Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasip deilmis kaça aldin Kac km de Kac model bi iki resimde at tanıyalım canavari koruma demiri pahalı haberin olsun
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8210245/detay/

Bu motoru aldım 4900'e aldım koruma demiriyle senin motoru geçecek Ben bişe anlamadım bu işten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı DarkRain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında 3 5 kişi toplanıp yaptırsak çok ucuza kapatılır hem istediğimiz gibi yaptırırız bu orjinali çok küçük gözüktü bana.Benim eski motordaki bi heybet katıyodu motora.

Birde senin motorun ön basamaktan arıyorum ama bulamadım.Sonradan mı aldın onu?Varmı bildiğin ucuz yollu bi yer?HIGHWAY HAWK'ın filan var ama 300 400 Tl den bahsediyolar.
    Hazır satılandan daha ucuza istediğim gibi bir şey yaptırabileceğimi pek sanmıyorum. Ayaklıklar da, benimkiler orjinal. Hyosungsource.com'da kargo dahil 260 TL. Aynı yerde orjinalin neredeyse aynısı ama az bir şey büyük olanı var, onun fiyatı da 210 TL. Kore'den kargo dahil fiyatları.

Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen geliyorum de saat konusunda bir orta yol bulacağımızı düşünüyorum. Olmadı ben geri döner yolda sana eşlik ederim.

Motor koruma demirini özel yaptırmayı düşünen tek kişi ben değilim demek ne güzel. Çalıştığım firma boru işleri de yapıyor ancak firmada bu işi yapabilecek tek adamın boş bir zamanını yakalayıp yaptırabilmek büyük mesele. Senin bu konuda bir girişimin olursa beni de haberdar eder misin?
    Boru tamam olsa da nikelaj işi nasıl olacak? Ben ön camı hallettikten sonra koruma demirine de bakacam. Bir şeyler yapabilirsin zaten buraya yazarım.

Bak ikidir Ankara' ya gidelim diyorsunuz bu gidişle kendimizi Bolu tünelinde bulacağız gibi
    Bolu tüneli değil de Abant düşünüyorum, havalar biraz daha ısındığında, çadırlı.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8210245/detay/

Bu motoru aldım 4900'e aldım koruma demiriyle senin motoru geçecek Ben bişe anlamadım bu işten
    Sen onu hesap etmemistin dert etme hallolur tadını cikar artık

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Sen onu hesap etmemistin dert etme hallolur tadını cikar artık
    Ben alırken bukadar iyi beklemiyodum gv250 yi.Seneye daha iyi fiyata satabilceğim bişey arıyodum ondandı okadar pazarlık ama artık satmam diye düşünüyorum ondan masraftan kaçınmıycam artık.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Ben alırken bukadar iyi beklemiyodum gv250 yi.Seneye daha iyi fiyata satabilceğim bişey arıyodum ondandı okadar pazarlık ama artık satmam diye düşünüyorum ondan masraftan kaçınmıycam artık.
    Iyı yaptın almakla merak etme yazda geliyo zaten ben daha hatunu ikna edemedim

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır satılandan daha ucuza istediğim gibi bir şey yaptırabileceğimi pek sanmıyorum. Ayaklıklar da, benimkiler orjinal. Hyosungsource.com'da kargo dahil 260 TL. Aynı yerde orjinalin neredeyse aynısı ama az bir şey büyük olanı var, onun fiyatı da 210 TL. Kore'den kargo dahil fiyatları.

Boru tamam olsa da nikelaj işi nasıl olacak? Ben ön camı hallettikten sonra koruma demirine de bakacam. Bir şeyler yapabilirsin zaten buraya yazarım.

Bolu tüneli değil de Abant düşünüyorum, havalar biraz daha ısındığında, çadırlı.
    Kartal civarında kromaj kaplama yaptırdığımız bir firma var. Nicedir koruma demirini hidrolik devre borusundan yaptırayım krom kaplama + polisaj ile işi bitireyim düşüncesindeyim ama olur mu olmaz mı bilemedim. Bir numune bir teknik resim olsa elimde belki en azından yapılıp yapılmayacağını öğrenebilirdim. Birinin motorundan söküp bir baksak mı? Armağan motoru nerede muhafaza ediyorum demişti.

Bende havalar iyiden ısınınca çadırlı Bartın-Amasra düşünüyorum. Şu yazda bir gelseydi ne güzel olacaktı.
    no one lives forever...

Motosikleti
    şimdilik yok
    Iyı yaptın almakla merak etme yazda geliyo zaten ben daha hatunu ikna edemedim
    Motor için siz ne kadar istiyorsunuz Hasan bey ? ilanınız varmı biryerde ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Kartal civarında kromaj kaplama yaptırdığımız bir firma var. Nicedir koruma demirini hidrolik devre borusundan yaptırayım krom kaplama + polisaj ile işi bitireyim düşüncesindeyim ama olur mu olmaz mı bilemedim. Bir numune bir teknik resim olsa elimde belki en azından yapılıp yapılmayacağını öğrenebilirdim. Birinin motorundan söküp bir baksak mı? Armağan motoru nerede muhafaza ediyorum demişti.

Bende havalar iyiden ısınınca çadırlı Bartın-Amasra düşünüyorum. Şu yazda bir gelseydi ne güzel olacaktı.
    Numuneye gerek yok, zaten önemli olan kendi istediğin gibi olması. Ama dersen ki Armağan'ın koruma demiri gibi olsun, onun motor şirketin otoparkında duruyor. Her seferinde Armağan'ı beklerken güvenlikle iyice tanıştık, koruma demirini çalsak bir şey demez yani.

Sen dersen ki ben nikelajı yaptırırım, ben de tasarlama ve belki boru büktürme kısmını halledebilirim. Ama şu sıralar işler çok yoğun, senin de bahsettiğin win fuarı çok kalabalık. Cumartesi çalışma ihtimali de ondan kaynaklı zaten. Bir de nikelajı yaptırabileceksen, maliyetini öğrenirsen çok güzel olur.

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Numuneye gerek yok, zaten önemli olan kendi istediğin gibi olması. Ama dersen ki Armağan'ın koruma demiri gibi olsun, onun motor şirketin otoparkında duruyor. Her seferinde Armağan'ı beklerken güvenlikle iyice tanıştık, koruma demirini çalsak bir şey demez yani.

Sen dersen ki ben nikelajı yaptırırım, ben de tasarlama ve belki boru büktürme kısmını halledebilirim. Ama şu sıralar işler çok yoğun, senin de bahsettiğin win fuarı çok kalabalık. Cumartesi çalışma ihtimali de ondan kaynaklı zaten. Bir de nikelajı yaptırabileceksen, maliyetini öğrenirsen çok güzel olur.
    Amerikayı yeniden keşfetmeye çalışmaktansa çinliler gibi olanı kopyalamak daha bir kolay geldi birden. Emre' ninki de olur hiç fark etmez.
    Metal kaplamacılar kaplanacak malzemenin kg ı başına bedel alıyorlar. Polisajı yapılmış olarak kg maliyeti ne olur kaplamanın bir öğreneyim. ST37 dikişsiz çelik çekme boru işimizi görür dersen hammaddeyi firmanın satış departmanında çalışıyor olmanın avantajını kullanarak yüksek iskonto oranlarıyla temin edebiliriz.
    no one lives forever...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Amerikayı yeniden keşfetmeye çalışmaktansa çinliler gibi olanı kopyalamak daha bir kolay geldi birden. Emre' ninki de olur hiç fark etmez.
    Metal kaplamacılar kaplanacak malzemenin kg ı başına bedel alıyorlar. Polisajı yapılmış olarak kg maliyeti ne olur kaplamanın bir öğreneyim. ST37 dikişsiz çelik çekme boru işimizi görür dersen hammaddeyi firmanın satış departmanında çalışıyor olmanın avantajını kullanarak yüksek iskonto oranlarıyla temin edebiliriz.

Çinlilerin koruma demirini kopyalama fikrine karşıyım. Eğer onları kopyalamayı düşünüyor olsam, şimdiye bir tane alıp modifiye yoluyla takardım sanıyorum.
    ST37 işimizi görür, viyadük falan inşa etmeyecez sonuçta. Boru çapı olarak 30mm civarı düşünüyorum.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı twisterlife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor için siz ne kadar istiyorsunuz Hasan bey ? ilanınız varmı biryerde ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-satilik-gv-250-sadece-5000-tl-77290328/detay
    Ilan varda hatunu razı edemiom gizli iş yaparsan Boyle oluyo

Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Çinlilerin koruma demirini kopyalama fikrine karşıyım. Eğer onları kopyalamayı düşünüyor olsam, şimdiye bir tane alıp modifiye yoluyla takardım sanıyorum.
    ST37 işimizi görür, viyadük falan inşa etmeyecez sonuçta. Boru çapı olarak 30mm civarı düşünüyorum.
    Boru 30mm çapında olursa et kalınlığı olarak 3 ve 4 mm olarak iki seçenek var. Tahminen kaç mt boru kullanılacağını da söylersen yarın yaklaşık bir boru ve kaplama maliyeti çıkartabilirim.
    no one lives forever...

Motosikleti
    şimdilik yok
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-satilik-gv-250-sadece-5000-tl-77290328/detay
    Ilan varda hatunu razı edemiom gizli iş yaparsan Boyle oluyo
    Resimleri görünce hatırladım. ilanınızı geçen hafta incelemiştim hatta fiyat olarakta makul gelmişti fakat kilometre ve yaşı düşündürmüştü beni..
    Ayrıca bu gün görüştüğüm bir bayii pazarlama stratejisimidir yoksa samimi fikrimidir bilmiyorum. kesinlikle 2011 model altı almamam konusunda sıkıca tembihledi beni.
    2011 modeller hem enjeksiyonlu hemde biraz daha iridir, kasası değişiktir dedi. Enjeksiyon olayı tamamda kasa değişikliği olayı doğrumu ? Bu konuda bilgi verebilirseniz memnun olurum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Boru 30mm çapında olursa et kalınlığı olarak 3 ve 4 mm olarak iki seçenek var. Tahminen kaç mt boru kullanılacağını da söylersen yarın yaklaşık bir boru ve kaplama maliyeti çıkartabilirim.
    3mm yeterli olur. Metraj olarak da bir motor için en fazla 2 mt kullanılır diye düşünüyorum. Eğer istediğimiz gibi büktürme yapabilecek birisi varsa işçiliği de dahil edebilirsin fiyata.

Resimleri görünce hatırladım. ilanınızı geçen hafta incelemiştim hatta fiyat olarakta makul gelmişti fakat kilometre ve yaşı düşündürmüştü beni..
    Ayrıca bu gün görüştüğüm bir bayii pazarlama stratejisimidir yoksa samimi fikrimidir bilmiyorum. kesinlikle 2011 model altı almamam konusunda sıkıca tembihledi beni.
    2011 modeller hem enjeksiyonlu hemde biraz daha iridir, kasası değişiktir dedi. Enjeksiyon olayı tamamda kasa değişikliği olayı doğrumu ? Bu konuda bilgi verebilirseniz memnun olurum..
    Kasası değişik falan değil. Belirgin tek farkı gösterge panelinin için. Göstergelerin kasası aynı ama içi (görünen kısım) farklı. İlanlardaki fotoğraflara bakarsan fark edersin zaten.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Koruma demiri olayinana girerseniz belki bende katilabilirim ama sadece nikelaj kaplama kismina benimkisi cizik ve pas icinde

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Km sini ben 25500 de aldım 10.ayda yanilmiyosam ve tanıdığım birinden aldım km siyle falan oynamaz bnden önceki sahibinin aldığı günü biliyorum facede tebrik etmiştim Su an 28000 binde beni bilen bilir karda yagmurda binmedim. Birde sogukta 5ayda 2500 km yapmışım yazın acısını çıkarırım

Motosikleti
    şimdilik yok
    Km sini ben 25500 de aldım 10.ayda yanilmiyosam ve tanıdığım birinden aldım km siyle falan oynamaz bnden önceki sahibinin aldığı günü biliyorum facede tebrik etmiştim Su an 28000 binde beni bilen bilir karda yagmurda binmedim. Birde sogukta 5ayda 2500 km yapmışım yazın acısını çıkarırım
    Şu ehliyeti bir alayım beraber çıkarırız inşallah. Yalnız benimde derdim sadece ehliyet değil ne yazıkki. Bu motor fikrine eşim acayip muhalefet yapıyor. Nasıl yapıcaz bilmiyorum artık

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Şu ehliyeti bir alayım beraber çıkarırız inşallah. Yalnız benimde derdim sadece ehliyet değil ne yazıkki. Bu motor fikrine eşim acayip muhalefet yapıyor. Nasıl yapıcaz bilmiyorum artık
    Insallah sen şimdiden yengeyi razı etmeye bak fiyatlar tavan yapabilir yaz gelio artık

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Insallah sen şimdiden yengeyi razı etmeye bak fiyatlar tavan yapabilir yaz gelio artık
    aaa hayırdır motor satılık mı?? nereden çıktı şimdi?

Motosikleti
    şimdilik yok
    gün içinde çalışırken evin içinde huzursuzluk çıkmasın herkezi karşıma almıyım şu motor sevdasından vazgeçeyim diyorum ama akşam bilgisayarın başına geçip şu forumu okduğumda acayip gaza geliyorum. Bu nasıl birşeydir bende çözebilmiş değilim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler