Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasan abi uyar tam 20:00 de halı sahadan cıkcağm kurtulus tarafında istersen sen taksmden aşşağı dolapdereye n bende kurtuluştan ineceiğmi shell de buluşaım kordinatları veriyorum 41.040395,28.967261 noktasında buluşllıım uygunsa )
    Ben motorsuz gidicem ise aksam hava iyi olursa beni alırsın. Sora bende motoru alirim beraber gideriz yolumuzun üstü zaten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın sağanak yağış var diyor hava durumu ben iptal yağmurda binmem tosuna prensip gereği )
    hasan abi 3 gündür yağış var denior ama tek damla yagmur yağmadı..1-2 gök gürledi ..ama hava ateş...
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasan abi 3 gündür yağış var denior ama tek damla yagmur yağmadı..1-2 gök gürledi ..ama hava ateş...
    Hava ates olunca ertesi gün yağıyor

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    belki yarında ateş olur öbürsü gün yağar

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Moto Park da takılan arkadaşlar belki bilir..Hoca mız var bitane turuncu - siyah Honda Shadow u var.. satıyormus motorunu yahu.. almak istiyorum onu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...61555220/detay

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    belki yarında ateş olur öbürsü gün yağar
    Sen motorami baktirdin bugün fazla sohbet edemedik veda da edemedik kusura bakma görüşüruz gene yaz uzun

Yeri gogu inletir o canavar

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    estafrullah.. görüşürü insallah, evet motora baktırdım.. ön fren balatası bitmişti fren tutmuordu..zincir bollaşmıştı ve yağının değişmesi gerekiordu onları hallettik

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    hasan abi ile tanıstım bugun motoparkda çok muhabbet edemedik ama (yıllık izindeyim) tanısmak için fırsat olur hepinizle..yarın aksam 20:00 de mi 21:00 demi ömürde olacagız? ona göre cıkıcam evden.. (sonunda bir bulusmaya gelebileceğim)
    Ben yağmu camur kar tipi fark etmez 20 .30 da oradayım Prensip gereği
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yarın eğer buluşacağımız saatlerde yağmur yağmayacak olursa saat 20.00'da Ömür AVM'nin (Bakırköy/İncirli E-5 üzeri) önündeki Burger King'de buluşuyoruz. Tüm Gv250 kullanıcıları ve skutırcılar (kendini bilir ) davetlidir.

Yarın akşam üzeri yağmur durumuna göre kesinleşir. Eğer hava durumu gelmeme izin verirse daha erken saatlerde orada olacağım.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Aksam al beni shelin ordan motorum yok yayanim )

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

Yarın kandil bu arada

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

Yarın kandil bu arada
    alırım abi taksimden de alırım sen nedysen gelirim maç cıkısı ararım konusuruz ben shelli ordan basar gderiz cevreden diye soyledim
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    20:00 de bulsuyoruz ozaman yagmur yagmassa

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    ben başakşehirde oturuyorum zatende böle biyer bilmiorum orası nere
    Kayabaşı şamlar ormanı var kayaşehiri biraz geçince..ormanın alt taraflarında da sazlıdere barajı var..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ohoo..kayaşehir nerdeee başakşehir nerde..

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın eğer buluşacağımız saatlerde yağmur yağmayacak olursa saat 20.00'da Ömür AVM'nin (Bakırköy/İncirli E-5 üzeri) önündeki Burger King'de buluşuyoruz. Tüm Gv250 kullanıcıları ve skutırcılar (kendini bilir ) davetlidir.

Yarın akşam üzeri yağmur durumuna göre kesinleşir. Eğer hava durumu gelmeme izin verirse daha erken saatlerde orada olacağım.
    :( ben yarın çalışıyorum 16-24 vardiyasındayım...ben gelemem :( inşallah yağmur yağar olmazki ama yaaaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

amma yaptın fonder başakşehir nerdee bakırköy nerdee...sana uzak gibi geldi heralde kayaşehir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İkisi de aynı ilçe sınırları dahilinde.

Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :( ben yarın çalışıyorum 16-24 vardiyasındayım...ben gelemem :( inşallah yağmur yağar olmazki ama yaaaa
    Yağmur yağarsa senden bilecem.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    hava yağışlı olmazsa bende varım (= heh şöyle rutin görüşmeler yapalım illa gezilerde mi karşılaşacağız (=

bu arada biri abantta kamp mı dedi?
    Ankaradaki arkadaşlarda toplananıp gelir güzel olabilir aslında dur ben bu işe de bir el atayım...
    geçen gün Metrodan actrive marka dakota modelli bir çadır aldım gayet büyük 3-4 kişililik ve rahat kuruluyor. Tavsiye ederim fiyat olarak uygun

Motosikleti
    MT 07
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkisi de aynı ilçe sınırları dahilinde.

Yağmur yağarsa senden bilecem.
    Hava yağar bugün yağar bence çıkmayın yola demedi demeyin.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ohooo anladik arkadas tamam cruiser midir kruvazor mudur nedir kullandiginiz motorlar ama bu kadar da tatli su motorcusu olunmaz ki yahu, sizle kampa gidince yagmur yagarsa motoru da cadira sokarsiniz siz, hatta ona da usumesin diye uyku tulumu falan getirirsiniz 2 sayfadir yagar mi yagmaz mi muhabbeti var, hizir idi yunus idi hizir idi yunus idi gibi olmus bu Biz Ankara da dun aksam is cikisi bulustuk 8-10 kisi, motorlari barin onune koyduk, bar dediysem sadece meyve suyu satiyor alkol falan yok orda muhabbete dalmisken yagmur basladi, motorlar yikandi, sonra yagmur durdu biz de evimizin yolunu tuttuk, yani demem o ki saganak olmadigi surece yagmurda da kullaniliyor bizim motorlar, tabii shinko sagolsun, 100 mt. oteden fren yapmaya baslamaniz gerekiyor ama onun disinda sorun yok. Ha ben sekerden yapildim cok tatli adamim eririm diyosaniz ona bisey diyemem tabii

Valla artik motor var, bir cadir almak sart oldu, ara sira kullanirim. Birgun bos zamanim olacak, haftasonu falan mesela, siz burda boyle yazacaksiniz, yine omur de bulusuyoruz diye, ben de burdan atlayip gelecem bak demedi demeyinn
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava yağışlı olmazsa bende varım (= heh şöyle rutin görüşmeler yapalım illa gezilerde mi karşılaşacağız (=

bu arada biri abantta kamp mı dedi?
    Ankaradaki arkadaşlarda toplananıp gelir güzel olabilir aslında dur ben bu işe de bir el atayım...
    geçen gün Metrodan actrive marka dakota modelli bir çadır aldım gayet büyük 3-4 kişililik ve rahat kuruluyor. Tavsiye ederim fiyat olarak uygun
    Abant'da kamp için bu haftasonu (26-27 Mayıs) ve 16-17 Haziran tarihlerini oylamaya açıyorum.

Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava yağar bugün yağar bence çıkmayın yola demedi demeyin.
    Hava da bir güneşli bir güneşli sorma.

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohooo anladik arkadas tamam cruiser midir kruvazor mudur nedir kullandiginiz motorlar ama bu kadar da tatli su motorcusu olunmaz ki yahu, sizle kampa gidince yagmur yagarsa motoru da cadira sokarsiniz siz, hatta ona da usumesin diye uyku tulumu falan getirirsiniz 2 sayfadir yagar mi yagmaz mi muhabbeti var, hizir idi yunus idi hizir idi yunus idi gibi olmus bu Biz Ankara da dun aksam is cikisi bulustuk 8-10 kisi, motorlari barin onune koyduk, bar dediysem sadece meyve suyu satiyor alkol falan yok orda muhabbete dalmisken yagmur basladi, motorlar yikandi, sonra yagmur durdu biz de evimizin yolunu tuttuk, yani demem o ki saganak olmadigi surece yagmurda da kullaniliyor bizim motorlar, tabii shinko sagolsun, 100 mt. oteden fren yapmaya baslamaniz gerekiyor ama onun disinda sorun yok. Ha ben sekerden yapildim cok tatli adamim eririm diyosaniz ona bisey diyemem tabii

Valla artik motor var, bir cadir almak sart oldu, ara sira kullanirim. Birgun bos zamanim olacak, haftasonu falan mesela, siz burda boyle yazacaksiniz, yine omur de bulusuyoruz diye, ben de burdan atlayip gelecem bak demedi demeyinn
    Ya aslında çok fazla yağmur yağmadıkça ıslanmak o kadar sorun değil de, baştan ayağa çamurla kaplanmak pek hoş olmuyor.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bu haftasonu pazar gunu biz Beypazari na gidiyoruz Ankaradan maalesef. Ben 1 aydir uzun yola gitmemistim, hos bu da 100 km falan ama olsun bana uzun yol. Valla cok isterim kamp olayini, Haziran da havalar iyice oturmus olur heralde, yagmur camur derdimiz olmaz diye dusunuyorum, tabii insanlarin isi uyar mi, tatile gidenler olur, calisanlar olabilir ama bence Haziran daha mantikli sanki.
    Yagmur mevzusu biraz oyle, gecen gun arkadastan eve donerken yolda sagnak yagmur ve doluya yakalandim, 5 dakika surdu, yol da zaten 10 dakikaydi, pantolon komple yikanmis gibiydi, hic hos bir durum degil valla
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler