Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 günlük izinle zor..
    2gün izin alalım? ben senin adınada fahriyeden isterim izin.. tabi bide arkds 6binden söle 5.500 e fln düserse:D
    ! Rock'N Roll !:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2gün izin alalım? ben senin adınada fahriyeden isterim izin.. tabi bide arkds 6binden söle 5.500 e fln düserse:D
    pazarlık çok olacağını sanmam yörük'ün motorda belki yaparsa burada yabancıya gitmiyeceği için yapar
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    pazarlık çok olacağını sanmam yörük'ün motorda belki yaparsa burada yabancıya gitmiyeceği için yapar
    walla ben seni bilirm seni dinlerim kank sen nedersen o benm içn

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    walla ben seni bilirm seni dinlerim kank sen nedersen o benm içn
    o kadarda abartmana gerek yok

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    o kadarda abartmana gerek yok
    izin isini ben hallederim kank gerekirse 2 gün aç kapa gelirm kasiyerden yırtarsın falan gibisnden konusrm yani kacamaz elimden ;)

---------- Post added at 02:51 ---------- Previous post was at 02:04 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazarlık payı varmıdır yörük? belirtmemissin gerçi ama yinede şansımı deniyeyim dedim

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Ben motoru bodrumdan almıştım otobüsle gittim sonra aynı otobüsün bagajına etrafına kartonlar bezler koyup sıkıca bağlayıp getirmiştik otobüs man otobüstü biraz bagajı küçük olduğu için zor oldu fakat mercedes otobüslerde bayağı büyük oluyormuş bagajlar.Uzun lafın kısası otobüsçülerle konuşmakta fayda var nakliye için.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250

kaç günde gelir ve maliyeti ne olur o konuda da senden yardım bekleriyoruz he
    şimdi bizim şirketekin kara nakliyesindeki elemanlarla ile görüştüm, oradan gelen tırların arkasında full sigortalı olarak getirilebilir dendi araştırıyorlar, öğleden sonra net fiyat verecekler ama şimdilik ortalama 500tl civarı diyorlar.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Aynen mercedes otobüs ama Travego modeli.Bu sene motorlarla 3 kere Kastamonu'ya gidince dönüşte kardeşimin Rt 125'ini otobüse koyup ikimiz Gv 250 ile basarak gelmiştikRt125 Gv 250 ye göre çok yüksek olmasına rağmen yan ayakta geldi motor.Hiç birşeyde olmadı.Çok rahat hallediliyor yeterki şöför tamam desin:cat 50 tl vermiştik bu yaz o kadar.Benzini boşalttın mı iş tamam.Diğer nakliye şirketlerinin istediği paralar çok yüksek.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Millet akşam burger bluşması yapıyormuyuz ? (Ömür avm Burger king) ben yaparsanız iş cıkışı mercedes otobus aldım onunla gelebilirim 7:30 u bulur park yeri sıkıntı oluyorda
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet akşam burger bluşması yapıyormuyuz ? (Ömür avm Burger king) ben yaparsanız iş cıkışı mercedes otobus aldım onunla gelebilirim 7:30 u bulur park yeri sıkıntı oluyorda
    Bana uyar. Sanıyorum ki Armağan (wallaby) da gelir. Mesut gelebilir. Ahmet'ten pek umudum yok. Uğur çalışıyormuş.

Sonuç olarak akşam 19.00-19.30 gibi oradayım.

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana uyar. Sanıyorum ki Armağan (wallaby) da gelir. Mesut gelebilir. Ahmet'ten pek umudum yok. Uğur çalışıyormuş.

Sizin için uygunusa ben gelebilirim, trafik durumuna göre 19.15 civarı orda olurum.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin için uygunusa ben gelebilirim, trafik durumuna göre 19.15 civarı orda olurum.
    Tamam Akşam ben ve nişanlım, rıdvan, armağan, mesut ve bilge(melike) de bekliyoruz burger yapalım muhabet motor serviste ama rıdvan bir tur veririsin demi hahahahha Ahmet cıkışın erken olursa gel veya geç gelirsende haber ver kaçta geleceksen

---------- Post added at 15:20 ---------- Previous post was at 13:51 ----------

Akşam plan değişti şeyma nın doğgum gunuymuş akşam burger dan sonra bize geliyorsunuz pasta yemeğe Armagan'ı sen alırmısın rıdvan ?

Mesut akşam parti var melikeyi al gel şeymalar 8 - 8:30 arası bizde olacaklar ona göre gelin.

---------- Post added at 15:26 ---------- Previous post was at 15:20 ----------

Akşam plan değişti şeyma nın doğgum gunuymuş akşam burger dan sonra bize geliyorsunuz pasta yemeğe Armagan'ı sen alırmısın rıdvan ?

Mesut akşam parti var melikeyi al gel şeymalar 8 - 8:30 arası bizde olacaklar ona göre gelin.
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Tamamdır..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Sen satın almaya kara ver, ben gider alırım. Başka türlü YÖRÜK'le tanışamayacaz.

Şaka bir yana böyle bir şeyi güneşli bir pazar günü yapabilirim aslında.
    kardeşim benim..ya harbiden o kadar çok istiyorum ki sizinle tanışmayı anlatamam bir vesile ile kurs falan bişi çıkarsa hemen size artçı olarak dahil olacağım..kısmet bakalımm..

evet rıdvan kadar dürüst, akıllı ve bu motordan anlayan insana çok nadir rastlanır..sadece ben değil diğer arkadaşlarımda rıdvanla arası iyidir..zaten lakabını da tekniker koyduk o yüzden

açıkçası YÖRÜK'ün (İlker)motor çok güzel ve sorunsuz.. motorda ne ararsan var..gözlemlediğim hiçbir eksiği mevcut değil..
    tabi şimdilik tek sorun yol..benim vaktim olsa beraber bile gidip gelirizde bizim işi biliyorsun işte

---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

kaç günde gelir ve maliyeti ne olur o konuda da senden yardım bekleriyoruz he
    aslında sis farı kaldı..onu da alalı yaklaşık 4 ay oldu ama hala takamadım..kutusu içinde duruyor.valla benim fikrimi sorarsanız benim motor olur ya da olmaz farketmez kısmet ama bana kalırsa otobüs ile götürün derim..siteden çok arkadaş bu şekilde taşıdı,kendi üstte motor bagajda yolculuk yapan çok var.daha ucuz olur kanısındayım..ama bu işler nasip kısmet işleri o ayrı..

üzgünüm arkadaşım ama o fiyata vermem..en son 5700 tl verdiler vermedim.kısmet bakalım..

izin isini ben hallederim kank gerekirse 2 gün aç kapa gelirm kasiyerden yırtarsın falan gibisnden konusrm yani kacamaz elimden ;)

---------- Post added at 02:51 ---------- Previous post was at 02:04 ----------

pazarlık payı varmıdır yörük? belirtmemissin gerçi ama yinede şansımı deniyeyim dedim
    pazarlık payı yoktur fonder.küçük bir ikramım olur ama küçük,minik..uğurun dediği gibi abartmamak lazım..hele hele 5500 tl gibi uçmamak lazım.bu işler nasip kısmet işleri,herşeyin hayırlısı olsun..

bu arada motorun videosunu çektim özellikle sesini paylaşmak için ama başlığımıza videoyu nasıl atacağımı bilmiyorum..yardım lütfen..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    S&T GV250
    İyi akşamlar,

Bu akşam sonunda sizlerle tanışma sanşım oldu, çok memnun oldum.

Öncelikle Artçısı olmama izin veren ve gece gece beni durağa kadar bırakan Rıdvan'a, Konuk severliği için Can kardeşime ve nişanlısına, hoş ve keyifli sohbetleri için Ahmet, Mesut ve sevgilisine, bugün doğan ve Süpriz doğum günü mağduru olan Şeyma'ya teşekkür eder, en yakın zamanda kendi motorumla aranızda olma ümidiyle iyi geceler dilerim.
    çok mu resmi oldu?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    umarım yakın zamanda bende sizlerle tanısabilirm motorlu veya motorsuz ^^

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar,

Bu akşam sonunda sizlerle tanışma sanşım oldu, çok memnun oldum.

Öncelikle Artçısı olmama izin veren ve gece gece beni durağa kadar bırakan Rıdvan'a, Konuk severliği için Can kardeşime ve nişanlısına, hoş ve keyifli sohbetleri için Ahmet, Mesut ve sevgilisine, bugün doğan ve Süpriz doğum günü mağduru olan Şeyma'ya teşekkür eder, en yakın zamanda kendi motorumla aranızda olma ümidiyle iyi geceler dilerim.
    çok mu resmi oldu?
    Birşey değil Armağan her zaman bekleriz inşallah güzel bir motor alırsın gezilerede gideriz kardeşim..

umarım yakın zamanda bende sizlerle tanısabilirm motorlu veya motorsuz ^^
    Gelxseydin dün eğlenceli geçti..
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Birşey değil Armağan her zaman bekleriz inşallah güzel bir motor alırsın gezilerede gideriz kardeşim..
    Ne gezisi? Senin motorun bile yok.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ohh ne güzel eğlenmişsiniz..iş dolayısıyla katılamadım maalesef

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    yaw arkadas ne sorunlu makinam war:D gerçi daha yolda kalmisligim yok ama beyler benim benzin gostergesi gaz werince yukselio dewamli yol yapinca kendine gelio birden kökleyince gazlayinca yine yukselio sonra dusuo. normalde egimli yollarda degiskenlik oluodu ama cok azdi oda deponun egiminden normaldir diodum ki: eminim okadari sizdede wardir. ama karbrotoru akuyu bujleri degistirdim gecenlerde komple bi elden gecsin die o zaman depo sokulmustu yaw..k tamirci o zaman bozmus olabilirmik? ama sadece kontagi actigimda dogru problem yok.
    hyosung gv 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler