Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı semir_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba
    istanbulda yedek parça bendeki kulanma klavuzunun arkasında servis telefon ve adres bildilieri var. İstanbul Karftal'da Yeşilyurt Motor dan b ir kaç malzeme almıştım. Telefonu 0216 353 14 61, Bunun haricinde Murat Oto 0212 220 66 00, Yılmaz Oto 0212 789 73 40, Kayalar Motor 0212 264 57 98 da bulabilrisiniz.
    Semir nasılsın? Ne yaptın motor işini?
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki an125
    arkadaşlar motosiklet için haftaiçi işlemleri bitirmek üzere kapora aldım ilgilenenlerin bilgisi olsun..ilanı yayından kaldırdım
    Hakan GÜNDÜZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motosiklet için haftaiçi işlemleri bitirmek üzere kapora aldım ilgilenenlerin bilgisi olsun..ilanı yayından kaldırdım
    Hayırlı olsun çok hızlı bir satış oldu Alan arkadaş forumdan Styleoscar (Uğur)'mu? O almayı düşünüyordu.

Motosikleti
    -
    Hakan hadi hayırlısı olsun. Sen ne almayı düşünüyorsun GV'den sonra?

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakan hadi hayırlısı olsun. Sen ne almayı düşünüyorsun GV'den sonra?
    sağol orhan,değiştirmeyi düşündüğüm için satmadım,evlendikten sonra binme şansım kalmadığı için sattım dostum

sağol slayer uğur geç kaldı malesef,sabah ilk arayan arkadaş geldi gördü aldı..uğur aradığında kapora vermek için bankaya gitmişti alan arkadaş
    Hakan GÜNDÜZ

mosfet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun
    saolasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:44 ----------

hayırlı olsun ALLAH kazasız belasız kullanmak nasip etsin kardeşim
    allah razı olsun hakan abisen beni hatırlamazsın ama resmi görünce ben hatırladım geçen sene kerpe kefken gezisinde karşılaşmıştık bide yasin abi vardı gv 250 olan bendede kırmızı jinlun vardı fotolardaki mor tişörtlü benim..görüşmek üzere.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:47 ----------

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız keyifli sürüşler inşallah.
    allah razı olsun

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı mosfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:44 ----------

allah razı olsun hakan abisen beni hatırlamazsın ama resmi görünce ben hatırladım geçen sene kerpe kefken gezisinde karşılaşmıştık bide yasin abi vardı gv 250 olan bendede kırmızı jinlun vardı fotolardaki mor tişörtlü benim..görüşmek üzere.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:47 ----------

allah razı olsun
    yaşlımıyım hatırlamıyım yaw aşkolsun sen olduğunu bilerek yazdım zaten abicim..hatta o gezi ile ilgili benim paylaştığım fotoğraflardan birine ''sağol abi ilk kez kendimi motosiklet kullanırken bir fotoğrafta görüyorum'' yorumu yapmıştın
    Hakan GÜNDÜZ

Motosikleti
    hyosung gv250
    arkadaşlar motora nazar deydi geçen gün teklemeye başladı düşük devirde nerdeyse stop edecek gibi oluyo eksoz patlatıyo falan gazı açınca 5000 devirden sonra normale dönüyodu hemen motorcuma götürdüm karbüratöre pislik kaçmış dedi temizlemek lazım dedi 1 gün kaldı motor almaya gittim bujilerde gitmiş onlarıda değiştirdi depodan çay tortusu gibi siyah pislik çıktı neyse normale döndü derken hesapladım 100 km de 4.7 litre yakıyo yine götürdüm benzin ayarı hava ayarı yapmış denemem için verdi şimdi motor düşük devirde çekmiyor patır patır patlatıyo gazı açınca 5000 devirden sonra uzuyor yarın yine götürecem biraz daha uğraşacam dedi..heralde aldık başa belayı bikaç kişiye sordum karbüratör ayar tutmaz dediler sizinde fikrinizi alayım dedim(buarada pislik deponun dibindeymiş ben yedekte kullanınca karbüratöre kaçmış benden önceki vatandaş yedekte hiç kullanmamış)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:11 ----------

yaşlımıyım hatırlamıyım yaw aşkolsun sen olduğunu bilerek yazdım zaten abicim..hatta o gezi ile ilgili benim paylaştığım fotoğraflardan birine ''sağol abi ilk kez kendimi motosiklet kullanırken bir fotoğrafta görüyorum'' yorumu yapmıştın
    estafurullah abi ya ne bileyim belki hatırlamazsın diye yazdım maşallah ayrıntılar bile aklında..motoru satmışın abi motorsuz olmaz ya bence al sen yeni bitane

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Arkadaslar bu gün motoru kontrol ederken önlastiğin balon yapmış olduğunu gördüm önlastiği acil değiştirmeyi planlıyorum fakat nerden alacağımı bilmiyorum aradğım herkez baska markaların baska ebatlarını vermeye calışıyorlar lastik ebatlarını ne almam lazım ve nerden temin edebilirim yardımcı olurmusunuz ben didim de yasadığım için yerinde görme şansım hiç yok bu işlerin kalbin de olan arkadas varsa yardımını bekliyorum

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hayırlı olsun dostum bende zaten şans olsaydı şu zamana kadar 2 tane sıfır, 2 tane de 2. el kelepir gv kaçırdım :(

hepside şu işyerimin iğrenç çalışma saatleri yüzünden oluyor
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bu gün motoru kontrol ederken önlastiğin balon yapmış olduğunu gördüm önlastiği acil değiştirmeyi planlıyorum fakat nerden alacağımı bilmiyorum aradğım herkez baska markaların baska ebatlarını vermeye calışıyorlar lastik ebatlarını ne almam lazım ve nerden temin edebilirim yardımcı olurmusunuz ben didim de yasadığım için yerinde görme şansım hiç yok bu işlerin kalbin de olan arkadas varsa yardımını bekliyorum
    Lastik ebadı 110/90-16 59S olarak geçiyor.

http://www.motosiklet.net/forum/anes...indirim-2.html
    http://www.motogiyim.com/main/produc...D=92&cat_ID=21
    http://www.rialli.com/urunler/motors...ss-dis-lastik/
    http://www.motoek.com/16-11090-16-MC...T,PR-1109.html
    http://www.motorparcalari.net/110-90...-urun1123.html
    http://www.motoek.com/ON-16-11090-16-MC-59S,PR-665.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ERDINC_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle michelin tavsiye ederim. Ebat olarak aynısı yok biraz farklı ama orjinal ölçüsüne en uygun lastik. 120/80R16 var michelin'de. Buz motor ya da Feyizoğlu'dan alabilirsin. Liste fiyatı 120 TL. Buz motor biraz indirim yapabilir diye düşünüyorum.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Arkadaslar merhaba,

Yıllardır Hyo Gv 250 almak ısterım.Cok arastırdım ve sureklı takıp ediyorum.Ama su 2. el ısınden hep korktum.Cunku motordan anlamıyorum.Genel yapımda bır sey aldıgımda bozulursa hemen sogumama yol acar.O yuzden hep sıfır almaktercıhımdır.Ama param yetmıyor malesef.5500 tl 6000 tl arası param var.Motor+Alım ıslemlerı+Kask vs dahıl.

O yuzden sıfır Regal Raptor Spyder almaya karar verdım5100 tl.Ama aklım hala Hyo da.
    Bır kac motor buldum.Kılometrelerı cok geldı.Fıyatlarda cok pahalı.

Fıkırlerınızı beklerım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7346358/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7494341/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7242424/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6738066/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-gv-250/detay/
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    Suziki İntruder VL800
    Merhaba Orhan, nasılsın,
    Ben de motor'u sattım. Biliyorsun Canan'da sattı. Canan 2002 model bir intruder aldı ben de inruder baınıyorum. Henüz yeni motor işini. Beğendiklerim malesef bütçemi aşıyor. Öbürleri de çok vasat görünüyor. Düzgün bir makineyi bulmak zor. Bizim GV250 de'de öyleydi zaten. Muhtemelen tercihin ne kadar doğruysa iyi makineyi bulmak o kadar zorlaşıyor.

Bu arada sana tekrar çok teşekkür ediyorum. Bana anlattığın gibi bana motor'da e ufak bir sonun ve arıza yaşamadım. Yalnız bir kez tekirdağ dönüşünde petrol ofisinden aldığım yakıt nedeni ile gaz kesmey başlamıştı o da 1-2 depo sonra düzelmişti zaten. Makine bende kaldığı sürece ona çok iyi bakmıştırm.

Sattığım arkadaşla halen görüşüyoruz. Yeni motorculardan o da ilk motoru GV250. Ama her halde arkadaş benim makineyi aldığına pişman galiba. Ben de kendimi kötü hissediyorum. Makineyi aldı alalı sıkıntısı bitmiyor. Marja basıyor almıyor almayıonca zorluyor o da aküyü yiyior ikinci aküyü yedi desem daha doğru olur. Debriaj telini koparmış, onu yenilemiş bir gün kullanıyor 3 gün uğraşıyor rampada gaz yemiyor diyor bana özellikle rampada teklediğini söylüyor. Ben ne rampalar çıkıyordum motorla hiç bir sıkıntı yaratmıyordu.

Biz de yeniyiz ama yeni birinin bu işe sevdalı gördüğüm birinin bizim motoru almasına sevişnmiştim çünkü hiç bir sıkıntı yaşamamıştım. Arkadaş bir de hafyta içi 1 gün izin yapabiliyor. Bana uzak olmasa gideceğim yanına bir gün.

Bağcılar atışlana civarında oturuyor o arkadaş. Formda aktif o civarlarda olan bir arkadaş yardımcı olabirilrmi acaba. Bana kalırsa bir yerde bir hatası var arkadaşın ama kestiremiyorum nerede.

Kışın ortasında bile tek dokunuşta bile çalışıyordu makine.

Motosikleti
    -
    Hadi gözün aydın Semir. Canan'ın sattığını ve yeni intruder aldığını öğrenmiştim burdan. İnşallah sende gönlüne göre bir intruder bulursun Bizim güzelim GV hiç bize yamuk yapmadı senin sattığın arkadaşta neden böyle sorunlar çıktı anlamadım bende inan. Kesinlikle arkadaş bir yerde hata yapıyor bence ama gidip bakmak lazım dediğin gibi.

Sabah ilk çalıştırmada hava soğuksa ben biraz jikleyi çekerdim sonra yarım gaz yapıp bırakır ondan sonra marşa bastım mı tık diye çalışırdı motor. Arkadaş bir yerde hata yapıyor ama nerede. Hele yokuşlarda çekiş düşmesi bende sende yaşamadın acaba jikleyi açıkmı gidiyor arkadaş

Tayfunbora arkadaşım verdiğin ilanlara baktım ben olsam
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7494341/detay/ bu motora bakardım. Tabi biraz pazarlıkla çünkü fiyatını biraz yüksek yazmışlar bana göre. Neden bunu tercih ederdim çünkü bir türlü şu tek egzosu sevemedim ben. Zevk meselesi tabiki ama bence çift egzos daha hoş görünüyor. Bu ilandaki motorda bence aksesuar olarak bir tek ön cam ve yan çanta takarsan full aksesuar olmuş olur.

Eğer tek egzoslu modelleri seviyorsan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-gv-250/detay/

ilandaki motorda çok hoş ve aksesuar olarakda dolu bir motor. Git sahibiyle görüş tanış nasıl birisi olduğuna bak. Belki enteresan gelecek ama ben 2.el alırken sahibinin nasıl biri olduğuyla çok ilgilenirdim, karşımdakinin verdiği güvene çok daha önem veririm.

Yukarıdaki düşüncelerim tamamen fotolardan gördüğüm kadarıyla ve motorlar hakkında bilgim olmadan yapılmıştır. Hangi motoru alırsan al için rahat etsin bir ustaya götür göster motoru.

Son olarak gidip Regal alacağına 4-5 yaşında GV al seni daha çok memnun edecektir. Hiç Regal kullanmadım ama çok samimi arkadaşım Regalden inip GV'ye binince şahinden inip mercedes'e binmiş gibi oldum demişti. Regalde titreşimden dolayı keyif alamadığını söylerdi hep.

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Merhaba arkadaşlar, dün itibari ile bende yeni motorumu aldım. 2-3 yıl kadar honda xl 200 kullandım, 2 yıl ara verdım ve şimdi tamamen tarz değiştirerek gv 250 aldım. çok sağlam ve dengeli bir motor. Adaptasyonum 1 gün sürdü. Ama düşük devirde motor tekliyor, sallanıyor. sanırım hyosung da kronik bir durum bu. genel bır bakımdan sonra; buji değişimi karbüratör temizliği filan yaptırmayı düşünüyorum, insallah bir daha yapmaz.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Motosikleti
    hyosung gv250
    Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, dün itibari ile bende yeni motorumu aldım. 2-3 yıl kadar honda xl 200 kullandım, 2 yıl ara verdım ve şimdi tamamen tarz değiştirerek gv 250 aldım. çok sağlam ve dengeli bir motor. Adaptasyonum 1 gün sürdü. Ama düşük devirde motor tekliyor, sallanıyor. sanırım hyosung da kronik bir durum bu. genel bır bakımdan sonra; buji değişimi karbüratör temizliği filan yaptırmayı düşünüyorum, insallah bir daha yapmaz.
    aman karbüratöre dokundurma..

ERDINC_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300 A
    Arkadaslar inanamayacağım birşey oldu sizin tavsiyeniz üzerine izmir buzmotoru aradım çıkma önlastiği ücretsiz olarak bana kargoladılar durumu anlattığımda maduriyetini giderelim dediler valla cok mutlu oldum yaza yeni takım lastiklerin geleceğini söylediler gelene kadar idare ederse hemen lastiklerimi değiştiricem yardımlarınız için çok teşşekkür ederim arkadaslarım

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı mosfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman karbüratöre dokundurma..
    neden? yani bilmediğim için soruyorum. Bir de silivri civarında bildiğiniz sağlam bir usta var mıdır?
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Arkadaşlar dişli takımı ve zincir değişimi yapacağım biraz önce telefonla fiyat aldım servisten.
    336 TL çekti adamlar !
    Daha uygun bulabileceğim biryer var mıdır acaba ?
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler