Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Hyosungsource'tan aynayla topuk vites pedalı siparişi vermiştim, ayın 4ünde postalandı ama hala ne gelen var ne giden. Peg almıştım pegler 6 günde burda olmuştu. Daha ne kadar bekleyeyim ve mesela gümrükte kaldıysa durumu nasıl öğrenirim?
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosungsource'tan aynayla topuk vites pedalı siparişi vermiştim, ayın 4ünde postalandı ama hala ne gelen var ne giden. Peg almıştım pegler 6 günde burda olmuştu. Daha ne kadar bekleyeyim ve mesela gümrükte kaldıysa durumu nasıl öğrenirim?
    20-30 güne kadar yolu var, 6 günde gelmesi şans. Takip numarası yok mu?

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20-30 güne kadar yolu var, 6 günde gelmesi şans. Takip numarası yok mu?
    Numara var da ems kargonun sayfasına giriyorum uçağa yüklendi koreden sonrası çıkmıyor. Başka nerden bakabilirim? 6 gün denk geldi demek, neyse beklerim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Numara var da ems kargonun sayfasına giriyorum uçağa yüklendi koreden sonrası çıkmıyor. Başka nerden bakabilirim? 6 gün denk geldi demek, neyse beklerim...
    Kore'den çıktıktan sonrasına buradan bakabilirsin. http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif...yd_yeniweb.php
    Türkiye'ye girdikten 2-7 gün arası gelir.

Motosikleti
    GV 250
    Teşekkürler; ordan da aynı gözüküyor havada infilak etti heralde uçak anlamadım. Bu arada AR 750 çantayı monte etme çabasındayım da kaynağı yaptırdım neyse iyi kötü; ama şimdi demirleri takmaya çalışınca yan tarafa civatalar kısa geldi bu çantanın monte demirlerine geçmiyor. Büyütecek miyim onları? Kaç numara bişeyler lazım?

Motosikleti
    yok :(((
    Arkadaşlar izmirde önerebileceğiniz ST servisi hangisidir?

---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:23 ----------

Problem çıkaramayacak.
    Dr.Aequitas bunu beğendi.
    AKLIN EN BÜYÜK SERMAYENDİR.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Teşekkürler; ordan da aynı gözüküyor havada infilak etti heralde uçak anlamadım. Bu arada AR 750 çantayı monte etme çabasındayım da kaynağı yaptırdım neyse iyi kötü; ama şimdi demirleri takmaya çalışınca yan tarafa civatalar kısa geldi bu çantanın monte demirlerine geçmiyor. Büyütecek miyim onları? Kaç numara bişeyler lazım?
    Bir süre öyle görünmesi normal kargonun. Civataları değiştirmen gerekiyor ama ölçülerini hatırlamıyorum. Mevcut civatayı söküp, 1-1,5 cm uzununu almak yeterli.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    13 numara normalinden 2 cm uzun gayet güzel oluyor geçenlerde aldım bende.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Arkadaslar ben bu gv250 ye hasta oluyorum insallah birgun bu sayfada bende yerimi alacagim.. Simdilik drift aldim su dugun islerini borcunu ote berisini bitireyim ondan sonra imkanlarimi zorlayip alacagim insallah
    tekeriniz duz bassin kazasiz belasiz yolculuklar butun motorcularin olsun..
    Saygilar

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Alıntı Beci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar izmirde önerebileceğiniz ST servisi hangisidir?
    Sanırım İzmir'de olan sadece ikimiz varız. Diğer arkadaşlar çoğunlukla İstanbul'da. Hangisinin iyi olduğuna göre referans verebilirler mi bilmiyorum ama servislerin listesi bu.

BAHRİ DEMİRCİ
    175.SOKAK NO:17/A CAMDİBİ
    BORNOVA - IZMIR
    02324356801
    motorcubahri@hotmail.com

MEHMET YALÇIN-YALÇIN TİCARET
    ATATÜRK MAH. 377 SOK. NO:39
    ALIAGA - IZMIR
    02326164249
    yalcin.ticaret@hotmail.com

ÖZGÜL MOTOR SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
    526 SOK. NO:14 YAĞHANELER
    KONAK - IZMIR
    02322566831
    ozgulmotor@hotmail.com

SABRİ USTA VE OĞULLARI MEHMET VE LEVENT KÖKLÜORTAKLIĞI
    K. SANAYİ SİTESİ E BLOK NO:11
    URLA - IZMIR
    02327544314
    sabri_ustaveogullari@hotmail.com
    Eğer gidersen geri bildirim de yapar mısın. Ona göre ben de götürmeyi planlıyorum. Şu sıralar İzmir'e gitme fırsatım olmuyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım İzmir'de olan sadece ikimiz varız. Diğer arkadaşlar çoğunlukla İstanbul'da. Hangisinin iyi olduğuna göre referans verebilirler mi bilmiyorum ama servislerin listesi bu.

Eğer gidersen geri bildirim de yapar mısın. Ona göre ben de götürmeyi planlıyorum. Şu sıralar İzmir'e gitme fırsatım olmuyor.
    Servis listesinde görünen "Sabri Usta ve Oğulları" isimli servisin forumda bir kaç kez methedildiğini okudum. Balata değiştirmek, yağ değiştirmek gibi basit işlemler haricinde denemenizi tavsiye ederim.

Motosikleti
    Sağol Rıdvan. Ödemiş'ten Urla'ya gider miyim bilmiyorum tabi.
    Bu arada ben yağ filtresi aldım ama sanırım yağ filtresiyle birlikte iki ya da üç tane lastik contanın da değişmesi gerekiyormuş. İnternetten servis kitapçığı buldum, orada öyle yazıyor. Filtrenin yanında bu contalar yok galiba. Nasıl yaparız? İçinden çıkacak contaları tekrar kullansam olur mu ki?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol Rıdvan. Ödemiş'ten Urla'ya gider miyim bilmiyorum tabi.
    Bu arada ben yağ filtresi aldım ama sanırım yağ filtresiyle birlikte iki ya da üç tane lastik contanın da değişmesi gerekiyormuş. İnternetten servis kitapçığı buldum, orada öyle yazıyor. Filtrenin yanında bu contalar yok galiba. Nasıl yaparız? İçinden çıkacak contaları tekrar kullansam olur mu ki?
    Değişmesi gerekiyor ama değiştirilmiyor. Yani eskisini kullan gitsin.

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben hala mont ve bot alamadım. Bana yazlık ve uzun yol için mont tavsiye edebilir misin? Mecburen şehir içi için yazlık bir mont daha alacağım.

Max 400e kadar. Dış görünüş olarak çok gösterişli olmayan sade bir şey arıyorum. Her ne kadar deri daha güvenli olsada tekstil mont bana cazip geliyor.

Bot olarak yazlık terletmeyen ama güvenli bir bot arıyorum. max 200'e kadar.
    motomax de KUSHITANI montlar var ben siyahını kullanıyorum fiyat performansı süper. Fakta çok sıcaklarda terleyebiliyorsunuz. Ayrıca kışın içliğini giyip altına da bir kazak giyerseniz kesinlikle üşütmüyor. Hudson dan alacağınız montun çıkarılabilir içliği var mı sorun. Bence içlik çok işe yarıyor.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Selam arkadaşlar bir sorum var online olan lar vardır herhalde..... http://www.youtube.com/watch?v=mWuNF...eature=related şu linkte bir motor var gri olan motor gv250 nin yanına kırmızı peçeli adamın sürdüğü motor... adamın motorunun marka ve modelini bana yazabilir misin ben seçemedim de ön çamurluğa ve arka çamurluktaki kuyruklu oluşuna bayıldım motor acayip kalıplı duruyor....
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B][/B][COLOR="#FF0000"][/COLOR]
    SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR!
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ KURUCUSU
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değişmesi gerekiyor ama değiştirilmiyor. Yani eskisini kullan gitsin.
    Tamam. Zinciri de temizledim mi bahara hazırlık tamamdır

Alıntı Krall83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bir sorum var online olan lar vardır herhalde..... http://www.youtube.com/watch?v=mWuNF...eature=related şu linkte bir motor var gri olan motor gv250 nin yanına kırmızı peçeli adamın sürdüğü motor... adamın motorunun marka ve modelini bana yazabilir misin ben seçemedim de ön çamurluğa ve arka çamurluktaki kuyruklu oluşuna bayıldım motor acayip kalıplı duruyor....
    Bağlantım çok yavaş olduğu için videoyu izleyemiyorum ama arka çamurluktaki kuyruk deyince aklıma Honda Shadow geldi

[IMG]file:///C:/Users/Patojen/Desktop/markas%C4%B1%20nedir.dib[/IMG] bende ona benzettim ama emin olamadım malesef ön çamurluktada var kuyruk geri vede yukarı doğru resim eklemeye çalıştım ama yapamamış olabilirim yamaha midnight yada dragstar gibide duruyor.... yinede teşekkür ederim Dr. Aequitas

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:25 ----------

galiba yamaha dragstar 650.....
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    galiba yamaha dragstar 650.....
    dragstar galiba, logosu benziyor baya.

cilgin motorcular, donmediniz mi daha?

ogleden sonra islerimi bitirdim ben, sile uzak geldi, kilyos'a gittik biz de. baya bi motorcu gorduk yolda, herkes gezmeye cikmis.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Sanırsam Suzuki İntruder

valla dostum hakikatten benzio http://motosiklet.suzuki.com.tr/Moto...ograf-Galerisi
    ama bazı detaylar var garip..... videoyu 29. saniyede durdurunca iyice bakınca tıpkısı değil:D..... lanet olsun süper motor zaten bu 3 motroda benzio yamaha dragstar. honda shadow... ve bu suziki intruder.... fiyatlarıda hemen hemen aynı zaten:D 25-30 arası değişiyor....

ön çamurluk itibariyle en çok intrudere benziyor ama sadece yag filtresi hava filtresi koruma kapakları değişik biraz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırsam Suzuki İntruder
    artık eminim audioslave sen haklısın aga bu suzuki intruder vl 800 işte ikinci eli burada: ve resimlerle birebir tutuyor...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72784697/detay
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler