Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cakirsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serviste görmüştüm. Yanaklardan dolayı lastik inmesi gibi sorunlar olmuyor mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250 naked
    Lastik inmesi olmuyor yanaklar eski olmasına rağmen, sadece arka lastikte inme vardı. Onun sebebi de yanağın kopması; çıkardık.

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    sis farlarımı iteleye kakalaya takmayı başardım... perfecto!!!)))
    wallaby bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir fotoğraf koyarsın artık. Ama bunu buraya yazarak hata yaptın. Seri üretime geçmeni bekleyecek en az 2 kişi var.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    @ilker
    içimde bir his var kesin sen bu taraflara geleceksin hatta makarnacının şubelerini de istanbulda açarız artık
    yeğenimizide görmüş oluruz(=

Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam eğer hala temin edebiliyorsa Armağan'da Hyosung'un orjinal aynalarından var. Şu oval olanlardan. Tavsiye ederim.
    Rıdvan bey,buradaki ustama söyledim cumartesiye kadar getirtirim dedi,onu bekliyorum,bir sonuç çıkmazsa burada paylaşır Armağan beyle iletişime geçeriz
    Teşekkür ederim
    Vesselam...[/QUOTE]
    Mithat Hocam iyi günler,
    ben gider tekrar bakarım aldığım yere hafta sonu yağış olmaz ise senin için... Bir arkadaşım daha istedi bakalım ellerinde kalmışmı
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar artık benimde kulaklıgım var aarmagan saolsun dün deneme fırsatım oldu gayet güzel işinizi görüyor telefon görüşmeleri daha net pürüzssüz ben dun hatunla maskeyle denedım ses sorunu duyma sorunu yok dıyebılırım gayet güzelmiş artcısı olanlara duyrulur
    Hasan abim sıkıntısız temiz çıktığına sevindim bende çok memnunum. Özellikle sürekli işten arayanlar olduğunda her seferinde kenera çekmekten kurtuldum artık (=
    kulaklık tamam şimdi sıra artçı bulmakta heheh
    Alıntı romeo_30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet ben geldım aranıza yenı katıldım tecrubelerınızden sohbetınızden gezılerden v.s. artık bende varım [COLOR="Silver"]
    hoş geldin aramıza motorunun resimlerini bekliyoruz tekerin hep düz bassın.
    Sis farı mı dedi birisi? Rıdvan bu arada ne oldu gidon işi (= Ahmett resim bekliyorum her açıdan bağlantı demiri vs hepsini heheheh
    helal olsun hayırlı olsun darısı başımıza..

Motosikleti
    Hyosung GV650
    7.5tl eminönü taraş mı faraş mı ne motor işte satılıyo... ama kesip biçip eğip bükmek gerekiyor baya!

Motosikleti
    S&T GV250
    7.5tl eminönü taraş mı faraş mı ne motor işte satılıyo... ama kesip biçip eğip bükmek gerekiyor baya!
    proje aşamasında resim çekmedinmi bükerken önceki hali sonraki hali vs vs takarken sırada bizlerde varış el ayak oldun bize..
    hoş rıdvan yakında tırlatıp kendine sis farı yapmasına az kaldı

Motosikleti
    yok :(((
    Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Herksese kazasız belasız günler diloyorum.

Bu da benim GV250'im

http://img171.imageshack.us/img171/8351/fotoraf01.jpg
    AKLIN EN BÜYÜK SERMAYENDİR.

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Beci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Herksese kazasız belasız günler diloyorum.
    Bu da benim GV250'im

http://img171.imageshack.us/img171/8351/fotoraf01.jpg
    Maşallah motorun gıcır gıcır. kazasız belasız sürüşler diliyorum, İzmirde havalar yavaştan ısınmaya başlamıştır sende gezilere hazırlıklara başlamışşındır.

Motosikleti
    Size bir sorum oacak!
    Kış aylarında motorumu hiç kullanmadım. Kapalı garajda kaldı. Düzenli olarak çalıştırdım. Ancak gecen hafta gözlemlediğim durum canımı sıktı. Egzos manifoldunda sararma meydana gelmiş. Bu durumdan nasıl kurtulurum? Neden meydana gelmiş olabilir?

---------- Post added at 15:42 ---------- Previous post was at 15:39 ----------

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah motorun gıcır gıcır. kazasız belasız sürüşler diliyorum, İzmirde havalar yavaştan ısınmaya başlamıştır sende gezilere hazırlıklara başlamışşındır.
    İzmirde havalar iyiydi. Şuan biraz yağışlı. Hazırlıklara başladım... (Ben yağmurda binmeye kıyamıyorum.)

Motosikleti
    S&T GV250
    Biltekin tekrardan hoş geldin aramıza,
    bende motoru kasımda aldım yerde su olsa çıkmıyordum dışarı ama dayanamayıp artık yağmurda bile kullandım hatta baya keyif aldım ama temizlemesi uzun sürdü. kuru havalar tercihimdir.
    Benim motorda sürekli çalıştığım yerin kapalı garajında duruyor.
    sararma tam olarak manifoltun orada mı? bende henüz öyle birşey olmadı internette görüğümr parlatıcılar var metal ve krom aksamlar için. Derin pas olmayacağı için yeni motorda onlarla silersen eskisi gibi olur bence...
    yada Uğur arakdaşımız var temizlik ve parlaklık profesörümüz bakalım o ne diyecek Styleoscar kanka nedir ilaç ???

Motosikleti
    Teşekkkür ederim Armağan. Kaliteli bir grubun içinde olmak güzel.

Sararma manifoltun tam çıkışında yeni başlamış. Bu olayda galiba benim hatam var. Düzenli olarak çalıştırdığım sırada yüksek devirlere çıktım. Bunun sebep olabiliceğini düşünüyorum.
    İlginize teşekkürler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Beci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size bir sorum oacak!
    Kış aylarında motorumu hiç kullanmadım. Kapalı garajda kaldı. Düzenli olarak çalıştırdım. Ancak gecen hafta gözlemlediğim durum canımı sıktı. Egzos manifoldunda sararma meydana gelmiş. Bu durumdan nasıl kurtulurum? Neden meydana gelmiş olabilir?
    Hoşgeldin.
    Egzoz sararması, özellikle motor/manifold yeterince ısınmamışken çok yüksek devirlere çıkmak sebebiyle olur. Genellikle manifold çıkışı ve bağlantıların olduğu yerlerde olur. Metylan'la temizleyebilirsin.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin.
    Egzoz sararması, özellikle motor/manifold yeterince ısınmamışken çok yüksek devirlere çıkmak sebebiyle olur. Genellikle manifold çıkışı ve bağlantıların olduğu yerlerde olur. Metylan'la temizleyebilirsin.
    Teşekkür ederim

ömrüm06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar ben yeni motor kullanmaya başlıcam gt250r ile başlasak olurmu

Motosikleti
    Hyosung GV650
    gt250r sahibi yok aramızda

Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2009)
    Slayerr hocam arkadaşlara cevap yazacağım ancak senin yukarda yaptığın gibi birkaç arkadaştan alıntılayıp altına cevap yazmak istiyorum. Bunu nasıl yaptığını anlatabilir misin?
    "Nâçar kalacak yerde/Nâgâh açar ol perde/Derman eder her derde.
    Mevlâ görelim neyler/Neylerse güzel eyler." Erzurumlu i.Hakkı

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    gt250r sahibi yok aramızda
    Nöbetçi olarak şuan ben varım. 40dk sonra başka arkadaşa devredicem :p

Alıntı ömrüm06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben yeni motor kullanmaya başlıcam gt250r ile başlasak olurmu
    gözün kesiyorsa, biraz kabiliyetliysen, fizik olarak 170 üzerindeysen (kişi tecrübeli olursa boy sorun değil) neden olmasın
    Johnizm bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı karanar889 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slayerr hocam arkadaşlara cevap yazacağım ancak senin yukarda yaptığın gibi birkaç arkadaştan alıntılayıp altına cevap yazmak istiyorum. Bunu nasıl yaptığını anlatabilir misin?
    Alıntı yapacağın mesajların altında, altı ile cevapla'nın yanındaki işarete tıklıyorsun. Bu şekilde alıntı yapacağın mesajları seçtikten sonra son alıntı yapacağın mesajda o işaret yerine alıntı ile cevaplaya tıkladığında tüm seçtiğin mesajları alıntı yapmış cevap penceresi açılıyor. Tabi alıntıları alt alta toplayacağı için senin alıntı aralarına yazman gerekiyor.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    gencotr, karanar889, amorcortes ve romeo_30 aramıza hoş geldiniz. Emin olun kötü bir tercih yapmadınız. Yağmur bir dursa da topluca bişi yapalım gezi falan.

Şirinevlerdeki motosay ile ilgili biraz yazışmalar olmuş. Geçenlerde oradaydım. Depomdaki eziği kapatmak için deri tankped siparişi verdim. Fiyatları gayet makul. Bzim motorun kalıbı ellerinde yoktu artık oldu
    İstediğiniz renk desen yapıyorlar. Ben deponun yanındaki aquila yazısının aynısını istedim. Yazılar sadece nakışla yapılabilir 1-2 gün alır dediler. Başka yere yaptıracaklarmış yazıyı. Bittiğinde resimlerini çeker paylaşırım.
    Deri çantada yapıyorlar. meraklısı varsa 212 613 32 58 // 532 574 05 77

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler