Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelirim, benim için saat 6'dan sonra herhangi bir gün uygundur.
    Tamam Ortak bir nokta soyle abi ben nişantaşından işten cıkıp geleceiğim 6:30 da cıkıyorum .

1-Slayer
    2-Cancalskan
    3..
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam Ortak bir nokta soyle abi ben nişantaşından işten cıkıp geleceiğim 6:30 da cıkıyorum .
    Başka gelecek olan varsa onları da düşünerek yer belirlemek daha iyi olur. Ben de saate göre Haramidere ya da Küçükçemkece'den gelirim.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Ben lingini bulamadım aradım arıyorum hala bulursam atarım olmadı kalsın boyle nazar olsun
    ben de gv250 ile ilgili cogu urune baktim, oyle bisey gormemistim. gene de bulursan haber et. gencotr'yi bekliyroum, daha siparis vermedim.

1-Slayer
    2-Cancalskan
    3..
    beni de yazin listeye. 7 gibi falan maslak'tan cikacagim ben de. muhtemelen biraz gecikmeli olarak katilirim size.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de gv250 ile ilgili cogu urune baktim, oyle bisey gormemistim. gene de bulursan haber et.

beni de yazin listeye. 7 gibi falan maslak'tan cikacagim ben de. muhtemelen biraz gecikmeli olarak katilirim size.
    Tamam görürüsem soylerim sorun değil beni cok rahatsız etmiyor.
    1-Slayer
    2-Cancalskan
    3-mototor
    4-..
    İyi sayımız cogalıyor Yer olarak fikri olan varmı ?
    S&T kanuni Gv 250

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    abi istedigin urunun linkini verebilirsen iyi olur.

gencotr, senden haber bekliyorum, dedigin sekilde sirket adina falan alabilecek miyiz? alamayacaksak direkt verelim gitsin siparisleri.
    Çalıştığım şirketin gümrük müşavirini arıyorum şimdi. Hemen haber vereceğim sana.

---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 13:27 ----------

Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalıştığım şirketin gümrük müşavirini arıyorum şimdi. Hemen haber vereceğim sana.
    Bizim şirketin gümrükteki işlerini yapan kişiyle görüştüm. Dediği mal bedeli 150 € dan fazla olmasın fazla adetli bir şey getirmeyin bir kaç parça bir şey sorun olacağını zannetmiyorum gibisinden konuştu ama bu şekilde de gümrüğe takılmamasının garantisi yokmuş. Firmaya diyorum faturayı maksimum 110-120 gibi bir bedelle düzenlettirebilirsek gümrükte sorun çıkacağını zannetmiyorum. Forumdan bir kişinin faturayı bu şekilde düşük bedelle düzenlettirdiğini duymuştum. Bu şekilde alabiliriz zannediyorum.

YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200
    Motorum henüz satılmamışken bir buluşmaya olsun gelmek isterim, Maltepe'de oturuyorum lakin işyerim Maslak'ta, Perşembe günü buluşma nerede düşünülüyor?
    1-Slayer
    2-Cancalskan
    3-mototor
    4-YurdaCooL

Cancalskan motorunuz çok güzelmiş, Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin..

---------- Post added at 13:56 ---------- Previous post was at 13:52 ----------

---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 13:27 ----------

Bizim şirketin gümrükteki işlerini yapan kişiyle görüştüm. Dediği mal bedeli 150 € dan fazla olmasın fazla adetli bir şey getirmeyin bir kaç parça bir şey sorun olacağını zannetmiyorum gibisinden konuştu ama bu şekilde de gümrüğe takılmamasının garantisi yokmuş. Firmaya diyorum faturayı maksimum 110-120 gibi bir bedelle düzenlettirebilirsek gümrükte sorun çıkacağını zannetmiyorum. Forumdan bir kişinin faturayı bu şekilde düşük bedelle düzenlettirdiğini duymuştum. Bu şekilde alabiliriz zannediyorum.
    Bazı yutrdışı alışveriş sitelerinde sipariş girip ödeme kısmına gelindiğinde orada fatura ne kadar ibraz edilsin diye seçenek çıkıyor, %50, %60 gibi seçiyorsunuz lakin ben buradan alışveriş yaptığımda ödeme kısmında böyle bir opsiyon yoktu diye hatırlıyorum. Belki mail atılıp faturayı tutarın %60 ını gösterin diyebilirsiniz.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    [QUOTE=YurdaCooL;2407589]Motorum henüz satılmamışken bir buluşmaya olsun gelmek isterim, Maltepe'de oturuyorum lakin işyerim Maslak'ta, Perşembe günü buluşma nerede düşünülüyor?
    1-Slayer
    2-Cancalskan
    3-mototor
    4-YurdaCooL

Cancalskan motorunuz çok güzelmiş, Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin..[COLOR="Silver"]

Teşekkürler sağol .. Valla ben nereye olsa gelirim iki kişi maslak ben nişantaşı slayer abi nereden gelecek ona göre bir ortak nokta belirleriz.

Bu arada hava filtresini soktum benden önce cok yağ koymuslşar yağlanmıs hava filtresi biraz hava vurdum banamısın demedi mecbur taktım tekrardan hava filtresi arayısındayım belki benim istop edişler bu hava filtresinden olabilir mi acaba daha doğrusu bir umut beynini değiştiremeden hallederim umudu
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Teşekkürler sağol .. Valla ben nereye olsa gelirim iki kişi maslak ben nişantaşı slayer abi nereden gelecek ona göre bir ortak nokta belirleriz.

Bu arada hava filtresini soktum benden önce cok yağ koymuslşar yağlanmıs hava filtresi biraz hava vurdum banamısın demedi mecbur taktım tekrardan hava filtresi arayısındayım belki benim istop edişler bu hava filtresinden olabilir mi acaba daha doğrusu bir umut beynini değiştiremeden hallederim umudu
    Ben Beylikdüzü ya da Küçükçekmece'de olacam o saatlerde. Ama saat uyarsa Avcılar'dan Styleoscar'da gelebilir.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Ben Beylikdüzü ya da Küçükçekmece'de olacam o saatlerde. Ama saat uyarsa Avcılar'dan Styleoscar'da gelebilir.
    Saat 7 gibi diyelim anca toparlanırız nerede buluşacağımıza karar veremedim :S bakırköy, ömür,merter gibi ortada bir yer soyleyin
    S&T kanuni Gv 250

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Benide yazın listeye bir aksilik olmazsa bende gelirim inşallah.
    Aslında geçen sene cumartesi saat 3-4 gibi çıkıp tekirdağda köfte yiyip gelmiştik çok güzel sarmıştı hem yol hem muhabbet yaptık ramazan gelmeden o şekil birşey yapsak daha iyi olur.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benide yazın listeye bir aksilik olmazsa bende gelirim inşallah.
    Aslında geçen sene cumartesi saat 3-4 gibi çıkıp tekirdağda köfte yiyip gelmiştik çok güzel sarmıştı hem yol hem muhabbet yaptık ramazan gelmeden o şekil birşey yapsak daha iyi olur.
    Olabilir neden olmasın ama kimler gelir bilmiyorum.

Su an için perşembe saat 07:00 gibi yeri belli olmayan önerim Ömür PLaza Burger önü ortada olduğunu düşünüyorum ama başka yerde olur.

1-Slayer
    2-Cancalskan
    3-mototor
    4-YurdaCooL
    5-Styleoscar
    6-Kilitci
    7-...
    S&T kanuni Gv 250

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    abi istedigin urunun linkini verebilirsen iyi olur.

gencotr, senden haber bekliyorum, dedigin sekilde sirket adina falan alabilecek miyiz? alamayacaksak direkt verelim gitsin siparisleri.
    mototor pm attım. Hala sipariş vermediysen bir görüşelim senle.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hey maşallah bee.
    bol foto istiyorum bol foto..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    NC 750 X
    mototor pm attım. Hala sipariş vermediysen bir görüşelim senle.
    siparisi vermedim hala, senden haber bekliyodum. mesajini simdi gordum, bu saatte aramiyim, musait degilsindir. yarin gunduz vakti ararim, konusuruz.

---------- Post added at 23:03 ---------- Previous post was at 23:00 ----------

Olabilir neden olmasın ama kimler gelir bilmiyorum.

Su an için perşembe saat 07:00 gibi yeri belli olmayan önerim Ömür PLaza Burger önü ortada olduğunu düşünüyorum ama başka yerde olur.

1-Slayer
    2-Cancalskan
    3-mototor
    4-YurdaCooL
    5-Styleoscar
    6-Kilitci
    7-...
    bu kadar kisi toplanmisken aslinda bi uzun yol iyi giderdi. persembe is cikisi zor olur muhtemelen de, ama tanismis oluruz en azindan, sonraki gezilerin planini yapariz.

bir de bu Omur Plaza neresi? hangi tarafta? ben aksaray'dan, capa'dan sonrasini pek bilmiyorum. nasil gelecegimiz hakkinda da ufak bir bilgi olsa guzel olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bir de bu Omur Plaza neresi? hangi tarafta? ben aksaray'dan, capa'dan sonrasini pek bilmiyorum. nasil gelecegimiz hakkinda da ufak bir bilgi olsa guzel olur.
    Zincirlikuyu'dan E-5'e çıkıp yaklaşık 14-15 km boyunca E-5'i takip edeceksin. Mecidiyeköy-Topkapı-Merter şeklinde Merter'i geçtikten sonra E-5'te yokuş yukarı çıkmaya başlayacaksın. Yokuşun sonuna doğru yanyola giriş var. Yanyola girdiğinde zaten Ömür plazayı görürsün. Yanyol girişinden 100-200 mt. sonra yol kenarında. Çok kolay bir yerde yani. Adı plaza ama alışveriş merkezi bu arada. Semt olarakta Bakırköy/İncirli'de.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    yaaa olmadı ama, ben bu hafta boyunca saat akşam 10 da çıkıyorum işten :( o saatte de kimsecikler kalmazki..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaa olmadı ama, ben bu hafta boyunca saat akşam 10 da çıkıyorum işten :( o saatte de kimsecikler kalmazki..
    İşi başkasına kitleyip kaçma durumu yok mu

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İşi başkasına kitleyip kaçma durumu yok mu
    arkadaşın birisi senelik izinde.. yoksa yer değiştirip kitlerdim ama o da nafile maalesef

Motosikleti
    NC 750 X
    Zincirlikuyu'dan E-5'e çıkıp yaklaşık 14-15 km boyunca E-5'i takip edeceksin. Mecidiyeköy-Topkapı-Merter şeklinde Merter'i geçtikten sonra E-5'te yokuş yukarı çıkmaya başlayacaksın. Yokuşun sonuna doğru yanyola giriş var. Yanyola girdiğinde zaten Ömür plazayı görürsün. Yanyol girişinden 100-200 mt. sonra yol kenarında. Çok kolay bir yerde yani. Adı plaza ama alışveriş merkezi bu arada. Semt olarakta Bakırköy/İncirli'de.
    sagol slayerr, metrobus duragi da varmis orda, bulurum artik.

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertelenme gibi bir durum olacaksa benim icin sorun olmaz. bir haftalik erteleme yapabiliriz?

---------- Post added at 01:07 ---------- Previous post was at 01:00 ----------

Fotoğrafları görünür hale getirdim, sayfaya biraz renk gelsin
    abi bu far uzerindeki zamazingo cok sik durmus, adi kas fari miydi neydi? nerden alinmis bu acaba? aynalar da cok guzel.

bir de aklima geldi de, gv250'ye tank pad gitmez degil mi? depo fazlaca genis gibi. var mi yapistiran? nasil duruyor acaba?

son olarak da; daha once de sormusumdur belki, camurlugun etrafini saran metalik bisey var, camurluk korumasi galiba. bundan taktiran var mi? nerden temin edilir?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ertelenme gibi bir durum olacaksa benim icin sorun olmaz. bir haftalik erteleme yapabiliriz?
    sakın boşuna ertelemeyin başka bir zamana artık katılırım bende..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler