Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    günaydın arkadaşlar bunlarda benim canavarın resimleri

---------- Post added at 11:04 ---------- Previous post was at 09:53 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut'un dediği gibi Avcılar'da motopark var. Sen neredesin yakın mısın Avcılar'a ?
    Halıcıoğlundayım Avcılar olması sorun değil güvenilir olsun işinin ehli olsun yeter uzak olması daha iyi gezmiş olurum

---------- Post added at 11:16 ---------- Previous post was at 11:04 ----------

Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hosgeldin, yeni mi aldin motoru?

servis olarak da avcilar'da motopark var, forumdan cogunluk oraya goturuyor bakim icin motoru.
    teskler giderim oraya artık

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ne mutlu motoruna kavuştuğuna, yeni mi aldın motoru yoksa ilanlardan birini mi buldun?

darısı benim ve fonder ın başına... temiz az kmli birer gv bulmak ümidiyle
    ilanlardan birini buldum arkadaşın motoruydu bana nasip oldu

Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HOŞGELDİN , NASIL GV Cİ OLDUN,MOTORUN NEDİR RESİMLER var mı ,gibi motor vede kısa ve net kişisel tanıtımını yaparsan burada ki hoş sohbetlere de katkı yaptın mı mesele çözüldü demektir bir gv dostu daha kazandık demktir tekrar hoş geldin
    gezilerede gideriz sohbetlerede gideriz önce bi burda tanısalım kaynaşalım hoş buldum saol mitmuallim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    günaydın herkeze...bu aksam motora bakcaz aksama yazarım atık gv sahibi olup olmadıgımı
    ! Rock'N Roll !:bounce:

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese merhabalar..daha yeni uyandım dün ve önceki gün full mesaideydim..malum duymuşsunuzdur buralar baya karıştı..

fonder'dan başlayalım o zaman şimdiden hayırlı olsun fonder umarım gönlündeki motora kavuşursun tez zamanda..

myhammer aramıza hoşgeldin..motorun temiz görünüyor.umarım kazasız belasız nice kmler yaparsın..

wallby,senin için de hayırlısı olur umarım.bişi soracam; sıfırlar kapora verdikten ne kadar zaman sonra eline geçecek?

mithat hocam saygılar,umarım ha gayret dersin de resimlerini paylaşırsın bizimle.

ahmet yeni tarifen hayırlı olsun,mantıklı düşünce,güzel seçim ;)

rıdvan,uğur ve can...hepinize sağlıklı ve mutlu haftasonları..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wallby,senin için de hayırlısı olur umarım.bişi soracam; sıfırlar kapora verdikten ne kadar zaman sonra eline geçecek?
    üstadım iyi hafta sonları,
    net bir tarih ay sonu yapılacak toplantıdan sonra verilecekmiş. o zaman bende kaporayı vereceğim.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar bunlarda benim canavarın resimleri
    Motorun guzelmiş kazasız beasız kulan malum benimki konjektor bekliyor hala ozledim

Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın herkeze...bu aksam motora bakcaz aksama yazarım atık gv sahibi olup olmadıgımı
    İnşallah guzel cıkar kazasız belasız kullanırsın hayırl olsun simdiden

üstadım iyi hafta sonları,
    net bir tarih ay sonu yapılacak toplantıdan sonra verilecekmiş. o zaman bende kaporayı vereceğim.
    Armagan ben bir ara benim motoru almadan ada motora kapora vermiştim sonra gttim geri aldım verdikleri tarihte gelmeyince motor küçükçekmecede kapora vereceiğin yer ile anlaş verdiniz tarihde gelmez ise paramı alrım dersin en azından.
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    cancalskan teskler konjektör ne kadar servistenmi bekliyorsun

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    cancalskan teskler konjektör ne kadar servistenmi bekliyorsun
    Evet servisten daha doğrusu kuralkandan bekliyoruz konjektoru 141 tl verdik 2 haftadır bekliyoruz...

Hatırlatma yapayım takviye ile motor çalştrdığınız anda takviyeyi geri cekinizin yoksa altanator konjektor ve byni yakabilrisiniz aynı benim gibi ben altanator ve konjektor yaktım
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    takviyeli motor çalıştırmadan kastın ne jikle ilemi demek istedin

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Arkadaşlar herkese merhaba..
    bu sabah malesef hiç de hoş olmayan bir sabaha uyandım.. sabah kalkıp baktığımda motosikletimin üç tane sinyalinin yerinden "koparılmış" olduğunu farkettim.. çok kötü moralim bozuldu.. etrafta ne kadar kanı bozuk insan olduğunu bir kez daha farketmiş oldum.. hemen çevredeki yedek parçacıları dolaştım, tabi ki kendi sinyalleri yok.. çin malı birkaç tane buldum fakat hiçbirisi bizimkilere takılamıyor, sap kısımları bizimkiler gibi değil.. internetten baktım, orijinalleri için tanesine 40 lira istiyorlar.. benim de aklıma siz geldiniz.. açıkçası benim olduğum yer küçük bir yer.. acaba müsait bi zamanınızda istanbuldaki yedek parça satan yerlerde bizim motora uyacak sinyal varmıdır diye (ille de orijinali olması gerekmiyor, çok sırıtmasın, ve tabi ki takılabilsin yeterli) bakabilecek birileri var mıdır..
    bir de çok sıkışmış vidaları sökmek için bir püf noktası var mıdır, anahtarlı olanlarda sıkıntı yok ama tornavida ile sökülenler çok zorluyor.. hatta hiç kımıldamıyor bazıları..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

takviyeli motor çalıştırmadan kastın ne jikle ilemi demek istedin
    akü yetmediği zaman başka bi aracın aküsünden takviye yaparak.. motor çalışınca akım birden çok fazla geliyor ve konjektörün yanmasına sebep olabiliyor..

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sabah malesef hiç de hoş olmayan bir sabaha uyandım.. sabah kalkıp baktığımda motosikletimin üç tane sinyalinin yerinden "koparılmış" olduğunu farkettim.. çok kötü moralim bozuldu.. etrafta ne kadar kanı bozuk insan olduğunu bir kez daha farketmiş oldum.. hemen çevredeki yedek parçacıları dolaştım, tabi ki kendi sinyalleri yok.. çin malı birkaç tane buldum fakat hiçbirisi bizimkilere takılamıyor, sap kısımları bizimkiler gibi değil.. internetten baktım, orijinalleri için tanesine 40 lira istiyorlar.. benim de aklıma siz geldiniz.. açıkçası benim olduğum yer küçük bir yer.. acaba müsait bi zamanınızda istanbuldaki yedek parça satan yerlerde bizim motora uyacak sinyal varmıdır diye (ille de orijinali olması gerekmiyor, çok sırıtmasın, ve tabi ki takılabilsin yeterli) bakabilecek birileri var mıdır..
    bir de çok sıkışmış vidaları sökmek için bir püf noktası var mıdır, anahtarlı olanlarda sıkıntı yok ama tornavida ile sökülenler çok zorluyor.. hatta hiç kımıldamıyor bazıları..
    gecmis olsun.

denk gelirse bakarim bizim motorlarin sinyallerinden var mi diye.

sikismis vidalari sokmek icin de wd40 kullanabilirsin, genelde ise yariyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bir de çok sıkışmış vidaları sökmek için bir püf noktası var mıdır, anahtarlı olanlarda sıkıntı yok ama tornavida ile sökülenler çok zorluyor.. hatta hiç kımıldamıyor bazıları..[COLOR="Silver"]
    Sağlam olan sinyali söküp civardaki parça satan yerlere bakmaktan başka şansın yok gibi. Pazartesi günü unutmazsam ben de buralardan bakarım.
    Sökülmeyen vidalar için WD40 kullanabilirsin. WD40'ı vidaya iyice sık, bir süre bekleyip açmayı dene. Eğer yine açılmaz, yalama olur gibi olursa, vidanın kenarlarından yan keskiyle tutup açabilirsin. Ama bu şekilde dikkatli olman gerekiyor, az sıkarsan vidayı sıyırabilirsin.

Motosikleti
    ZAT 150
    slayerrr ında dediği gibi wd40 yada başka bir pas sökücü kullanbilirsin eğer yoksa vidaya biraz yağ damlat biraz bekle önce sık sonra gevşet fazla zorlama yalama yapabilirsin o zamanda slayerrr dediği gibi yankeskiyle sökersin.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    bir de çok sıkışmış vidaları sökmek için bir püf noktası var mıdır, anahtarlı olanlarda sıkıntı yok ama tornavida ile sökülenler çok zorluyor.. hatta hiç kımıldamıyor bazıları..[COLOR="Silver"]
    Hüseyin çok geçmiş olsun memlekette ayarsız mı arıyorsun tonla, motorun brandası varmıydı? onun üzerinden mi koparmıs dengesiz. Neyse çok geçmiş olsun umarım aradığın parçaları bulabilirsin en yakın zamanda...

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Hüseyin çok geçmiş olsun memlekette ayarsız mı arıyorsun tonla, motorun brandası varmıydı? onun üzerinden mi koparmıs dengesiz. Neyse çok geçmiş olsun umarım aradığın parçaları bulabilirsin en yakın zamanda...
    çok sağol Armağan.. hakikaten dengesiz insan çok.. olay benim tahmin ettiğim gibi olmamış.. dün akşam babam motosikleti abimlere bırakmıştı, ben abimlere bisikletle geldim, ordan motoru aldım eve döndüm.. meğer sinyalleri orda, abimlerin sitesindeyken koparmışlar.. ben motoru alırken karanlıktan dolayı farketmemişim.. eve döndükten sonra sabah farkettim ilk.. hatta bundan iki gün önce kornanın dışındaki plastik nikelaj kaplamalı parçanın yerinde olmadığını farketmiştim.. belki biyere filan çarpmışımdır, düşmüştür diye düşünüyordum.. taa ki bu akşama kadar.. akşam abim aradı, senin sinyalleri ve kornanın dışındaki kapağı bizim apartman boşluğunda ve girişteki çiçeklerin içinde dağınık halde buldum dedi.. aklıma şöyle bişey geldi hemen.. "iki gün önce kornanı bozdum, akıllanmamışsın, şimdi de sinyallerini parçaladım" şeklinde bir senaryo.. polise aktardım, geldiler, parmak izi aradılar kopardıkları sinyallerde.. ama bişey bulamadılar.. motorda da parmak izi bakalım dediler, motoru ben çok elledim bugün boşuna bakmayın dediysem de dinlemediler, motor simsiyah oldu çocuk işidir bu dediler.. ama bir çocuğun bu sinyalleri bu derece parçalayarak (sapındaki sert lastik kısım resmen orta yerinden kopmuş) çıkarabileceğini sanmıyorum.. neyse, bu kadarlık olsun dedik kapandı konu.. şu anda yine abimlerdeyim, umarım sabah kalktığımda daha kötü bi olayla karşılaşmam..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    motor sağlam çıktı pazartesi benimsin bebeim (Rıdvan ve Uğur a yağmur çamur dinlemden motorlarına atlayıp geldikleri için teşekkürler)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu akşam Furkan'a motor bakmaya gittik. Motor gayet temiz, km'si orjinal gibi duruyordu karanlıkta görebildiğimiz kadarıyla. Karar verdi mi bilmiyorum ama bir aksilik olmazsa Pazartesi günü gündüz gözüyle bir ustaya gösterip aramıza katılacak diye düşünüyorum.

Bu arada Uğur ve Furkan (inşallah ismi sallamıyorumdur ) söylemeyi unuttum, egzozun üzerindeki gariplik, sanki bir parçası kesilmiş gibi durması, anladığım kadarıyla artçının ayağı yanmasın diye egzozun üzerine haricen koyulan bir parça yüzünden.

Rıdvan ve Uğur a yağmur çamur dinlemden motorlarına atlayıp geldikleri için teşekkürler
    Yağmur, çamur, karanlık ve en önemlisi sigara sıkıntısı
    Akşam akşam 3 kuruşun peşinde olan şerefsiz tekel bayileri yüzünden iyi sigara aradım ama .

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu akşam Furkan'a motor bakmaya gittik. Motor gayet temiz, km'si orjinal gibi duruyordu karanlıkta görebildiğimiz kadarıyla. Karar verdi mi bilmiyorum ama bir aksilik olmazsa Pazartesi günü gündüz gözüyle bir ustaya gösterip aramıza katılacak diye düşünüyorum.

Bu arada Uğur ve Furkan (inşallah ismi sallamıyorumdur ) söylemeyi unuttum, egzozun üzerindeki gariplik, sanki bir parçası kesilmiş gibi durması, anladığım kadarıyla artçının ayağı yanmasın diye egzozun üzerine haricen koyulan bir parça yüzünden.

Akşam akşam 3 kuruşun peşinde olan şerefsiz tekel bayileri yüzünden iyi sigara aradım ama .

allahtan 3.de buldun isim doğru..sallamıorsun heycan yaptım ya..pazartesiyede çok var

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hadi bakalım kanka şimdiden hayırlı olsun diyelim.. pazartesi günü bizim ustaya da gösterip onay aldıktan sonra olay tamamdır
    senin için o kadarda pazarlık yaptık kıymetimi bil
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    heycan yaptım ya..pazartesiyede çok var
    Eğer bir aksilik olmazsa motoru almana yaklaşık 2000 dakika var saymaya başla

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

evet sonradan eklenmiş parça.. ilk baş egzoz komple değişmiş diye düşünmüştüm (karanlıktan ilk etapta göremediğimden) ama egzozun orjinal olduğu ortaya çıkınca farkettim..

zaten senin şu sigara merakın beni öldürüyor arkadaş içmesen öleceeen sanki

neyse kısa günün karı , ustanın da onayından sonra bir gv kullanıcısı daha olmuş olacak aramızda

herşeye rağmen yağmur çamur hikaye, önemli olan gv kardeşliğidir
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler