Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Beyaz olacaksa lastik kenarlarıda olacak ben lastik kenarlarını nerede yaptırabiliriz.. Motoru beyaz beğenmedim belki kemik rengi olabilir guzel boyanırsa soyle fırınlı filan

Laztik kenarlarını nerede yaptırabiliriz ? ben lastikde alacağım yenilerini oyle takayım
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    slayerrr tşkler cvp için 2 motor arasında kaldım karar veremiyorum bi yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3362252/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8551172/detay/

bi miktar pazarlıkla ikisinde de indirim yaptırdım aralarında 400 tl gibi bi miktar var.
    pahalı olanın kilometre 4000 fazla fakat ön camı var daha bakımlı daha temiz gözüküo
    digerinde kesin zincir degişmeliymiş arka çamurlukta kırık varmış vs. biraz daha kötü gözüküo siz olsanız hangisinde karar kılardınız?
    çok tşkler..

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    http://www.atlasyanak.com/Iletisim.aspx

ücret konusu nedir acaba

---------- Post added at 18:27 ---------- Previous post was at 18:21 ----------

Zeytin burnu karızma motor yapıyormuş yanak tanesi 10 tl toplam dort yanak 40 tl birde takmasına 40 tl istedi 2 saat sürüyor dedi ben yeni lastik aldığımda lastiğide taktiririm diyorum yanakalarıda :D
    S&T kanuni Gv 250

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    selam arkadaşlar,
    bu yanak mevzusu için bende düşünüyorum taktırmayı ama git tekerlekleri söktür falan uzun iş gibi geliyor,hem yanak varken hız yapmamak lazımmış bunuda unutmamak lazım.Bu arada sirkeci Doğu bankın oralarda (motorcu dükkanları değil) atlas yanak satan bir yer var,çifti 20 tlydi sanırım dragstarlı bir arkadaş ordan alıp taktırmıştı.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bombaci20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slayerrr tşkler cvp için 2 motor arasında kaldım karar veremiyorum bi yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3362252/detay/

bi miktar pazarlıkla ikisinde de indirim yaptırdım aralarında 400 tl gibi bi miktar var.
    pahalı olanın kilometre 4000 fazla fakat ön camı var daha bakımlı daha temiz gözüküo
    digerinde kesin zincir degişmeliymiş arka çamurlukta kırık varmış vs. biraz daha kötü gözüküo siz olsanız hangisinde karar kılardınız?
    çok tşkler..
    bana kalırsa görünüş itibariyle ve aksesuar değişenleri katarsak, 2. ilan daha iyi..
    neden diyeceksen eğer en basiti:
    bir zincir ve dişli set 250 tl ye patlıyor..
    ön cam orjinali sıfırı 180 tl
    debriyaj telii 50 tl
    koruma demiri diğerinden kat kat iyi ve özel yapım en basiti 150 tl tutmuştur çok rahat

hesaplarsak 500 den fazla bunlar tuttu zaten..

kesinlikle tercihin 2. motor olsun tabi motorun içini kıyaslamıyorum ! sadece görünüm olaraktır bu söylediğim fikir..tanıdık bir ustan varsa almadan da göstermen daha iyi olur..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    tşkler kardeş yorumların için dikkate alacagım..

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar

selamlar kardeş nerelerdesin sen ya yakalamışken sorayım konuyla alakasız ama..sendeki şu power led olayından bahsetsen biraz iyi olacak..yani nerede yaptırdın, içindeki ledler kaçlık vb bu tür şeyler.. he tabi birde fiyatı ne kadara mal oldu kardeş ?

ayrıca arada bir de gel buluşmalara güzel geçiyor
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    arkadaşlar 3850 tl ye aşagıdaki motoru aldım
    fiyat nasıl bi degerlendirebilir misiniz?
    tşkler..

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Çok uygun fiyata almışsın , umarım kazasız belasız kullanırsın.

fiyat nasıl bi degerlendirebilir misiniz?
    tşkler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selam arkadaşlar,
    Yaşıyor musun sen? Nerelerdesin ne foruma ne buluşmalara uğruyorsun. Bekliyoruz.

Hayırlı olsun. Eğer bir sorunu yoksa 550 TL pazarlık fazla bile olmuş.

Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok uygun fiyata almışsın , umarım kazasız belasız kullanırsın.
    Necati sen geçen geliyordun, ne oldu gelmedin?

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Yaw bu beyaz yanak olayında hız konusunda yani hız dediğiniz kac zaten bizim motorlar mak 140 görüyorum Honda 600 rr gore ikinci vites sonu filandir yani 80 km den yukarı çıktın mı kayma yırtılmamı yapıyor mak kac km dir ben ciddi sekilde taktirmak istiyorum .. Bu arada ridavana tekrar teşekkürler geldi kontrol için buluştuk resimleri eklerim yarın

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    yaşıyorum,nefes alıyorum heheee sadece foruma pek girmiyorum,kendime internet için kota getirdim facebook'a haftada bir motosiklet .net'e 3-4 günde bir gibi.Bundan sonraki buluşmalarda varım inşallah
    bu benim motordaki sisfarları içindeki düzenek powerledlerden kurulu sistem.montajı 1-2 saat süren gayet kolay ve ucuz bir sistem.Bunu motoruna uygulamayı düşünen arkadaşlar,sadece sis farı ve bağlantı aparatını alsınlar gerisini ben hallederim.tek bir sis farı için powerled sistemi 10tl,sağ-sol için toplamda 20 tl ye olay tamam.işçilik benden
    3 watt lıktır yani sıradan bir sis farı 55 watt çeker,kendim yapıp birleştirmiştim bunu ama hazır satılanları var,genelde 12-15 tl ye satılırlar.karaköyde 10 tl ye satan yer buldum ve ışığı-açısı falan gayet güzel.
    sis farı ve bağlantı aparatını arayanlar için ise sirkeci Faraş motor'u öneririm. birde nette satılan Tex marka sis farlarını öneririm.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Beyaz yanak projesini unutun.

Az önce "nasıl hava kaçırmadan lastiğe tutunuyor" sorumun cevabını buldum. Tubeless lastiklere uygulanmıyormuş.

bu benim motordaki sisfarları içindeki düzenek powerledlerden kurulu sistem.montajı 1-2 saat süren gayet kolay ve ucuz bir sistem.Bunu motoruna uygulamayı düşünen arkadaşlar,sadece sis farı ve bağlantı aparatını alsınlar gerisini ben hallederim.tek bir sis farı için powerled sistemi 10tl,sağ-sol için toplamda 20 tl ye olay tamam.işçilik benden
    Ucuzmuş. Kaç tane led vardı senin sis farlarının bir tanesinde?

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    3 adet 1 er wattlık led var yani sağ 3 watt sol 3 watt toplam 6 watt.net

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    3 adet 1 er wattlık led var yani sağ 3 watt sol 3 watt toplam 6 watt.net
    Benim işimi fazlasıyla görür. Ben zaten parklara bağlayıp sadece gündüz kullanacam. Farı açınca sisler kapanacak, aydınlatma amaçlı değil yani.
    Bu arada senin sis farı ve bağlantı demiri orjinal mi? Değilse nereden aldın?

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz yanak projesini unutun.

Az önce "nasıl hava kaçırmadan lastiğe tutunuyor" sorumun cevabını buldum. Tubeless lastiklere uygulanmıyormuş.
    Off off birgünde iyi haber ver buna üzüldüm hız sorun yaratacak derken şamyelli lastik kullanmak sıkıntı olur...

Bu arada sabah ise gelirken bir kesildi istop etti giderken bir yerinde bir sey cıkacak gibi .
    S&T kanuni Gv 250

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    3 watt lıktır yani sıradan bir sis farı 55 watt çeker,kendim yapıp birleştirmiştim bunu ama hazır satılanları var,genelde 12-15 tl ye satılırlar.karaköyde 10 tl ye satan yer buldum ve ışığı-açısı falan gayet güzel.
    sis farı ve bağlantı aparatını arayanlar için ise sirkeci Faraş motor'u öneririm. birde nette satılan Tex marka sis farlarını öneririm.
    bu persembe gunku bulusmada mi geliyorsun?

aslinda haftasonu falan olsa, o zamana kadar da almamiz gereken aparatlari almis oluruz.

bu arada, ridvan'a da bu vesileyle tesekkurler. adam cogu servis ustasindan daha iyi, tek eksigi bi isikciya ihtiyac duymasi

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Tümoparsan'a gittim armode yan çanta aldım ,
    oradaki adama motora bağla ben monte ederim dedim buraya kadar herşey gayet normaldi ,
    sonradan farkettim ki aldığım model bağlantı demirli değil selenin altından cırtcırtlı,ben de iade ettim.

Avcılara dönene kadar saat 6yı geçti ondan uğrayamadım sana.

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Necati sen geçen geliyordun, ne oldu gelmedin?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    tşkler hepimize kaza bela uzak olsun..

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Bendeki orjinal demir değil,sinyal barının sökülüp L şeklinde demir ve uzun alüminyum boru alınıp üzerine monte edilmesi ile yapılmış tamamen el yapımı sis farı.Orjinalli hyosungsource'da baya pahalı.şuanda bende de parklara bağlı parklar açıkken sislerde açılıyor ve gündüz farı oluyor,gece ise kısa farı da açıp hepsi yanıyor.gayet kullanışlı ve akü dostu
    bu perşembe buluşma yoksa haftasonu müsaitlik durumuna göre diğer buluşmaya gelmeyi planlıyorum.fazla açmamak lazım arayı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler