Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat farketmez ben 19.00 dan itibaren orada olacağım. Sen de biliyorsun ki bir kaç saat kalıyoruz zaten.
    Oruç tutan arkadaşlar varsa benim fikrim, yemek yiyen insanların önünde beklemek yerine 20.00'den sonra gelirlerse biraz oyalandıktan sonra Burger king'de yiyebilirler. Ne kadar uygundur bilemiyorum tabi. Oruç tutanlar kendisi fikir beyan ederse daha uygun olur sanıyorum.

Uğur bu arada dediğim gibi GV250'ler gelmiş. Sonuçta kapora alıyorlarsa biraz geç kalabilir ama getirirler demiştim. Doğru düşünmüşüm.

tamam o zaman güncel listeyi yapalım.. sen yapıver bi zahmet

gv olayında tamam geldi ama kaç tane ? topu top 2 tane geldi..kapora alsa nolcakki kanka ? o kadar gv isteyen varken 2 kişi mi kapora vermiş ?
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tama o zaman güncel lsiteyi yapalım.. sen yapıver bi zahmet

gv olayında tamam geldi ama kaç tane ? topu top 2 tane geldi..kapora alsa nolcakki kanka ? o kadar gv isteyen varken 2 kişi mi kapora vermiş ?
    Listeye gerek yok. gelmek isteyen herkesi bekliyoruz. Zaten katılım olmadı diye iptal edecek de değiliz. En kötü ihtimalle senle oturur muhabbet ederiz.

Sahibinden.com'da ki ilanlara göre düşünürsek, Cennet'teki bayi 2 tane kaldı dediğine göre önceden kapora verenler hariçtir bu. Ankara'da da bir ilan vardı, hatta yeni GV'nin fotoğraflarını koymuş. Ayrıca birkaç ay öncesine kadar bayilerine elinde sıfır km 2009 model GV'ler olduğunu düşürsek Cbf150 gibi çok fazla satılan bir model değil. Daha önce elinde 1 yıl motor kalmış bir bayi sipariş verirken 2 kere düşünür. Neyse forumu gereksiz muhabbetlerle doldurmayalım boş bir zamanda konuşuruz

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Sahibinden.com'da ki ilanlara göre düşünürsek, Cennet'teki bayi 2 tane kaldı dediğine göre önceden kapora verenler hariçtir bu. Ankara'da da bir ilan vardı, hatta yeni GV'nin fotoğraflarını koymuş. Ayrıca birkaç ay öncesine kadar bayilerine elinde sıfır km 2009 model GV'ler olduğunu düşürsek Cbf150 gibi çok fazla satılan bir model değil. Daha önce elinde 1 yıl motor kalmış bir bayi sipariş verirken 2 kere düşünür.
    gv yemi talep yoktu ? ben o cennetteki yerdeyken dükkana giren çıkan coğu insan gv soruyordu sen hesap et ayrıca o 2009 model gv nin kusuru vardı..ben biliyorum ama şimdi birisi almışsa gelip sorarsa yandık

neyse salla şimdi onu da güncel liste yapalım:
    bu perşembe yani 4 ağustos saat 19.00 dan sonraki bulşma için katılım llistesi:

bu sefer bahane istemiyoruz arkadaşlar çok ektiniz bizi ona göre

1-Slayerrr (rıdvan)
    2-StyleOscaR (uğur)
    3-

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    neyse salla şimdi onu da güncel liste yapalım:

1-Slayerrr (rıdvan)
    2-StyleOscaR (uğur)
    3-
    Audioslave'i unutmuşsun.
    1-Slayerrr "Rıdvan"
    2-StyleOscaR "Uğur"
    3-audioslave "yine bir isim hatırlamama durumu :("

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bu arada zinciri değiştirdimya kanka, motorda tık ses kalmadı

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    yok yaw bu 6000deki gibi değil.daha farklı.sanki benzin filtresi tıkanmış gibi motor bir gaz veriyor bir vermiyor çekiş düşüyor,hız düşüyor ama fark ettim ki sadece benzin az kaldığında ve yokuş yukarı çıkarken oldu.Yani şehir içinde yavaş gidildiğinde anlaşılmıyor ama uzun yolda kaptırıp giderken oluyor bu özellikle 130km civarı 8-9bin devride.

ismim Cihan

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    2011 yilinin Istanbul'unda elektrikler kesildi cepten baglaniyorum :(
    Alıntı audioslave adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yaw bu 6000deki gibi değil.daha farklı.sanki benzin filtresi tıkanmış gibi motor bir gaz veriyor bir vermiyor çekiş düşüyor,hız düşüyor ama fark ettim ki sadece benzin az kaldığında ve yokuş yukarı çıkarken oldu.Yani şehir içinde yavaş gidildiğinde anlaşılmıyor ama uzun yolda kaptırıp giderken oluyor bu özellikle 130km civarı 8-9bin devride.

ismim Cihan
    Anlasildigi kadariyla benzin kesiliyor. Omce benzin filtreni degistir. Her motorcuda bulunan bir sey. Eger duzelmezse dwpoyu temizlemen gerekecek.

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    filtre değişeli 1 sene olmadı.sanırım depo temizlemek gerekli:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Zaten benzin az kaldiginda ve yokus cikarken dedigine gore deponun dibindeki pislik geldigi icin tekliyor motor. yuksek hizlardaysa filtre pislikten dolayi kismen tikandigi icin tam benzin gecemiyor. filtreyi degistir demem de, belki az bir pislik vardi ve filtrede kaldi pisligin devami olmadigi icin filtreyi degistirdiginde duzepecek. tqbi bu sadece tahmin, denemeden bilemeyiz. filtre de 5 TL'lik bir sey oldugu icin denemenin bir zarari olmaz.

bu mesaj var ya forumdaki en az 10 mesajim degerinde, 2 saattir telefonun ekrqn klavyesinden yazmaya ugrasiyorum :D

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bu mesaj var ya forumdaki en az 10 mesajim degerinde, 2 saattir telefonun ekrqn klavyesinden yazmaya ugrasiyorum :D

hahahah hala elektrik yokmu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hahahah hala elektrik yokmu
    Şimdi geldi. Bir sürü yazım hatası yapmışım, ama olsun o kadar. Zaten telefonun stylus'u (kalem,çubuk) kırık ufacık klavyesinde elle yazdım.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Şimdi geldi. Bir sürü yazım hatası yapmışım, ama olsun o kadar. Zaten telefonun stylus'u (kalem,çubuk) kırık ufacık klavyesinde elle yazdım.
    gene de gayet başarılıydın

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Beklenen 2011 model GV250'ler gelmiş. Bu motorları bekleyen 1-2 arkadaş vardı. Neredesiniz? Motoru alınca forumu unuttunuz mu?

Bu arada Perşembe günü gerçekleşmesi muhtemel geleneksel buluşmamıza benden başka hangi 2 kişi gelecek? Ben artık 3 kişiyi geçebileceğimize dair umudumu kaybetmeye başladım. Buluşma için Beylikdüzü/Haramidere'deki iş yerimden çıkıp geldiğimi göz önünde bulundurarak yeni bir yer de belirleyebilirsiniz. Daha ortak bir nokta ya da aynı bölgede daha güzel bir yer gibi.

Can, kilitci (adını yine unuttum ), Mesut, Uğur ve gelebilecek diğer arkadaşlar orada mısınız?

Edit: Ben bir mesaj yazana kadar 2 kişi mesaj yazmış

audioslave kesinlikle bekliyoruz.

Her Perşembe İncirli (Bakırköy) Ömür Plaza Burger King yanı.

Ben geliyorum sorun yok gecen hafta misafirlerim vardı ondan gelemedim. ,Daha ortak nokta varsa herkes fikrini soylesin bana uygundur.

Selam Arkadaşlar,bayadır bu başlığa bakmamıştım,buluşmalar olmuş kaçırmışız Bu perşembe olursa bir toplanma falan bende uğramayı planlıyorumGörüşürüz.

Cihan taksimden geleceksen beraber gidelim olmadı

Audioslave'i unutmuşsun.
    1-Slayerrr "Rıdvan"
    2-StyleOscaR "Uğur"
    3-audioslave "yine bir isim hatırlamama durumu :("
    4-cancalskan (can yazmama gerek yok heralde
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geliyorum sorun yok
    Bu hafta 3 kişi sınırını aşacaz galiba

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Benim iftardan önce gelmem zor olur malum günler uzun oruç zorluyor o kafayla motor kullanmakta pek sağlıklı değil.Ayrıca burger king'de iftar etmek te pek iç açıcı gelmedi Söz vermeyim iftardan sonra gelmeye çalışırım. Bu arada ismim Mustafa unutanlar olmuş heralde.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim iftardan önce gelmem zor olur malum günler uzun oruç zorluyor o kafayla motor kullanmakta pek sağlıklı değil.Ayrıca burger king'de iftar etmek te pek iç açıcı gelmedi Söz vermeyim iftardan sonra gelmeye çalışırım. Bu arada ismim Mustafa unutanlar olmuş heralde.
    Eylül'de görüşürüz artık. Ben ismini yine unuturum hiç dert değil. İsimleri nedense uzun zamanda ezberliyorum genelde. Ama Can olayı çözmüş, nickide yazıyor ismi unutma sorunu yok

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Eylül'de görüşürüz artık. Ben ismini yine unuturum hiç dert değil. İsimleri nedense uzun zamanda ezberliyorum genelde. Ama Can olayı çözmüş, nickide yazıyor ismi unutma sorunu yok

Bu arada 4 kişimişiyiz yavaş yavaş artacağız inşallah
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Honda & Yamaha
    perşembe günü konuşuruz cancım,beraber gideriz.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu arada tüm sayfalara bakamadım ama benim motorda bi problem keşfettim. Tam gaz tam devirde giderken,motor tekliyor,sanki benzin bitiyor gibi ufak ufak silkeliyor.Geçen uzun yola gittim orda basa basa giderken bu durumla karşılaştım.Hani aklıma benzim filtresinin tıkanması-karbüratöre pislik kaçması-benzine su karışması-buji ve son olaraj cdi unitesi geldi. Sizce nedir problem?
    bendede bazen oluyor ilk motor kalkısında ama ben pek sorun etmedim
    ...::: HYOSUNG GV 250 :::...

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkdaşlar Enjeksiyonlu modeller için soruyorum;

1) Vites boşta ilen durduğu yerde 5000 devirin altında Motor hafif gaz verince dalgalanma yani 3000 den 5000 e 5000 den 3000 e aynı gaz verildiği halde oynama yapıyor.

2) Rolantide duran motora cok ani gaz acımında istop ediyor.

Bunlar normalmi yoksa bana mı anormal geliyor anlayamadım aynı sorunları yaşayan varmı?
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler