Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    selamlar,
    hafta sonu boyunca kimseden ses çıkmadı forumda f5 yapmaktan içim bayılmıştı (=hafta başına hızlı başladınız,
    bu arada ısrarla tanışmak için çabalarım devam etmekte olup, olası buluşmayı bana önceden haber verirseniz sevinirim...
    yada biz kendi aramızda bize buluşacağız derseniz ona lafım yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

görünen oki avcılar beni bekliyor

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    valla ahmetin işler çok yoğun galiba :D bu gidişle ahmet kesin 50 kg ye falan iner

bu arada yağmur çamur dinlemeden yollara devam..sadece tek birşeyi sevmiyorum: o da motorumun kirlenmesi
    şu an kipkirli.. ilk defa böyle oldu bizim makineye herhalde

rıdvan bu arada pantalondan ne haber, varmı bir gelişme ?
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    bende cumadan beri vodafone hattımın aveaya taşınmasını bekliyorum... cepteki internet kapalı, buyüzden burada çok aktif olamadım... şu led sis zart zurt olayını halledelim artık! zira hiç elimde bukadar beklettiğim bi parça olmamıştı biyere monte etmek için ;oD benim bağlantı demiri ve 2 adet (5 yada 6lı) pcbye ihtiyacım var... bu işe girişecekler eksiklerini bi şekilde tamamlasın da yapalım önümüzdeki pazar. haftaiçi buluşmaları için ben 80 kilonun altına inipde şu işten ayrılana kadar benden katılım beklemeyin... anca misafirim olursunuz güzelce ;oD cici cici yer, fıçı fıçı içeriz ;oD

---------- Post added at 20:45 ---------- Previous post was at 20:43 ----------

faraş motorda satılan şu demire sahip arkadaş fiyatla ilgili bi bilgi verebilirse bide mümkünse bikaç resmini çekse motor üstünde çok şey istemiş olur muyum? ;oD

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cumadan beri vodafone hattımın aveaya taşınmasını bekliyorum... cepteki internet kapalı, buyüzden burada çok aktif olamadım... şu led sis zart zurt olayını halledelim artık! zira hiç elimde bukadar beklettiğim bi parça olmamıştı biyere monte etmek için ;oD benim bağlantı demiri ve 2 adet (5 yada 6lı) pcbye ihtiyacım var... bu işe girişecekler eksiklerini bi şekilde tamamlasın da yapalım önümüzdeki pazar. haftaiçi buluşmaları için ben 80 kilonun altına inipde şu işten ayrılana kadar benden katılım beklemeyin... anca misafirim olursunuz güzelce ;oD cici cici yer, fıçı fıçı içeriz ;oD[COLOR="Silver"]
    yaşamana sevindik be kanka

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    @batuizm:Ledleri parça parça almaktan ziyade hazır satılan led gruplarından alsaydın be yaw

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ya para vermedim açıkcası 20 küsür 1w power led, aynı sayıda lens ve 2 adet 12li pcb aldım ama pcbler sığmadı sislerin içine... bide seviyorum elektrik vs uğraşmayı, hazır aldıktan sonra... ne anlamı kaldı ;oD daha dün eski bi laptop vardı adaptör girişi kırılmış evde duruyo ;oD testereyde daldım laptopa ;oD lehim mehim tutturduk kabloyu, ezik ama güzel şeyler bunlar benim için ;oD mutlu oluyorum böyle ;oD ehi ;oD

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    maksat zaten içine sığdırabilmekhazır sistemlerin sığma garantisi var.3 ledden daha büyük pcb sis farına sığmayabilir yani denemek lazım gelir.

bu arada sistemi kendin kurman için: yeterli sayıda power led,led sayısı kadar mercek,pcb,alüminyum soğutucu,sürücü devresi ve termal macuna ihtiyacın var. hepsi tammı bakiim
    ayrıca hazır sistemin tanesi 10tl ve inan parça parça almak daha pahalı ve çok daha zahmetli.

Motosikleti
    S&T GV250
    evde oturmaktan, değişik şeylere sarmaya başladım,
    henüz olmayan motorum için ufak bir tenteli garajımsı birsey yapmaya çalışıyorum, internetten birkaç çizim bulmuştum onları yakınlardaki, demir doğrama atölyesine yaptırmayı planlıyorum, yorumlarınızı alabilirmiyim?

yarı açılır olacak;

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    illa beni şu zevkten mahrum edeceksin, etme ;oD neyse 10tl (6*1w power led+pcb+soğutucu) ise iyiymiş ondan alayım 2 tane... şu bağlantı demiri faraş motor olayı senin di değil mi? kaça aldın müdür? görünüşü nası? paslanmaz mı? ön cam var bende orjin çakışmasın?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    şu led işine bende girmek istiyorum ama malzeme alacak vakit ayıramadım kendime bir türlü..

power led 3'lü (mercek dahil ) satış fiyatı ne kadar beyler ? birde bu ledleri ben birazda aydınlatma için (kısa ) kullanacağımdan mercekler 60 derece mi olmalı ?

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:38 ----------

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evde oturmaktan, değişik şeylere sarmaya başladım,
    henüz olmayan motorum için ufak bir tenteli garajımsı birsey yapmaya çalışıyorum, internetten birkaç çizim bulmuştum onları yakınlardaki, demir doğrama atölyesine yaptırmayı planlıyorum, yorumlarınızı alabilirmiyim ?
    motor alırsan dışarıda kalacak sanırsam ? şansıma bende öyle bir sorun yok direk apartmanın içine sokuyorum

fikir güzel ama bizim meraklı insanlarımız açıp kurcalar onu da hesaba katıver

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

motor alırsan dışarıda kalacak sanırsam ? şansıma bende öyle bir sorun yok direk apartmanın içine sokuyorum

fikir güzel ama bizim meraklı insanlarımız açıp kurcalar onu da hesaba katıver
    sitenin içindeki yolda duracak giren çıkan az ama dediğin gibi dayanamayıp bıcakla yırtılması riski herdaim var.
    millet meraklı

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    zevk senin,vakit senin,bu onur senin faraştan aldım doğrudur ama alt demir bizim motolara uymuyor.sadece alt bağlantısı için aldım,birde üzerine monte edilecek bir parça alüminyum-yada demir bişiler lazım gelir.bi buluşak da göstereyim size,hem acele etmeyin illa eksikler çıkacaktır onları belirleriz ikincide tamamlarız.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    arkdaşlar özledim valla görüşemiyoruz benim motor yarın filan cıkmaz kuralkan la kapıştım uyuz oldum bnde mtor yok yani carsamba toplaşrsanız burger yapalım uygunsa beyler ....

kurlakana gelince

dedim parça ordaysa kargoya ivedi verin torpilim var aras kargo da tanıdığım var dedim parasını ektra veririrm dedim yok gelecek işte dediler

dedim kuryeye verin ben teslim alırken vereceiğim parasını yok olmaz

dedim atlayıp geliyorum tuzlaya (yalana bak ) konjektoru almaya burda satıımız yok dedi bende dedim parasını verdiğimin ürününü alacağım

dedim iptal edin yurt dışından alacağım onada cık dedi

daha ne diyim dedim mustei olarak daha ne diyim 24 içinde döneceklermiş iyi dedik kapadık..
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitenin içindeki yolda duracak giren çıkan az ama dediğin gibi dayanamayıp bıcakla yırtılması riski herdaim var.
    millet meraklı
    ama sitede oturduğundan normal sokakta durmasına kıyasla fazla merak etmezler.. o kadar risk olur dert etme en azından birşeyler yapıp heyecanını unutmaya çalışıyorsun bence güzel birşey..

---------- Post added at 21:54 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar özledim valla görüşemiyoruz benim motor yarın filan cıkmaz kuralkan la kapıştım uyuz oldum bnde mtor yok yani carsamba toplaşrsanız burger yapalım uygunsa beyler ....

kurlakana gelince

dedim parça ordaysa kargoya ivedi verin torpilim var aras kargo da tanıdığım var dedim parasını ektra veririrm dedim yok gelecek işte dediler

dedim kuryeye verin ben teslim alırken vereceiğim parasını yok olmaz

dedim atlayıp geliyorum tuzlaya (yalana bak ) konjektoru almaya burda satıımız yok dedi bende dedim parasını verdiğimin ürününü alacağım

dedim iptal edin yurt dışından alacağım onada cık dedi

daha ne diyim dedim mustei olarak daha ne diyim 24 içinde döneceklermiş iyi dedik kapadık..
    bu arada toplanma işi için ben çarşamba gelemem bu hafta (perşembe olsa gelirim ama )..

bu arada ne motor aşkıymış be helal olsun kanka

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    projeler havada ucucuyor vallaa süpersiniz
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    2 saat internete girmedim çok şey kaçırmışım.

Neyse, anladığım kadarıyla Çarşamba günü Burger'da buluşuyoruz.
    Bu arada yağmurluk ve eldivenleri sonunda test ettim. İkisi de 1 damla dahi su geçirmedi. Hatta eldivenler şimdilik fazla sıcak tutuyor.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maksat zaten içine sığdırabilmekhazır sistemlerin sığma garantisi var.3 ledden daha büyük pcb sis farına sığmayabilir yani denemek lazım gelir.

bu arada sistemi kendin kurman için: yeterli sayıda power led,led sayısı kadar mercek,pcb,alüminyum soğutucu,sürücü devresi ve termal macuna ihtiyacın var. hepsi tammı bakiim
    ayrıca hazır sistemin tanesi 10tl ve inan parça parça almak daha pahalı ve çok daha zahmetli.
    Şu hazır sistem dediğin nasıl bir şeydir nerede satılır?

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu hazır sistem dediğin nasıl bir şeydir nerede satılır?
    söyle bir şeydir,karaköy'de her yerde satılır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...0254351/detay/

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Teşekkürler sis farı bende aldım fakat daha elim deymedi monte edemedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler