Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önceden motor kullandın mı? Benzine para yetiştirebilecek misin? Bir de GV 650 daha spor tarzı melez bir cruiser; GV 250 daha klasik. Hangisi daha uygun geliyorsa onu alırsın ama 650 daha çok sorun çıkarıyor diyorlar. Tercih senin ama sonuçta.
    Kullanmadım, ama sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Ehliyetim var. 250 ve 650 'nin forumlarının neredeyse tamamını okudum 250 ile 650 in yakıtı arasında 1-1.5 lt /100km oynuyor anlatılanlara göre, bu kadarına da katlanabilirim sanıyorum. Ancak şöyle bir durum var, GV250 forumunda neredeyse çoğunlukla geyik dönüyor Bu da çok iyi bişi aslında, motorun ne kadar sorunsuz olduğunu gösteriyor. GV650 için ise aynı durum anlaşılmıyor forumdan. Bir takım kronik problemleri oluşmuş zamanında ancak sabır ve emek ile çözülmüş bunlar. Gene de hala insanların kafasında, acaba ben GV650 alır isem, sorun yaşar mıyım sorusu var. Bende de var. GV250 de ise neredeyse yok 2005 modelini alsam da yok 2012 sini alsam da. Bayağı bir güven oluşmuş durumda yani. Bir sorunla karşılaştığımda da forumun müdavimleri sağolsun bayağı yardımseverler

Ancak dediğim gibi GV650 nin tasarımı duruşu her gördüğümde vay vay vay dedirtiyor. Sonunda kendimi kaybedip ilk motorum olarak 650 cc lik bir hayvan almak istemiyorum. Onun için bildiğiniz satılık bir GV250 var ise, paylaşırsanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2006 model size uygunsa irtibata gecebilirz

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı LĴØN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam olsun.
    siz, hyosung kullanıcılarının memnuniyet dolu mesajlarına güvenerek geçen hafta bir gv250 aldım. sürüş konusunda kendime güvensem de teknik konularda zerre kadar bilgim olmadığının ve motoru sevmenin sadece üzerine binip gitmekle sınırlı olmadığını, ilgi ve özenin had safhada olması gerektiğinin bilincindeyim. aranıza katılarak, önemli bilgiler edinmenin yanı sıra belki güzel arkadaşlıklar da kurabilirim diye ümit ediyorum.
    saygılar.
    hayırlı olsun aramıza hoş geldin
    LĴØN bunu beğendi.
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı liquefact adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanmadım, ama sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Ehliyetim var. 250 ve 650 'nin forumlarının neredeyse tamamını okudum 250 ile 650 in yakıtı arasında 1-1.5 lt /100km oynuyor anlatılanlara göre, bu kadarına da katlanabilirim sanıyorum. Ancak şöyle bir durum var, GV250 forumunda neredeyse çoğunlukla geyik dönüyor Bu da çok iyi bişi aslında, motorun ne kadar sorunsuz olduğunu gösteriyor. GV650 için ise aynı durum anlaşılmıyor forumdan. Bir takım kronik problemleri oluşmuş zamanında ancak sabır ve emek ile çözülmüş bunlar. Gene de hala insanların kafasında, acaba ben GV650 alır isem, sorun yaşar mıyım sorusu var. Bende de var. GV250 de ise neredeyse yok 2005 modelini alsam da yok 2012 sini alsam da. Bayağı bir güven oluşmuş durumda yani. Bir sorunla karşılaştığımda da forumun müdavimleri sağolsun bayağı yardımseverler

Ancak dediğim gibi GV650 nin tasarımı duruşu her gördüğümde vay vay vay dedirtiyor. Sonunda kendimi kaybedip ilk motorum olarak 650 cc lik bir hayvan almak istemiyorum. Onun için bildiğiniz satılık bir GV250 var ise, paylaşırsanız sevinirim.
    İlk motor olarak GV 650 pek uygun olmaz. Gerçi "sakın alma alırsan kesin ölürsün" tarzı yorumlar var ben çok doğru bulmuyorum ama şu bir gerçek ki 650lik motor başlangıç olarak çok fazla zorlar. 250 bile oldukça güçlü bir makine göreceksin alırsan o bile seni yoracak ilk başlarda ki 650 hakikaten hayvan. Bence de 250 kararın oldukça iyi, bulursun umarım kısa zamanda.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Aşağıdaki motor hakkındaki düşünceleriniz nedir acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85169214/detay

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Aşağıdaki motor hakkındaki düşünceleriniz nedir acaba?

Kazası yok diyor ama sadece canı istediği için mi komple boyatmış? Aslında boyayı da iyi yapmışlar.

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    @LĴØN

Motorun hayırlı olsun, Kazasız, sorunsuz kullanman dileği ile ...

@Armağan

Güzel bir gezi olmuş. Motorum arızalı olmasa bende katılırdım. Bir daha ki sefere artık.

Arkadaşlar motorum hala arızalı fakat sonunda gerçek sorun bulundu sanırım. Olayları kısa özetleyeyim belki birilerinin işine yarar veya uyarı olur:

Sapancaya giderken Körfezde İzmitde aküm bittiği için yolda kaldım. Bulduğum bir oto elektrikçi akü sarz olmuyor dedi. Bende en yakın Kanuni servisine gittim. Servisin ismi Süslü yada ona benzer bir şeydi. Buradaki arkadaş sağ olsun bana elektrik geliyor akünün ömrü bitmiş dedi. Bana sattığı aküyü taktıktan sonra devir göstergesi çalışmamaya başladı. Uğraştılar yapamadılar. Fabrikayı aradılar orasıda bir süre sonra düzelir dedi.

Oradan ayrılırken motorda performans sorunu olduğunu fark ettim fakat aynı servise göstermek istemedim. İzmitde Ustalar Motor'u buldum. Orada yapılan kontrolde aküyü sarjz edecek kadar elektrik gelmediği söylendi. Statör arızalanmış dendi. Ayrıca silindirin biride çalışmıyordu. Bunun sebebini bulmak için motorun incelenmesi gerektiği için motoru bırakıp istanbulda dönmek zorunda kaldım :(

Daha sonra telefonla konuştuğumuzda statörün ve enjertörlerden birini değişmesi gerektiği söylendi. Ben şahin motorsikletin sitesinde gördüğüm beni,m motoruma uyan statör'ü sipariş verdim. Enjektör piyasada olmadığı için ve kuralkan bir ay sonra gelir dediği için hyosungsource sitesinden sipariş verdim.

Sonrasında cuma günü statör Ustalar motora ulaştı. Usta yeri olmadığı için enjektör gelene kadar motoru tutmak istemedi. Bende cumartesi motoru almaya gittim. Gittiğimde statör'ün uymadığını yanlış parça gönderildiğini öğrendim. Yapacak bir şey olmadığı için motoru aldım ayrılmadan önce usta motoru birde yeşil yurt kanuni servisine göstermemi tavsiye etti çünkü onlarda motoru bilgisayara bağlamaya yarayan parça varmış.

Motorla kartaladaki yeşilyurt servise gittim. Burada motoru bir elektronik alet yardımıyla bilgiyasara bağladılar. Daha sonrasında orada bulunan başka bir motorun beynini (Gt 250 diye hatırlıyorum) benim motora taktı. Çalıştırdığında devir göstergesi ve iki silindirde çalıştı ama benim beyinle bunlar çalışmıyordu :( Sonuçta Rıdvan'ın tahmin ettiği gibi enjektörde sorun yokmuş Büyük adamsın Rıdvan

Forumda başka bir başlıkta hyosung için akü bitmişse marşa basmayın beyni bozarsınız yazıyordu. Sanırım beyni bu şekilde ben bozdum yada aküyü takarlarken servis bozdu.

Usta statöründe bozuk olduğundan emin değildi. Ona bakmam lazım dedi.

Sonrasında statörü aldığım şahin motorsiklete geri götürdüm. Yanlış statör gönderdiklerini kabul ettiler ve doğru parçayı bulamadılar fakat paramı geri alana kadar baya uğraşmak zorunda kaldım, Cumartesi parçayı verdim salı günü paramı zor aldım. Sürekli birazdan yatacak diye salladılar, tekrar dükkana gitmeye karar vermişken param yattı. Eğer buradan parça alacaksınız bunu göz önünde bulundurun. Yerleri gazi osman paşada. sahinmotorsiklet diye web siteleri var.

Şu an kuralkanda sentec beyin yok. Gelirsede 730 TLye gelecek. Statör olayı ise baya acayip Kuralkan'ın sitesinde statör 500 TL ama tam takım alternatör 205 TL yazıyor. Ustanın dediğine göre site yanlış doğru fiyat 205 lira olmalı.

Bugün kuralkan'ı aradım beyin en erken 10 güne gelir dediler. Belki bayilerde vardır isterseniz bir Kayalar Motor'a sorun dedi. Kayalar ile görüştüm statör ve çıkma sentec beyin varmış. Sorunlu bir beyine format atmışlar, denersiniz çalışırsa alırsınız dedi. Beyin için 300 statör için 200 TL istediler. Sıfır beyin 700 TL olduğu için almak istiyorum fakat sonra yine yolda kalmaktan ve 700 daha verip yeni beyin almak zorunda kalmaktan korkuyorum.

Şu an daha ne yapacağıma karar veremedim. Yeşilyurt'u aradım usta ile görüşemedim. Statör gerçekten arızalı mı bilmiyorum.

Benim çıkardığım sonuç, bir sorun varsa önce Beyinde sorun olup olmadığını anlamak için başka bir beyinle motoru denemek lazım

Umarım kimsenin başına gelmez.
    LĴØN bunu beğendi.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @LĴØN

Motorun hayırlı olsun, Kazasız, sorunsuz kullanman dileği ile ...

@Armağan

Güzel bir gezi olmuş. Motorum arızalı olmasa bende katılırdım. Bir daha ki sefere artık.

Arkadaşlar motorum hala arızalı fakat sonunda gerçek sorun bulundu sanırım. Olayları kısa özetleyeyim belki birilerinin işine yarar veya uyarı olur:

Sapancaya giderken Körfezde İzmitde aküm bittiği için yolda kaldım. Bulduğum bir oto elektrikçi akü sarz olmuyor dedi. Bende en yakın Kanuni servisine gittim. Servisin ismi Süslü yada ona benzer bir şeydi. Buradaki arkadaş sağ olsun bana elektrik geliyor akünün ömrü bitmiş dedi. Bana sattığı aküyü taktıktan sonra devir göstergesi çalışmamaya başladı. Uğraştılar yapamadılar. Fabrikayı aradılar orasıda bir süre sonra düzelir dedi.

Oradan ayrılırken motorda performans sorunu olduğunu fark ettim fakat aynı servise göstermek istemedim. İzmitde Ustalar Motor'u buldum. Orada yapılan kontrolde aküyü sarjz edecek kadar elektrik gelmediği söylendi. Statör arızalanmış dendi. Ayrıca silindirin biride çalışmıyordu. Bunun sebebini bulmak için motorun incelenmesi gerektiği için motoru bırakıp istanbulda dönmek zorunda kaldım :(

Daha sonra telefonla konuştuğumuzda statörün ve enjertörlerden birini değişmesi gerektiği söylendi. Ben şahin motorsikletin sitesinde gördüğüm beni,m motoruma uyan statör'ü sipariş verdim. Enjektör piyasada olmadığı için ve kuralkan bir ay sonra gelir dediği için hyosungsource sitesinden sipariş verdim.

Sonrasında cuma günü statör Ustalar motora ulaştı. Usta yeri olmadığı için enjektör gelene kadar motoru tutmak istemedi. Bende cumartesi motoru almaya gittim. Gittiğimde statör'ün uymadığını yanlış parça gönderildiğini öğrendim. Yapacak bir şey olmadığı için motoru aldım ayrılmadan önce usta motoru birde yeşil yurt kanuni servisine göstermemi tavsiye etti çünkü onlarda motoru bilgisayara bağlamaya yarayan parça varmış.

Motorla kartaladaki yeşilyurt servise gittim. Burada motoru bir elektronik alet yardımıyla bilgiyasara bağladılar. Daha sonrasında orada bulunan başka bir motorun beynini (Gt 250 diye hatırlıyorum) benim motora taktı. Çalıştırdığında devir göstergesi ve iki silindirde çalıştı ama benim beyinle bunlar çalışmıyordu :( Sonuçta Rıdvan'ın tahmin ettiği gibi enjektörde sorun yokmuş Büyük adamsın Rıdvan

Forumda başka bir başlıkta hyosung için akü bitmişse marşa basmayın beyni bozarsınız yazıyordu. Sanırım beyni bu şekilde ben bozdum yada aküyü takarlarken servis bozdu.

Usta statöründe bozuk olduğundan emin değildi. Ona bakmam lazım dedi.

Sonrasında statörü aldığım şahin motorsiklete geri götürdüm. Yanlış statör gönderdiklerini kabul ettiler ve doğru parçayı bulamadılar fakat paramı geri alana kadar baya uğraşmak zorunda kaldım, Cumartesi parçayı verdim salı günü paramı zor aldım. Sürekli birazdan yatacak diye salladılar, tekrar dükkana gitmeye karar vermişken param yattı. Eğer buradan parça alacaksınız bunu göz önünde bulundurun. Yerleri gazi osman paşada. sahinmotorsiklet diye web siteleri var.

Şu an kuralkanda sentec beyin yok. Gelirsede 730 TLye gelecek. Statör olayı ise baya acayip Kuralkan'ın sitesinde statör 500 TL ama tam takım alternatör 205 TL yazıyor. Ustanın dediğine göre site yanlış doğru fiyat 205 lira olmalı.

Bugün kuralkan'ı aradım beyin en erken 10 güne gelir dediler. Belki bayilerde vardır isterseniz bir Kayalar Motor'a sorun dedi. Kayalar ile görüştüm statör ve çıkma sentec beyin varmış. Sorunlu bir beyine format atmışlar, denersiniz çalışırsa alırsınız dedi. Beyin için 300 statör için 200 TL istediler. Sıfır beyin 700 TL olduğu için almak istiyorum fakat sonra yine yolda kalmaktan ve 700 daha verip yeni beyin almak zorunda kalmaktan korkuyorum.

Şu an daha ne yapacağıma karar veremedim. Yeşilyurt'u aradım usta ile görüşemedim. Statör gerçekten arızalı mı bilmiyorum.

Benim çıkardığım sonuç, bir sorun varsa önce Beyinde sorun olup olmadığını anlamak için başka bir beyinle motoru denemek lazım

Umarım kimsenin başına gelmez.
    HErkese Selam armagan erkan murat emre süper gezi yapmışınız özendim heeee )

Geçmiş olsun fatih beyin,stator ve konjektoru 3 kere değiştren biri olarak tavsiyem çıkma beyni deniyebilirsin ama parasını hemen verme stator kontrolunden sonra sağlam ise konjektore baktırmak gerekiyor ki senin anlattıklarından ikisinin sağ cıkacağını sanmam ben takviye bağlattım küt gitti stator konjektor Tekrardan yeni alan arkdaşlara uyarımdır motorun aküsü bitti ise mars basmıyorsa takviye yapılacaksa mutlaka motor calıştığı anda takviyeyi geri cekin sakın takviye ile motoru calıştırmayın eger çalışamdıysa zorlamayın iyi bir servise götürün akü değiştirmek en son çare bütün ustalar akü satsın diye akü sarj etmiyor diyorlar konjektor ve stator ayrı ayrı kontrol edilebiliniyor... Stator Çıkışı 60-70 olması lazım konjektor çıkışı 13 - 14 çivarinda bilginize ışık açıkken kapalı iken fark eder konjektor cıkışı düşüyor. enjeksiyon modellerin elektirik sorunu cok oluyor biri bozulunca diğerleride bozuluyor malesef ..
    S&T kanuni Gv 250

Rıdvan Üstat,
    Bunu satan arkadaş ile birazdan buluşucam, boya meselesini de sorucam. Gerekirse servise götürücem.

Bir de bugün yayınlanmış şu ilan var;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86528232/detay
    Bunun da kilometresi düşük. Yarın da bununla görüşmeyi düşünüyorum. Yorumlarınız nedir?
    Yeri Bahçelievler, en yakın götürebileceğim servis Avcılardaki Motopark. Önerir misiniz ekspertiz için Motopark'ı?

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Selamlar arkadaşlar gv 250 ailesine yeni katılımlar oluyor gittikce büyüyoruz.
    Benim bi sorun var motorun farlarını açınca benzin göstergem sıfıra kadar düşüyor,farı kapatıyorum geri yükseliyo ibre sorun ne olabilir acaba..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce de söylediğim gibi, Motopark'a gitmeni, eğer motoru götürme imkanın hiç yoksa da en azından onlarla bir görüşmeni tavsiye ediyorum. Yeşilyurt motor iyi bir servise bile (gitmedim, görmedim, bilmiyorum) senin motorunu Motopark kadar iyi tanıyamaz. Senin motorunun daha önce yağından beyin değişimine kadar her şeyi orada yapıldığı için motordaki her hangi bir sorunu daha iyi teşhis edebilirler. Yeşilyurt'un beyin arızası tespiti doğru gibi görünüyor ama motoru almadan önce de söylediğim gibi o motorda daha önce garantiden beyin değişimi yapıldı. Ayırca daha önce silindirin birinin ateşlemesini kesmesi şeklinde beyin arızası yaşayan duymadım. Düşük bir ihtimal de olsa başka bir şeyden kaynaklanıyor da olabilir.

Rıdvan Üstat,
    Bunu satan arkadaş ile birazdan buluşucam, boya meselesini de sorucam. Gerekirse servise götürücem.

Bir de bugün yayınlanmış şu ilan var;
    Bunun da kilometresi düşük. Yarın da bununla görüşmeyi düşünüyorum. Yorumlarınız nedir?
    Yeri Bahçelievler, en yakın götürebileceğim servis Avcılardaki Motopark. Önerir misiniz ekspertiz için Motopark'ı?
    Km'si orjinalmiş gibi duruyor, tabii ki fotoğraflardan görüldüğü kadarıyla. Aksesuar olarak sadece sissy bar var, ön camı saymıyorum bile. Servis olarak zaten başka bir yeri tavsiye etmiyorum. Yani uzakta bile olsa oraya götür diyecem.

Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar gv 250 ailesine yeni katılımlar oluyor gittikce büyüyoruz.
    Benim bi sorun var motorun farlarını açınca benzin göstergem sıfıra kadar düşüyor,farı kapatıyorum geri yükseliyo ibre sorun ne olabilir acaba..
    Gidonun yanından geçen ve harekete maruz kalan şase kablosu hasar görmüş.

Emre777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    herkeze tekrardan selamlar;
    bende sıfır gv 250 alarak aranıza katılıyorum dün kaporasını vererek motoru bagladım perşenbeye kadar umarım plaka vs işlemleri bitecek ve bende yıllarca duydugum özleme son verebilecegim.
    forma bana yardımcı olan arkadaşlarada özellikle teşekkür ediyorum.
    ilk resimleri burdan paylaşacam.
    herkeze güzel sağlıklı sürüşler.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Selamlar, bu resimleri paylaşmayı unutmuşum Rıdvan ve ben gecenin bir yarısı basım evinin içinde motoruma alarm takmaya çalışırken...
    Alarm takarken sağ arka sinyalimin yanmadığını onu düzeltelim derken arka fren mürşünün bozulduğunu keşfettik, gece 2 ye kadar uğraştıktan sonra alarm dahil hiç birini yapamadan eve gittik.
    Ertesi gün halletik Rıdvanın eline sağlık
    Ustalara saygı...

Operasyon sonrası takılırken

Çıkmaya çalışırken

Motosikleti
    Hyosung GV250
    geçmiş olsun Fatih Bey.
    geçenlerde ben de elektrikle alakalı tuhaf bir sorun yaşadım. sirkeci'den marşa basarak çalıştırdığım motorumu, mecidiyeköy'e kadar sürdüm. orada ufak bir işimi halledip tekrar motora bindim. çalıştırmak için marşa bastığımda zerre kadar hareketlilik olmadı. ses dahi gelmiyordu marş motorundan. kontrol ettim, akü de, kablolar da sağlamdı. son çare olarak vurdurmayı denedim ve çalıştırdım. evimin önüne geldiğimde öylesine denemek için marşa bastığımda, motor tek seferde çalıştı. yaklaşık 4 gündür de sorunsuz çalışıyor. motoru iyi bir gözden geçirmem gerekiyor. umarım sorunun sebebini anlayabilirim
    Ne Güzeldir, Yollarda Olmak Şimdi!

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese selam tekrar...

biraz geç bir saat farkındayım ama ekmek parası işte çalışıyoruz

uzun zaman sonra (tabi benim için ) rıdvanın resimlerini görmek hoşuma gitti..özlemiş miyim ne

bu arada armağan ve diğer 3 silahşör arkadaşları yürekten tebrik ediyorum mükemmel ötesi bir gezi olmuş..dibim düştü valla..

aynı zamanda mehmer özbekar,umut ece ve emre güngör arkadaşlarımız da aramıza hoşgelmişler..tabi daha başka aramıza katılan arkadaşlar varsa onlar için de geçerli bir durum bu..

herkese keyifli ve kazasız sürüşler..

fatih motor için üzüldüm,geçmiş olsun, umarım tez zamada eski sağlığına kavuşur..

diğer tüm büyüklerime ve arkadaşlarıma saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    EMRE 777 hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullan..Hoş geldin aramıza.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Herkese Selam yani katılanlar hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler..

19 mayıs korteji güzeldi biraz organizsan eksikleri ile tamamlandı...

Benim lastık arayışım sürüyor izmirdeki ergun motor sipariş verirsenin 20-30 güne gelir dedi simdi. İstanbulda lastik bulamadım.

MEtzeller ME77

Serisi 110/90/16 tam uyumu var ama 150/80/15 tam olarak yok onuda 140/90/15 alacağım kullanışta bir sıkıntı yaratırmı kullanan varmı acaba.

Herkesin Bayramı kutlu olsun bu arada Çılgın MOtorcular
    S&T kanuni Gv 250

arkadaşlar merhaba gv 250 2006 model yeni aldığım motorumun zincirini değiştirmek istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selam yani katılanlar hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler..

19 mayıs korteji güzeldi biraz organizsan eksikleri ile tamamlandı...

Benim lastık arayışım sürüyor izmirdeki ergun motor sipariş verirsenin 20-30 güne gelir dedi simdi. İstanbulda lastik bulamadım.

MEtzeller ME77

Serisi 110/90/16 tam uyumu var ama 150/80/15 tam olarak yok onuda 140/90/15 alacağım kullanışta bir sıkıntı yaratırmı kullanan varmı acaba.

Herkesin Bayramı kutlu olsun bu arada Çılgın MOtorcular
    140-90-15 galiba benim arka lastik emin deilim ama sıkıntı yok yola devam

yeni gelen bütün arkadaşlar aramıza hoş geldiniz motorlarınız hayırlı olsun
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

Merhaba arkadaslar,
    Ben de bugun kapora vererek GV250 imi alma yolunda sona yaklastim. Pzt gunu devrini yapip aksamina da teslim alicam insallah. Motor su:

Ridvan in soyledigi gibi motoru Motopark a goturduk, usta mekaniginin gayet iyi durumda oldugunu soyledi. Uzerinde ozellikle eksozunda bi miktar cizikler var, onlar ile ilgili nasil bir tedavi uygulanabilir bunlarla ilgili birtakim sorularim olacak.

Motorun koruma demiri yok, ilk is olarak motoru teslim aldiktan sonra caglayan da bir demir atolyesinde koruma demiri taktirmak istiyorum. Acemiyim, kendime ve motora zarar gelsin istemiyorum. Resimleri paylasirim.

Herkese tesekkurler, iyi gunler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler