Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize teşekkür ederim.
    Gerçekten çok güzel motor bir de çok gösterişli şu anda hiçbir aksesuar olmamasına rağmen her gören hasta oluyor inşallah yavaş yavaş aksesuarlarını tamamlayacağım.
    kilitçi, hayırlı uğurlu olsun motorun. Çok yerinde bir karar vermişsin. Gerçekten çok güzel motordur GV 250. Fiyat-performans ve kalite olarak tek geçerim. Sen birde aksesuarları tamamladıktan sonra gör. Bilmeyen 600'lük motordan ayırt edemez. En azından benim eski motoru millet 600'lük sanıyordu ordan biliyorum. Ayaklıklardaki titreşim normaldir, zira arka ayaklıkta daha fazla olabilir benim eşimde söylüyordu çünkü.
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese günaydın arkadaşlar..

wayy koray abi ve sinan abi gelmiş..hoşgeldiniz dicem ama hayırsızlık ama sizin yaptıklıarınız canım

koray abi dl650 hayırlı olsun..abi resimlerini muhakkak bekliyoruz..orhan da transalplendi ama resim koymadı henüz..

sinan abi gt650 vardı dimi sende en son?abi arada sesiniz çıksın yaa.artık madem şimdi geldiniz,kopmayın bizden..

kilitçi motorun hayırlı olsun.güle güle kullan motorunu ve rodajına dikkat et..
    o tarz küçük titreşimler japonlarda bile olur kanımca..çok sorun etmene gerek yok..

herkese hayırlı ve kazasız sürüşler arkadaşlar..hepinize saygılar sevgiler..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    İlker sisleri taktım fotolarına bakabilirsin bizim başlıktan.
    Tekirdağ-Çorlu

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    @canantas @Orko_ye @YÖRÜK Teşekkürler Allah sizlerede kazasız belasız sürüşler nasib etsin.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    hayırlı olsun kilitci, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

arkadaşlar istanbul'da motosikletlerinizi hangi tamircilere götürüyorsunuz? güvendiğiniz tamircileri paylaşırsanız herkese faydası dokunabilir görüşündeyim.

kendi adıma konuşmam gerekirse Kadıköy'deki İstanbul Motor'a gidiyorum, bir kere de Maslakta bulunan bir yetkili servise gitmiştim. hatta motosikleti ilk aldığımda önce maslaktaki servise gitmiştim de, baya bi kazıklamış arkadaşlar beni sağolsunlar. sonradan öğrenince bi daha gitmedim :D

bir de bi sorum olacak, motosikletin aliminyum parçalarını neyle parlatıyorsunuz? kadranın etrafı krom değil de aliminyum sanıyorum. onları ne ile parlatıyorsunuz?

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı queequeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kilitci, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    Teşekkür ederim.
    Evet istanbuldaki servisleri bende bilmek istiyorum ben avrupa yakasında bayrampaşadayım tavsiye edebileceğiniz servis varsa yazarsanız iyi olur
    Daha olmadı istanbul motora götürürüm bende.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    arkadaşlar bu motordan satmayı düşünen var mı?

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Arkadaşlar bi arkadaşım gv 250 almayı düşünüyor, satmayı düşünen var mı?

Edit: zaten kendisi yazmış afedersiniz benim mesajım fazlalık oldu

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Bende Gv 250 arıyorum ve ilk danıştığım ve alacağım ilk yerde buradaki kullanıcıların motorlarındandır. Sebebide burada yorum yazan yada yazmasada okuyanlar motorlarını diğer kullanıcılardan daha bilinçli kullanmıştır diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    bildiğim kadarıyla bu forumda satmayı düşünen kimse yok. sahibinden.com'dan araştırabilirsiniz. yalnız motosikleti alırken kesinlikle yanınızda bir bilen olmasına özen gösterin. ben ikinci el aldım motosikleti, aldıktan sonra çok masraf yapmam gerekti. ilk sahibi motosiklete ne yazık ki hiç bakmamış.

bence sadece kozmetik açıdan bakmayın, bir ustaya götürün baştan sona kontrol ettirin.

Motosikleti
    -
    Aslında topicte motorunu satmak isteyen arkadaşlar vardı eski sayfalarda. Hatta Muhterem (perioğlu)'da ilan vermişti. İsteyen olursa Muhteremle telefonda görüşebilirim halen satıyor mu motorunu diye.

Whitehair, hocam doğru düşünüyorsun. Burdaki arkadaşlar dediğin gibi bilinçli kullanıcılar ve motorlarına iyi bakıyorlar.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    süleyman teşekkür ederim arkadaşım..şimdi bakıyorum..aydınlatması nasıl onu da merak ediyorum ama sizin başlıktan sorarım..sağol..

whitehair,orhanın da dediği gibi burada bilgi paylaşımında bulunduğumuz için herkes ona göre daha dikkatli ve özenli kullanıyor motorunu..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motordan satmayı düşünen var mı?
    tarkan satıyordu ama ne oldu bilmıyorum belkıde satmıştır bi sor istersen 0544 340 13 34

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:39 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese günaydın arkadaşlar..

wayy koray abi ve sinan abi gelmiş..hoşgeldiniz dicem ama hayırsızlık ama sizin yaptıklıarınız canım

koray abi dl650 hayırlı olsun..abi resimlerini muhakkak bekliyoruz..orhan da transalplendi ama resim koymadı henüz..

sinan abi gt650 vardı dimi sende en son?abi arada sesiniz çıksın yaa.artık madem şimdi geldiniz,kopmayın bizden..

kilitçi motorun hayırlı olsun.güle güle kullan motorunu ve rodajına dikkat et..
    o tarz küçük titreşimler japonlarda bile olur kanımca..çok sorun etmene gerek yok..

herkese hayırlı ve kazasız sürüşler arkadaşlar..hepinize saygılar sevgiler..
    Saol varol hoşbuldum

Foruma yazmasamda sürekli takip edıyorum

Ben yine motoru değiştirme aşamasındayım :D Kle 500 almayı dusunuyorum ama baklım kısmet olmadı bır turlu ışlerden ılgılenemedım. Yanınlarda bi en 500 var onu mu alsam dıyorum :D ne alaka demeyın motor motordur herturlusune binerim.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Arkadaslar merhabalar.Hyosung GV250 almaya karar verdigim gunden beri bu arac hakkindaki yazillanlari okuyorum. Bir kac gun icinde devir islemlerini halledicez insalah.
    buldugum motor 2006 model 10000 km de ve cok temiz bakimli orjinal Hyosung GV250 Kanuniyle ortak yapilandan degil. Bugun ilk kez surus keyfini yasadim harika bir makine. Sizlerinde tavsiyesine uyarak bu motoru kacrmak istemiyorum.

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    yazmaya nerden başlayacağını bilemiyor insan.. oturup biraraya gelebilsek ne güzel olucak.. ÖNCELİKLE ; YÜZYÜZE TANIŞMADIĞIMIZ VE MOTOSİKLETİNİ YENİ ALMIŞ VE BU TOPİCİN İNSANI OLMUŞ ARKADAŞLAR ; herkese merhaba motosikletleriniz hayırlı olsun tekeriniz düz bassın.. önceki sayfalarda bilgi edinmek amacıyla bu topici okumaya çalışan arkadaşlardan özür diliyorum çok fazla gevezelik ettim SİNANNN biliyosunki bizim başımız eğiktir hep.. neye binersek binelim ne olduğumuzu ne olmadığımızı biliriz.. biz bu topicin insanıyız.. iyi dileklerin için tekrar teşekkür ediyorum buradan birkez daha en kısa zamanda güney sahiline giden yollarda buluşmak dileğiyle BURAK ; gelicem abi kokusu burnuma geliyor yeğenimin.. ensesinden koklaya koklaya öp benim için.. onun ilk motosiklete bindiği günde yanında olucam ben İLKER ; sen yaptın hayırsızlığı.. merhaba dedin sonra ülke değiştirdin abi.. benim suçum yok.. yaz geliyor yakınız.. gelir gelmez alo de.. DEVRİMİMİZ ; gönderdiğin videoyu açamıyorum ve merak ediyorum.. topicimizin noel babası.. yaseminide senide çok öpüyorum.. bu arada ev yemeği özledim ben.. istanbula gelir gelmez her gece birinizde kalıcam.. verdiğim bütün kiloları alıcam izmitten başlayacağım MURATLARDAN yiye yiye gelicem ORHAN GADAŞIM VE MUHTEREMLER dede birer gece.. oh iyiymiş ben tayinim çıkınca ev de tutmasam olucak yani en son da sinana kuşbaşılı kaşarlı yemeye TEKERİNİZ DÜZ BASSIN
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Korayım ne demek seni tıka basa yedırıp misafir etmeyeceğimde kimi edeceğim. Sanırım bu hafta olmuyor ama birdahaki hafta muhakkak bir organızasyon yapalım. Buradan ilan etmiş olsak yeterli sanırım. Nasıl olsa ekip belli ortam belli yeni katılan arkadaşlarlada tanışmış oluruz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:06 ----------

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarkan satıyordu ama ne oldu bilmıyorum belkıde satmıştır bi sor istersen 0544 340 13 34 begin_of_the_skype_highlighting**************0544 340 13 34******end_of_the_skype_highlighting[COLOR="Silver"]

http://www.sahibinden.com/tertemiz_a...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/tertemiz_a...XQQdisplayitem

Daha satmamış işde linki
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray abim benim yaa..abi hani resimler nerde yeni atının?

benim tayin çıkaacak muhtemelen..erdek yazdım eğer olursa daha yakın oluruz..

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Arkadaslar merhabalr GV 250 lerde vitesi bosa alamama sorunu sizlerde de var mi? Sanziman yagini degistirsek yenilesek faydasi olur mu?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı wolverineGV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhabalr GV 250 lerde vitesi bosa alamama sorunu sizlerde de var mi? Sanziman yagini degistirsek yenilesek faydasi olur mu?
    dostum şanzıman yağını değiştirsen kanımca sadece vites geçişlerin yumuşar biraz.ama vitesin boşa geçmeme sorunu-sorun olarak görülürse- tüm gv250 lerde vardır.

Motosikleti
    -
    Alıntı wolverineGV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wolvorine, İlker'in de dediği tüm GV'lerde var o sorun. Gerçi ona da sorun dersek, çünkü ben duracağım zaman hep viteste stop ediyordum motorumu. Alışkanlık oldu galiba Transalpte de öyle yapıyorum Boşa almak istersen devir göstergesini 3500 civarında tutarak boşa almaya çalışırsan kolayca boşa geçtiğini göreceksin

Koray'ım kardeşim gel sen hele bi, ev felan tutmana gerek yok burda bir sürü evin var nasıl olsa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler