Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    arkadaslar bu kuralkan dan bi şipariş werdim 2 hgafta oldu yahu ne gelen warrrr ne giden yurt dısından mı sipariş werseydim komedi gibi:D
    hyosung gv 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Kardeşim kuralkan siparişleri adresine en yakın bayisine yollar sen de ordan alırsın bence ara bitakip et boşa bekleme.

Motosikleti
    Honda nc750X
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim kuralkan siparişleri adresine en yakın bayisine yollar sen de ordan alırsın bence ara bitakip et boşa bekleme.
    siparişi bayiden werdim ztn her gun ariorum ama her gun ayni cewap:D GELMEDİ
    hyosung gv 250

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Ben didim de yasıyorum siparisi sabah verdim ertesi aksam aldım bide istan bulgibi bi yerde yasıyosan deha erken olmalı verdiğin parçalar ellerinde yoksa ondanda bekletirler diye düşünüyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:45 ----------

ek olarak sunuda söyleyim bayiden değilde kuralkana üye olup siparişini ordan gecsen daha garanti olur ben kuralkana verdim siparişi bayiye geldi ve teslim aldım

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siparişi bayiden werdim ztn her gun ariorum ama her gun ayni cewap:D GELMEDİ
    merhaba abdullah ne siparişi verdinde bu kadar bekliyosun ki ben sürekli sipariş veririm kuralkandan nasıl vrdin istersen beni bi ara yardımcı olayım sana hem bayadırda görüşemiyoduk seninle 05308759390

Motosikleti
    Honda nc750X
    serzenişimi yaptim siparişimin yarisi geldi yan kapak geldi hawa filtresini beklioruz artik
    hyosung gv 250

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    hayırlı olsun :D

YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serzenişimi yaptim siparişimin yarisi geldi yan kapak geldi hawa filtresini beklioruz artik
    bende sipariş edecektim lakin hava filtresi ellerinde yoktu. Muhtemelen o sebeple bekletmiş olabilirler siparişinizi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    kazık yemeden bi gv250 satın almak mümkün değil mi 2. el ;oD

Motosikleti
    Hyosung GV250
    arkadaşlar sissy bar ve ön cam alacam. sissy bar ufak sade olsun istiyorum. ön cam ise tam tersi biraz heybetli büyük olsun istiyorum.

elinde fazla olan, satmak isteyen yada herhangi bir ilanda gören yada bi tanıdığında olan varsa özelden yada burdan mesaj yazarsa sevinirim.

tabi uygun yollu olursa iyi olur netten bakıyorum da daha uygun bulabilirmiyim diye sizlere sorayım dedim

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazık yemeden bi gv250 satın almak mümkün değil mi 2. el ;oD
    mümkün tabiki ama biraz sabır,acele etme ve temiz bir gv250 için inançlı ol.o kendiliğinden gelecektir ne konuştum bea dostum valla içim gitti senin bu durumuna.valla bu sezon motorsuz kalmayacağımı bilsem verecem benim karacayı sana ya temiz elbette bulursun ama istanbul bölgesinde denk gelirmi yoksa başka yerde mi olur bilemem.hayırlısı diyelim.acele etme.olacak inşallah
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mümkün tabiki ama biraz sabır,acele etme ve temiz bir gv250 için inançlı ol.o kendiliğinden gelecektir ne konuştum bea dostum valla içim gitti senin bu durumuna.valla bu sezon motorsuz kalmayacağımı bilsem verecem benim karacayı sana ya temiz elbette bulursun ama istanbul bölgesinde denk gelirmi yoksa başka yerde mi olur bilemem.hayırlısı diyelim.acele etme.olacak inşallah
    iyi dileklerin ve insanı motive eden dipgazın için sonsuz teşekkürler yörük ;oD bu gazla atar artçımı sırtıma alır gidonu elime yalınayak turlarım ege koylarını ;oD

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    iyi dileklerin ve insanı motive eden dipgazın için sonsuz teşekkürler yörük ;oD bu gazla atar artçımı sırtıma alır gidonu elime yalınayak turlarım ege koylarını ;oD

Valla ben uzun süre araştırdım.Hatta bir ara baktım temiz bulamıyorum 0 km Spyder bile düşündüm.Ama en sonunda bir tane buldum ve aldım.Cumartesi kaporayı verdim.Yarın aksilik olmazsa noter satışı var.İş resmiyete dökülüne motorsiklet alım hikayemi ve fotoları paylaşacağım
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    hyosung gv250
    slm arkadaşlar gv 250 depo şamandırası lazım bana nerden bulabiliriz?

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Hava filtresi bekleyen arkadaşlar biraz daha bekleyecek anlaşılan, fabrika dahil hiçbir yerde yok. 10 gün önce bir haftaya gelir demişlerdi
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı mosfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar gv 250 depo şamandırası lazım bana nerden bulabiliriz?
    kuralkan.net buradan bulabilirsin akadaşım benimkide bozuk önümüzdeki ay bende siparişini vericem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben uzun süre araştırdım.Hatta bir ara baktım temiz bulamıyorum 0 km Spyder bile düşündüm.Ama en sonunda bir tane buldum ve aldım.Cumartesi kaporayı verdim.Yarın aksilik olmazsa noter satışı var.İş resmiyete dökülüne motorsiklet alım hikayemi ve fotoları paylaşacağım
    çok çok çok hayırlı olsun şimdiden, kendim almışım gibi sevindim nedense (belkide böyle güzel sonla biten hikayeler, benim hikayeninde güzel sonlanabileceğini hatırlattığından)

lastiklerin düz bassın mı denir ondan işte ;oD (öğrenicem bunları da)

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, kazasız sürüşler
    bir tek sizin oralar (anadolu yakası ) kaldı gv bakmak için zaten burada 3 tane baktım 3 üde kötü çıktı..aslında bakılacak motor var ilanda ama onlar fiyatları uçuk istiyorlar..
    anadolu yakasında da tanıdığım usta yokki bakayım..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A

kardesim düşmek istemediğin duruma ben düştüm fakat biraz özenli bakım ve doğru parçalarla sıfırına değişmeyeceğim hale geldi bu motorda fazla çekinme

motoru aldıktan sonra değiştirdiğim parçaları söyleyeyim

manifoltlar
    fren balataları
    müşürler
    lastikler
    zincir
    dişliler
    far ampulu

sonrasında kromları parlattım boyasına pasta cila kılıfları ve benzin şamandırasını değiştirdim en son depoyu temizletip bujileri değiştirdim şükürler olsun tamkıvamına geldi ALLAH kaza bela vermezse uzun yıllar hafif bakımlarla kullanmayı planlıyorum yanı sıra bunlarla uğraşınca motorumu daha iyi tanıdım kanım daha ısındı 2. elin derdi ayrı sıfırın daha ayrıkısaca dikene katlanıyorum....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim düşmek istemediğin duruma ben düştüm fakat biraz özenli bakım ve doğru parçalarla sıfırına değişmeyeceğim hale geldi bu motorda fazla çekinme

motoru aldıktan sonra değiştirdiğim parçaları söyleyeyim

manifoltlar
    fren balataları
    müşürler
    lastikler
    zincir
    dişliler
    far ampulu

sonrasında kromları parlattım boyasına pasta cila kılıfları ve benzin şamandırasını değiştirdim en son depoyu temizletip bujileri değiştirdim şükürler olsun tamkıvamına geldi ALLAH kaza bela vermezse uzun yıllar hafif bakımlarla kullanmayı planlıyorum yanı sıra bunlarla uğraşınca motorumu daha iyi tanıdım kanım daha ısındı 2. elin derdi ayrı sıfırın daha ayrıkısaca dikene katlanıyorum....
    düşmek istemediğim duruma düştüğünü söylediğin iyi oldu zira düşersem kalkma konusunda tecrübeli biri var artık yanımda ;od

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler