Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Kilitçi;
    Zorlada olsa fotoğrafıma baktırdım ;)
    Ayaklığı demircide yaptırdım, ucuza maloldu. Hazer hocam fotoğrafını istemişti, taktım bir de baktım bir parçası kırılmış, olduğu şekli ile fotoğrafını çekip göndermiştim, tekrar ortadaki parça demiri kaynatınca motoru ayağa kaldırıp o hali ile yeniden gönderdim. Kilitçi dediğin şekilde olabilir, ben kaldırırken zorlandığım için 2 kişi kaldırıyorum. Yaptırdıktan sonra söylediğin parçaya ilave olarak lastik takılıp , bir yay sabitlenebilir. Ama ben bu kadarla yetindim.
    Cama gelince, camın modeli istediğim gibi, rüzgarı göğüsten engelliyor, ama boğazına rüzgar geliyor. Biraz daha yüskek olabilirdi diye düşünüyorum. Teşekkürler....
    Şarköy'de Sigortacı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Timotu beğenin için teşekkür ederim, ama nazarlık oldu, sağ cam kırıldı :(

Orhan Hocam;
    Çok güzel bir gezi olmuş, acıktım, sucukları görünce canım çekti.

Arkadaşlar benim fotoğraflarda bu arada beğenilmedi anlaşılan. :(
    Ayhan hocam beğendine sevindim. Bu arada inan fotolar çok hoşuma gitti benim ama araya ne girdiyse yazmamışım bende. Kusuruma bakma Özellike GV'ni köprünün üzerine alıp, arka plandaki dağı sol tarafa çektiğin foto favorim
    ..::.. GO ..::..

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Sağoalsın Orhan Hocam...
    Şarköy'de Sigortacı...

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayhan hocam beğendine sevindim. Bu arada inan fotolar çok hoşuma gitti benim ama araya ne girdiyse yazmamışım bende. Kusuruma bakma Özellike GV'ni köprünün üzerine alıp, arka plandaki dağı sol tarafa çektiğin foto favorim
    Orhan kardeşim ne güzel gezmişsiniz ya walla içim cız etti
    Biz gezemiyoruz artık afacan bütün işimiz Ama birgün ekibi toplayın gelin bizim bahçede yapalım şu sucukları hem bizim kız da elinizi öper
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    -
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan kardeşim ne güzel gezmişsiniz ya walla içim cız etti
    Biz gezemiyoruz artık afacan bütün işimiz Ama birgün ekibi toplayın gelin bizim bahçede yapalım şu sucukları hem bizim kız da elinizi öper
    Burakcım valla çok acilen gelişti tüm organizasyon yoksa sanada haber verirdik zaten.

Tamam kardeş bir gün ekibi toplar geliriz senin bahçede sucuk kızartmaya

wolverineGV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Kilitci SLM
    onerdigin bir on cam markasi modeli var mi nereden kolay ve guvenle temin edebilirim?

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı wolverineGV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kilitci SLM
    onerdigin bir on cam markasi modeli var mi nereden kolay ve guvenle temin edebilirim?
    Ben camı buradan yani sirkeciden aldım orada çeşitli camlar var biraz büyük bi cam tercih ettim çok kaliteli bişey değil fakat rüzgarı iyi kesiyor
    acoskun hocamın taktığı cama bakabilirsin ben daha önce kullandım ondan gayet güzel bi cam.

ozanpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS850G 1979
    Sirkeci'de fiyatlar nasıl, 100 lira civarında bağlantı aparatlarıyla birlikte cam bulunabiliyor mu?
    Be aware and beware of the Dark

Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı ozanpinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sirkeci'de fiyatlar nasıl, 100 lira civarında bağlantı aparatlarıyla birlikte cam bulunabiliyor mu?
    Fiyatlar değişiyor 35 40 liradan başlıyor bir tane gördüm orjinal camın birebir aynısı gibiydi 60 lira dedi bağlantı aparatlarına da 30 lira dedi fakat o anda sadece cam vardı elinde aparatları yoktu pazar günü olduğu için öteki dükkanda orası da kapalı dedi görmediğim için aparatlarına bişey diyemiyorum fakat cam iyiydi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar değişiyor 35 40 liradan başlıyor bir tane gördüm orjinal camın birebir aynısı gibiydi 60 lira dedi bağlantı aparatlarına da 30 lira dedi fakat o anda sadece cam vardı elinde aparatları yoktu pazar günü olduğu için öteki dükkanda orası da kapalı dedi görmediğim için aparatlarına bişey diyemiyorum fakat cam iyiydi.
    ön cam için size yardımcı olurum istediğiniz şekilde ölçüde yatırabiliyorum isterseniz özelden mesaj yazın yardımcı olayım ben motoruma yaptırdım gayet saglam ve güzel oldu daha önce piyasadan alıyordum hemen kırılıyor bir işe yaramıyordu bilğinize arkadaşlar

Motosikleti
    2010 gv 250
    herkese selamlar...
    ilk motorum olan 2010 gv 250yi 6 nisanda almış bulunmaktayım.
    açıkögrtm sınavları okuldaki vizeler ve a2 sınavı derken ancak yazabildim.
    mayısta ehliyetimi alıcam plaka ruhsat ve kasko işlemlerini tamamlayıp haziranda yollarda olmak istiyorum.
    motorum şu anda evde mecazi anlamda değil gerçekten evin içinde .
    güvenlik açısından hem kaskosu yok hemde plakası bu yüzden işi sağlama almak istedim.
    forumu yaklaşık olarak 6 aydır takip ediyorum bu kararı vermemde tecrübeleriniz ve verdiğiniz bilgiler çok etkili oldu.
    herkese çok teşekkür ederim...

http://www.resimupload.com/ds306535517_09042010284.html

Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı caner_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar...
    mayısta ehliyetimi alıcam plaka ruhsat ve kasko işlemlerini tamamlayıp haziranda yollarda olmak istiyorum.
    güvenlik açısından hem kaskosu yok hemde plakası bu yüzden işi sağlama almak istedim.
    forumu yaklaşık olarak 6 aydır takip ediyorum bu kararı vermemde tecrübeleriniz ve verdiğiniz bilgiler çok etkili oldu.

Hayırlı olsun güle güle kullan eve sokmayı nasıl başardın o motoru valla kimsenin aklına gelmez

Arkadaşlar bazı aksesuarlar almıştım arka çantalık arka basamaklar ön geniş ayaklıklar bunların montajını yeni bitirdim bu taktıklarım orjinalleri değil çok aradım türkiyede hiçbir yerde bulamadım bu parçaları sirkeciye gittim oradaki malzemelere baktım onların da kalitesi hoşuma gitmedi daha önce kullandığım yuki marka motorum vardı onun bu nikelaj aksamı çok kaliteliydi hiç paslanma falan yapmamıştı gittim onlardan aldım ön ayaklıklar da dahil hepsini kendim monte ettim tabi kolay olmadı epey uğraştırdı beni.
    Buyrun resimler:

Daha resim çekecektim ama cep telefonumun şarzı bitti.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı caner_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar...

En büyük hayalim Kışın doyasıya seyredebilmek.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:44 ----------

Hayırlı olsun güle güle kullan eve sokmayı nasıl başardın o motoru valla kimsenin aklına gelmez

Arkadaşlar bazı aksesuarlar almıştım arka çantalık arka basamaklar ön geniş ayaklıklar bunların montajını yeni bitirdim bu taktıklarım orjinalleri değil çok aradım türkiyede hiçbir yerde bulamadım bu parçaları sirkeciye gittim oradaki malzemelere baktım onların da kalitesi hoşuma gitmedi daha önce kullandığım yuki marka motorum vardı onun bu nikelaj aksamı çok kaliteliydi hiç paslanma falan yapmamıştı gittim onlardan aldım ön ayaklıklar da dahil hepsini kendim monte ettim tabi kolay olmadı epey uğraştırdı beni.
    Buyrun resimler:

Güzel olmuş hem çanta desteği, hemde yolcu ayaklığı, valla çok hoş durmuş
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Hyosung GV250

Buyrun resimler:

ya yolcu ayaklıkları biraz kalın gibi, ama yolcu çok rahat eder sanıyorum. sorması ayıp toplamda kaça mal oldu sana, bagaj ve ayaklık?

Motosikleti
    -
    Devrim sende koy terasa kışın senin motoru Doya doya seyredersin, manzara yerine Dragstarı izlersin.

Kilitçi valla süper olmuş arkadaşım bence. Bu yolcu için geniş ayaklıktan olsaydı belkide eşim bana sattırmazdı GV'yi

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devrim sende koy terasa kışın senin motoru Doya doya seyredersin, manzara yerine Dragstarı izlersin.

Kilitçi valla süper olmuş arkadaşım bence. Bu yolcu için geniş ayaklıktan olsaydı belkide eşim bana sattırmazdı GV'yi
    Vinç tertibatı kurmak lazım, Harbitürk Sinan la bir aralar konuşmuştuk, nasıl yaparız ederiz diye
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vinç tertibatı kurmak lazım, Harbitürk Sinan la bir aralar konuşmuştuk, nasıl yaparız ederiz diye
    Devrim bizim apartmanda motorlara özel yer yapmayı düşünüyorlar diyip seni bir kıskandırayım ben motor dostu apartman olduk şu an 4 motor var 5inci de yolda
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    -
    Valla bizim sitede o konuda sınıfta kalıyor

Sitedeki bir arkadaşla otoparkın en uç kısmına üzeri kapalı yer yaptırdık ona bile laf ettiler. Oysa ben en azından 3 tarafınıda kapatmak istemiştim brandayla. Düşünün tek araçlık yere 2 motor koyuyoruz yine millete yaranılmıyor.

Burakcım şanslısın kardeş o zaman sen

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Devrim bizim apartmanda motorlara özel yer yapmayı düşünüyorlar diyip seni bir kıskandırayım ben motor dostu apartman olduk şu an 4 motor var 5inci de yolda

Valla kıskandım, işyerine bırakmak zorunda kalıyorum motoru kapalı otopark bile yok burada

Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı queequeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya yolcu ayaklıkları biraz kalın gibi, ama yolcu çok rahat eder sanıyorum. sorması ayıp toplamda kaça mal oldu sana, bagaj ve ayaklık?
    Toplamda 150 tl'ye mal oldu.Bir de bugün çift ayaklık aldım o da pimi ve yayıyla beraber 25 tl fakat pim kalın keldi artık ona ince bi pim yaptırıp takarım lastiğe vida girmiş çift ayak olmadan lastiği söküp götüremedim lastikçiye.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler