzeltilebilirmi? birde tahminen karbüratörlü (sahibi bilmiyor), işin en güzeli bu yaz 3 ay istanbul'da çalışacağım için motoru getirip, sizlerle buluşmalara katılmayı düşünüyorum.tabi motor için iyi şeyler söylemezseniz tavsiyelerinize de açığım.
    cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim, tekeriniz düz bassın...
    benim mesajı diyorum hani
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

Motosikleti
    cawa
    reis motor karburatorlu bence daha iyi.
    Ezik gostergeden bende sifir ayarinda var. Onu uygun fiyattan veririm disini degisirsin. ( istersen) trip metresi arizali kafasina gore takiliyor.
    Ezigide kaportacida yaptirma. Direk boyaciya git orayi fiber macunla doldurup duzeltsin. Yoksa kaportaci yaparsa depo kisa zamanda paslanir basina buyuk is acarsin.
    Resimlere ve kmye aldanma. Gor goster ona gore karar ver. Yazilanlar ve resimler negatif yada pozotif yonde yaniltici olabiliyor.

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Ooo Eyup abi gv 250 sayfasindadin ve buluşmaya geliyorsun bende bugun geldim ömür avm onundeyim gelirsen beklerim baya oldu görüşmedik çok zamandır;)

Motosikleti
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reis motor karburatorlu bence daha iyi.
    Ezik gostergeden bende sifir ayarinda var. Onu uygun fiyattan veririm disini degisirsin. ( istersen) trip metresi arizali kafasina gore takiliyor.
    Ezigide kaportacida yaptirma. Direk boyaciya git orayi fiber macunla doldurup duzeltsin. Yoksa kaportaci yaparsa depo kisa zamanda paslanir basina buyuk is acarsin.
    Resimlere ve kmye aldanma. Gor goster ona gore karar ver. Yazilanlar ve resimler negatif yada pozotif yonde yaniltici olabiliyor.
    Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.boyacı olayını ilk defa sizden duydum.çok faydalı bir bilgi aslında bu olay.motora 1 hafta önce bizim ustanın dükkanda bakım yapılmış.usta onay verdi,fakat konjektör değişmiş sadece arıza verirse o verir dedi.peki sizdeki göstergenin Uygun fiyatı nedir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler