Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    kontak anahtarına da gerek yok bu motoru alırsam ;oDD biner binmez çalışır zaten puahhaha ;oDD

biraz daha kafa yorunca benzine bile gerek yok, ayaklanır koşar yeminle ;oDD

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    konu baslıgına gv 250 kullanıcıları bilgi paylaşım başlıgı+18 yazalım tehlikeli olmaya basladı buralar hahahahhaa

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    custom yapıp fantazilerimize uygun hale getirebiliyo muyuz ki?

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşım yeniyim..olmasam sormazdım herhalde değil mi?
    Motosiklet değiştirme süreçleri insanda gerginlik yapıyor derlerdi inanmazdım.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet değiştirme süreçleri insanda gerginlik yapıyor derlerdi inanmazdım.
    keşke değiştirme süreci olsa...ilk olduğu ve hanım faktörü işin içinde olduğundan dolayı stres var

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    evet kahvaltıya gelenleri görelim bi isimleri yazalım forum şenlensin varsa komik resimlerinizide ekleyin

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İlker Abi; Senden naber nasılsın , yenge ve bizim yeğen nasıllar , var mı bir ihtiyacın ?
    teşekkür ederim uğur..evet bir ihtiyacım var.şöyle 2008-2010 model absli aksesuarlı bir dl650 fena olmazsdı yani

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://img850.imageshack.us/img850/2341/x0fdd8722.jpg

resim biraz müstehcen! +18 diyebiliriz hatta)) o yüzden direk koymadım bi zahmet adres çubuğuna yapıştırıp bakınız))

küçük bi modifikasyon planı aslanıma)) yada direk bu motoru bulup alıcam)))

yakışmazmı kardeşinize?)))))
    hah tam da senlik ahmet.. bu motoru güvenlikli bir otoparka koyman lazım yoksa canım ülkemde gece gündüz o motoru yalnız bırakırsan binen çok olur

selamlar;

arkadaşlar gv250 fiyatları pahalı değil mi ilanları gözönünde bulundurursak....
    ilanların yayın süresine bakılırsa alıcısının olmaması fiyatların pahalılığından mı yoksa sezondan dolayı mı?
    yaza doğru fiyatlar daha da artar mı? (muhtemelen aratar ama ne kadar?)
    bu lanet motordan ankara da yok mu? sezon başlangıcına doğru piyasaya çıkar mı?
    1000-2000 daha ucuz diye başka bir motor almak istemiyorum...

aldığımı varsayarsak piyasası nasıldır (herkese tavisye edildiğine göre iyi olması gerekir), anında elden çıkarmak için ne kadar ucuza vermeliyim..?

gv250 ye rakip gördüğünüz (benim izlenimim intruder 250 ama daha uygun değil) daha ucuz motor hangisidir..?
    arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin..intruder250 sırf suzuki diye oldukça fazla fiyatlara satılıyor.motora yakından bakınca da gv250 kadar cüsseli değil ve gözünü doldurmaz o motor.fiyatları normal..temiz ve uygun km li bir motor düşüneceksen ikinci el 5500-6000 tl arasında bir bütçe ayırmanı tavsiye ederim..
    birde ilk motorum olacak demişsin ama aynı zamanda satsam ne kadara satarım diyorsun..bu satma işini ilk başta düşünme bence..başlangıç motoru illaki satılacak ve büyük ihtimalle hacim büyüteceksin ileride ama gv250 elinde kalmaz bundan yana rahat olabilirsin..

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu baslıgına gv 250 kullanıcıları bilgi paylaşım başlıgı+18 yazalım tehlikeli olmaya basladı buralar hahahahhaa
    kesinlikle katılıyorum
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    tracer 900
    verdiğin bilgiler için teşekkürler Yörük..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

arkadaşlar bu motor uzun zamandır satılmıyo...nedeni ne olabilir sizce? diğer ilanlarla karşılaştırıldığında yaş, fiyat vs olarak bariz üstünlüğü var..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...60192669/detay

Motosikleti
    tracer 900
    arkadaşlar bu motor uzun zamandır satılmıyo...nedeni ne olabilir sizce? diğer ilanlarla karşılaştırıldığında yaş, fiyat vs olarak bariz üstünlüğü var..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

Hatırladığım kadarıyla forumdan iki arkadaş bu motora bakmaya niyetlenmişlerdi ama başarabilen olmadı. Telefonunu yazmamış mesaj atınca da çok uzun süre sonra geri dönüş yapıyormuş. Yani pek satma heveslisi değil.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatırladığım kadarıyla forumdan iki arkadaş bu motora bakmaya niyetlenmişlerdi ama başarabilen olmadı. Telefonunu yazmamış mesaj atınca da çok uzun süre sonra geri dönüş yapıyormuş. Yani pek satma heveslisi değil.
    valla ben de almaya heveslendim

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar herkese..

bugün en sonunda Armağanında yardımıyla, orta sehpayı aldık..
    ayrıca şu bahsettiğim el korumalarından da aldım fakat hiç umduğum gibi çıkmadı açıkçası..biraz oynamak gerekecek..direk takamıyorsun, vida yok birşey yok..fren ve debriyaj manetinin vidalarına takabılırsın anca ama onun içinde ürünü delmek gerekiyor vidalara ayarlanacak şekilde ama şöyle bir sorun var, vidalara göre delince de neredeyse ürünün kıyı tarafına yakın oluyor.. kırılma olasılığı yüksek yani..

birde bu orta sehpanın üst kısmı tam cuk diye oturmuyor bizim motorun bağlantı yerine..orta sehpanın üst kısmını biraz törpülemek gerekiyor..ayrıyetten de vida kısmını halletmek için içi boş boru gerekiyor(mustafa dediğini şimdi daha iyi anladım açıkçası ) ama o basit birşey.. ölçü alınıp yapması 5 dakika..

Son olarakta Dün hasta olan kedim Kapkaç'ı kaybettim kendisine doğduğundan beri bakardım ama maalesef biryerden aldığı darbe sonucu iltihap kapmış hayvanın vücudu, dün yoğun bakımda kaldı 5 saat sonra eve getirdi abim, sabahtan tekrar kontrole götürdükten yarım saat sonra kaybetmişiz.. kendimi bildim bileli hayvan sevgim vardır ve bu olaya açıkçası o kadar üzüldümki anlatamam..hala da aptal gibiyim..kendime gelemedim daha

sevindiğim tek şey ise; yaşadığı süre boyunca hep mutluydu ve normal bir sokak kedisi gibi sokakta değilde sevdiklerinin yanında ve kendi evinin bahçesine gömüldü..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

serdarsom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan S
    Herkese merhabalar,
    Motoru aldığım hafta vizelerim vardı. Şimdi de finaller var hem forumla hem motorla ilgilenemiyorum :(

valla ben de almaya heveslendim
    Ben de almaya heveslenmiştim. Çünkü kağıt üzerindeki en iyi motor oydu hala da o galiba. Hem aksesuarlar tam hem de fiyat uygun. Kendisiyle 2şer kez mesajlaştık ama 2. mesajından sonra dönüş yapmadım ben. Birkaç önceki mesajımda biraz daha ayrıntılı yazmıştım, zaten çok mesajım yok rahat bulursun;)

...
    Son olarakta Dün hasta olan kedim Kapkaç'ı kaybettim kendisine doğduğundan beri bakardım ama maalesef biryerden aldığı darbe sonucu iltihap kapmış hayvanın vücudu, dün yoğun bakımda kaldı 5 saat sonra eve getirdi abim, sabahtan tekrar kontrole götürdükten yarım saat sonra kaybetmişiz.. kendimi bildim bileli hayvan sevgim vardır ve bu olaya açıkçası o kadar üzüldümki anlatamam..hala da aptal gibiyim..kendime gelemedim daha

sevindiğim tek şey ise; yaşadığı süre boyunca hep mutluydu ve normal bir sokak kedisi gibi sokakta değilde sevdiklerinin yanında ve kendi evinin bahçesine gömüldü..
    Başın sağolsun, üzücü bir durum:(

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    selamlar herkese..

Hocam çok üzüldüm. Geçenlerde benim kedi de manyak hastalandı ama kefeni yırttı. Sekiz canın var kızım diyorum şimdi. O ufacık hayvandan ben çok insanlık dersi alıyorum ve mutlu olması için uğraşıyorum. Belli ki siz de öyle yapmışsınız. Tekrar üzüntülerimi sunuyorum.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese günaydın..

erhan o motorda bir gariplik var.içimden bir ses öyle diyor.eleman motorunu göstermekten yana hevesli değil.o fiyata eğer o motor sağlam ve temizse bedavaya gelir.bu da kıllanmak için ayrı bir sebep...ayrıca eleman hiç sol taraftan fotoğraf çekmemiş.bence fiyatını düşük tutmasının farklı bir sebebi var..

selamlar herkese..

bugün en sonunda Armağanında yardımıyla, orta sehpayı aldık..
    ayrıca şu bahsettiğim el korumalarından da aldım fakat hiç umduğum gibi çıkmadı açıkçası..biraz oynamak gerekecek..direk takamıyorsun, vida yok birşey yok..fren ve debriyaj manetinin vidalarına takabılırsın anca ama onun içinde ürünü delmek gerekiyor vidalara ayarlanacak şekilde ama şöyle bir sorun var, vidalara göre delince de neredeyse ürünün kıyı tarafına yakın oluyor.. kırılma olasılığı yüksek yani..

birde bu orta sehpanın üst kısmı tam cuk diye oturmuyor bizim motorun bağlantı yerine..orta sehpanın üst kısmını biraz törpülemek gerekiyor..ayrıyetten de vida kısmını halletmek için içi boş boru gerekiyor(mustafa dediğini şimdi daha iyi anladım açıkçası ) ama o basit birşey.. ölçü alınıp yapması 5 dakika..

uğurcum öncelikle başın sağolsun..üzüldüm yaşadıklarına ve kaybına..
    bu arada orta sehpa ve elcik korumaların da hayırlı olsun..montaj esnasını resimleyip paylaşırsan seviniriz..

Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok üzüldüm. Geçenlerde benim kedi de manyak hastalandı ama kefeni yırttı. Sekiz canın var kızım diyorum şimdi. O ufacık hayvandan ben çok insanlık dersi alıyorum ve mutlu olması için uğraşıyorum. Belli ki siz de öyle yapmışsınız. Tekrar üzüntülerimi sunuyorum.
    hakan hocam saygılar..

rıdvan,can,mithat hocam,ahmet,mustafa,cihan,serdar ve diğer arkadaşlarıma da selamlar,sevgiler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı serdarsom adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Başın sağolsun, üzücü bir durum:(
    sağolasın dostum..o kadar çok üzücü ki kelimeler yetmiyor..

Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın abi..bu ilk kedim değildi zaten ..ama bu çok özeldi benim için..
    ben geldiğimde motosikletimin sesini duyar çıkardı kendisi.. o derecede akıllı ve sevimliydi..Evet o çok mutluydu yaşamı boyunca..Hayvan sevgisi çok farklı birşey, bunu her insana anlatmak cidden çok zor..

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese günaydın..

uğurcum öncelikle başın sağolsun..üzüldüm yaşadıklarına ve kaybına..
    bu arada orta sehpa ve elcik korumaların da hayırlı olsun..montaj esnasını resimleyip paylaşırsan seviniriz..
    Günaydın abicim..Çok sağolasın..

Kesinlikle fotolarla paylaşım yapacağım zaten buradaki dostluğumuzun amacı birbirimize birşeyler kazandırabilmek

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ugur basin saolsun
    Bahceye gommekle iyi yapmissin kedileri sevmek guzel ama kaybedince insane grcekten uzuluyor diger kedilre Allah uzun omur versin sen yapman gerekenleri yapmissin Su soguk havalarda evlerin onlerine kedi mamasi kopek mamasi birakalim ille mama sart deil hayvanlar yemek bulamiyir yazıktir onlarda canli acikirlar usurler yardimci olalim iteleyip kakalamayalim Kim bi canliya zor gununde yardim ederse ALLAH day o kuluna yardim eder
    Sağol Hasan abi..Bundan önce köpeğimiz vardı, onu da bahçeye gömmüştük zaten..şu an 1 tane kaldı kedi.. bundan sonra evde kedi bakamama kararı alabiliriz abimle..çünkü cidden çok üzüntü veriyor insana o sevdiğin hayvanları kaybedince..zaten abimin evinde büyük bir bahçe olduğu için normal sokak kedileri de eksik olmuyor..onlara da bakıyorduk zaten, öyle de devam edeceğiz..

bu arada siz evde öyyyyle oturursunuz bu gidişle
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Ugur basin saolsun
    Bahceye gommekle iyi yapmissin kedileri sevmek guzel ama kaybedince insane grcekten uzuluyor diger kedilre Allah uzun omur versin sen yapman gerekenleri yapmissin Su soguk havalarda evlerin onlerine kedi mamasi kopek mamasi birakalim ille mama sart deil hayvanlar yemek bulamiyir yazıktir onlarda canli acikirlar usurler yardimci olalim iteleyip kakalamayalim Kim bi canliya zor gununde yardim ederse ALLAH day o kuluna yardim eder

Yarin kahvalti varmi disarda kar yagiyo

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Uğur başın sağolsun benimde kedim var geçen kış kan işemeye başlamıştı hergün veterinere götürmekten, üzüntüden mahvolmuştuk. Kefeni yırttı allahtan şimdi kilodan başka bir problemi yok. demek istediğim o ki evde hayvan resmen evin bir bireyi kaybetme korkusu bile çok kötü. Üzüldüm gerçekten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    yarın kahvaltı var.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Saatinide yazarmisin nerede
    Kimler geliyo ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler