Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    [

Mithat Hocam iyi günler,
    ben gider tekrar bakarım aldığım yere hafta sonu yağış olmaz ise senin için... Bir arkadaşım daha istedi bakalım ellerinde kalmışmı

Merhaba Armağan Bey,İlginize teşşekürler..Buradaki ustamdan bugun yarın bir cevap bekliyorum toptancısı bir kaç örnek getirecekmiş, sonuç alamaz isem burada tekrar meramımı belirtir yardımlarınızı talep edebilirm

vesselam..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Emre bey, bende şu aralar depoma kılıf vs. arayışındayım fotğrafları paylaşırsan fikir edinmiş olurum ..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gencotr, karanar889, amorcortes ve romeo_30 aramıza hoş geldiniz. Emin olun kötü bir tercih yapmadınız. Yağmur bir dursa da topluca bişi yapalım gezi falan.

Şirinevlerdeki motosay ile ilgili biraz yazışmalar olmuş. Geçenlerde oradaydım. Depomdaki eziği kapatmak için deri tankped siparişi verdim. Fiyatları gayet makul. Bzim motorun kalıbı ellerinde yoktu artık oldu
    İstediğiniz renk desen yapıyorlar. Ben deponun yanındaki aquila yazısının aynısını istedim. Yazılar sadece nakışla yapılabilir 1-2 gün alır dediler. Başka yere yaptıracaklarmış yazıyı. Bittiğinde resimlerini çeker paylaşırım.
    Deri çantada yapıyorlar. meraklısı varsa 212 613 32 58 // 532 574 05 77
    Hoşbulduk.
    Aslında bir sene kadardır GV250 sürücüsüyüm. Foruma aktif olarak katılmasam da her gün mutlaka bir göz atmadan o günü bitirmiyorum. Topicteki arkadaşların arasındaki etkileşim ve buradaki enerji hakikaten çok güzel ve çok farklı. Geçen yıl Mototor ile Koreden yaptığımız aksessuar ithalatı için görüşmüşlüğümüz oldu. Onun sayesinde geniş ayaklıklara sahip oldum ve sürüş konforum oldukça arttı diyebilirim. Geçen yıl geçirdiğim operasyon sebebiyle etkinliklere ve buluşmalara katılma imkanım olmadı ama umarım bu yıl en azından İstanbul içerisinde bulunan tüm arkadaşlarla görüşme şansım olur. Herkese güvenli ve keyifli sürüşler.[COLOR="Silver"]
    no one lives forever...

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Murat merhaba,
    Ben daha motoru almadan evvel forumu takip ederken okumuştum yazılarını, yanlış hatırlamıyorsam dizinden operasyon geçirmek zorunda kalmıştın. o yüzden kışın ara vermek zorunda kaldın galiba.
    Geçmiş olşun umarım herşey yolundadır şimdi havaların ısınmasıyla sende motoruna yeniden ısınır gezmelere başlarsın artık.
    Ben göztepede oturuyorum motorun rodajını dolduracağım diye tuzla sahile kadar az gidip gelmedim hatta Rıdvan çok kızıyor ne var orada diye 4 sene orda okudum 3 senede öğrenci evinde kaldığım için tuzlanın yeri bende büyüktür. Hoş benim zamanım ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var, özsütler madolar cafeler... çok güzelleşmiş Tuzla.
    Herkes burada karşı tarafta oturuyor avcılar bahçesehir vs vs bu yakada pek kimse yok.
    Havalar ısınsın bir organizasyon yapar görüşürüz muhakkak.
    herkese selamlar saygılar...
    gencotr bunu beğendi.

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    http://www.ebay.com/itm/Black-Scoote...#ht_7246wt_905

bu çantayı istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmm))

Motosikleti
    S&T GV250
    Depomdaki eziği kapatmak için deri tankped siparişi verdim. Fiyatları gayet makul. Bzim motorun kalıbı ellerinde yoktu artık oldu
    İstediğiniz renk desen yapıyorlar. Ben deponun yanındaki aquila yazısının aynısını istedim. Yazılar sadece nakışla yapılabilir 1-2 gün alır dediler. Başka yere yaptıracaklarmış yazıyı. Bittiğinde resimlerini çeker paylaşırım.
    resimleri merak ediyorum bitince paylaşırsan sevinirim.

@motorkafa yanlış hatırlamıyorsam senin motorda da vardı depo üstünde deri kaplama, resim varşa paylaşırmısın o gün gürdğümüde dikkat etmemiştim hatırlayamadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    gencotr, karanar889, amorcortes ve romeo_30 aramıza hoş geldiniz. Emin olun kötü bir tercih yapmadınız. Yağmur bir dursa da topluca bişi yapalım gezi falan.

Şirinevlerdeki motosay ile ilgili biraz yazışmalar olmuş. Geçenlerde oradaydım. Depomdaki eziği kapatmak için deri tankped siparişi verdim. Fiyatları gayet makul. Bzim motorun kalıbı ellerinde yoktu artık oldu
    Nakışla yapılan yazıların pek hoş duracağını sanmıyorum. Yapılınca görürüz artık.

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat merhaba,
    Ben daha motoru almadan evvel forumu takip ederken okumuştum yazılarını, yanlış hatırlamıyorsam dizinden operasyon geçirmek zorunda kalmıştın. o yüzden kışın ara vermek zorunda kaldın galiba.
    Geçmiş olşun umarım herşey yolundadır şimdi havaların ısınmasıyla sende motoruna yeniden ısınır gezmelere başlarsın artık.
    Yanlış hatırlıyorsun. Dizinden sorunu olan Mesut'tu ve bir süredir motor kullanabiliyor.

Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/itm/Black-Scoote...#ht_7246wt_905

bu çantayı istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmm))
    Unut sen o çantayı

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    N
    Yanlış hatırlıyorsun. Dizinden sorunu olan Mesut'tu ve bir süredir motor kullanabiliyor.
    hyr canım mesutu tabiki biliyorum ama sanki önceki sayfalarda bir yazı okudum gibi gelmişti. Mezutun durumu ayrı..

Motosikleti
    GV250
    Arakadaşlar bir gv 250 siparişide ben verdin, nasipse mayıs ayında teslim alacağım
    Hadi bakalım hayırlısı

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı ziyar180 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arakadaşlar bir gv 250 siparişide ben verdin, nasipse mayıs ayında teslim alacağım
    Hadi bakalım hayırlısı
    şimdiden hayırlı olsun
    fakat kimsin nerelisin nerede ikamet edersin ne iş yaparsın
    kendimi savcı gibi hisseetim.

Motosikleti
    GV250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiden hayırlı olsun
    fakat kimsin nerelisin nerede ikamet edersin ne iş yaparsın
    kendimi savcı gibi hisseetim.
    Erzincanlıyım, İsmim ilhami, serbest meslek

Motosikleti
    Hyosung GV650
    niye unutayım la allahın ebay sitesi daha güvenlisi mi var)) armağan kaça gelir bu çanta? kargo margo dahil kaç kuruş tutar elimize almamız çantayı? çantayı!

Motosikleti
    S&T GV250
    niye unutayım la allahın ebay sitesi daha güvenlisi mi var)) armağan kaça gelir bu çanta? kargo margo dahil kaç kuruş tutar elimize almamız çantayı? çantayı!
    sadece USA içi teslim uluslar arası yollamıyor kullanıcı. yada dhl e vereceksin teeee kaça gelir bencede biraz hayal

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:13 ----------

Alıntı ziyar180 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erzincanlıyım, İsmim ilhami, serbest meslek
    İlhami,
    hoş geldin aramıza kazasız belasız sürüşler dilerim. bir sorunun sorun olursa şayet buradaki herkez yardımcı olmaya çalışır.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    peki bu linkteki olmazmı

http://www.ebay.com/itm/MOTORCYCLE-H...92e2fc&vxp=mtr

budamı sadec USA
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    o çanta türkiye de de satılıyo..ebay a kadar uzanmanıza gerek yok....araştırmak lazım...

Motosikleti
    Hyosung GV650
    gördüğün mağazayı söylesen araştırtmasan bizi erhan ha?)) ne güzel olmaz mı?

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Arkadaşlar merhaba
    Forma uzun süredir yazmıyordum, yoğun bir iş dönem geçirdiğim için, kafam yeni yeni rahatlıyor, gerçi halen netleşmeyen durumlar var ama şimdilik netlik kazananlar daha önemli gerçi Armağan kardeşimle telefonda görüşüyoruz sağolsun bana yardımcı oldu bazı aksesuar ve ekipmanların teğmini konusunda. Siteye yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz , yeni motor alan arkadaşlara hayırlı olsun demek istiyorum, ve benim yazamadığım sürelerde üzülen arkadaşların üzüntülerini, sevinen arkadaşların sevinçlerini geçte olsa paylaşarak tekrar merhaba demek istiyorum. Ayrıca hemşerim İlhami arkadaşımıada selamlar.
    Yılın Muhtelif Aylarında Kapsama Alanı Dışındayım

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar herkese..

Nasılsınız bakalım

Aramıza yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler..güzel tercih yaptınız

işlerim yoğun olduğundan fazla giremedim foruma..girsemde sadece 2 dakika girip okudum..

Bir sürü GV kullanıcısı oluyor ohh mis yazın toplu sürüş ve kamp olayı için sabırsızlanmamak elde değil
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    S&T Kanuni GV 250
    İyi akşamlar arkadaşlar ben de nihayet mayıs teslimli sıfır gv250 min siparişini verdim Bursa dan. 200 YTL kapora verdim. 300 YTL de plaka işlemleri için talep ettiler.Ama maalesef mayıs başı teslim bu arada ehliyet işlemlerini halletmeye çalışacağım.Honda Motosiklet Eğitim Merkezine de başvurdum ama ilk eğitimde yedektim sıra gelmedi.Sonraki tarihe başvurdum yine yedek Kaskımı da peşinen aldım fuardan LS2 çeneden açılır kask.

Alıntı DocGok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar arkadaşlar ben de nihayet mayıs teslimli sıfır gv250 min siparişini verdim Bursa dan. 200 YTL kapora verdim. 300 YTL de plaka işlemleri için talep ettiler.Ama maalesef mayıs başı teslim bu arada ehliyet işlemlerini halletmeye çalışacağım.Honda Motosiklet Eğitim Merkezine de başvurdum ama ilk eğitimde yedektim sıra gelmedi.Sonraki tarihe başvurdum yine yedek Kaskımı da peşinen aldım fuardan LS2 çeneden açılır kask.
    Hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız sürüşler..
    Think Green!

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Yeni gelen arkadaslar hepiniz hos geldiniz saka maka baya kalabalik olduk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler