Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    evet bizim motorlar normalden fazla gösteriyor.arada sanırım yaklaşık 10 km/s den fazla oynuyor.kanımca ibre 100 ü gösterirken 90 ile falan gidiyoruz..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıpsın kanka lafı olmaz..

he bu arada perşembe günkü buluşmamız için tekrardan liste yapak bari artık üstelemek yok, gelmeyen çok şey kaçırır

1-rıdvan
    2-uğur
    3-ahmet
    4-can
    5-
    6-

Can'ın durumundan dolayı belki buluşma yerimiz değişik olurmu ? olmadı oradan geçeriz hep beraber Can'ın yanına..
    Arkdaşlar yarın saat 19:30 da Ömür avm burger kingdeyim ahmet desteğin için cok sağol ben olmadan buluşma olmuyor gibi

Eve Ahali son havalar guzeken klasik perşembe toplanması Omur Avm 19:00 da ben 19:30 geleceiğim ahmet erknden ordan olur

Birde artcı meleklrinizi alın yngeniz tanısmak iştiyor
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonra denemek için navigasyonu taktım sabit 100 ile giderken navigasyon 88-89 falan gösteriyordu acaba fazla mı gösteriyor bizim motorlar?
    Öyle olması muhtemel. Ama aynı şeyin arabalar için de geçerli olduğu hatta bilinçli olarak yapıldığı şekilde bir söylenti var. Kendi arabamda ya da motorda denemedim ama eski çalıştığım yerde şirket araçlarında navigasyon cihazı vardı ve Garmin'in pahalı bir modeli yani dandik bir şey değil. O arabalarda hızı denedim yaklaşık %8-10 kadar fazla gösteriyordu. Ama sürekli aynı aracı kullandığım için sadece tek bir araçta deneme şansım oldu.

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eve Ahali son havalar guzeken klasik perşembe toplanması Omur Avm 19:00 da ben 19:30 geleceiğim ahmet erknden ordan olur
    Ahmet 4-5 gibi orada olur

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ohh güzel :D katılım 4 kişi olduk

bu arada ahmet, yarın bize gel istersen motorları temizleyelim

yeni aldığım jant temizleme spreyi ile çbs nin cilasını deneriz motorlar alev alev olur
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkdaşlar dün akşam aküm iflas etti sarj ediyor ama sarj tutmuyor, bende yeni akü aldım mecburen (VLM 12v-12a YT14B-4) fiyat 140 tl işcilik 10 tl akşam akşam süper oldu
    S&T kanuni Gv 250

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    selamünaleyküm
    aranızda ya da çevrenizde gv250 satan varsa talibim arkadaşlar
    çok vaktim olmadığından piyasadan motor takip edemiyorum
    yardımcı olursanız sevinirim...
    harley is making love with davidson

Merhaba arkadaşlar.
    Forum sayfanızı okuyarak karar verdiğim Hyosung'umu almış bulunuyorum. 34 yaşındayım 11 yaşında ilk motorsiklete bindim. 24 yaşında ehliyetimi aldım. 34'ünde motoru :D
    Ancak her ne kadar ilgili olsamda teknik anlamda pek bilgili sayılmam. 3 gündür motora ısınıyorum. Gerçekten keyifli bir motor. Tabi ikinci el olarak aldığım için biraz ilgiye ihtiyacı var. İşten fırsat buldukça ilgilenmeye çalışacağım. Bu konuda destek alabileceğim ve keyfimi paylaşabileceğim güzel bir guruba dahil olduğumu düşünüyorum.
    Görüşmek dileğiyle.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamünaleyküm
    aranızda ya da çevrenizde gv250 satan varsa talibim arkadaşlar
    çok vaktim olmadığından piyasadan motor takip edemiyorum
    yardımcı olursanız sevinirim...
    şimdiden hayırlı olsun bu altdaki ilan burada meşhur yörük abinin adana yalnız motor.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5439927/detay/

Alıntı keyfekeder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.
    Forum sayfanızı okuyarak karar verdiğim Hyosung'umu almış bulunuyorum. 34 yaşındayım 11 yaşında ilk motorsiklete bindim. 24 yaşında ehliyetimi aldım. 34'ünde motoru :D
    Ancak her ne kadar ilgili olsamda teknik anlamda pek bilgili sayılmam. 3 gündür motora ısınıyorum. Gerçekten keyifli bir motor. Tabi ikinci el olarak aldığım için biraz ilgiye ihtiyacı var. İşten fırsat buldukça ilgilenmeye çalışacağım. Bu konuda destek alabileceğim ve keyfimi paylaşabileceğim güzel bir guruba dahil olduğumu düşünüyorum.
    Görüşmek dileğiyle.
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanız dileği ile eğer istanbulda iseniz buyrun gelin kalsik perşembe buluşmamıza sorununuz olursa buradan yardımcı oluruz hatta bir cok sorunun çözümü önceki sayfalarda mevcut
    S&T kanuni Gv 250

Teşekkür ederim. Evet İstanbul'dayım. Anadolu yakasında. Forumu tamamen okumaya çalışıyorum. 520 sayfa oldukça iyi :D
    Aslında bir fikir olarak burada paylaşılmış olan ve paylaşılacak bilgileri bir format altında toplamak güzel olurdu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    Benim motorda satılık hâla, niye benim reklamımı da yapmıyorsun can? kopmak mı istemiyorsun benden ;oP servis minübüsüyle gelsem iyi olmaz mı ömüre perşembeleri ;oDD doluşur gideriz 14+1 minübüsle istediğimiz yere ;oDD

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Teşekkür ederim. Evet İstanbul'dayım. Anadolu yakasında. Forumu tamamen okumaya çalışıyorum. 520 sayfa oldukça iyi :D
    Aslında bir fikir olarak burada paylaşılmış olan ve paylaşılacak bilgileri bir format altında toplamak güzel olurdu.
    Bir net sitesi kurulma aşamasında ama mesut bey yoğun olduğundan gelişmedi daha http://gv250.blogspot.com/ blog halinde bu arada akşam bekleriz müsaitseniz 19:00/19:30 gibi ömür avm burger king de olacağız bekleriz.

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorda satılık hâla, niye benim reklamımı da yapmıyorsun can? kopmak mı istemiyorsun benden ;oP servis minübüsüyle gelsem iyi olmaz mı ömüre perşembeleri ;oDD doluşur gideriz 14+1 minübüsle istediğimiz yere ;oDD
    Senin satmanı istemiyorum aramızda gv250 ruhunda en başarılı insansın ahmet bu arada minibüsmü aldın hayırdır sen motor olmadan gelmessin perşembelere filan
    S&T kanuni Gv 250

güzel ve yararlı bir blog olacaktır kesin. buluşma için bu akşamlık pek mümkün görünmüyor malesef. ama en kısa zamanda katılmak isterim.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Merhaba arkadaşlar.
    Görüşmek dileğiyle.
    Selamlar..Motorunuz hayırlı olsun abicim..kazasız belasız kullanmanız dileklerimle..aramıza hoşgeldiniz..
    kafanıza takılan birşey olursa çekinmeden sorabilirsiniz..

---------- Post added at 14:26 ---------- Previous post was at 13:51 ----------

Arkdaşlar dün akşam aküm iflas etti sarj ediyor ama sarj tutmuyor, bende yeni akü aldım mecburen (VLM 12v-12a YT14B-4) fiyat 140 tl işcilik 10 tl akşam akşam süper oldu
    geçmiş olsun Can ee sen buluşmalara katılamadığın içinde motorda senden soğumuş galiba ki patlak vermiş
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

geçmiş olsun Can ee sen buluşmalara katılamadığın içinde motorda senden soğumuş galiba ki patlak vermiş
    valla oyle oldu sanırsam bu arada akü 2.5 yıllık bitmesi normal mi onuda anlmadım ama ileride yolda filan kalırım diye komple değiştirdim rıdvanın yaorumlarını bekliyorum

Akşam mesut gelmeyecek galiba ses yok
    S&T kanuni Gv 250

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Akşam mesut gelmeyecek galiba ses yok
    gelmeye calisacagim. haftaya izinde olacagim icin bu hafta isleri dayadikca dayadilar, onlari yetistirmeye calisiyorum.

biraz gecikmeli de olsa gelirim. siz kaca kadar orda olursunuz?

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelmeye calisacagim. haftaya izinde olacagim icin bu hafta isleri dayadikca dayadilar, onlari yetistirmeye calisiyorum.

biraz gecikmeli de olsa gelirim. siz kaca kadar orda olursunuz?
    valla bilmiyorum kaça kadar otururuz ama genelde baya oturuyoruz
    S&T kanuni Gv 250

ustatlar tekrardan selamlar ... simdi kisa bir suredir takip ediyorum bu kismi ve kararliyim ehliyet hallolur olmaz almaya yanliz arastirirken kafama takilan bi soru var

bu motorlarin hangi modelinden sonra enjeksionlu oldu onu kavrayamadim ... yani 2006 dan oncesi ole yada 2007 den oncesi mi oyle bir sey mi yoksa daha farkli mi bi anlatirsaniz bende bakarken ona dikkat edeyim istiyorum ... bu arada yoruk abinin motoru bana kalmaz ama olaki denk gelirse kesinlikle talip olacagimdir... saygilarimla...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    Alıntı Constantinen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustatlar tekrardan selamlar ... simdi kisa bir suredir takip ediyorum bu kismi ve kararliyim ehliyet hallolur olmaz almaya yanliz arastirirken kafama takilan bi soru var

bu motorlarin hangi modelinden sonra enjeksionlu oldu onu kavrayamadim ... yani 2006 dan oncesi ole yada 2007 den oncesi mi oyle bir sey mi yoksa daha farkli mi bi anlatirsaniz bende bakarken ona dikkat edeyim istiyorum ... bu arada yoruk abinin motoru bana kalmaz ama olaki denk gelirse kesinlikle talip olacagimdir... saygilarimla...
    2008lerin bi kısmı diye biliyorum ama 2009 ve üstü enjeksiyonlu

hocam cok tesekkur ederim ... bu gun icinde sizlere iyi eglenceler... bol bol fotograf cekin koyunda bizde keyiflenelim

Teşekkür ederim. o kadar yeniyim ki ne soracağımı bilmiyorum. :D ama oldukça danışacağım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler