Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı bektas46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...asigi-1/detay/

selam arkadas motorumu satlıga cıkardım ama ne garıpdır kı hala ındırım ısteyen arkadaslar olmakta olmus esek mı aramaktalar yoksa gercekden yuksek fıyat mı sundum sız gvcı arkadaslara danısmak ıstıyorum saygılar
    iyi akşamlar arkadaşlar...
    kardeş bu fiyatı sen bu şekilde belirleyerek zaten tertemiz motoru ölmüş eşşeğe benzetmişsin,e adamlar da zaten bu kadar ucuzza vardır bir sıkıntı diyerek daha da öldürmek isteyeceklerdir.bence yanlış yapmışsın senin motorun 5000 tl civarında eder diye düşünüyorum.tabi karar da senin motor da senin..

izual slayerr arkadaşımız olayı zaten açıklamış,global motor artık yok ve st var.yani sıfır alacaksan seçme şansın yok st olarak alacaksın başka şansın yok.ama ikinci el alacaksan hyo yada st alabilirsin.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı bir görünümü olması için kullanılabilir ama sadece bağlantı aparatı lazım olduğu için alınmaz. Çünkü fiyatı yaklaşık 300 TL, Hyosungcource.com'da cam+bağlantı aparatı kargo dahil 180 TL.
    2. el çok çok ucuza bulunabilir.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Hyosung GV250
    [QUOTE=YÖRÜK;2322439]iyi akşamlar arkadaşlar...
    kardeş bu fiyatı sen bu şekilde belirleyerek zaten tertemiz motoru ölmüş eşşeğe benzetmişsin,e adamlar da zaten bu kadar ucuzza vardır bir sıkıntı diyerek daha da öldürmek isteyeceklerdir.bence yanlış yapmışsın senin motorun 5000 tl civarında eder diye düşünüyorum.tabi karar da senin motor da senin..

bence de motorunun edeceği 5000 tl, acil satıyosan bişey diyemem ama çok düşük fiyat yani

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    aparatları vermıcem arkadaslar 4250 yazdım arayan soran olmadı tek ve kesın fıyat dıye 3750 yazdım daha da dusurmemı ıstıolar bıraz zor duserım artık bu fıyata baska da vermem tskler degerlı fıkırlerınız ıcın

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    [QUOTE=mehmetgv250;2322498]
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar...

bence de motorunun edeceği 5000 tl, acil satıyosan bişey diyemem ama çok düşük fiyat yani
    Yapmayın arkadaşlar 2006 model bir motor şuan 5 yaşında demektir ve siz 5 bin tl den bahsediyorsunuz. Kendinize gelmeniz gerek bence.

Bektaş kardeşim, motorunun fiyatı gayet uygun, daha fazla indirime gitmemelisin bence. Ancak 5 bin TL rakamı biraz abartı. Fakat 5 bin TL ile ilana koyup enaz 6-8 ay gibi bir sürede satabilme ihtimalinde olası ki zaten K. Maraştasın.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    [QUOTE=Whitehair;2322617]
    Alıntı mehmetgv250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yapmayın arkadaşlar 2006 model bir motor şuan 5 yaşında demektir ve siz 5 bin tl den bahsediyorsunuz. Kendinize gelmeniz gerek bence.

Bektaş kardeşim, motorunun fiyatı gayet uygun, daha fazla indirime gitmemelisin bence. Ancak 5 bin TL rakamı biraz abartı. Fakat 5 bin TL ile ilana koyup enaz 6-8 ay gibi bir sürede satabilme ihtimalinde olası ki zaten K. Maraştasın.
    Yahu zaten sıfırı 7.500 kusur bu motosikletin ? Dostum sen verebileceğin en düşük fiyatı vermişsin zaten. Bak 8bin isteyen arkadaşlar var 6 yaşındaki motosiklete

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6905747/detay/
    YOU WILL NEVER WALK ALONE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak 8bin isteyen arkadaşlar var 6 yaşındaki motosiklete

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6905747/detay/
    Bu ilanı dün gördüm ve mesaj attım senin sıfır fiyatından haberin var mı? diye

Motosiklet fiyatı ile ilgili;
    Motosiklet ikinci el fiyatlarına karar verirken kasko değer listesinden yararlanabiliriz. Bu genellikle olması gereken fiyatlar oluyor ve rastgele değil belirli değer kaybetme kriterleriyle hesaplanıyor. Tabii bu fiyatlar düzgün, kusuru olmaya araçlar için ve aksesuarlar düşünülmez. Senin 2006 model motosikletin TSRSB*'nin kasko değer listesine göre 4500 TL ancak ÖTV düşmesini dikkate aldıklarını sanmıyorum. Bu durumda aksesuarsız olarak 4000 TL'ye satman uygundur. Yani pazarlık söz konusu olmadıkça 3750 TL fiyat normal sayılabilir. Ama bizim milletimiz her şeyde pazarlık yapmayı sever. Onun için 3750'ye satacağın motosiklet için 4000 TL yazman daha iyi olurdu. Ayrıca şu pazarlık olayını hiç sevmem, sebebiyse; 10 lira fiyat koyulan malı 9 liraya satmak demek, "bu mal aslında 9 lira eder ama 9 liranın üzerinde bir fiyata belki birilerini kazıklarım" demek gibi gelir bana. Yani aslında satıcıyla yeterli pazarlık yapmazsan kazıklanacaksındır.

*Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği
    http://www.tsrsb.org.tr/sayfa/kasko-deger-listesi

sparkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farklı bir görünümü olması için kullanılabilir ama sadece bağlantı aparatı lazım olduğu için alınmaz. Çünkü fiyatı yaklaşık 300 TL, Hyosungcource.com'da cam+bağlantı aparatı kargo dahil 180 TL.
    bende cama bağlı olan "L" şeklindeki demirlerde var sadece gidona bağlanan kelepçeler yok..elinde camı kırılmış kullanmayan bir arkadaş varsa alabilirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı sparkhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cama bağlı olan "L" şeklindeki demirlerde var sadece gidona bağlanan kelepçeler yok..elinde camı kırılmış kullanmayan bir arkadaş varsa alabilirim.
    Eğer L demirleri cama bağlayan parçalar da varsa yani dediğin gibi sadece kelepçeye ihtiyacın varsa işin kolay. Yakınlarda çinliler için motosiklet aksesuarı satan yerlere bak, dandik ön camlar var 20-30 TL'lik. onların da kelepçeleri görünüş olarak aynı. Çok yüksek ihtimalle olur, olmasa da ufak bir modifiye ile oldurursun.
    Örnek olması açısından eklediğim resimdeki cam 25 TL

http://www.rialli.com/static/images/...s389107445.jpg

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el çok çok ucuza bulunabilir.
    Geçen sene cam bakmak için Özenplex'e gitmiştim.Orada dragstarın orjinal şeklinde camını yapabiliyorlar.Aparatları varmı diye sordum onlar da bir yerde yaptırıyoruz fiyatı da 200TL dediler.Sence bu fiyat iyimidir yoksa dediğin gibi ikinci el daha ucuza bulunabilirmi veya senin bildiğin varmı?

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene cam bakmak için Özenplex'e gitmiştim.Orada dragstarın orjinal şeklinde camını yapabiliyorlar.Aparatları varmı diye sordum onlar da bir yerde yaptırıyoruz fiyatı da 200TL dediler.Sence bu fiyat iyimidir yoksa dediğin gibi ikinci el daha ucuza bulunabilirmi veya senin bildiğin varmı?
    Dargstar camı çok kalın, aparatları ebay yada sahibinden gibi sitelere bak 50 tl civarına düşebiliyor, camı ise Murat kendi yapmıştı...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    arkadaşlar herkese merhabalar tekrardan..

aranızda bu motoru tanıyan bilen varmı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7440078/detay/

daha sahibiyle konuşmadım ama yarın arıyacağım bakalım..konuşmadan önce tanıdık motormu diye bilen varmı sormak istedim.. şimdiden tşk ler herkese..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

sparkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhabalar tekrardan..

aranızda bu motoru tanıyan bilen varmı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7440078/detay/

daha sahibiyle konuşmadım ama yarın arıyacağım bakalım..konuşmadan önce tanıdık motormu diye bilen varmı sormak istedim.. şimdiden tşk ler herkese..
    sıfır enjeksyonlu motorun 7600 olduğunu düşünürsek 4 yaşındaki motora 6300 vermek mantıklı mı?

YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200
    bektas46 3750 TL ye motorunu satamıyorken, styleoscar'a ise 6300 TL lik motor cazip gelebiliyor. bektas46 isimli arkadas bence sen motoru istanbul'a getir bırak, burada bir tanıdığın var ise senin adına daha yüksek bir rakama satacabilir. İstanbul ayrı bir dünya.. Benim fikrim 2006-2007 model bir gv250; km.si, motorun durumu ve aksesuarları göz önünde bulundurularak sezon başında 4250 ile 5250 lira arası bir fiyata bulunursa alınabilir. Tabi bu fiyat yazın biraz daha artabilir. Onun haricinde elbette herkesin kendi malına istediği değeri biçme hakkı vardır. 6000 de isteyen olur 7000 de..

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı sparkhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır enjeksyonlu motorun 7600 olduğunu düşünürsek 4 yaşındaki motora 6300 vermek mantıklı mı?
    fiyat olarak zaten o kadar vermem.. tabiki de mantıklı değil..sadece motoru tanıyan gören bilen varmı o açıdan sormuştum.. tşk ler
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster

walla dostum fikrine saygı duyarım ama benim şahsi görüşüm o motorun temiz oluşuna bakarsak aksesuarlar ile birlikte 5000 tl verilebilir.ben aksesuarlarıyla o fiyata veriyor sandım.yalnız 3750 tl yi o motora normal görüyorsan merak ettim sence 5000-6000 tl ye nasıl bir gv 250 alınır merakımı giderir misin?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    [QUOTE=canantas;2311728]Teşekkür ederim.
    Sanırım telefonla görüştüğüm sizdiniz değil mi?
    Açıkcası şu an için kayınbiraderimin makinası var, GV250 ve satılık. Orko_ye nin eski motoru! Yani bu başlıkta herkesin bildiği bir motor. Linki aşağıda. Bir incele.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31070787/detay

Arkadaşlar,
    Sanırım Ayhan Komutanın sattığı motoru satın alan arkadaş tekrar satılığa çıkartmış. Daha çok kısa bir süre olmuştu satın alalı!
    Linki aşağıda, Ayhan Hocam, bir kontrol et istersen ama ben senin makina olduğuna eminim!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...46441933/detay[/QUO

Canan Bey evet tel de konusmustuk, uzun zamandır gıremedım siteye. Bakalım sahibinden com da bir kaç tane var gözüme kestirdiğim motosiklet. Bu hafta içi alacağım ama takıldığım bir konu var 2000, 3000 km de motosikletler var bazen fiyatlarıda cazip düşüyor. Acaba km sayaçlarıyla oynanılma ihtimali olabiliyor mu?
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Motosikleti
    hyosung gv250
    slm arkadaşlar artık bende gv 250 sahibiyim yaklaşık bir ay önce bursadan aldım motoru 9500 km de tamamen orjinal hicbiyerinde modifiye yok 1000 km yol yaptım jinlun dan sonra bu motor beni fazlasıyla tatmin etti

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    [QUOTE=voldemort;2324079]
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim.
    Sanırım telefonla görüştüğüm sizdiniz değil mi?
    Açıkcası şu an için kayınbiraderimin makinası var, GV250 ve satılık. Orko_ye nin eski motoru! Yani bu başlıkta herkesin bildiği bir motor. Linki aşağıda. Bir incele.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31070787/detay

Arkadaşlar,
    Sanırım Ayhan Komutanın sattığı motoru satın alan arkadaş tekrar satılığa çıkartmış. Daha çok kısa bir süre olmuştu satın alalı!
    Linki aşağıda, Ayhan Hocam, bir kontrol et istersen ama ben senin makina olduğuna eminim!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...46441933/detay[/QUO

Canan Bey evet tel de konusmustuk, uzun zamandır gıremedım siteye. Bakalım sahibinden com da bir kaç tane var gözüme kestirdiğim motosiklet. Bu hafta içi alacağım ama takıldığım bir konu var 2000, 3000 km de motosikletler var bazen fiyatlarıda cazip düşüyor. Acaba km sayaçlarıyla oynanılma ihtimali olabiliyor mu?
    Açıkcası fiyatı çok düşük tutulan motorlar bende hep şüphe uyandırmıştır. Satıcı görmeden karar vermek zor oluyor öyle durumlarda ki insan sarrafı değilseniz anlamak da zor! Açıkcası ikinci el alıp satarken her zaman tok satıcıdan almayı tercih ederim. Pazarlık payı nispeten az olur ama satıcının malına olan güvenini gözlerinde okuduktan sonra vereceğim 300-500 lira fazlayı aramam! Problemi makinayı ucuza alıp hem nakit hem vakit hem de huzur bozacağıma peşinen biraz fazla verip hiçbirşeyle uğraşmam Tabii burda da yanılma payı var ama dediğim gibi tecrübeli iseniz (kendimi o sınıfa koyabiliyorum) doğru insanı yakalama ve anlama şansınız çok yüksek!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mosfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar artık bende gv 250 sahibiyim yaklaşık bir ay önce bursadan aldım motoru 9500 km de tamamen orjinal hicbiyerinde modifiye yok 1000 km yol yaptım jinlun dan sonra bu motor beni fazlasıyla tatmin etti
    Hayırlı olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler