Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birşey değil Armağan her zaman bekleriz inşallah güzel bir motor alırsın gezilerede gideriz kardeşim..

Gelxseydin dün eğlenceli geçti..
    ne bilym daha foruma geleli 1 hafta olmus öle atlamıyayım dedim

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:38 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1206098/detay/

bu motor hakkında yorumlarınızı alabilrmiyim?
    ! Rock'N Roll !:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bilym daha foruma geleli 1 hafta olmus öle atlamıyayım dedim

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:38 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1206098/detay/

bu motor hakkında yorumlarınızı alabilrmiyim?
    Güzel motorsiklet, bide böyle bişey var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3958136/detay/
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    furkan;

şu ilana baktın mı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9918637/detay/

bakımlarını bizim ustada yaptırdığını söylüyor..bizim ustadan öğreniriz birşeyi varmı yokmu diye..hem küçükçekmece civarında olduğundan müsait bir ara rıdvanla bakabiliriz biz içine sinerse..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    furkan;

şu ilana baktın mı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9918637/detay/

bakımlarını bizim ustada yaptırdığını söylüyor..bizim ustadan öğreniriz birşeyi varmı yokmu diye..hem küçükçekmece civarında olduğundan müsait bir ara rıdvanla bakabiliriz biz içine sinerse..
    iki tarafındada kocaman ezik var ya:/ çok kötü duruo...

---------- Post added at 01:21 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

o ezikelri düzeltme masrafı ne kadar tutar??sonuçta uzun süreli düşündüğüm bi motoru ezikli ezikli kullanmak istemem.(kimse istemez)

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    iki tarafındada kocaman ezik var ya:/ çok kötü duruo...

---------- Post added at 01:21 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

o ezikelri düzeltme masrafı ne kadar tutar??sonuçta uzun süreli düşündüğüm bi motoru ezikli ezikli kullanmak istemem.(kimse istemez)
    hmm anladım.. o zaman sen ilanlara bak, kafana yatanı söylersin

ne masraf tutar bilemicem..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

Sağ taraftaki sorun değil düzeltilebilir çok da para tutmaz. Hatta düzeltmesen bile olur. Ama sol taraftaki bayağı büyük ve deponun eğimli kısmına kadar geldiği için büyük ihtimalle düzeltilemez. Çünkü benzin deposu içeriden müdahale edilebilecek bir parça değil ve dışarıdan düzeltilemeyecek gibi görünüyor.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hmm anladım.. o zaman sen ilanlara bak, kafana yatanı söylersin

ne masraf tutar bilemicem..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1206098/detay/ bunun hakkında yorum yapmadın

---------- Post added at 01:35 ---------- Previous post was at 01:30 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağ taraftaki sorun değil düzeltilebilir çok da para tutmaz. Hatta düzeltmesen bile olur. Ama sol taraftaki bayağı büyük ve deponun eğimli kısmına kadar geldiği için büyük ihtimalle düzeltilemez. Çünkü benzin deposu içeriden müdahale edilebilecek bir parça değil ve dışarıdan düzeltilemeyecek gibi görünüyor.
    ve çokta kötü duruor sol tarafı çok derin olmus. "tecrübeli biri olarak sen alırmıydın?"

---------- Post added at 01:51 ---------- Previous post was at 01:35 ----------

bu çok fenaymıs ya.. fiyatı 7bin ve 8 ay geçmiş ilan üstünden ama ...? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1436570/detay/

merhaba. içeriden müdahale etmeden de düzeltilebilir. kaportacıların kullandığı bir çekme sistemi var. Tabi sonrasında boyamak gerekir tahminim. yada üzerine sticker tarzı birşey yapabilirsin.
    Sanayide hallettirebilirsin. ben birini önerebilirim gerektiğinde ama göztepe sanayide. genel ekibe biraz uzak :D

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı keyfekeder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba. içeriden müdahale etmeden de düzeltilebilir. kaportacıların kullandığı bir çekme sistemi var. Tabi sonrasında boyamak gerekir tahminim. yada üzerine sticker tarzı birşey yapabilirsin.
    Sanayide hallettirebilirsin. ben birini önerebilirim gerektiğinde ama göztepe sanayide. genel ekibe biraz uzak :D
    çok masraflımıdır o işlem?

---------- Post added at 02:10 ---------- Previous post was at 02:06 ----------

uyudunzmu ya bana yardım edinde motorumla geleyim yanınıza artık ..heycandan ölüorum zaten aldım,alacam die..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    uyudunzmu ya bana yardım edinde motorumla geleyim yanınıza artık ..heycandan ölüorum zaten aldım,alacam die..
    şu varki anladığım kadarıyla sen full siyah olmasını istiyorsun.. piyasada da full siyah gv fazla yok (ilanlara bakarak söylüyorum ) ben bile gv alana kadar 2 ay sürdü rıdvan bilir nelerle uğraştım renk takıntım vardı, yok km yüksek olmayacak vb. şeyler.. ama aldık işte gayette memnunum.hatta kırmızı olması çokta iyi oldu.. diğerlerine kıyasla daha dikkat çekiyor ve ışıl ışıl parlıyor hee tabi bu aralar biraz kirli ama yapacak birşey yok havalardan dolayı o da

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    şu varki anladığım kadarıyla sen full siyah olmasını istiyorsun.. piyasada da full siyah gv fazla yok (ilanlara bakarak söylüyorum ) ben bile gv alana kadar 2 ay sürdü rıdvan bilir nelerle uğraştım renk takıntım vardı, yok km yüksek olmayacak vb. şeyler.. ama aldık işte gayette memnunum.hatta kırmızı olması çokta iyi oldu.. diğerlerine kıyasla daha dikkat çekiyor ve ışıl ışıl parlıyor hee tabi bu aralar biraz kirli ama yapacak birşey yok havalardan dolayı o da
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1068645/detay/ buna baktınmı ugur? belki 2 kırmızı takılırz (tercihm tabiki full siyah ama dediin gibi piyasada yok..o yüzden yapcak bişi yok,siyah yok die motoru almıcak halim yok )

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    baktım..bugün söylediğim gibi, sen siyah falan deyince söylemedim sana.. favorilere eklemiştim.. arayıp sormak gerek..ne yapmış ne etmiş diye..

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Buna da bir bakın derim. Bahçelievlerde de ana distribütörü var. Yakından da Gv250'den çok daha etkileyici. Üstelik sıfır alırken bile ön cam ve arka çantalar motora fabrikasyon olarak dahil edilmiş. Kalite olarak da çok iyi. Üstelik üzerinde Virago motoru var. Kesinlikle seçenekler arasında olmalı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3609418/detay/

Bu da videosu. İzleyin!

http://www.youtube.com/watch?v=E65hbl8ZIG0

Yanlış anlaşılmasın. Ben sadece bu motora tür olarak aynı olduğu için dikkat çekmek istedim. Çünkü kesinlikle iyi bir motor.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    baktım..bugün söylediğim gibi, sen siyah falan deyince söylemedim sana.. favorilere eklemiştim.. arayıp sormak gerek..ne yapmış ne etmiş diye..
    ya sen bakma benim siyah istiorum dediime istiorumda bi yandanda olmadıgınıda biliorum... alıyorum ben bunun numarasını ozaman..yarın sabahcıyım..yakaldıım yerde yapıscam yakana arıyayım de konus..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ya sen bakma benim siyah istiorum dediime istiorumda bi yandanda olmadıgınıda biliorum... alıyorum ben bunun numarasını ozaman..yarın sabahcıyım..yakaldıım yerde yapıscam yakana arıyayım de konus..
    sen ilanda gördüğün kadarıyla beğendiklerin motorların satıcısının numarasını al.. beraber arar konuşuruz..sen tek başına iş yapma.. gene gider kafana göre alırsan görünme gözüme

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    sen ilanda gördüğün kadarıyla beğendiklerin motorların satıcısının numarasını al.. beraber arar konuşuruz..sen tek başına iş yapma.. gene gider kafana göre alırsan görünme gözüme
    zaten onu çoktan yaptım 3 numara var suan yok tövbe bidaha tek basıma iş yapmam

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buna da bir bakın derim. Bahçelievlerde de ana distribütörü var. Yakından da Gv250'den çok daha etkileyici. Üstelik sıfır alırken bile ön cam ve arka çantalar motora fabrikasyon olarak dahil edilmiş. Kalite olarak da çok iyi. Üstelik üzerinde Virago motoru var. Kesinlikle seçenekler arasında olmalı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3609418/detay/

tavsiyen için teşekkürler ama gv varken bunu almam ben açıkçası zamanında benimde istediğim bir modeldi ama biraz araştırınca almaktan vazgeçtim..

Motosikleti
    Neden ki? Bu motor da sorunsuz bir motor. Ayrıca da fiyat olarak ciddi şekilde daha uygun ve dünyaca tutulan ve kendini ispatlamış bir macar motoru. En azından seçenekler arasında değerlendirilebilir diye buraya eklemek istedim.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden ki? Bu motor da sorunsuz bir motor. Ayrıca da fiyat olarak ciddi şekilde daha uygun ve dünyaca tutulan ve kendini ispatlamış bir macar motoru. En azından seçenekler arasında değerlendirilebilir diye buraya eklemek istedim.
    O ilandaki fiyata gv 250 almak varken ben almam açıkçası..kişisel fikrimdir..hem gv gibi kendini kanıtlamış ve cidden sorunsuz bir makine varkende aynı fiyata o motoru almak pek mantıklı değil..evet görünümü güzel olabilir ama herşey görünüşten ibaret değil maalesef..
    bundan önce mondial mct 250 vardı bende..görünüm olarak gv den kat kat güzeldi..ama 5 tane mct bir gv etmez orası ayrı..

arkadaşımda sadece gv den başka seçenek düşünmediği için de o yüzden pek bakmadık diğer modellere..gene de tavsiyen için sağol

Motosikleti
    Keeway fiyat olarak ciddi şekilde daha uygun ve dünyaca tutulan kendini ispatlamış bir macar motoru. Yani sıradan birseçenek değil. En azından seçenekler arasında değerlendirilebilir diye buraya eklemek istedim.

Neyse.

Şu videoları da ekliyeyim ve fazla meşgul etmeden ayrılayım. Kolay gele arkadaşlar.

http://www.youtube.com/watch?v=MA3Kk...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=wkP4w...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Vw7Xm...eature=related

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler