Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GV 250
    Perşembe günü bende gelmek isterim her ne kadar motoru satışa çıkarmış olsamda :(
    Tam olarak nerde buluşulacak ben oruçluu olacagımdan dolayı ancak yemek saatinde katılabilirim eger kimse için sıkıntı olmayacak ise.
    Hem forumda yazılarını takip ettigim insanlar ile de tanışma fırsatı yakalamış olurum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Bu ani gaz açma sıkıntıları genelde karbüratörlü motorlarda olur.Çünkü çalışma prensibi yer çekimine bağlıdır.

1-Gaz açarsın devir yükselir gazı kapatırsın devir 2000 e düşer sabit kalır
    2-Çok ani gaz açmaya gerek yok.Açarsanda hızla devir yükseliyor ve bağırıyor
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı oakpinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Perşembe günü bende gelmek isterim her ne kadar motoru satışa çıkarmış olsamda :(
    Tam olarak nerde buluşulacak ben oruçluu olacagımdan dolayı ancak yemek saatinde katılabilirim eger kimse için sıkıntı olmayacak ise.
    Hem forumda yazılarını takip ettigim insanlar ile de tanışma fırsatı yakalamış olurum.
    Kimseye sıkıntı olmaz tabiki yemek saatinde gelirsen daha iyi olur burger king de oluyoruz. Ömür avm var, karşıdan geleceksen merterin merkezini migrosu gectikten sonra yukarı doğru bir yokuş başlıyor yokuşun sonunda cıkıştan bakırkoy cıkışından cıktıgında hemen e-5 in yanında göreceksin zaten burgerkingi

Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ani gaz açma sıkıntıları genelde karbüratörlü motorlarda olur.Çünkü çalışma prensibi yer çekimine bağlıdır.

1-Gaz açarsın devir yükselir gazı kapatırsın devir 2000 e düşer sabit kalır
    2-Çok ani gaz açmaya gerek yok.Açarsanda hızla devir yükseliyor ve bağırıyor
    tayfun abi soyle

1) gazı sebit 3000 devirde tutamıyorsun sen gaz gidonunu oynatmadan sabit tutuyorsun devir bir 5000 yapıyor bir 3000 ne iniyor.
    2)Ben yani başladığım için kalkışlarda bazen heyecan yapıp ani gaz verdiğimde istop ediyor kontak kapatır gibi.
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    GV 250
    E-5 üzerinde sagdaki migrostan mı bahsediyorsunuz avrupa yakası biraz benim için karışık sayılıyor
    migros burger -bp veya shell var galiba yan yana aynı yerse biliyorum orayuı ))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Saat 19.00'dan itibaren orada olacağız. Sana uygun olan herhangi bir zamanda gelebilirsin.

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) gazı sebit 3000 devirde tutamıyorsun sen gaz gidonunu oynatmadan sabit tutuyorsun devir bir 5000 yapıyor bir 3000 ne iniyor.
    2)Ben yani başladığım için kalkışlarda bazen heyecan yapıp ani gaz verdiğimde istop ediyor kontak kapatır gibi.
    Can yarın işten erken çıkma ihtimalin varsa servise uğrayıp oradan da buluşmaya geçebiliriz.

E-5 üzerinde sagdaki migrostan mı bahsediyorsunuz avrupa yakası biraz benim için karışık sayılıyor
    migros burger -bp veya shell var galiba yan yana aynı yerse biliyorum orayuı ))
    Yok orası Merter oluyor. Bizim buluştuğumuz yer Merter'den 1-2 km sonra. İncirli'de (Bakırköy) Ömür Plaza. Google Maps linki vereyim. "A" noktası senin dediğin Migros ve BP'nin olduğu yer "B" noktası bizim buluştuğumuz yer. Haritada göründüğü gibi Ömür Plazaya 250 mt. kala yan yola girmeyi unutma.

http://maps.google.com/maps?saddr=E-...sz=19&t=h&z=15

Motosikleti
    GV 250
    Ok
    Yarın görüşmek üzere oakpinar@gmail.com mail adresim kesin gelecek birinin telefonunu yazarsanız sevınırım teşekürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ok
    Yarın görüşmek üzere oakpinar@gmail.com mail adresim kesin gelecek birinin telefonunu yazarsanız sevınırım teşekürler
    Mail attım

Motosikleti
    GV 250
    Ok bend telefon numaram senın mail adresine ilettim. görüşmek üzere

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    oo süper katılımlar arttı
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can yarın işten erken çıkma ihtimalin varsa servise uğrayıp oradan da buluşmaya geçebiliriz.[/url]
    Erken cıkmama ihtimal yok servis ile telefonda görüştüm bana soyledğiğ enjeksiyonlarda 5000 devirin altında zaten dalgalanma olduğu birde cok ani gaz acısında beyinin hareket etmediği yani hafif takılmak gerekiyor diyor acarken ama bende merak ettim basklarında boyle mi diye.
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    servis ile telefonda görüştüm bana soyledğiğ enjeksiyonlarda 5000 devirin altında zaten dalgalanma olduğu birde cok ani gaz acısında beyinin hareket etmediği yani hafif takılmak gerekiyor diyor acarken ama bende merak ettim basklarında boyle mi diye.
    Tahminimce Kanuni bu durumu sorun olarak kabul etmediği için servis öyle demiş. Ne kadar sorun olduğunu bilmiyorum ama bence bu bir sorun. Ne kadar sorun olduğuna akşam bakarız artık.

Bu akşam 19.00'da herkesi bekliyorum. Oruç tutan arkadaşlar iftar vakti civarında gelebilir. Bir kaç saat orada olacağız zaten.

Motosikleti
    Mondial MCT250 ve Mondial MT 125
    Beyler selamlar.. Bana acil olarak SAĞ Basamak lazım.Elinde olup da satmak isteyen, veya nerede satıldığını bilen varsa lütfen bana bir mail atsın.Teşekkürler.
    Ertuğrul Özkan.

bunakkaptan@gmail.com

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Herkese selamlar uğur nasılsın kardeşim işler nasıl gidiyor özledim seni.İstanbula kaç kez geldim görüşmek nasip olmadı ama inşallah görüşürüz. Ertuğrul abi inşalah aradığın malzemeyi bulabilirsin. Görüşmek üzere arkadaşlar

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar uğur nasılsın kardeşim işler nasıl gidiyor özledim seni.İstanbula kaç kez geldim görüşmek nasip olmadı ama inşallah görüşürüz. Ertuğrul abi inşalah aradığın malzemeyi bulabilirsin. Görüşmek üzere arkadaşlar
    merhabalar abicim.. teşekkür ederim iyiyim bir yaramazlık yok, herşey yolunda..sende iyisindir umarım ? Bende seni özledim valla abicim ,kısmet bakalım artık.bende eylül ayında izine çıkarsam ilk uğrayacağım kişisin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Buluşmaya gelen arkadaşlara teşekkürler ilk defa 5 kişi toplanabildik. Ömer ve Cihan tanıştığıma memnun oldum. Fotoğrafları ve gezi fikirlerini bekliyorum.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Buluşmaya gelen arkadaşlara teşekkürler ilk defa 5 kişi toplanabildik. Ömer ve Cihan tanıştığıma memnun oldum. Fotoğrafları ve gezi fikirlerini bekliyorum.
    aynen çok güzeldi gene..kalabalık olmamız daha bir ayrıydı bu seferde
    ama şu gezi işini ramazandan sonra ayarlayalım, ayııp oluyor haaa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen çok güzeldi gene..kalabalık olmamız daha bir ayrıydı bu seferde
    ama şu gezi işini ramazandan sonra ayarlayalım, ayııp oluyor haaa
    Biz HAFTA SONU gezicez. Senin için de bol bol fotoğraf çekerim
    Sana biraz daha gaz verirsem istifa edebilirsin

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Biz HAFTA SONU gezicez. Senin için de bol bol fotoğraf çekerim
    Sana biraz daha gaz verirsem istifa edebilirsin
    hıhı tabi rahat ol ben bizim şefi kandırır gene gelirim ama işte her zaman olmaz

bu arada şu yukarıda ertuğrul abi sağ basamak sormuş, bir fikrin varmı rıdvan ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada şu yukarıda ertuğrul abi sağ basamak sormuş, bir fikrin varmı rıdvan ?
    Gördüm ama, alınık forumuna konu açmış. İstediği bendeki geniş ayaklıklardanmış. Zaten onlar Türkiye'de yok ve biliyorsun biraz pahalı.

Ben de iyice GV forumunun bekçisi oldum. Yine her iki mesajdan biri benim

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Gördüm ama, alınık forumuna konu açmış. İstediği bendeki geniş ayaklıklardanmış. Zaten onlar Türkiye'de yok ve biliyorsun biraz pahalı.

Ben de iyice GV forumunun bekçisi oldum. Yine her iki mesajdan biri benim
    hee bende normal ayaklık sandım..evet buralarda bulamaz ucuza çok zor..
    zaten bütün gün pc başındasın bırakta bekçi sen ol be

hee kanka bu arada bu silivri muhabbetine git-gel yaptımya..80 km civarı sabit hızda arada bir 100 km hızda
    dahil olmak üzere 100 km de 3,5 lt yakmış motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler