Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    merhaba beyler motor alanlara hayırlı olsun..bende yakında aranızda olucam..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı karanar889 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de soru sorayım arkadaşlar, motor çalışır vaziyette dururken çalışmasında bir dengesizlik var gibi, sanki sabit rolenti gazı gelmiyor da gazı bazen kesip bazen açan bir sorun var. Niye olabilir?
    Basit bir cevap olacak belki ama rölanti ayarında sorun olmasın?
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Şimdilik Yok
    Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumunuzu takip ediyorum ve bu yaza ben de bir gv250 ile girmek istiyorum.5000 tl kadar bir bütçem var ama buna kask ve mont da dahil.
    Aşağıdaki linkteki motoru inceleyip değerlendirebilme şansınız var mı?Bir de 2007 model 15000-20000 km arası kullanılabilecek(kazasız belasız büyük parça değişimi gerektirmeden binilebilir) bir gv250 nin ederi sizce nedir?.Bu soruyu okurken aklınıza motordan motora fark var gibi bir soru gelebilir ama ben sadece ortalama bir fiyat bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81024320/detay

Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link verebilir misin? Ben sahibinden'de ilanı bulamadım.
    merhaba koruma demiri için 0212 219 88 24 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar millet nabersiniz
    iyi olduğunuz kesin , baksanıza paso gezmeler ohh mis bizde çalışalım paso

alibeyköyün neresindesin kardeş sen ?

---------- Post added at 20:19 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

normal standartın dışında yapabiliyor musunuz peki ? yani bizim istediğimiz şekilde..
    malesef bu konuyla ilgili yardımcı olamıyoruz.

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı blackpeace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba uzun zamandır forumunuzu takip ediyorum ve bu yaza ben de bir gv250 ile girmek istiyorum.5000 tl kadar bir bütçem var ama buna kask ve mont da dahil.
    Aşağıdaki linkteki motoru inceleyip değerlendirebilme şansınız var mı?Bir de 2007 model 15000-20000 km arası kullanılabilecek(kazasız belasız büyük parça değişimi gerektirmeden binilebilir) bir gv250 nin ederi sizce nedir?.Bu soruyu okurken aklınıza motordan motora fark var gibi bir soru gelebilir ama ben sadece ortalama bir fiyat bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81024320/detay
    5000 normal bence ikinci eli için, ama sahibindende o fiyata düzgün motor bulması biraz zor. Bence ilandaki eleman da motoru şopara çevirmiş. Deponun üzerinde niye öyle file gibi bişey var? Koruma demiri sis farları çok uyduruk duruyor. Muhtemelen çantalar işlevsel olmayacak, ufak. Bir de bu ilanlara hep bakımlarının hepsi yapıldı derler ama sonra alırsın motoru alakası yok, km fazla olduğu için sağlam bir ustaya göstermekte fayda var.

Şu ilanda da motorun fiyatı geçtim eleman 220 liralık koruma demirine 500 tl değerinde demiş komik insanlar var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70549340/detay

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma demiri ve sissy bar demiş ama. Yani 415 TL tutarında aksesuara 500 TL yazmış. Çok abartılı sayılmaz.

Motosikleti
    Şimdilik Yok
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000 normal bence ikinci eli için, ama sahibindende o fiyata düzgün motor bulması biraz zor. Bence ilandaki eleman da motoru şopara çevirmiş. Deponun üzerinde niye öyle file gibi bişey var? Koruma demiri sis farları çok uyduruk duruyor. Muhtemelen çantalar işlevsel olmayacak, ufak. Bir de bu ilanlara hep bakımlarının hepsi yapıldı derler ama sonra alırsın motoru alakası yok, km fazla olduğu için sağlam bir ustaya göstermekte fayda var.

Şu ilanda da motorun fiyatı geçtim eleman 220 liralık koruma demirine 500 tl değerinde demiş komik insanlar var.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70549340/detay
    Doğru söylürsun ama ilan yerine de baktıysan Gemlik ufacık ilçe de iyi ustayı nereden bulucaz o biraz mesele.Eskişehirde de gv250 görmedim daha.Bir de sormak istediğim bir konu daha var.
    Ekspertiz için kanuni servisine motoru götürsem bana ekspertiz raporu verecekler mi?Usta bu işlem için ne kadar alır?

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma demiri ve sissy bar demiş ama. Yani 415 TL tutarında aksesuara 500 TL yazmış. Çok abartılı sayılmaz.
    Sissy bar yazdığı kısmı görmemişim. Neyse yine de tam fiyatını verseymiş.

---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:18 ----------

Doğru söylürsun ama ilan yerine de baktıysan Gemlik ufacık ilçe de iyi ustayı nereden bulucaz o biraz mesele.Eskişehirde de gv250 görmedim daha.Bir de sormak istediğim bir konu daha var.
    Ekspertiz için kanuni servisine motoru götürsem bana ekspertiz raporu verecekler mi?Usta bu işlem için ne kadar alır?
    Kanuni bakmaz o işe, STkanuni servisi bulman gerek. Onlar da rapor vermez muhtemelen, çünkü Kanuninin ithal etmeye başlamasından önceki motorlardan yanılmıyorsam. Sadece muayene ettirirsin, ona da 50 civarı bişey alır diye tahmin ediyorum.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar beyler..

Yeni motoruna kavuşan arkadaşlara kazasız sürüşler diliyorum..

Bugün en sonunda orta sehpamı yaptım vee onun gazıyla zincirimi bi güzel temizledim..

foto çekemedim maalesef..son anda aklıma geldi ama o sırada da ellerim kirliydi

Armağan; kısa sürede de senin orta sehpayı gönderirim sana kanka

Konuyu bilmeyen arkadaşlar için eski sayfalarda malzemeleri nereden temin ettiğim konusunda bilgi mevcuttur..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    MT 07
    orta sehpa nedir yaa.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Rapor falan vermeyecek şöyle bir bakacak, çalıştıracak, bir ihtimal bir tur atacak motorun durumu hakkında sözlü bilgi verecek sadece. Büyük ihtimalle de para almazlar. Bursa için servis listesi şöyle; http://www.stkanuni.com.tr/Servisler.aspx?ILID=BURSA

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar beyler..

Yeni motoruna kavuşan arkadaşlara kazasız sürüşler diliyorum..

Bugün en sonunda orta sehpamı yaptım vee onun gazıyla zincirimi bi güzel temizledim..

foto çekemedim maalesef..son anda aklıma geldi ama o sırada da ellerim kirliydi

Armağan; kısa sürede de senin orta sehpayı gönderirim sana kanka

Konuyu bilmeyen arkadaşlar için eski sayfalarda malzemeleri nereden temin ettiğim konusunda bilgi mevcuttur..
    Sonunda.

Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orta sehpa nedir yaa.
    Google'a orta sehpa yaz görürsün diyecektim ama böyle bir arama yapınca bildiğin evde kullanılan sehpalar çıkıyor.
    Orta sehpa, motosikletin 2 tekerinin ortasında arka tekerleği yerden kesen çiftli ayaklık oluyor. Motosiklet orta sehpa diye ararsan da görebilirsin.

Fonder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    [IMG][/IMG]

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

bu motorun markası nedir? ve sisy barı mükemmel görünüo. kaç lira civarı dır o
    ! Rock'N Roll !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://<a href="http://www.myupload....mb.jpg</a></a>

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

bu motorun markası nedir? ve sisy barı mükemmel görünüo. kaç lira civarı dır o
    Yamaha XVZ 1300 nam-ı diğer Royal Star. Sissy bar mı kaç para, motor mu?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha XVZ 1300 nam-ı diğer Royal Star. Sissy bar mı kaç para, motor mu?
    sisy bar ne kadar
    ! Rock'N Roll !

Motosikleti
    MT 07
    slayerr teşekkür ederim açıklayıcı bilgilerin için )

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

fonder başakşehir kaçıncı etaptasın.motorunu satıyordun galiba bi aralar yanılmıyorsam.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    slayerr teşekkür ederim açıklayıcı bilgilerin için )

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

fonder başakşehir kaçıncı etaptasın.motorunu satıyordun galiba bi aralar yanılmıyorsam.
    4.etapdayım. evet ama gerek kalmadı...satmıorum bi 7 bin biriktirebilrsem o zaman satıcam dragstar alabilmek içn

---------- Post added at 22:06 ---------- Previous post was at 22:04 ----------

sen kaçıncı etapdasın?
    ! Rock'N Roll !

Motosikleti
    MT 07
    hımm bende kayaşehirdeyim..yakında geliyor benim motorumda.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hımm bende kayaşehirdeyim..yakında geliyor benim motorumda.
    gelsin motorun bi burger yaparız :D
    ! Rock'N Roll !

Motosikleti
    MT 07
    gelsinde her türlü yaparız

karanar889 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2009)
    Güncel bilgi; motor 101,6 km de 23 tl yakıt tüketti, şehir içi.. Nasıl, normal mi sizce?
    "Nâçar kalacak yerde/Nâgâh açar ol perde/Derman eder her derde.
    Mevlâ görelim neyler/Neylerse güzel eyler." Erzurumlu i.Hakkı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler