Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    can dostum geçmiş olsun, sana birşey olmaması çok sevindirici
    o hatayı aslında trafik olduğunda neredeyse çoğumuz yapıyoruz..ama dediğin gibi en çokta o belediye otobüslerinden, tırlardan kamyonlardan uzak durmaya bakmak lazım..

dikkat et kendine , sağlıcakla kalıver kardeş
    Eyvallah kardeş sağol .. büyük araçlardan uzak durmaya devam..
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T Kanuni GV 250
    tekrardan hayırlı olsun üstat. bu arada ben de kavuştum motoruma sonunda.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı borasanal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrardan hayırlı olsun üstat. bu arada ben de kavuştum motoruma sonunda.
    Hayırlı olsun fotolarını cekte koy sıfır aldın galiba. Kasa farkı varmı?
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    S&T Kanuni GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun fotolarını cekte koy sıfır aldın galiba. Kasa farkı varmı?
    eyvallah hocam. evet yeni aldım. 10 gün kadar oldu. işe gidip gelmeye başladım. yaklaşık 150 km yaptım henüz. rodaja dikkat ediyorum. kask da aldım tabi. bütçemi çok zorladığım için dizlik, eldiven gibi ekipmanlar bu aya kaldı şimdilik. birazdan koyacağım bir kaç resim. bu arada geçmiş olsun sana da. gerçekten ucuz atlatmışsın anladığım kadarı ile. okurken anı yaşar gibi olup, inciden gerildim hatta.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hueyytttt geç de olsa kaptım gv250 mi geldim ;oD Tayfun Bora'nın motoru artık bana emanet ;oD kendisine endurocuğuyla dağlarda taşlarda kazasız belasız günler dilerim ;oD okadar toz duman meraklısÃà‚„±ysan dağa taşa gerek yok takıl arkama diyorum Tayfun ;oD bikaç resim atıcam yarın, motoru arlır almaz ağvada çok sevdiğim bi çadÄ ±r kampına geldim şuan oradan yazıyorum, hatta üÅà ƒÂ‚Ÿenmeyeyim şimdi koyayım bikaç resim ;oD
    Kardesim hayirli olsun tekrar umarim yolculugunuz iyi gecmistir. Dun aklimdaydin arayacaktim ama firsat olmadi. Ben de Cide deyim simdi donuste kamp olayini beraber yapalim mutlaka. Vin a iyi bak olur mu
    Bu arada arkana takilmam muhtemelen ustunden atliyor olurum dostum :D

Motosikleti
    S&T Kanuni GV 250

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 niz içinde hayırlısı olsun tayfun ve batuizm
    Cok tesekkurler StyleoscarMotoru Istanbulda birakip geldim Cide ye ama dun alir almaz 100 km surus yaptim harikaydi . Aslinda buraya motorla gelebilirdik ama yorgun olmamiz ve motorun hazirligini dusununce risk almadan vazgectik . Haftaya istanbula geldigimde ufak bir tur yapicaz kismetse

Motosikleti
    GV 250
    Can kardes cok gçmiş osn anltın ogün soyle düstüm böyle düştm nazara geldin sanırım ... Ben mümkün oldgunca araçlrın sağına girmiyorum. toplasan30dk süren bir yolda 2 dk ancak farkediyor.
    Tekrar çok geçmiş olsun

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar herkes için hayirli olsun yeni motorlar bugün is çıkışı ufak çaplı bir kaza yaptım birşeyim yok Allah'a şükür ucuz atlattık daha dogrusu biraz dizim incildi onun haricinde ufak çapta bir şoktan baska bir durum yok motora gelince koruma Demir'i süper ise yarada herkes taktirsin ilk is benim bacak kırık veya köpük olabilirdir siyrik kas ezilmesi ile atlatmamın sebebi koruma demiridir. Kısaca anlatayım arkadaslar aynı hatalarımı yapmasınlar uzun yolcu otobüsünü emniyet şeridi olmayan yerden bariyerle arasından gecmek istedim ben otobüsü ortalamis giderken tabi arada kalmiyim diye gazda actık adamın önüne araba çıkmış saga direksiyon çevirinde ben arada bariyere girdim sagdan kısmet bir sey olmadı Allah'a cok şükür verilmiş sadakamız varmış motorda bir sey yok gibi kazaya oranla ufak depo ezildi birde koruma Demir'i hafif yamuldu ama motor genel eksoz dahil çizik yok ben dağıldı sandim ama iyi kurtardı koruma Demir'i dikkat esın arkadaslar

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    selam arkadaslar,

bir haftadan fazladir baya yogundum, giremedim.

gezi olmus, motor sayisi 3'u gecmis, fotograflar baya guzel.

yeni gelenler hosgelmis, yeni motor alanlara hayirli olsun.

simdi soruma gelebilirim artik;

ben hyosungsource'tan 20temmuz'da siparis vermistim, hala gelmedi? normal midir bu kadar uzun surmesi? az once mail attim adamlara, cevap bekliyorum.
    gumruge takilmissa aramalari, haber vermeleri falan gerekmiyor mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hyosungsource'tan 20temmuz'da siparis vermistim, hala gelmedi? normal midir bu kadar uzun surmesi? az once mail attim adamlara, cevap bekliyorum.
    Şimdiye kadar gelmiş olması gerekirdi. Kargo takip numarası (tracking number) vermediler mi? Ben oradan alışveriş yapmadım ama geçen sayfalarda ortalama 10 günde geldiği yazılıydı.

Bu arada fotoğraflardan anlaşıldığı üzere benzin depoları hala aynı. Dediğim gibi sadece yan kapakların görüntüsünden dolayı farklı görünmüş olabilir.

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Bu gece 21:00 civarında Avcılar sahildeki konser salonu meydanında buluşuyoruz. Herkes davetlidir! Bayağı bir kalabalık olacak gibi.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar,

bir haftadan fazladir baya yogundum, giremedim.

gezi olmus, motor sayisi 3'u gecmis, fotograflar baya guzel.

yeni gelenler hosgelmis, yeni motor alanlara hayirli olsun.

simdi soruma gelebilirim artik;

dostum yaklaşık 20 gün olmuş.normal şartlarda 10-14 güne kadar geliyor ama benim bir tane siparişim 27. günde gelmişti.yazışmaya başla elemanla ama aynı zamanda beklemeye devam et.bazen kargoda gecikme olabiliyor.ama gümrüğe takıldıysa bunu sana onlar söylemez,onun görevi ürünü paketleyip kargolayıp sana takip numarasını yollamak.gümrükteki elemanların sana haber vermesi gerekli.neyse gelir inşallah.

can kardeşim büyük geçmiş olsun.verilmiş sadakan varmış.yüce rabbim daha kötülerden korusun hepimizi.

veeee veeee batuizm dostum bak oldu işte sonunda..helal olsun hayırlı olsun.motorunu kazasız belasız kullanman dileğiyle.

borasanal aramıza hoşgeldin.motorun çok tatlı bu yenilerin hava filtrelerinin boyutları mı değişmiş?bir de bunun sıfırlarının göstergesi dijital diye biliyordum ben.hyosung sıfırlarını dijital göstergeli olarak üretiyor,st analog ile devam kararı almış sanırım..

neyse herkese kazasız keyifli sürüşler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    borasanal aramıza hoşgeldin.motorun çok tatlı bu yenilerin hava filtrelerinin boyutları mı değişmiş?bir de bunun sıfırlarının göstergesi dijital diye biliyordum ben.hyosung sıfırlarını dijital göstergeli olarak üretiyor,st analog ile devam kararı almış sanırım..

Hava filtresinin boyutu aynı sanıyorum ama üzerindeki kapağın şekli değişmiş biraz. Gösterge de yeni versiyonlarda sadece benzin ve km mesafe sayacı dijital. Ondan karıştırdın sanıyorum. Bu arada motor blokları da gri yerine siyah olmuş yeni versiyonlarda.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    rıdvan benim gördüğüm hyolarda aynı gv650 lerde bulunan göstergeden vardı,bi sn bulabilirsem göstereyim.yani analog herhangi bir gösterge yoktu.acaba çok tutmadı da tekrar mı değişti..

borasanal arkadaşımız,acaba gösterge panelinin resmini çekip bizimle paylaşırsa bakarız..

evet buldum zaten daha önce de bahsetmişim unutmuştum..http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-287.html bu arada resim de bu:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    rıdvan benim gördüğüm hyolarda aynı gv650 lerde bulunan göstergeden vardı,bi sn bulabilirsem göstereyim.yani analog herhangi bir gösterge yoktu.acaba çok tutmadı da tekrar mı değişti..
    Bu şekilde göstergesi olan hiç duymadım bile ilk defa görüyorum. Acaba kullanıcının modifiyesi olabilir mi?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sanmıyorum.sıfır motorların birkaç resmini koymuş site farklı renklerde ama hepsi aynı ve site bunlara sıfır km diyor.siteyi bulabilirsem linkini veririm ama şimdilik bu resim var.yani 2010 ve sonrası sanırım hyo böyle üretiyor.st dediğin gibi yapıyor olabilir dostum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    sanmıyorum.sıfır motorların birkaç resmini koymuş site farklı renklerde ama hepsi aynı ve site bunlara sıfır km diyor.siteyi bulabilirsem linkini veririm ama şimdilik bu resim var.yani 2010 ve sonrası sanırım hyo böyle üretiyor.st dediğin gibi yapıyor olabilir dostum...
    Link verdiğin mesaja baktım. O motor kesinlikle karbüratörlü. Çünkü egzoz üzerinde oksijen sensörü yok ve gösterge üzerinde FI lambası için yer yok. Bu da demek oluyor ki o motor en fazla 2008 model. Bu modellerde göstergelerin analog olduğuna emin olduğumuza ve dijital olan göstergenin GV650'ye ait olduğunu bildiğimize göre, ya sıfır olduğuna eminsen bayi bu şekilde GV650'nin göstergesini takarak modifiyeli satıyor. Ya da orası hangi ülkeyse oraya GV250'ler GV650 göstergesi takılarak gönderiliyor.

Motosikleti
    gv 250
    borasanal hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin inşallah.

cancalskan,siparişi vermiş bulundum ondan artık yapacak birşey yok,ama zincir filan değiştirmeyi aslında düşünüyorum.motorum 13bine geldi sizce gerekli neler olabilir ?

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı borasanal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kazasız belasız sürüşler ..

---------- Post added at 09:11 ---------- Previous post was at 09:08 ----------

Alıntı oakpinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can kardes cok gçmiş osn anltın ogün soyle düstüm böyle düştm nazara geldin sanırım ... Ben mümkün oldgunca araçlrın sağına girmiyorum. toplasan30dk süren bir yolda 2 dk ancak farkediyor.
    Tekrar çok geçmiş olsun
    Sağol abi nazara geldik kesin aldığımdan beri facede profil fotosu yaptığım gün düşmüş olmam garipsesemde, nazarlık olsun en büyük kazamız boyle olsun.. Evet girmemek de lazım 2 dk acele bizden cok sey götürebilir..

---------- Post added at 09:14 ---------- Previous post was at 09:11 ----------

Alıntı maliyeci07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

cancalskan,siparişi vermiş bulundum ondan artık yapacak birşey yok,ama zincir filan değiştirmeyi aslında düşünüyorum.motorum 13bine geldi sizce gerekli neler olabilir ?
    Bir dahakine artık
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    S&T Kanuni GV 250
    dostum yaklaşık 20 gün olmuş.normal şartlarda 10-14 güne kadar geliyor ama benim bir tane siparişim 27. günde gelmişti.yazışmaya başla elemanla ama aynı zamanda beklemeye devam et.bazen kargoda gecikme olabiliyor.ama gümrüğe takıldıysa bunu sana onlar söylemez,onun görevi ürünü paketleyip kargolayıp sana takip numarasını yollamak.gümrükteki elemanların sana haber vermesi gerekli.neyse gelir inşallah.

can kardeşim büyük geçmiş olsun.verilmiş sadakan varmış.yüce rabbim daha kötülerden korusun hepimizi.

veeee veeee batuizm dostum bak oldu işte sonunda..helal olsun hayırlı olsun.motorunu kazasız belasız kullanman dileğiyle.

hoşbulduk üstat. adım bora bu arada hava filtresinin boyutları değişmemiş, kapak değişmiş. yetkili bayi öyle dedi. devir saati ve hız göstergesi analog ama iki göstergenin arasında ufak bir dijital ekran var. yakıt, saat, o.d.o su filan hep dijital göstergede. bir de gösterge ışıklarını bembeyaz yapmışlar, çok hoş duruyor. teşekkürler hepimize kazasız sürüşler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:29 ----------

Alıntı maliyeci07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

eyvallah hocam. teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

Yeni modellerde iki renkli olarak sarı-siyah, kırmızı-siyah ve gri-siyah ve düz siyah var. ben düz siyahını aldım. gri-siyah ile düz siyah arasında bayağı bir tereddüt ettim ama sonundabuna karar verdim.

can hocam sana da teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler