Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cengaver iki model arasındaki en belirgin fark biri karbüratörlü st kanuni enjeksiyonlu,bendeki enjeksiyonlu ve yakıt tüketimi uzun yolda 3,8 ile 4,5 arasında şehir içinde ise 4,5 ve 5,5 lt /100 km arasındadır başka da belirgin bir fark yok benim bildiğim kadarıyla..
    vesselam..
    Enjeksiyonlu Gv 250'nin daha az olması lazım yakıt tüketiminin,çünkü bendeki 2005 model karbüratörlü ve şehiri içi kullanımda 40 liralık benzinle (10 litre ) 250 km yapıyor. Yani 100km'de 4 litre eder.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Cevahir güzel çalışma olmuş tebrik ederim.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevahir güzel çalışma olmuş tebrik ederim.
    Teşekkürler...

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar, burdaki sohbeti muhabbeti hiç bir yerde bulamam, sizleri asla bırakmam, 10 yılı aştı ilk motorumla tanışalı, daha sonra 10 yıl kadar ara verdim, Canan hocamın dediği gibi, alışınca kaç yıl bırakırsan bırak dayanamıyor yine başlıyorsun. Sadece biraz fasıla verebiliyorsun. Tüm yazıları okuyorum arkadaşlar.
    Şarköy'de Sigortacı...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ayhan abi sattın gitti mi?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Audi oslava, her depoda ayrıntılı olrak ölçerim, en son dünkü depo dolum bilgilerim..Şehir içi kulanımı,292 km 12,22 lt benzin, 48 tl tıoplam ücret ve lt fiyatı 3,94 tl buda km de 16 kuruşa geliyor ve % 4,18 lt,
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    İlker Hocam;
    Henüz satmadım, ama satacağım kesin ;)
    Şarköy'de Sigortacı...

nahzuvay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc750 X DCT - Vespa Gts 250ie
    Alıntı 35onder48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar tekrardan herkese selamlar saygılar olsun. Her ne kadar gv mi satmış da olsam halen arkadas cevremden dolayı buralardayım.
    Sizlere danışmak istedigim konu : bir arkadasımda 2005 GV250 var ve eksoz arıyor. temiz cıkma olabilir. var olan arkadaslar varsa isterse buradan isterse onderonen@msn.com mail adresimden ulaşabilirler.
    Yollarımızın güzel keyifli yollarda çakışması dileklerimle..
    Önder bey özelden mesaj atamıyorum size. egzos konusunu görüştüm siz bana özelden numaranızı yollarsanız ben ararım sizi.
    ŞEHİTLERİMİZ ÖLMEYECEK BU VATAN BÖLÜNMEYECEK...

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cengaver iki model arasındaki en belirgin fark biri karbüratörlü st kanuni enjeksiyonlu,bendeki enjeksiyonlu ve yakıt tüketimi uzun yolda 3,8 ile 4,5 arasında şehir içinde ise 4,5 ve 5,5 lt /100 km arasındadır başka da belirgin bir fark yok benim bildiğim kadarıyla..
    vesselam..

onceden sordugum bır soruyu sımdı daha net cevap almıs oldum subab ayarı verdırmeyı dusunuyordum vaz gecmıs oldum boylelıkle sorun benım agresıf kullanmamdan degılmıs.
    sızlerde bılırsınız yurekce arkadasımız 3,5 lt/100km den bahsedıyordu.aklımda soru ısaretı ıdı degerlı bılgılerın ıcın tesekkurler

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Arkadaşlar iki gün önce yeni kaskıma kavuştum. Kaskı elime alır almaz üzerindeki desen çok tanıdık geldi. Dedim yok artık bu kadarda olamaz. Aldığım kaskın üzerindeki desenle benim avatar resmim neredeyse aynı gibi siz ne dersiniz.

bu aldığım kask,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...en-beyaz/detay

buda benim avatar resmim,

Motosikleti
    suzuki an125
    senin avatarı çalmışlar güle güle kullan
    Hakan GÜNDÜZ

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    ya arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz benim gv me öncam arıyorum koca izmirde bulamadım bizim motorların orjinal olur yada yada markası önemlideyil yeterki uymlu olsun öncam yaptıra bilecegim yada alabilecegim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Motosikleti
    Alıntı floy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bana yardımcı olurmusunuz benim gv me öncam arıyorum koca izmirde bulamadım bizim motorların orjinal olur yada yada markası önemlideyil yeterki uymlu olsun öncam yaptıra bilecegim yada alabilecegim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=304

Hocam istediğiniz cam bu. Fiyatı fena değil fakat bir iki kişi daha bulup kargoyu daha ucuza getirebilirsiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=304

Hocam istediğiniz cam bu. Fiyatı fena değil fakat bir iki kişi daha bulup kargoyu daha ucuza getirebilirsiniz.
    Ben de ön cam düşünüyorum ama kargo çok pahalı. 96 TL cam, 78 TL kargo. Kargo iki kişi olursa 55 TL, üç kişi olursa 45 TL'ye düşüyor.

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    offff ben anlamamki yurt dışından nasıl sipariş verilir nasıl edilir fiyatı çok iyi hemde orjinal off off yok bana yardım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:46 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de ön cam düşünüyorum ama kargo çok pahalı. 96 TL cam, 78 TL kargo. Kargo iki kişi olursa 55 TL, üç kişi olursa 45 TL'ye düşüyor.
    yaw varsa alan yada yedek parça falan alacak olan ben topuk vitesi bide geniş ayak pedlerini ala bilirim yaw izmirde adam sadece plastil cama 130 tl dediyaw baglantı aparatıda yok onuda uydurma yaptırmak gerekiyo

Motosikleti
    offff ben anlamamki yurt dışından nasıl sipariş verilir nasıl edilir fiyatı çok iyi hemde orjinal off off yok bana yardım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:46 ----------

yaw varsa alan yada yedek parça falan alacak olan ben topuk vitesi bide geniş ayak pedlerini ala bilirim yaw izmirde adam sadece plastil cama 130 tl dediyaw baglantı aparatıda yok onuda uydurma yaptırmak gerekiyo
    Hocam ben bir çok kez verdim sipariş. Çok da kolay hatta cam isteyen arkadaşlara ben de hava filtresiyle katılayım kargoda payım olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

Ben de ön cam alırsam diğer parçalarla beraber kargo fiyatı bayağı ucuza gelebilir ama ben 1 aydan önce almayı düşünmüyorum. Motor brandayla örtülü vaziyette bekliyor hem de şu sıralar fazla para harcamamaya çalışıyorum.

Motosikleti
    Arkadaşlar bu arada dikkat edin yurtdışından getirteceğiniz ürünlerin kargo hariç fiyatı 150 Avroyu geçmemeli. Yoksa vergi alabilirler.

floy topuk vitesi, geniş ayaklık ve ön cam 204 lira kargo 106 lira tutuyor. Eğer sipariş vermeyi düşünürsen bana özelden mesaj at beraber sipariş verelim. Ben de hava filtresi alacağım 2-3 tane.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Selamlar arkadaşlar. Şu cam çok hoşuma gitti ama sanırım kargo 89 lira tutuyor ve bayağı tuzlu oluyor. Tr'de bulabileceğimiz bir yer varmıdır bildiğiniz?

http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=401

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Normal ön cam bile bulunamazken bunun bulunabilme ihtimali yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler