Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı liquefact adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar,
    Ben de bugun kapora vererek GV250 imi alma yolunda sona yaklastim. Pzt gunu devrini yapip aksamina da teslim alicam insallah. Motor su:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86528232/detay

Ridvan in soyledigi gibi motoru Motopark a goturduk, usta mekaniginin gayet iyi durumda oldugunu soyledi. Uzerinde ozellikle eksozunda bi miktar cizikler var, onlar ile ilgili nasil bir tedavi uygulanabilir bunlarla ilgili birtakim sorularim olacak.

Motorun koruma demiri yok, ilk is olarak motoru teslim aldiktan sonra caglayan da bir demir atolyesinde koruma demiri taktirmak istiyorum. Acemiyim, kendime ve motora zarar gelsin istemiyorum. Resimleri paylasirim.

Herkese tesekkurler, iyi gunler.
    hayırlı olsun güle güle kullan nasibin oymuş demek ben miniatürkte motora baktıgın arkadas hasan gezilerimizede katılırsın artık motorumuda daha yakından tanımış olursun tekrar hayırlı olsun debrıyaj balatası 130 tl koruma demiri için en az 150 tl yı gözden cıkar
    liquefact bunu beğendi.
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar hepimizin gençlik ve spor bayramı kutlu olsun..herkese saygılar sevgiler..umut yeni motorun hayırlı olsun..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepimizin gençlik ve spor bayramı kutlu olsun..herkese saygılar sevgiler..umut yeni motorun hayırlı olsun..
    selam ilker kaptan ayaz bebek nasıl yaramazlık yapıyormu
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hasan abi büyüyo işte..yaramazlık hat safhada yürümeye başlayınca ne yaparız diye kara kara düşünmeye başladık.bakalım sağlıklı büyüsün de..bu sıralar gezilerde falan yoksun abi?

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    yarın riva yapıyoruz benım 3 gun ıznım olmuyokı herıfler catır catır gezıyo ben anca hava guzel olursa hafta ıcı oyle gezıom pek bınmıom işe gıderken sadece aksamları oda havaya baglı hava saktsa bınmıyorum ) yarın riva ya gel senıde bekleriz )) armaganda gelcek ınsallah

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla istanbulda olsam çok rahatsız ederim sizi de,, burada tek başıma vakit geçirmek zor oluyor. size şimdiden iyi eğlenceler..

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    ıyı geceler kaptan saolasın

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullan nasibin oymuş demek ben miniatürkte motora baktıgın arkadas hasan gezilerimizede katılırsın artık motorumuda daha yakından tanımış olursun tekrar hayırlı olsun debrıyaj balatası 130 tl koruma demiri için en az 150 tl yı gözden cıkar
    Sağol Hasan. Aynen, bu işler kısmet meselesi gerçekten. Senden sonra başka bir motora daha baktım, anlaştık pazarlık filan, artık almaya gidiyorum, son anda hasar çıktı motorda, daha doğrusu biz son anda farkettik. Daha sonra da bu bahsettiğim motoru aldım artık.

Gezileri dörtgözle bekliyorum, zira herkesten öğreneceğim çok şey var, çok da eğlenceli geçiyordur eminim.

Koruma demiri için dün akşam Çağlayan'da MSA (Metal Sanatları Atölyesi) isimli bir yere gittim, sahibinden de ilanı vardı GV 250 uyumlu koruma demiri diye.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...50509970/detay
    İçerde 1 adet, dükkanın önünde de 1 adet GV250 vardı. İçerdeki biraz daha eski bir alet, koruma demiri ve sisi bar takılmıştı. Gayet güzel duruyordu. Dışardaki makine de acayip temiz, gıcır gıcır bir alet, sahibi koruma demiri taktırmaya gelmiş. Biraz sohbet ettik, o da benim gibi acemi. Geçen hafta 1300 km deki 2010 model gv250 yi 6500 e almış. Çok memnundu makineden. Ben de pazartesi motoru teslim alır almaz ilk iş olarak bu koruma demirini taktırmayı düşünüyorum.

Ben esasında motoru Cuma alabilir miyim acaba diye çok kastım, zira haftasonu binerim diye düşünüyordum. Ama olmadı malesef. Sonra da madem binemedim, yağmur yağsın bari demiştim kendi kendime. Umarım kimsenin motor zevkini mahvetmemişimdir şom ağızlılığımla

Herkese iyi haftasonları.

Motosikleti
    GV250
    2 ay önce sipariş verdiğim gv250 model motorsikleti 18.05.2012 tarihli teslim aldım, 120km civarı yol yaptım.
    İlk izlenimlerimi ve ftograflarımı, sizlerle paylaşırım.
    Herkese kazasız sürüşler...

merhabalar,

ben aranıza yeni katıldım, henüz motor sürmüşlüğüm yok sadece hayranım. bu yaz a2 ehliyeti alıp yaz sonunda motor almayı düşünüyorum. chopper ve cruiser tarzı motorlar çok hoşuma gidiyor. araştırırken gv250 ile karşılaştım ve hayran oldum resmen.

tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum, daha önce motor sürmemiş birine gv250'yi önerir misiniz? veya hangi cruiser tarzı motorları önerebilirsiniz?

ek olarak, boyum biraz kısa rahat sürebilir miyim bilmiyorum. yaş 19, boy 1.70, kilo 70

arkadaşım ilk motorunsa daha çok erken biraz küçük motorlarda çalışmalısın yoksa bedelini agır ödersin.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    günaydın cümleten hayırlı işler bol güneşler ben her zamanki gibi otobüs takılmaya devam
    bu arada yeni motor alacak arkadaşlar almadan önce plakadan sorgulama yapabilsin diye bu numarayı vereyim 5664e sadece plakayı yazıp msj atıyosunuz ama ücretli bi servis söylıyım 3 yada 4 tl yanılmıyorsam kazası hasarı varmı yokmu mesajla bildiriliyor ayrıca son muayne tarıhınde km si kac bindeydi onuda yazıyor böylelikle km ile oynanıp oynanmadıgını anlayabılırsınız saygılar hürmetler
    hasan48 bunu beğendi.

Motosikleti
    2010 GT250R
    selam abilerim kardeşlerim uzun zamandır yoktum aranızda cbf500 ile vakit geçiriyordum ama anladım ki benim aradığım gv 250, daha önce çok rahatsız etmiştim sizi özellikle ilker abiyi, şimdi yine buralardayım cbf500 ü gv 250 ile değişebilirsem yada cbf500 ü satabilirsem direk gv 250 ile aranıza katılacağım..hepinize kazasız belasız geziler ve sürüşler..
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

Merhaba,

Sonunda bu sabah itibari ile GV250'me kavuştum Aldıktan sonra 5 dk ara yollarda gezdim önce trafiği olmayan. Sonra ilk defa trafiğe çıktım, çağlayana gidip koruma demiri taktırdım. Sonra da köprü geçip işime geldim. Beklediğim gibi çok keyifliydi, özellikle sürüş esnasında rüzgarı hissetmek, çiçek kokularını duymak muazzamdı. Bu yaşa kadar motor kullanmadığımdan dolayı çok hayıflandım.

Arayı kapatmak için gezileri dört gözle bekliyorum

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı marvel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam abilerim kardeşlerim uzun zamandır yoktum aranızda cbf500 ile vakit geçiriyordum ama anladım ki benim aradığım gv 250, daha önce çok rahatsız etmiştim sizi özellikle ilker abiyi, şimdi yine buralardayım cbf500 ü gv 250 ile değişebilirsem yada cbf500 ü satabilirsem direk gv 250 ile aranıza katılacağım..hepinize kazasız belasız geziler ve sürüşler..
    cbf 500ü niye beyenmiyosun ilanın varmı

umut hayırlı olsun güle güle kullan koruma demirini kaça yaptırdın burda soran arkadaşların ögrenmesi acısından bilgi kaynaklı soruyorum taktırmak isteyen arkadaslarda vardı ucuz ise onlarda faydalanır

Sağol Hasan. Usta gayet tecrübeli bu konuda, zaten GV250 ve GV650 için önceden hazırda tutuyor koruma demirlerini, tabi gene de önden telefonlaşmakta fayda var. Ben pazarlık yapmayı unuttum , 220 ye taktı usta, sahibinden.com ilanındaki fiyata yani.

10 dakika sürdü benimkini takması, gayet de güzel duruyor bence. Sisi bar da takıyor, ve İstanbul dışına da gönderiyor sanırım. Tavsiye ederim.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı liquefact adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol Hasan. Usta gayet tecrübeli bu konuda, zaten GV250 ve GV650 için önceden hazırda tutuyor koruma demirlerini, tabi gene de önden telefonlaşmakta fayda var. Ben pazarlık yapmayı unuttum , 220 ye taktı usta, sahibinden.com ilanındaki fiyata yani.

10 dakika sürdü benimkini takması, gayet de güzel duruyor bence. Sisi bar da takıyor, ve İstanbul dışına da gönderiyor sanırım. Tavsiye ederim.
    Koruma demirini ben de çoğunluk gibi ordan taktırdım ama onların sisi barını tavsiye etmiyorum. Görüntüsü pek hoşuma gitmiyor, koreden orijinal hyosung sisi barı 250'ye getirdim toplam, taktıkları da 200 zaten. Değmez bence, 50 verip orijinal alması daha mantıklı.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    armagan ordamısın sesin solugun cıkmıyo kortejden bi kac resim at da gözümüz şenlensin

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Herkese iyi akşamlar..

Alıntı sekvebuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar,

ben aranıza yeni katıldım, henüz motor sürmüşlüğüm yok sadece hayranım. bu yaz a2 ehliyeti alıp yaz sonunda motor almayı düşünüyorum. chopper ve cruiser tarzı motorlar çok hoşuma gidiyor. araştırırken gv250 ile karşılaştım ve hayran oldum resmen.

tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum, daha önce motor sürmemiş birine gv250'yi önerir misiniz? veya hangi cruiser tarzı motorları önerebilirsiniz?

ek olarak, boyum biraz kısa rahat sürebilir miyim bilmiyorum. yaş 19, boy 1.70, kilo 70
    dostum öncelikle hoşgeldin.eğer daha önceden iki teker tecrüben olsaydı o zaman ilk motorunun gv250 olmasında bir sakınca yok diyebilirdim ama anladığım kadarı ile bisiklet dahil iki teker tecrüben yok o yüzden gv250 seni zorlayabilir..ama denge sorunun yoksa ve bisiklet dahi kullandıysan iki yada iki tekerli herhangi motorlu motorsuz bir araç kullandıysan o zaman gv250 yi biraz pratikle kullanabilirsin..

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın cümleten hayırlı işler bol güneşler ben her zamanki gibi otobüs takılmaya devam
    bu arada yeni motor alacak arkadaşlar almadan önce plakadan sorgulama yapabilsin diye bu numarayı vereyim 5664e sadece plakayı yazıp msj atıyosunuz ama ücretli bi servis söylıyım 3 yada 4 tl yanılmıyorsam kazası hasarı varmı yokmu mesajla bildiriliyor ayrıca son muayne tarıhınde km si kac bindeydi onuda yazıyor böylelikle km ile oynanıp oynanmadıgını anlayabılırsınız saygılar hürmetler
    hasan abi çok faydalı bir paylaşım olmuş..böyle hizmet veren servisler olduğunu biliyordum ama senin paylaştığın oldukça detaylıymış.teşekkürler...

Alıntı marvel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tunay nbr dostum yaa?cbf500 hayırlı olsun..2007 model cbf500 kötü bir motor değil ki?şimdi sen gv250 alınca bu sefer gücü ataklığı seni tatmin etmeyecek...ama hayırlısı olsun..arada göster kendini özletme...bu arada araba noldu sattın mı?

Motosikleti
    2010 GT250R
    arabayı sattım cbf 500 çok güzel motor ama abi bana büyük geliyor biraz, işin en açığı yakıtı biraz fazla geliyor ilanım var linki aşağıda,... sağol ilker abi ara sıra uğrarım bundan sonra bu topicteyim..bide ben cbf in hakkını verecek kadar devirli yada hızlı gitmiyorum sonucta gv 250 yetecek bana o yüzden boşuna fazla yakmanın alemi yok

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3947730/detay/

ilan bu gv 250 takaslara açığım..bi şekilde anlaşırız niyetli olan varsa
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler