Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ridvan, gecmis dogum gunun kutlu olsun.

forumdan attigin mesaji daha bugun gordum, artik hersey icin cok gec

cumartesi avcilar tarafina geldim, sana ulasamayinca da motopark'a gittim. sag sinyalimdeki sorun icin. sag on sinyal hic yanmiyor, sag arka sinyal de surekli olarak yaniyor. ama bu sorun bazen oluyor bazen olmuyor. sansa servise gittigimde sag sinyal duzgun bi sekilde calisti. servise durumu anlattim, bi iki baktilar, tamamdir hallettik dediler. sonra dondum eve, sorun aynen devam ediyor tum kararliligiyla

neyse, persembe gunu benim akuye falan da bi bakalim hazir alet edevat varken

bu arada nerde olacak bulusma, taaa fizanda olmasin, soyle taksim-besiktas gibi merkezi, herkese yakin bi yerde olsun
    En kötü sorun her zaman olmadığı için test edilemeyendir. Bakarız zaten her zaman alet edevat var yanımda. Geçen yağmurdan beri çantamda yağmurluk, hatta bot bile taşıyorum

Buluşmayı da sırayla herkese yakın yerlerde yapıyoruz sayılır. Zaten Bahçelievler Can'ın orası, Avcılar Uğur'un, hadi beni de Avcılar'dan sayın, Beylikdüzü Ahmet ve Necati ayrıca Taksim'de de yaptık ama sen yoktun. Ayrıca yakınlık görecelidir. Mesela Beylikdüzü'nde olacak bir buluşmada, Pendik'de oturan birisine göre sen gayet yakınsın. Demek ki neymiş, Beşiktaş Beylikdüzü'ne yakınmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En kötü sorun her zaman olmadığı için test edilemeyendir. Bakarız zaten her zaman alet edevat var yanımda. Geçen yağmurdan beri çantamda yağmurluk, hatta bot bile taşıyorum

Buluşmayı da sırayla herkese yakın yerlerde yapıyoruz sayılır. Zaten Bahçelievler Can'ın orası, Avcılar Uğur'un, hadi beni de Avcılar'dan sayın, Beylikdüzü Ahmet ve Necati ayrıca Taksim'de de yaptık ama sen yoktun. Ayrıca yakınlık görecelidir. Mesela Beylikdüzü'nde olacak bir buluşmada, Pendik'de oturan birisine göre sen gayet yakınsın. Demek ki neymiş, Beşiktaş Beylikdüzü'ne yakınmış.
    izafiyet teorisini kullanarak beni ikna ettin ridvan, artik nereye derseniz gelirim hic dusunmeden

---------- Post added at 13:21 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

bir de, sen yagmurluk alti almistin galiba, ondan memnun musun? iyi biseyse ben de alayim

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Mesut sende gelde su voltaj değerlerini karsılaştırırız hep beraber bir elektirik kontorülü yaparız bu arada rıdvan benim aklıma soyle bir durum var motor akusu bitikken akuye bağlı olcumde voltajın az cıktığı bir kannatım var motoru calıstırdıktan sonıra kutup basını söküp könjektörün ne akım gönderdiğine bakmak lazım gibi geliyor.

Perşembe çalıştığı için ahmetler uygun olmaya bilir gibi geliyor ama ahmetler de gideceksek sorun yok ben gelirim... Ahmetin makarnaları guzel limonu az
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    izafiyet teorisini kullanarak beni ikna ettin ridvan, artik nereye derseniz gelirim hic dusunmeden
    Benim de aklıma gelmezdi böyle bir şey yapacağım ama önemli olan ikna olmuş olman yani netice. Aslında hatice de önemlidir ama neticeye ulaşmışsak zaten haticeyle olan işimizi halletmişiz demektir.
    Ben bugün iyice sıyırdım galiba

ibir de, sen yagmurluk alti almistin galiba, ondan memnun musun? iyi biseyse ben de alayim
    Yağmura yakalanmadım hiç ama kalite olarak 30 TL'ye alabileceğin bir yağmurluk için çok iyi olduğunu düşünüyorum. Ayrıca tam kışlık süper sıcak tutuyor

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesut sende gelde su voltaj değerlerini karsılaştırırız hep beraber bir elektirik kontorülü yaparız bu arada rıdvan benim aklıma soyle bir durum var motor akusu bitikken akuye bağlı olcumde voltajın az cıktığı bir kannatım var motoru calıstırdıktan sonıra kutup basını söküp könjektörün ne akım gönderdiğine bakmak lazım gibi geliyor.
    Konjektör motor üzerinde takılı değilken bile test edebilecek veriler var elimde. Teknik dökümanlar sağolsun.

merhaba arkadaşlar. yağmur nedeniyle bu hafta gelemedim, ama galiba o tarafa yağmur yağmamış
    bir sorum olacaktı. malum havalar soğumaya başladı. rüzgar iyi ısırıyor. Eh bende bu kış motora bineceğim cesaretim kırılmazsa
    Uygun fiyatlı bir cam ve kışlık mont gerekiyor. tavsiyelerinizi ve yönlendirmenizi bekliyorum.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı keyfekeder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. yağmur nedeniyle bu hafta gelemedim, ama galiba o tarafa yağmur yağmamış
    bir sorum olacaktı. malum havalar soğumaya başladı. rüzgar iyi ısırıyor. Eh bende bu kış motora bineceğim cesaretim kırılmazsa
    Uygun fiyatlı bir cam ve kışlık mont gerekiyor. tavsiyelerinizi ve yönlendirmenizi bekliyorum.
    Mont olarak scorpio kullanıyorum memnunum su gecirmiyor. Yağmurluk olarak rıdvanın aldığından alacağım.

Rıdvan Könjektör sana emenet ) perşemebe olsada rahatlasam.
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı keyfekeder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön cam olarak en uygunu orjinal ön camı ama kargoyla beraber 180 TL'ye geliyor. http://www.hyosungsource.com/index.p...kj4sb1vlbv3cr6
    Sahibinden.com'da bir ön cam var ama sanıyorum küçük. Mesut almıştı http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...on-cam/detay/?

Mont olarak da Mesut ve Ahmet şu montu almışlar geçen gün iyi duruyordu; http://motomaxonlineshop.com/main/4r...t-pmu1735.html

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan Könjektör sana emenet ) perşemebe olsada rahatlasam.
    Akşam karanlıkta ne yapacaz bilmiyorum ama yaparız herhalde bişiler.

[QUOTE=Slayerrr;2459772]Ön cam olarak en uygunu orjinal ön camı ama kargoyla beraber 180 TL'ye geliyor. http://www.hyosungsource.com/index.p...kj4sb1vlbv3cr6
    Sahibinden.com'da bir ön cam var ama sanıyorum küçük. Mesut almıştı http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...on-cam/detay/?

Mont olarak da Mesut ve Ahmet şu montu almışlar geçen gün iyi duruyordu; http://motomaxonlineshop.com/main/4r...t-pmu1735.html

Teşekkürler.
    Cam olarak oldukça uygun gibi sahibindende olan. karoların ölçüsünü yaklaşık 35 cm kabul edersek camlarında genişliği o kadar gibi yüksekliğide herhalde 40-50 cm civarı. hyosungsource daki cam daha kısa gibi sanki.
    birde özen pleksi diye bir yer varmış. orada yüksek cam 100TL dedi. ama bağlantı aparatı sorunu var orada da.
    Mont güzel görünüyor. gidip bi bakayım.
    bot araştırıyorum. ama fiyatlar uçuk. birde üstüne üstlük bunlarla dolaşmayın dedi satıcı, gıcık oldum. sadece motora binerken giyecekmişim. ee motordan inince ne olacak. ekstra bir çift ayakkabı daha mı taşıyalım. sanki çok bagaj yeri varmış gibi
    aslında kauçuk tabanlı asker botları filan almak lazım. yada iş güvenliği ayakkabılarından. hem sağlam hemde ucuz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    okadar davet davet ustune cagirdik pazar gunu, butun gun modifiye, bakim vs kasacaktik... gelen olmadi... bende eksik kalan son led olayini hallettim... arka teket catal altida ledli gayri ;oD isil isil motorum artik oley... kurcaladikca, vakit gectikce daha cok baglanmaya, daha cok bakmaya basladim hayran hayran... bunun adi ask mi? ama ask sahip olduktan sonra geceeerrr... tutku da olamaz... motoruma duydugum hisleri anlatavak bi kelimeye ihtiyacim var ;oD

siradaki modifikasyon islerim;
    - genis ayaklik
    - sis fari montaji
    - bi on far ve sinyalleri ledleme olayida var kafada
    - ayrica cantalar izin guzel bi demirde dusunuyorum
    - son olarak boya olayinada gitmek istiyorum...

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okadar davet davet ustune cagirdik pazar gunu, butun gun modifiye, bakim vs kasacaktik... gelen olmadi... bende eksik kalan son led olayini hallettim... arka teket catal altida ledli gayri ;oD isil isil motorum artik oley... kurcaladikca, vakit gectikce daha cok baglanmaya, daha cok bakmaya basladim hayran hayran... bunun adi ask mi? ama ask sahip olduktan sonra geceeerrr... tutku da olamaz... motoruma duydugum hisleri anlatavak bi kelimeye ihtiyacim var ;oD
    kavusamayinca ask, kavusunca mesk olurmus ahmet

siradaki modifikasyon islerim;
    - genis ayaklik
    - sis fari montaji
    - bi on far ve sinyalleri ledleme olayida var kafada
    - ayrica cantalar izin guzel bi demirde dusunuyorum
    - son olarak boya olayinada gitmek istiyorum...
    sis fari isine ben de girebilirim, forumda biri DIY bolumunde ledlerle sis fari yapmisti, guzel olmustu gayet, oyle biseyler de yapabiliriz bence. powerled kullanmis, bir de 45 ya da 60 derecelik mercek kullanmisti hatirladigim kadariyla.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bende eksik kalan son led olayini hallettim... arka teker catal altida ledli gayri ;oD isil isil motorum artik oley...

hahah benim projeyi hayata geçirmişsin desene kanka şiddetle fotoğrafını bekliyorum bahanesiz !
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

ayrıca şu kışlık pantalondan ve eldivenden bende alacağım..bot olayımı hallettim abim saolsun gitmiş bana bot almış (korumalı motor botu değil ) ondan yırttık..

bu hudsona bakan varmı aranızda pantalon ile ilgili ? ben izindeyken gitmiştimde 100 tl civarında güzel bir pantalon vardı..

birde hyosungsource den sipariş verecek olan varmı ?? varsa eğer bende katılabilirim.. bu ahmetin motordaki gibi el koruması almak istiyorum..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    slm hyosung kullanıcıları bi kaç sorum olacak cvp layabilirseniz çok memnun olacagım.
    24000 km de temiz aksesuarlı bi motor almak üzereyim fiyatı 4000 tl acaba uygun mudur? biraz sonra linkini verecegim.
    yedek parça sorunu var mı acaba ve pahalı mı?
    tşkler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bombaci20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm hyosung kullanıcıları bi kaç sorum olacak cvp layabilirseniz çok memnun olacagım.
    24000 km de temiz aksesuarlı bi motor almak üzereyim fiyatı 4000 tl acaba uygun mudur? biraz sonra linkini verecegim.
    yedek parça sorunu var mı acaba ve pahalı mı?
    tşkler..
    Eğer motorda sorun yoksa fiyat gayet uygun. Parça sorunu yok. Pahalı mı derken neye göre değerlendirdiğine göre değişir. Bir çinliye göre pahalı ama motor da çinli değil. Ama bir japona göre de ucuz. Mesela hava filtresi 28 TL bence gayet ucuz. 10.000 km'dir başka bir parçaya ihtiyacım olmadı. Yağ ve bujiyi saymıyorum onlar motora özgü parçalar değil.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Satmaktan vazgectim uleayn motorumu, baskilar yildiramadi simdiye kadar, simdi neden yilayimki?

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Satmaktan vazgectim uleayn motorumu, baskilar yildiramadi simdiye kadar, simdi neden yilayimki?
    Bu kararını destekliyorum tabiki satma
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    İyi günler,
    Ankarada ikamet etmekteyim. Temiz bir GV250 arıyorum.
    Teşekkürler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    gel istanbula al benim motoru derdim dune kadqr ama cok gec, yoruk ustadin motoru var tam senlik suan...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Motoruma hayali bir şekilde bahsettiğim gri olan kısımların beyaz olması uygulamasını yaptım. Photoshop malsulü yani Fotoğrafı düzenlediğim motor benim değil internette buldum.
    2 şekilde yorumlarınıza açıyorum. Beyaz ve beyaz+beyaz yanaklı lastik şeklinde. "Bir şeye benzememiş" mi? "Acaba" mı? yoksa "Olabilir" mi?

Lastik yanaklarının yamuk yumuk olması gibi detaylara takılmayın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cift renk bana gore degilde, lastik yanaklari cillop ;oD

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    al benden de o kadar ayrıca nerede benim fotolar he ? şu arka mafsala (senin deyimle arka teker altı ) taktığın led olayı..

rıdvan ben beyazı yakıştıramadım bizim motorlara nedense.. ayrıca senden de böyle değişik birşeyler görmek şaşırttı beni.. hiç tahmin etmezdim, hele ki lastik yanaklarını asla
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler