Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sirkecide uygun fiyatlı ön camlar var. 40 TL olsa gerek.

teşekküler mayildiz. istanbulda arkadaşlar var bi ara onlara söyleyeyimde alsınlar bana korgo ile göndersinler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250 naked
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun resimlerini ekleyebilir misin?
    Motor kötü hava sebebiyle paketli, düzelince eklerim....

merhaba arkadaşlar. nette baya bi gezinti yaptım 2005 hyosung gv 250 nin teknik özelliklerine bakayım dedim.tabi bir şeyler biliyordum ama kafam karıştı şimdi.. bir sitede 26.82 hp, bir diğerinde 28 hp. bir diğerinde 29 hp..kendi sitesinde de 2005 yılına ait bilgiler yok..şimdi bunlardan hangisi. birde aquila ile mirage arasında ki fark ne? ya da 2005 de üretilenin adı sadece gv 250 mi?

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Alıntı raif serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. nette baya bi gezinti yaptım 2005 hyosung gv 250 nin teknik özelliklerine bakayım dedim.tabi bir şeyler biliyordum ama kafam karıştı şimdi.. bir sitede 26.82 hp, bir diğerinde 28 hp. bir diğerinde 29 hp..kendi sitesinde de 2005 yılına ait bilgiler yok..şimdi bunlardan hangisi. birde aquila ile mirage arasında ki fark ne? ya da 2005 de üretilenin adı sadece gv 250 mi?
    GV 250 nin Türkiyede sadece Aquila modeli var diye biliyorum. Sanırım ufak tefek bir opsiyon farkları var zaten.
    Beygir gücü olarakda sen öyle yazınca bende birden unuttum ama güç olarak iyidir. Şahsen beni tatmin etti.
    Hatta 650 cc dragstar ile kafa kafaya kalkabiliyor. Tabi 100e kadar GV 250, 100 den sonra drago vahşileşiyor.
    Çift silindir oluşu alt devirlerde ve ilk harekette daha keyifli olmasını sağlıyor ancak bahsedilen 28 beygirlik gücü 4000-5000 devirlerde göremezsin.
    GV nin gerçek gücü -26 mı 28 mi hatırlamıyorum- 8000 dev/dakikada açığa çıkıyor.
    Şimdilik kafandaki ideal motor 250 lik bir cruise ise GV 250 iyi bir seçimdir. Hatta şovenistçesi en iyisidir
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV 250 nin Türkiyede sadece Aquila modeli var diye biliyorum. Sanırım ufak tefek bir opsiyon farkları var zaten.
    Beygir gücü olarakda sen öyle yazınca bende birden unuttum ama güç olarak iyidir. Şahsen beni tatmin etti.
    Hatta 650 cc dragstar ile kafa kafaya kalkabiliyor. Tabi 100e kadar GV 250, 100 den sonra drago vahşileşiyor.
    Çift silindir oluşu alt devirlerde ve ilk harekette daha keyifli olmasını sağlıyor ancak bahsedilen 28 beygirlik gücü 4000-5000 devirlerde göremezsin.
    GV nin gerçek gücü -26 mı 28 mi hatırlamıyorum- 8000 dev/dakikada açığa çıkıyor.
    Şimdilik kafandaki ideal motor 250 lik bir cruise ise GV 250 iyi bir seçimdir. Hatta şovenistçesi en iyisidir
    teşekküler mehmet ama ben de gv 250 var )).ancak ruhsatın 20hp. yazıyor, ağırlığına 182 kilo yazıyor.yani anlayacağın ruhsat bile yalan söylüyor.internette her yerde farklı bilgi var. ben memnunum motorumdan ama şu özellikleri bir doğru düzgün bilebilsem ) 28 mi, 26.82 mi, 182 kilo mu 165 kilo mu? neyin ne olduğu belli değil )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Karbüratörlü olan Gv250'ler 28 HP. Aquila mirage farkı yok, mirage Brezilya'da Kasinski markasıyla satılan Gv250'lerin ismi.

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karbüratörlü olan Gv250'ler 28 HP. Aquila mirage farkı yok, mirage Brezilya'da Kasinski markasıyla satılan Gv250'lerin ismi.
    o zaman bende ki 28 hp. oluyor. teşekkürler slayer. bi dünya bilgi var ama hangisi doğru belli değil.. bu arada slayer hani yağ geliyor diyordum motor blogundan, yağı değiştirdim, filtreyi değiştirdim artık yağ gelmiyor.acaba daha önce motora çok yağ mı konulmuştu. her neyse sevindirici bir haber benim için ) bu arada cdi inceledim, değiştirilmemiş.yani orjinali üstünde. bu makineyi baştan aşağı çözeğim )tam bir motor delisi oldum....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    o zaman bende ki 28 hp. oluyor. teşekkürler slayer. bi dünya bilgi var ama hangisi doğru belli değil.. bu arada slayer hani yağ geliyor diyordum motor blogundan, yağı değiştirdim, filtreyi değiştirdim artık yağ gelmiyor.acaba daha önce motora çok yağ mı konulmuştu. her neyse sevindirici bir haber benim için ) bu arada cdi inceledim, değiştirilmemiş.yani orjinali üstünde. bu makineyi baştan aşağı çözeğim )tam bir motor delisi oldum....
    Fazla yağ koyulmuş da olabilir. Yağ fazla olduğunda bir yerlerden çıkmaya çalışıyor. Daha kötüsü bunu yaparken contaları da zorladığı için doğru miktarda yağ kullanıldığında daha yağ kaçırma ihtimali doğuyor. CDI'ı inceledim derken? Değiştirilmiş olsa da yerine takılacak olan da orjinal CDI zaten. Değişip değişmediğini sadece ara ara oluşan 5500 devirde gazı sabitlemesinden anlayabilirsin.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    teşekküler mehmet ama ben de gv 250 var )).ancak ruhsatın 20hp. yazıyor, ağırlığına 182 kilo yazıyor.yani anlayacağın ruhsat bile yalan söylüyor.internette her yerde farklı bilgi var. ben memnunum motorumdan ama şu özellikleri bir doğru düzgün bilebilsem ) 28 mi, 26.82 mi, 182 kilo mu 165 kilo mu? neyin ne olduğu belli değil )
    Ohooo o da bişeymi. Benim ruhsatta koltuk sayısı 5 yazıyor
    Bir arkadaşın 1100 viragosunda 120 kilo yazıyordu
    Motosikletli Kaplumbağa...

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Benim ruhsatta da GV650 yazıyor inşallah satarken bi sıkıntı olmaz.

Fazla yağ koyulmuş da olabilir. Yağ fazla olduğunda bir yerlerden çıkmaya çalışıyor. Daha kötüsü bunu yaparken contaları da zorladığı için doğru miktarda yağ kullanıldığında daha yağ kaçırma ihtimali doğuyor. CDI'ı inceledim derken? Değiştirilmiş olsa da yerine takılacak olan da orjinal CDI zaten. Değişip değişmediğini sadece ara ara oluşan 5500 devirde gazı sabitlemesinden anlayabilirsin.
    teşekkürler slayerrr.
    merhaba arkadaşlar.. dün gece hyosung motors a bir mail yazdım.. her yerde hyosung gv 250 ler hakkında bilgiler dolaşıyor ve her biri bir birinden farklı dedim.. ben türkiye de yaşıyorum ve 2005 model hyosung gv 250 moturm var. eğer mümkünse 2005 model gv 250 nin teknik özelliklerini gönderebilir misiniz diye.. ya adamlara helal olsun 2 saat sonra cevap göndermişler. bu arada 2005 hyosung gv 250 nin gücü : max power -20.55 kw(27.54 hp)10000 rpm.
    max torque : 22.03 nm(2.25 kgf.m)/7500 rpm
    mass (runnig order) : 182 kg

bir belge göndermişler ordaki bilgiler bunlar..

artık tatmin oldum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Uğur doğru söyle motorunu böyle temizliyorsun dimi?

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohooo o da bişeymi. Benim ruhsatta koltuk sayısı 5 yazıyor
    Bir arkadaşın 1100 viragosunda 120 kilo yazıyordu
    Ya aslında sırf bir trafik polisini gıcık etmek için senin motora beş kişi binip adamın önünden geçebiliriz.
    Bu da bi fikir.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Bu kadarda abartı olmaz değil mi rıdvan? Olursada düşünmek lazım biraz..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Uğur doğru söyle motorunu böyle temizliyorsun dimi?
    ondan daha detaylı temizliyorum o sadece su tutmuş peh ben bildiğin kova+sünger yardımıyla en detaylı biçimde sadece 1 saat yıkaması sürüyor kurutması hariç

bu fotodaki arkadaş üşengeç yani

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim ruhsatta da GV650 yazıyor inşallah satarken bi sıkıntı olmaz.
    Yuhh daha neler !! bu kadarına da pes doğrusu

bu arada geçen yıl motorumu sattığım zamanı saymaz isem, motosiklete 4 gündür binemiyorum en azından şu sokaktaki ve bizim mağazanın oradaki kar kalksa kullanacağım.. ama yok bir türlü erimedi gitti şu karlar.. 20 dakikada gideceğim yolu, abartısız 2 saatte gidiyorum
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

iyi akşamlar arkadaşlar..bir fotograf makinesi almak şart oldu.bu arada arkadaşlar en yakın zamanda fethiyeye beklerim...motor kardeşliği denen şeyi yaşamak ve bilmek isterim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada geçen yıl motorumu sattığım zamanı saymaz isem, motosiklete 4 gündür binemiyorum en azından şu sokaktaki ve bizim mağazanın oradaki kar kalksa kullanacağım.. ama yok bir türlü erimedi gitti şu karlar.. 20 dakikada gideceğim yolu, abartısız 2 saatte gidiyorum
    Ben de motorumu kullanamamak hariç çok memnunum kardan. Acemi sürücüler ve karda kullanmaya cesareti olmayanlar trafikte olmadığı ve trafikte olan azınlık da çok dikkatli kullandığı için trafik hem daha güvenli hem de neredeyse 10 araçtan 8'i çıkmadığı için boş yollarda motosikletle gittiğim sürelerde işe gidebiliyorum. Tek sıkıntı sabah-akşam arabanın karlarını temizlemek, ona da razıyım.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ben de motorumu kullanamamak hariç çok memnunum kardan. Acemi sürücüler ve karda kullanmaya cesareti olmayanlar trafikte olmadığı ve trafikte olan azınlık da çok dikkatli kullandığı için trafik hem daha güvenli hem de neredeyse 10 araçtan 8'i çıkmadığı için boş yollarda motosikletle gittiğim sürelerde işe gidebiliyorum. Tek sıkıntı sabah-akşam arabanın karlarını temizlemek, ona da razıyım.
    bu konuda katılıyorum sana , ama işte bana uymuyor arabam yok çünkü
    ayrıca bak isteyince temizlikte yapabiliyorsun zorla da olsa
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Beyler bugün hava çok güzeldi, yarında çok güzel olacak gezi planı varmı hiç?? yakın mesafede olsa biyerere gitsek?

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Pazar günü gezi güzel olur bence de ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler