Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla ayhan abi bizim başlığa bakara söylersek en eskiler mithat hocam ile biz görünüyoruz.diğerleri tarz ve hacim değişikliği ile şuan başka motorlara sahip.ben de arabanın taksidini bitirir bitirmez enduro sınıfına geçmeyi planlıyorum..

bir de siteye girmeyip te yıllardır gv250 sahibi olan vardır muhakkak.ama dediğin gibi bizim makine çok güzel ve gerçekten tatmin edici bir başlangıç motoru,hatta başlangıçtan sonra ikinci motor olarak da kullanılıyor..

motorlarımıza kocaman MAŞALLAH..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    İlker Hocam;
    Sağolasın, Allah nazardan saklasın...
    Şarköy'de Sigortacı...

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı 35onder48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese oncelikle kooooocccaaammmaannn selamlar sevgiler ;)
    Umarim hersey yolundadır. Malum turizm otelcilik ile ugraşıyorum vede sezonu yogun bir sekilde basladık vede yogun bir sekilde kapattık. Sık sık sizlere ulaşamamış olsam da arada bir anda bütün mesajları okuyarak takip etmeye caliştim. Ama tabiki bu seferde muhabbetlerden de uzak kaldım. Bu uzak kaldıgım zaman zarfında okudugum hersey bir kenera TIMOTI sana sapka çıkartırım :D kesşe zamanında takip etmiş olsaydım da seni bodrum da hem misafir ederdim hemde buradan izmir yönü ya da marmaris yönüne kadar bir sürede eşlik ederdim.
    Ama tekrardan Şapka çıkar hocam sana güzel bir rota yapmışssın kendine. Umarim bir gün daha kalabalık oluruz ya da en azından beraber cıkarız ;)

Bu arada Yörük selamlar sana da ;) Umarim hersey yolundadır. Sana şu çantalarını sormak istiyorum. Marka model ve ne kadara aldın acaba ?

Hocam çok teşekkür ederim umarım yollarımız çakışır da beraber yol yapabiliriz.

Çantaların linkini gönderiyorum.

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45518

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45517

İlker Hocam Ayhan Hocam sizlere de selamlar geçen cumartesi motoru garaja kaldırdım içim cız etti nasıl geçecek bu kış bilmiyorum.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    evet sitede en eskilerden sayılırım ve bu motoru almak için bir yıldan fazla hem düşündüm hemde araştırdım..geleceğin ne getireceği belli olmaz ama ben kısa vadede motorumu değiştirmeyide satmayıda düşünmüyorum tam bir keyif ve gezi motoru ..hatta 2011 fuarından sonra şehir içi için 125-150cc arasında küçük bir motor alıp bu motoru sadece gezi amaçlı kullanmayı düşünüyorum..velhasıl bu motorların türkiyede daha çok kişi tarafından kullanılarak yagınlaşması en büyük arzum..
    Çanta için bir yorum yapacak olursam bende aynı çantaları kullanıyorum fakat çok da memnun olduğumu söyleyemem hacim ve kullanım bana tamin edici gelmedi farklı tarzları da değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum

vesselam...
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    İlker ciim, beni unuttun yaa!
    Ya da çok mu sessiz kalıp unutulmayı hakettim??
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Hakan Hocam Merhaba;
    Güzel selamın için teşekkür ederim. Sen yine bahar gelir gelmez motoruna kavuşacaksın, ben ise en erken yazı bekleyeceğim. Motorum Tekirdağ'da, ben ise Van. Canan Hocam sanada ben selamlarımı sunuyorum. Sen üzülme kıyamam.
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker ciim, beni unuttun yaa!
    Ya da çok mu sessiz kalıp unutulmayı hakettim??
    canan abi çok özür dilerim.ben o cümleyi yazarken baya düşündüm aklımdan eski arkadaşları ama dalgınlığıma geldi,kusura bakma abi..birkaç kişi kaldık işte

hakan hocam selamlar..sabırlar,motoruna da iyi uykular diyelim o zaman ;)

mithat hocam eğer alternetif çanta konusunda bulduğunuz bişiler olursa bizimle paylaşırmısınız?bizde feyz almış oluruz..teşekkürler..

Motosikleti
    Honda Shadow 750 - 2007
    Oncelikle tesekkur ederim .. hosbuldum dedigim gibi cok kopmamıştım aslında sizleri okumadan takip edemeden duramadım. ama hep gecikmeli kontrol ettigimden dolayı yorumlara da gec kaldım. Aslında keske sayfa yönetimi RSS olarak kaynak yaratsa da hızlı bir sekilde konularıda takibimizde daha kolaylık yaşasak ..
    Valla tatil konusunda sorma .. tam bir boru vaziyeti aldım şu aralar.. :D
    Allahtan havalarda çok güzel bodrumda. halen aksamları bile 20 derece civarı oluyor. Cok nadir bir yogun ama cok kısa süren yagmurlar gördük. Onun dısında tam motorla dolaşabilecegim havalar. Az rüzgar hava hafif.. Aslında yakın mesafelerde arkadaşlar olsada birseyler yapsak diye can atıyorum. Ama simdilik yok gibi.
    Onun dışında çantalar için tesekkur ederim. Bende de su anda Armode var. biraz yamulmalar söz konusu oldu sanırım güneste kaldıgından dolayı. Ama keyif vermiyor benimkiler. Ucuz yoldan birseyler alasım var.
    Yanlar için 2 secenek :
    http://www.hudsonderi.com/?urun-417-...torsiklet.html
    http://www.hudsonderi.com/?urun-418-...torsiklet.html
    Arka için :
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=46303

Sanki 200 TL lik canta alacagıma eger bunlar idare ederse daha az dayansın ama 3 kere degiseyim. Her zamanda daha temiz görünür ? Ya da en azından Subattaki fuara kadar biraz sabredeyim ?? ne dersiniz bu cantaları incelemiş olan arkadaslar var mı ? Bu mantık yüzünden komik bir şeyinde elime gelmesini istemem !!

Herkese tekrardan bolca selamlar .. Ozledim valla burada muhabbetleri :D Yoruk bu arada Izmir e gectiginde haber beklerim. Bende cıkar buradan gelirim. Sonucta annem babam orada halen memleketime ucar gelirim.

Motor degisme konusunda ise benimde su anda gönlümde birseyler yatıyor. Biraz kararsızım. ya motorumu yükseltecem 650 honda chooper ya da transalp arasında git gel yapıyorum. Ya da bir deniz motoru alacam hem karada hem denizde olayına girecem :D Sonucta bu motorum karada her türlü sorunsuz vede yeterli .. Ne bileyim işte cok arada seylerim var.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Shadow ile Transalp arasında gidip geliyorsanız kiralayarak birer gün deneyin, farklı tarzlar sonucunda. Chopperdan enduro-touringe geçiş daha çok performans arayışıdır, eğer isteğiniz performans ise chopper motorlar ( 1800cc lik almayacaksınız) bu isteğinizi karşılamaz. Ha sen neden biniyorsun diyorsan ben motoruma aşığım, tarzım bu
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Hyosung GV250

bende bu çantadan aldım yeni arkadaşlar gittigidiyordan 129 TL'ye

Motosikleti
    2010 gv 250
    YÖRÜK yani ilker abi halimi hatırımı sorduğun için öncelikle teşekkür ederim. 6 aydır gv 250 sahibi olarak ve yaklaşık 1 yıldırda bu forumu takip ediyorum. Bu kadar sürede bana bu forumda nasılsın diyen ilk kişi olduğun için sana minnettarım. Motorumu satma nedenim eşimin memur olarak atanıp arabaya olan önemin artmasıdır. Bulunduğumuz şehrin merkezine 40 km uzağa taşınmak zorunda kaldık sürekli git gel olacağı için bu da arabaya olan önemi arttırdı. arabam olmasına rağmen eskidiğini düşündüğüm içinde yenilemeye karar verdim. motorun rüzgarını vermesede kısmet olursa cabrio bmw almayı düşünüyorum. motorumuzu satıyoruz ama kasklarımızı asla. İlerde kısmet olursa tekrardan motorumuz olsun istiyoruz. Gv 250 gerçekten çok güzel sorunsuz bir motor. vaktim oldukça burayı takip edicem sizleri unutcağımı sanmıyorum allaha emanet olun...

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    slm arkadaslar derı cantalar hakkında konu acılmısken ben bu vakıtten sonra chopper de olsa derı canta kullanma taraftarı deılım. eskı motorum keeway superlight ıdı hıc kkullanıslı deıldı.bır vakıtten sonra seklen deformeler baslıyor goruntu kaybı oluyor.motorumdakı cantaları goren oldu mu bılmıyorum ama ben cok begenıyorum hem goruntu hem tasımacılıgı ve de guven vermesı acısndan cunku kılıtlı.... ornekler cogaltılabılır.derı alacaklara benden tavsıye plastık cantaları alalm

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ölçümlerin karma mı?ş.dışı mı?
    3.4 uzun yolda max 90 km hız ile giderken.4.2 ise istanbulda,şu aralar.Hava soğuk,motor bakımları gecikti o yüzdendir.TEM boşken biraz da basıyorum o da etkiler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:35 ----------

Alıntı mehmetgv250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bende bu çantadan aldım yeni arkadaşlar gittigidiyordan 129 TL'ye
    Arkadaşlar bu çantalar gerçekten fiyatlarına göre kaliteli ve çok amaçlı.Ama yağmur,çamur,güneş bir süre sonra deforme edebiliyor.Hakiki chopper çantaları üç kat dana derisinden oluyor.Yıllarca kullanılabiliyor.Biraz fiyatlı oluyor ama çanta yaptırmak da bir seçenek.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Alıntı 35onder48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle tesekkur ederim .. hosbuldum dedigim gibi cok kopmamıştım aslında sizleri okumadan takip edemeden duramadım. ama hep gecikmeli kontrol ettigimden dolayı yorumlara da gec kaldım. Aslında keske sayfa yönetimi RSS olarak kaynak yaratsa da hızlı bir sekilde konularıda takibimizde daha kolaylık yaşasak ..
    Valla tatil konusunda sorma .. tam bir boru vaziyeti aldım şu aralar.. :D
    Allahtan havalarda çok güzel bodrumda. halen aksamları bile 20 derece civarı oluyor. Cok nadir bir yogun ama cok kısa süren yagmurlar gördük. Onun dısında tam motorla dolaşabilecegim havalar. Az rüzgar hava hafif.. Aslında yakın mesafelerde arkadaşlar olsada birseyler yapsak diye can atıyorum. Ama simdilik yok gibi.
    Onun dışında çantalar için tesekkur ederim. Bende de su anda Armode var. biraz yamulmalar söz konusu oldu sanırım güneste kaldıgından dolayı. Ama keyif vermiyor benimkiler. Ucuz yoldan birseyler alasım var.
    Yanlar için 2 secenek :
    http://www.hudsonderi.com/?urun-417-...torsiklet.html
    http://www.hudsonderi.com/?urun-418-...torsiklet.html
    Arka için :
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=46303

Sanki 200 TL lik canta alacagıma eger bunlar idare ederse daha az dayansın ama 3 kere degiseyim. Her zamanda daha temiz görünür ? Ya da en azından Subattaki fuara kadar biraz sabredeyim ?? ne dersiniz bu cantaları incelemiş olan arkadaslar var mı ? Bu mantık yüzünden komik bir şeyinde elime gelmesini istemem !!

Herkese tekrardan bolca selamlar .. Ozledim valla burada muhabbetleri :D Yoruk bu arada Izmir e gectiginde haber beklerim. Bende cıkar buradan gelirim. Sonucta annem babam orada halen memleketime ucar gelirim.

Motor degisme konusunda ise benimde su anda gönlümde birseyler yatıyor. Biraz kararsızım. ya motorumu yükseltecem 650 honda chooper ya da transalp arasında git gel yapıyorum. Ya da bir deniz motoru alacam hem karada hem denizde olayına girecem :D Sonucta bu motorum karada her türlü sorunsuz vede yeterli .. Ne bileyim işte cok arada seylerim var.
    Selam,
    Hudson dan linkini verdiğiniz çantaların derisi biraz ince olduğu için zamanla deforme olması kaçınılmaz. Ben de Hudson un aşağıda linkini verdiğim çantasını kullanıyorum ve gayet kalın bir derisi var. Kaç kere yağmur yemesine rağmen hala şekil bozukluğu yaşamadım. Biraz pahalı ama birkeç kere çanta değiştirme maaliyetini düşünürsen bence avantajlı bile oluyor.

http://www.hudsonderi.com/?urun-893-...YAN-CANTA.html

İlker'ciim, unutulmak benim kabahatim! Sık sık yazamıyorum, sonuçta bu oluyor işte Sen üzme canını! Bu arada dün memlekete gelmiştim, Tarsus'a. Ama sadece bir gün kaldım, kısmetse yazın geldiğimde uğrayacağım inşallah! Bu sefer tanışmak kısmet olur inşallah!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    Hyosung GV250
    arkadaşlar motoru kaskolu olan var mı?
    yada bizim motorların kaskosu yıllık ne kadar bilioyomusunuz?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    [QUOTE=motocycleboyreigns;2210558]3.4 uzun yolda max 90 km hız ile giderken.4.2 ise istanbulda,şu aralar.Hava soğuk,motor bakımları gecikti o yüzdendir.TEM boşken biraz da basıyorum o da etkiler.[COLOR="Silver"]

hımm ben ortalama 100 km/s ile gidiyorum 13 krş gibi yakışı var.yanlış hesaplamadıysam.ama dediğin gibi 90 ile gidersek gerçekten az yakacağı kesin.

canan abi herzaman beklerim.teşekkürler..bende şuan antalya'da memlektteyim.inşallah tanışmak nasip olur..

caner kardeşim inşallah istediğin gibi olur.biz şimdilik buralardayız herzaman bekleriz,kapımız herzaman açık.yenge hanım ile mutluluklar.kolay gelsin..

mehmetgv250 bildiğim kadarıyla motoruna kasko yaptıran yok bizim başlıkta.bildiğim kadarıyla normal araçlardan daha pahalı motorların kaskosu dolayısılya yaptıran pek yok diye biliyorum.ama yanılıyor da olabilirim.araştırmak lazım....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mehmetgv250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoru kaskolu olan var mı?
    yada bizim motorların kaskosu yıllık ne kadar bilioyomusunuz?
    Her sigorta şirketi motosiklete kasko yapmıyor ve yapanlar da genelde motorun yarı parasını istiyor. Forumda kaskoyla alakalı bir konuda hangi şirketlerin kasko yaptığı yazıyordu.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    anladım arkadaşlar
    teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:07 ----------

bu arada halen motora biniyorum. haleni yok geçen sene de ondan önceki sene de kar yağmadığı sürece hep bindim motora. hem sürmeyi istediğimden hem de servisine götürdüğüm ustam soğuk havada motosiklet sürmek motoru açar demişti iyi olur demişti...

Motosikleti
    2010 gv 250
    teşekkür ederim ilker abi.

bu arada motorum satılık arkadaşlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31287338/detay

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    arkadaslar bayramın ustunden neredeyse 3 hafta geçmesine ragmen anca yazabliorm 9 gun bayramda otur otur patladım dedim bana bi uzun yol gerek daha hç çıkmadıgım içinde ztn içimde bir uhteydi kış geldi gezi yapanda yok yazında ehliyet yok die gezemiordum neyse bayramın 4. gunu öglen wakti atladım motoruma izmir bornowadan yola çıktım ahmetl salhli derken uşağa 20 m kala gedz yoluna döndüm ordan gedz çavdarhisar we hedefim olan kütahya tawsanlıya wardım maksat lse arkadaslarıyla bayramlasmak tam 340 km yol yaptım 4 kere mola werdim 10 ar dakkadan 5 saatte wardım 1 gece kaldıktan sonra ertesi gün gece domaniç daglarından bursa inegöle geçtim 110 km ordaki arkadaslarıda görüp ertesi gün bursa inegölde kütahya tawsanlı uşak izmir diip 3 günde 900 km yol yaptım we motor 1 kere teklemed maşşallah gece domanç daglarında dondum ama olsun artık okadar:D wala bu motoru alıdıgıma çok menunum

ama 3 gundur de b sıkıntım war motorda gazı dewirl werince motor birden gaz kesior dwir dusuo tabi yani stop edio motor o hızda gaz wermeye dewam ettiğm içn tekrar toparlıo nedendir acaba ? acaba benzinde pslikmi warki? neden olabilir?
    hyosung gv 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler