Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkdaşlar dün akşam guzeldi fotoları isyerindeki engellemeler nedeni ile atamadım en kötü akşam eve gidince atacağım veya slayer gelice hallederiz...
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Dünkü buluşmamızdan fotoğraflar. Motorlarımız çok güzel duruyordu. Hemen yanımızdaki Harley Davidson bizim motorlar kada ilgi çekici değildi.

Soldan sağa Ömer (oakpınar), Uğur (styleoscar), Can (cancalskan), Rıdvan (Slayerrr), Cihan (audioslave)

Can bu fotoğrafı çekmek için çok uğraştın mı? Kafamda ağaç çıkmış

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Olsun iyi yakalamısım motorları ayarlarken

---------- Post added at 11:32 ---------- Previous post was at 11:30 ----------

ımg0763 de ekleseydin oda guzel
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsun iyi yakalamısım motorları ayarlarken

ımg0763 de ekleseydin oda guzel
    İkinci fotoğraf zaten 0763

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci fotoğraf zaten 0763
    Kacırmışım evet
    S&T kanuni Gv 250

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hahah süper valla elinize sağlık beyler 10 numara olmuş
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Süper valla 5 tane GV250 yanyana çok güzel olmuş elinize sağlık.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Arkadaşlar çok güzel görüntüler bunlarBu arada şu sis farlı motor kimin hemen söylesin!!!
    Nerde yaptırdın o sisleri itiraf et
    Dünkü buluşmamızdan fotoğraflar. Motorlarımız çok güzel duruyordu. Hemen yanımızdaki Harley Davidson bizim motorlar kada ilgi çekici değildi.

Soldan sağa Ömer (oakpınar), Uğur (styleoscar), Can (cancalskan), Rıdvan (Slayerrr), Cihan (audioslave)

Can bu fotoğrafı çekmek için çok uğraştın mı? Kafamda ağaç çıkmış
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok güzel görüntüler bunlarBu arada şu sis farlı motor kimin hemen söylesin!!!
    Auidoslave'in motoru. O sis farlarının içinde power ledler var. Çok güzel aydınlatıyor.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Evet çok iyiymiş.Nasıl olcak peki nerde yaptırmış acaba?

Auidoslave'in motoru. O sis farlarının içinde power ledler var. Çok güzel aydınlatıyor.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Evet çok iyiymiş.Nasıl olcak peki nerde yaptırmış acaba?
    Bilmiyorum, sormadım. Foruma girince cevap verir sanıyorum.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Eminim oradan her geçen mootrolara bakmadan geçememiştir.. Duruşları güzel olmuş, tabiki sohbet ortamının tadı da daha hoş olmuştur .. muhabbetiniz bol ve daim olur inşaallah
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eminim oradan her geçen mootrolara bakmadan geçememiştir.. Duruşları güzel olmuş, tabiki sohbet ortamının tadı da daha hoş olmuştur .. muhabbetiniz bol ve daim olur inşaallah
    vesselam..
    Fotoğraf çeken bile vardı
    Motorlar bahane muhabbet şahane diyorum.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Selam arkadaşlar,foruma bakamadım biraz yoğundum.Resimler çok güzel olmuş motorlar çok düzgün ve nizami; tam Hyosung 2012 takvimine eklemelik o derece yani
    Motorumdaki sis farları Sirkeci'de satılmakta.Yalnız içinde aydınlatması düşük ve yüksek akım çeken halojen ampuller var.Ben de içerisine Karaköy'den aldığım power led takımlarından ( 1'er wattlık 3 adet power led grubu+soğutucu+sürücü takımı) yerleştirdim.Böylece aküye aşırı yükü engellemiş oldum ve yoldaki görünebilirliğim artmış oldu.Yalnız yol aydınlatması için fazla bişey beklememek lazım yolu iyi aydınlatamıyor.Bu konuda da halojen ampüller iyidir.Dediğim gibi;motora hem güzel bir makyaj oluyor hemde görünebilirliği arttırıyor hepsi bu.Motoruna power led sis farı monte etmek isteyen arkadaşlara yardımcı olabilirim.Zor bişey değil.Forumda da olması lazımdı sanırım bu konu hakkında başlık.

Merhaba arkadaşlar, önce kendimi tanıtayım.Ben Kocaelinde otuyorum 40 yaşındayım çocuklugumdan beri motorlara ilguim ve sevgim var.Ancak bir türlü motor alıpta bu hasretimi gideremedim ama kararımı verdim inşallah birkaç ay içersinde bir arkadaşımla beraber motorlarımızı alacağız.Yalnız kararsızım yeni başlayan biri olarak genelde kücük cc motorları öneriyorlar Yamaha ybr125 veya Honda cbr150 genelde ancak benim boyum 1.86 kilom 95 bu iki motorun üstünde hiç hoş durmadım.Benim hoşuma giden Hyosung gv 250 tarzı motorlar benim gibi yeni başlayan biri için nasıldır?Zaten sakin kullanmayı seven bir kişiyim.Birde çevremdebu işten anlayan kimse yok ikinci el almaktansa sıfır almak daha iyi olurmu? İzmit te bayii yada daha õnemlisi servisi varmıdır?

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Murat Akyuz kardeşim bende yarı yarıya kocelili sayılırım. Motorla sizin gibi yeni tanışan arkadaşlarıma tavsiyem daima kilo ve boylarına göre değil acemilik devresinde zaptedebilecekleri ve sıkıntı duymuyacakları bir motor almalıdır. Bu motorun da sıfır değil ikinci el temiz olarak aranmasına taraftarım. Netice de bu motor ara bir motor ve olay kavrandıktan hemen sonra bir üst seviye motor için basamak mahiyetindedir. Boy olarak ybr biraz altınızda küçük kalır honda cbr 150 değilde cbf 150 modeli boy ve büyüklük olrak size uyacaktır diye düşünüyorum. Eğer daha hesaplı bir motor arıyorsanız mondial kn 150 kanuni seyhan 150 gibi motorlar idealiniz olabilirler. 250 cc kategorsindeki motorların ağırlıkları ve zaptedilmeleri ilk zamanlarda zor geliyor ancak düşük cc motor tecrübesi olanlar zorlanmıyorlar. Gv 250 iyi ve kaliteli bir motordur. Motor alırken daima garantiden sonraki durumu düşünmelisiniz. Parça bulunabilirlik ve fiyatlarını daha motora sahip olmadan sormakta fayda var. Kocaelinde eğer hala yerindeyse Gürel motor hysoung ların yetkili servisiydi. Bir ara gölcük' e taşındı diye duymuştum ancak emin değilim. Aklıma gelenleri yazmaya çalıştım saygılar.

merhaba arkadaşlar bu fotolarda 2 motorda far üstünde şapkalar var bunları nasıl temin edebilirim. izmirde yaşıyorum internet üzerinden veya izmirde bildiğiniz varsa yönlendirebilirseniz sevinirim yardımlarınızı bekliyorum

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı tomcuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bu fotolarda 2 motorda far üstünde şapkalar var bunları nasıl temin edebilirim. izmirde yaşıyorum internet üzerinden veya izmirde bildiğiniz varsa yönlendirebilirseniz sevinirim yardımlarınızı bekliyorum
    Arkadasım ben kasli motorlardan birine sahibim ortadaki motor benimki yalnız ben ikinci el aldım aldigimda ustunde vardi nereden alınmış bilmiyorum ama cihan belki sana yardımcı olur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı tomcuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu sayfada far ve sinyal kaşları mevcut. http://www.hudsonderi.com/?kategori-...HWAY-HAWK.html

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Far kaşını sirkeci'den aldım.Highway Hawk'ın far kaşı.Markasız kaşlarda piyasada mevcut.Sis farlarındaki kaşlar fara tümbileşik,alırken beraber almıştım,plastikten zaten sis farı ama uzaktan bakınca anlaşılmıyor.Yukarıdaki linkte de far kaşları vardır sipariş edebilirsiniz.18cm çaplı olanlar uygundur.Bendeki üstten ikincisi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler