Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    İlker bey gibi müdavimlerin ara verdikten sonra gözükmesi insana yolda bir tanıdıkla aniden karşılaşmk gibi mutlu ediyor,
    Motor konusunda biraz ağırdan alıp en doğru kararı vermeye çalışıyorsunuz sanırım..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Filhakika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır GV250 ile motor dünyasına adım atmak istiyordum. Bu ay içinde almak istiyorum ancak hiç bir bayide sıfır motor bulunmadığını ve Haziran başında gelecek olan yeni partide fiyat artışı olacağını öğrendim. Bu bilgiler ışığında aşağıdaki linkte yer alan motor hakkında yorumlarınıza ihtiyacım var. Fiyat yüksek görünüyor ancak kilometresinin az olması cezbediyor. Ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...83274568/detay
    Üzerindeki koruma demiriyle sisi bar 420 lira ediyor. Ağustos çıkışlı olduğu düşünülürse fiyat biraz yüksek geldi. Ben bir buçuk ayda 3000 km yaptım; acaba neden 600 kmde kalmış o zamandan beri o da biraz düşündürücü. Sıfır aldın mı kredi kartına taksit de oluyor. Bence sıfır almak daha mantıklı bekleyip de.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker bey gibi müdavimlerin ara verdikten sonra gözükmesi insana yolda bir tanıdıkla aniden karşılaşmk gibi mutlu ediyor,
    Motor konusunda biraz ağırdan alıp en doğru kararı vermeye çalışıyorsunuz sanırım..
    vesselam..
    mithat hocam öncelikle saygılarımı yolluyorum.motor konusunda bana kalsa hemen gidip alacağım ama çekirdek ailemin yeni ferdi ile eski ferdi (eşim) beni tutuyorlar.bu sezonu motorsuz olarak geçireceğim artık o kesinleşti çünkü eşim ücretsiz izne ayrılacak.onun tekrar çalışmasını beklemem gerekecek motor için.durum böyle olunca sahibinden.com a girip resimlere bakıp bakıp iç çekiyorum bol bol hayırlısı olsun ne diyelim hocam...saygılar..

filhakika,paylaşmış olduğun linkteki motoru alabilirsin.ama km si orjinal mi ya da kaza boya, vs gibi konular araştırıldıktan sonra.istediği fiyat sonradan eklenilen koruma demiri ve sissybarı da hesaba katarsan normalin çok hafif üstünde denebilir.sen bayiden sıfır km almaya kalksan alım satım plaka çıkartma gibi hususlar için de masraf yapacağını değerlendirirsek bu konular için sadece alımn satım masrafın olacak ve plaka çıkartmak zorunda kalmayacaksın.bunu da düşünürek biraz pazarlıkla (benim şahsi düşüncem satıcı arkadaş 8.000tl ye bırakmaya kararlı sen onun üstüne biraz daha pazarlık yapıp daha da fiyat kırabilirsen alabilirsin.) ilandaki motor alınabilir diyorum..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sezonu motorsuz olarak geçireceğim artık o kesinleşti
    Acaba diyorum, bu yaz motorla oralara gelsem dayanamayıp bir motor alır mısın? Sana işkence yapmış olurum herhalde.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sen bu yaz motorla buralara gelsen önce kardeşimi görmüş kadar çok sevinirim,sonra da dayanamam 650 lik motor alacam derken yine gv250 ci oluveririm bakarsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    sen bu yaz motorla buralara gelsen önce kardeşimi görmüş kadar çok sevinirim,sonra da dayanamam 650 lik motor alacam derken yine gv250 ci oluveririm bakarsın
    Aslında gelmek gibi bir fikrim var ama mesafe o kadar fazla ki, araya 2-3 tane küçük ülke sığar.

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    iyi dilekleriniz içi teşekkürler.
    son durum statör az elektrik üretiyor ve değişmesi gerekiyor. onu internette 300 liraya buldum ve sipariş verdim.

enjektörlerden birinin değiştirilmesi gerekiyor. onu piyasada bulamadım kuralkandan sipariş vermeye çalışınca ürün üretim aşamasında sipariş veremezsiniz yazıyor :-/ başka bir yerden bulmam mümkün mü?

devir göstergesi hala çalışmıyor usta onu çözemedi beyinden bilgi gelmiyor dedi.

enjektör bulabilirsem bu haftasonu motoruma kavuşuyorum

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında gelmek gibi bir fikrim var ama mesafe o kadar fazla ki, araya 2-3 tane küçük ülke sığar.
    dostum önemli olan da o zaten, ufak mesafelere herkes gider.herkese yol yapar..asıl 2-3 küçük ülkeyi geze geze tadını çıkara çıkara kat etmek önemlidir..bilmem gaza getirebildim mi

Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son durum statör az elektrik üretiyor ve değişmesi gerekiyor. onu internette 300 liraya buldum ve sipariş verdim.

enjektörlerden birinin değiştirilmesi gerekiyor. onu piyasada bulamadım kuralkandan sipariş vermeye çalışınca ürün üretim aşamasında sipariş veremezsiniz yazıyor :-/ başka bir yerden bulmam mümkün mü?

devir göstergesi hala çalışmıyor usta onu çözemedi beyinden bilgi gelmiyor dedi.

enjektörleri hyosource a sorup temin etme yoluna gidebilirsin.bir de devir göstergesinin mantığını anlayamadım.beyinle tam olarak ilişkisi var mı gerçekten yoksa ben şimdiye kadar yanlış mı biliyormuşum bu olayı..?

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Günaydin cumleten gezi mezi yokmu

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı DocGok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hepinize selamlar
    Uzun süredir takip etmeme rağmen yazamadim şifremi kaybettiğimden salı gunü motorumu teslim alıyorum nihayet 2 ay önce sipariş vermiştim ancak kavuşuyorum ama tam zamanı herhalde.Çoğunuzun kullandığı Armode çantalardan aldım kendim yapabilirmiyim montajını ? Motoru alırken dikkat etmem gerekenler konusunda da önerilerinizi bekliyorum alır almaz fotoları yüklemek te sözüm olsun
    şahsen armode çantayı önermiyorum. biraz sert açınca her iki çantanın da köşeleri yırtıldı bende. kartondan yapılmış gibi kalitesizler. önermiyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

[QUOTE=Exzina;2674570]iyi dilekleriniz içi teşekkürler.

Aradığın herşeyi kuştepe merkez motorda bulabilirsin. gv 250 için yok yok...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

Merkez motordan dexter marka ön cam aldım. ancak, bağlantı gidon üzerine yapılıyor ve yüksek hızlarda sorun yaratır gibi görünüyor. orjinal hyo öncam montajı da gidon üzerine mi acaba? daha sağlam sabitleniyorsa (bir kredi kartı çıkartıp) hyosource dan alıcam. motoru alalı 3 hafta oldu şimdiden aşk-nefret ilişkisi başladı aramızda. ne yapsam olmuyor sanki. isyan ediyorum kuralkan a orjinal aksesuarları getirmedikleri için...

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    [QUOTE=Görselci;2674630]şahsen armode çantayı önermiyorum. biraz sert açınca her iki çantanın da köşeleri yırtıldı bende. kartondan yapılmış gibi kalitesizler. önermiyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

Merkez motordan dexter marka ön cam aldım. ancak, bağlantı gidon üzerine yapılıyor ve yüksek hızlarda sorun yaratır gibi görünüyor. orjinal hyo öncam montajı da gidon üzerine mi acaba? daha sağlam sabitleniyorsa (bir kredi kartı çıkartıp) hyosource dan alıcam. motoru alalı 3 hafta oldu şimdiden aşk-nefret ilişkisi başladı aramızda. ne yapsam olmuyor sanki. isyan ediyorum kuralkan a orjinal aksesuarları getirmedikleri için...
    Hyosource'tan 5-6 parça aksesuar aldım şimdiye kadar hepsi de cuk diye oturuyor. Şunun da faturasını 75 euro göstertebilirsem almayı düşünüyorum yaz sonuna doğru: http://www.hyosungsource.com/index.p...oducts_id=1043 Güvenle alabilirsin; gümrükte ürün saçma sapan takılıp kalmazsa 5-6 günde elinde oluyor.

Bir de armode çantalar dediğin gibi biraz fazla dandik görsel olarak hoş dursa da; senin bir önerin var mı bunun yerine? Hudson deri geldi aklıma belki paraya kıyıp.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bilmem gaza getirebildim mi
    Yemez bence.

Ben enjektörde sorun olmadığını ve boşuna değiştireceğini düşüyorum. Ama tabi benimki sadece tahmin.

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    [QUOTE=Görselci;2674630]şahsen armode çantayı önermiyorum. biraz sert açınca her iki çantanın da köşeleri yırtıldı bende. kartondan yapılmış gibi kalitesizler. önermiyorum...

Merkez motoru aradım oradada yokmuş, büyük ihtimalle koreden sipariş vereceğim.

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Karacayı sana geri verebilirim. Bak metzeler yeni...

Bana gv250 çok güçsüz gelmeye başladı. Kararsız kaldım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Görselci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahsen armode çantayı önermiyorum. biraz sert açınca her iki çantanın da köşeleri yırtıldı bende. kartondan yapılmış gibi kalitesizler. önermiyorum...
    Çantayı en ağır koşullarda kullandım. Fazla yükledim, defalarca bariyerlere sürttüm, kırdım ama bir yerini yırtamadım. Bence senin çantalarda bir üretim hatası var. Bu çantaların tek sorunu bizim motorlara özel yapılmadığı için alt taraflarının amortisörlere çarparak kırılması.

Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi sen hangi ara motora alıştın da güçsüz gelmeye başladı, bu ne hız.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Selamlar, çanakkalede bu sene 2.si yapılacak festivale geçen sene giden, bu sene gitmeyi planlayan var mı? Çekici gözüküyor, festivale gv konvoyu yapalım mı?

http://www.facebook.com/events/31003..._mall_activity

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Ya bende gitmek isterim ama daha ehliyetim yok :(

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    cuma motorumu satmaya istanbula geliyorum. haftasonu bisiler organize edinde artci olayim ridvana))

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler herkese selamlar...ilk göz ağrım olan gv 250 yi alma yolunda burdaki bütün sayfaları okumuş son 6-7 aydır da bu başlığı düzenli olarak okumaktaydım. motorun ankara da olmamasından dolayı kararımı değiştirip, oturma pozisyonunun rahat olmasından dolayı fuarda beni etkileyen cbr 250 de karar kılıp dün itibariyle satıcıyla anlaştım.yarın kısmetse üzerime alıyorum...sorduğum sorulara yardımcı olan ve burada katısı olan herkese teşekkür ederim.
    takip etmeye devam edeceğim...
    haydi hayırlısı faceten gördüm, kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum. Nereden nereye gv 250 ile başlayıp cbr250 ile hayaline kavuştun
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum için aramalarda bulunabilmesi için taglar: Motopark , Avcılar servis , Stkanuni servis , yetkili servis , Hyosung servis))) ÇAKALLL YAKALADIM))) hiç periyodik bakımlarda cüzdan çıkardığını görmedim))) şaka bi forum sitesi açacak olursam seni kadrolu personel olarak alıcam(şana nası bi yana diye başladığım cümle bile şakadan ibaret, ciddiyete davet ediyorum kendimi)
    hakikaten sen yaşıyormusun unuttun artık bizleri umarım keyifler yerindedir.
    Alıntı Görselci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]gösterge panelim çukurlarda zıplayıp duruyor. vidalarını kontrol ettim bir sıkıntı yok. nasıl sağlamlaştırabilirim?
    ben gösterge panelini tutan civataları söküp 2 tane plastik pul koydum şimdi taş gibiler. Rıdvan şahit. (=
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada cuma gunu gv250'mi sattim, cumartesi de sym gts 250i evo aldim. eski motor oldu, yasasin yeni motor =p
    nasıl kıydın canım motora benim içim cız etti yahu
    Alıntı DocGok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hepinize selamlar Uzun süredir takip etmeme rağmen yazamadim şifremi kaybettiğimden salı gunü motorumu teslim alıyorum nihayet 2 ay önce sipariş vermiştim ancak kavuşuyorum ama tam zamanı herhalde.Çoğunuzun kullandığı Armode çantalardan aldım kendim yapabilirmiyim montajını ? Motoru alırken dikkat etmem gerekenler konusunda da önerilerinizi bekliyorum alır almaz fotoları yüklemek te sözüm olsun
    şimdiden hayırlı olsun sende kavuş biran önce gv ne bekleyiş zordur bilirim tee korelere bile mail attım ben ne zaman geliyor gemi türkiyeye diye tek tavsiyem rodaja dikkat et gaz çok açma yüksek devirlere çıkma motoru zorlama zorunlu olmadan artçılı sürme ilk 1000km seni baya bayacak ama sabır seneler boyu rahat edersin herkesin bana tavsiyesi buydu. tekrardan hayırlı olsun.
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acaba diyorum, bu yaz motorla oralara gelsem dayanamayıp bir motor alır mısın? Sana işkence yapmış olurum herhalde.
    izin planlarında böyle bir fikir mi var acaba??
    iyi dilekleriniz içi teşekkürler.son durum statör az elektrik üretiyor ve değişmesi gerekiyor. onu internette 300 liraya buldum ve sipariş verdim. enjektör bulabilirsem bu haftasonu motoruma kavuşuyorum
    tekrardan geçmiş olsun karşılaştığın en son sorun olması dileği ile.
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, çanakkalede bu sene 2.si yapılacak festivale geçen sene giden, bu sene gitmeyi planlayan var mı? Çekici gözüküyor, festivale gv konvoyu yapalım mı?
    http://www.facebook.com/events/31003..._mall_activity
    olay budur bende tam bundan bahsedecektim çadırlarımızı alıp yemeli içmeli kamp ateşli yazın ilk kampını yapalım derim ateşlenelim, biga bizi çağırıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:15 ----------

Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karacanın aksesuarlarının bir kısmına talibim (= ayak pegleri ve sislambaları ve bağlantı demiri

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izin planlarında böyle bir fikir mi var acaba??
    Henüz planlama aşamasında da olsa, izinde evde oturacak değilim, 3-5 bin km yaparım artık.

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay budur bende tam bundan bahsedecektim çadırlarımızı alıp yemeli içmeli kamp ateşli yazın ilk kampını yapalım derim ateşlenelim, biga bizi çağırıyor.
    Biga beni çağırmadı, Marmara, Ege, Akdeniz ve İç anadolu çağırdı olmamı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler