Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Orhan Hocam;
    Bak siteyi takip etmenin faydaları, bende zorlanıyordum boşa almaya, 3.500 devirde bende deneyim, inşallah başarılı olurum..
    Şarköy'de Sigortacı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    yanlış hatırlamıyorsam son zamanlarda keşfettiğim bişeydi bu ; durmaya yakın boşa atıyordum. çünkü durduğu yerde zor geçiyor boşa.. ama hareket halindeyken kolay oluyordu.. nacizane görüşümdür
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Bu da güzel bir görüş, çok teşekkür ederim Koray Hocam...
    Şarköy'de Sigortacı...

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    rica ederim ne demek..şaka bir yana 12000 km yaptım ben gv m ile.. küçük kronik sorunlarına rağmen hiç pişman olmadım.. benim motosiklet değiştirmemin sebebi oturuş pozisyonu idi.. yani gv den değil cruiser tarzı tüm motosikletlere veda etmek zorunda olduğumdan.. ilk motosikletimdi.. iyiki gv yi yaşamışım diyorum..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Koray Hocam;
    Bu motosikleti almaya karar verdiğimde bu siteyi tamamen okuyarak motosiklete nerdeyse görmeden tamamen hakim oldum diyebilirim. Sizin gibi değerli dostların usanmadan, sıkılmadan anlatımları çok etkili oldu. Teşekkürler...
    Şarköy'de Sigortacı...

toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KARA KIZ
    bütün GV 250 cilere selam
    bugün kara kızımı sattım ve kısmetse GV 250 düşünüyorum.
    eğer alırsamda regal-raptor topiğinden buraya transfer olmak olcam,ve bunu gerçekten istiyorum.

arkadaşlar aranızda motorunu satma düşüncesi olan varsa bana özelden mesaj gönderirse ben kendisine dönerim ve irtibata geçeriz.ankarada ikamet ediyorum ama ankara dışıda olabilir.tabiiki ilk tercihim ankara olacaktır.
    umarım form içinden bir arkadaşla alışverişim olur.

herkese bol güneşli günler

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Sevgili dostlar, nihayet motorumun bugün resimlerini çektim. Gerçi dün yağmurda kaldım sabahta tam temizleyemeden çektim resimleri ama idare eder.

İşte yeni motorum (Karatay'ım). Birlikte nice km.ler yapmak dileyiğle....

Imageshack hata verdiği için başka siteden yükledim inşallah sorunsuz görüntülenir.

Bu fotolar, motora ilk bakmaya gittiğim zamanki;

Bunlarda bu sabah otoparkta çektiğim resimler;

Bunlarda arkadaşın dükkanın önünde çektirdiğim resimler; bazıları birbirine benzer resimler oldu ama neyse artık

Darısı tüm dostlarımın başına. Allah herkese gönlündeki motoru versin arkadaşlar. İnşallah sizler daha iyierini alırsınız.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    orko resimler şahane, baya baya yakışmış karatay'ın.

ya ben geçen gün bi şey sormuştum ama arada kaynamış sanırım;

GV250 motosikletinizi bakıma hangi tamircilere götürüyorsunuz demiştim. güvenilir tamircileri birbirimizle paylaşsak güzel olur diye düşünmüştüm.

bir de motosikletin aliminyum bölümlerini neyle temizlediğinizi merak etmiştim.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı queequeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orko resimler şahane, baya baya yakışmış karatay'ın.

ya ben geçen gün bi şey sormuştum ama arada kaynamış sanırım;

GV250 motosikletinizi bakıma hangi tamircilere götürüyorsunuz demiştim. güvenilir tamircileri birbirimizle paylaşsak güzel olur diye düşünmüştüm.

bir de motosikletin aliminyum bölümlerini neyle temizlediğinizi merak etmiştim.
    Çok sağol dostum teşekkür ederim

Usta olarak tavsiyem ben Kartal Oto Sanayinin içindeki Altan Motor'u önerebilirim. Kendileri aslında Suzuki'lere bakıyorlar fakat zaten Hyosung eskiden Suzuki'ye motor ürettiklerinden (yani Suzukinin eski motorlarını kullandıklarından) bizim motorladan da anlıyorlar. Hatta ilk aldığımda benim ön fren balatasını değiştirmek istemiştim, suzuki balatasını uydurmuşlardı benim motora. Bakımlarını kendim yaptığım için pek ustaya gitmezdim aslında ben. Youtube'den yağ değişimi videosunu izleyerek kolayca kendiniz de yapabilirsiniz mesela bakımlarını. Ben yağ, yağ filtresi ve hava filtresi değişimlerini kendim yapıyordum. Sağolsun benim GV bakım haricinde ustaya hiç ihtiyaç duymazdı

Ayrıca alüminyum bölgelerden kastın kromajlı bölgeler ise, onları bauhaus, praktiker, koçtaş vs. yapı marketlerinden metal parlatıcısı alarak uygulayabilirsin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:04 ----------

Bu arada GV250 satın almak isteyen arkadaşlar biraz önce Muhterem (perioğlu) ile görüştüm. Kendisi bizim topictendir fakat işlerinin yoğunluğundan uzun süredir giremiyor foruma. Motorunu satıyormuş biraz önce konuştum kendisiyle. İlgilenmek isteyen arkadaşlara duyurulur. Motoru canlı gözle gören biri olarak motorun çok temiz olduğuna güvence verebilirim. Zaten Muhterem oto kuaförü sahibi dolayısıyla motoruna da çok temiz bakıyor. Benim motorun en temiz olduğu zamanlar Muhterem'in dükkanına gittiğim zamanlar olurdu ordan biliyorum

İlanı bu arkadaşlar;

http://www.sahibinden.com/arac_takas...XQQdisplayitem
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Orhan Hocam Merhaba;
    Çok yakışmış motorun, güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    perioğlu'nun yan ve arka çantaları çok şıkmış. bayıldım.

bu arada evet kromajlı bölgelerden bahsediyordum orko, teşekkürler. kapalı garajda duruyordu da, yine de lekelenmeler olmuş üzerinde :(

Motosikleti
    GT250R
    selam tüm gv cilere forumları okurken gözüme takıldı arkadaşlar bu motorların hiçbirinde vitese geçme sorunu yoktur kesinlikle yoktur 10/40 sentetik yağ kullandığınız sürece herhangi birinin tavsiye etiği başka yağı kullanırsanız sorun yaşanıyor doğrudur kulandığınız yağın sentetik olmasına özen gösterin saygılar

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    günaydın arkadaşlar.nasılsın?neler yapıyorsunuz?

koray abi nerde motorun fotoğrafları yaa

orhan kardeşim.motor tek kelimeyle harika..allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin..tecrübelerini muhakkak bekliyorum.kardeşim ne yakar bu motor,performansı nasıldır?gv250 den sonra neler hissettiriyor,vs.vs.vs tmm?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Orhan kardeşim çok yakışmış güle güle kullan Karatay'ı Eski resimlerden sonra motor senin eline geçince daha bir güzelleşmiş ne de olsa bizden biri olmuş ondandır
    Koraaaaaaaay gel kardeşim bak odanı hazırlıyorum şimdiden söylemedi deme
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    suzuki an125
    orhan çok güzel yeni motosikletin güle güle kullan dostum

Motosikleti
    hyosung gv250
    Allah kaza bela vermesin 2 teker devam etsin

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Arkadaşlar Tarkan arkadaşımız -nicki nightshift kaza yapmış. Omzunda ve dirseğinde kırık varmış. Durumu iyi şu anda, telefonda konuştum. İsteyen varsa özelden telefonunu veririm.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Tarkan arkadaşımız -nicki nightshift kaza yapmış. Omzunda ve dirseğinde kırık varmış. Durumu iyi şu anda, telefonda konuştum. İsteyen varsa özelden telefonunu veririm.
    Çok geçmiş olsun.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pek bi muhabbetim olmadı kendisinle de, forumdan aşinalığım vardı yine de. büyük geçmiş olsun. nasıl kaza yapmış biliyor musunuz acaba?

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Geçmiş olsun , kaza nasıl, olmuş kırıklar olduğuna göre durum ucuz atlatılmıştır umarım, güneşin kendini gösternesi ile birlikte kaza haberleri de peş peşe gelmeye başladı,yeğenimde cbf 150 ile kamyonun altına girdi cuma günü motor pert,kendisi bir iki kesik ve kas ezilmesi ile durumu atlattı çok şükür, korumalar kesinlikle olmalı ve faydası tarif edilemez gerçekten.. neyse ...
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler