Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    cienfuegos'e katılıyorum

İki kişide olsan hızlanmada hiç problem yaşamazsın
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozanpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS850G 1979
    Alıntı cienfuegos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun hayırlı olsun. umarım seve seve kullanırsın. hiç 250 lik virago kullanmadım, virago250 de twin motor değil mi? gv 250'de titreşimin olmaması twin motordan kaynaklı iki silindir birbirine 75 derece gibi bir açı ile monte edilmiş. gv 250 gücünü ve titreşimsizliğini buna borçlu.
    Teşekkürler,

Virago da V motor, ancak GV250 kullanmadığım için kıyas yapamam. titreşim eli bir süre sonra yoracak cinsten, sürekli matkap tutmak gibi bir titreşim var, ayrıca her bir tor tor sesini popomda hissediyorum, devir yükseldikçe ise zrrrr halinde bir titreşim. GV'de hissettiğiniz de böyle mi?

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    bende ahmet ile orhana katılıyorum kesinlikle iki kişi problem yaşamazsın..ben sana birkaç gezi örneği vereyim de biraz daha rahatla uzun yolda nasıl gidiyor motorlarımız diye:
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...lu-gezisi.html bu gezi selçuk abinin eski motoru ile (şimdi dl650 sahibi) yapmış olduğu uzun soluklu ve eşiyle yaptığı artçılı yolculuğu...
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ezisi-2-a.html bu da ikinci bölümü..
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...km-fotolu.html bu da benim geçen yaz motoru evden izmire götürürken gerçekleştirdiğim gezim.tek başıma ve sorunsuz..

bunlar sana fikir sahibi olman açısından konmuştur dwain..tabi diğer gv250 almakla almamak arasında gidip gelenler için..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:22 ----------

Alıntı ozanpinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler,

Virago da V motor, ancak GV250 kullanmadığım için kıyas yapamam. titreşim eli bir süre sonra yoracak cinsten, sürekli matkap tutmak gibi bir titreşim var, ayrıca her bir tor tor sesini popomda hissediyorum, devir yükseldikçe ise zrrrr halinde bir titreşim. GV'de hissettiğiniz de böyle mi?
    ben virago 250 ile gv250 yi kıyaslayabilirim.ikisi de v motordur.bu piyasadaki bisan roadstar ve keeway ss modelleri de virago 250 nin kopyasıdır..bizim motor ile ikisini kaşılaştırınca virago 250 bizim motorun yanında çok sıska ve ince kaldı..bir de viragonun bakımına göre ne bakımda olduğu da önemli..benim kullandığım 1999 model ve 33.000 km de idi.ama bakımlıydı ve hiç titreşim hissetmedim.senin sölediğin titreşim de bizim motorlarda yok..yani 140 ile giderken biraz titreşim yaşıyorsun ama 100-120 arasında kesinlikle çok rahat yol alıyorsunuz ve senin bahsettiğin derecede titreşimden eser yok..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

dwain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda Shadow Spirit
    Geziler gerçekten süpermiş Teşekkürler paylaşım için. Şimdi ikna oldum!

ozanpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS850G 1979
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ahmet ile orhana katılıyorum kesinlikle iki kişi problem yaşamazsın..ben sana birkaç gezi örneği vereyim de biraz daha rahatla uzun yolda nasıl gidiyor motorlarımız diye:
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...lu-gezisi.html bu gezi selçuk abinin eski motoru ile (şimdi dl650 sahibi) yapmış olduğu uzun soluklu ve eşiyle yaptığı artçılı yolculuğu...
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ezisi-2-a.html bu da ikinci bölümü..
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...km-fotolu.html bu da benim geçen yaz motoru evden izmire götürürken gerçekleştirdiğim gezim.tek başıma ve sorunsuz..

bunlar sana fikir sahibi olman açısından konmuştur dwain..tabi diğer gv250 almakla almamak arasında gidip gelenler için..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:22 ----------

ben virago 250 ile gv250 yi kıyaslayabilirim.ikisi de v motordur.bu piyasadaki bisan roadstar ve keeway ss modelleri de virago 250 nin kopyasıdır..bizim motor ile ikisini kaşılaştırınca virago 250 bizim motorun yanında çok sıska ve ince kaldı..bir de viragonun bakımına göre ne bakımda olduğu da önemli..benim kullandığım 1999 model ve 33.000 km de idi.ama bakımlıydı ve hiç titreşim hissetmedim.senin sölediğin titreşim de bizim motorlarda yok..yani 140 ile giderken biraz titreşim yaşıyorsun ama 100-120 arasında kesinlikle çok rahat yol alıyorsunuz ve senin bahsettiğin derecede titreşimden eser yok..
    yorum için teşekkürler, bana bir ilham verdin. Denge topuzu!! soldaki düştüğü için çantada duruyordu, dün gece sıkıca taktım ama ondan sonra motoru kullanmadım. Denge topuzunun eksikliği bu kadar da farkettirir mi çok merak ettim şimdi. Sonucu yazarım.

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Merhaba Arkadaşlar;
    Sevgili dostum, Orko-ye (Orhan Hocam) sağolsun, motosikletin koruma demirini alıp kargoya verdi, elime bu gün geçti, bende monte ettim. Çok şık durdu. Başta Orhan hocam olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. En kısa zamanda fotoğraflarını çekip göndereceğim...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    hyosung gv250
    Sabırsızlıkla bekliyoruz Coşkun abi.

Motosikleti
    -
    Ayhan komutanım ne demek, her zaman yardımcı olmaya çalışırım. İnşallah demirin işleyini görme fırsatın olmaz, sadece görsel güzelliğini yaşarsın

Bende dün motorumun satışını yapıp akşam Semir arkadaşımıza teslim ettim. Kendisi Canan'ın kayınbiraderi oluyor. Yakında bizim topice katılacaktır Kendisine hayırlı uğurlu olmasını dilerim, ben kazasız belasız kullandım çok şükür, inşallah Semir'de kazasız belasız kullanır.

Bende bu sabah yeni motorumu aldım işyerime geldim. Yakında onunla ilgilide izlenimlerimi paylaşacağım.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    orhan abi yeni görüyorum....transalpin hayırlı olsun kendisi bir çok konuda yer etmiş bir makinedir.En güzel günlerde gaz açmanızı diliyorum..
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    -
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhan abi yeni görüyorum....transalpin hayırlı olsun kendisi bir çok konuda yer etmiş bir makinedir.En güzel günlerde gaz açmanızı diliyorum..
    Çok sağol Emrahcım, inşallah hep beraber gaz açarız

Unuttun buraları kardeş Arada bir gelde ihmal etme topici, bende burdayım transalpli de olsam

Motosikleti
    suzuki an125
    orhan hayırlı olsun Allah kazasız belasız ağız tadı ile kullanmak nasip etsin

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar;
    Sevgili dostum, Orko-ye (Orhan Hocam) sağolsun, motosikletin koruma demirini alıp kargoya verdi, elime bu gün geçti, bende monte ettim. Çok şık durdu. Başta Orhan hocam olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum. En kısa zamanda fotoğraflarını çekip göndereceğim...
    acoskun bu bahsettiğiniz sahibinden.com'da 175 tl ye satılan koruma demiri mi?

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese merhaba..

açoşkun hayırlı olsun koruma demirin..benim de dönünce orhana aldıracağım ilk şey o olacak

ahmet evet o sahibinden deki 175 tl olan,ömür boyu paslanmazlık garantisi verilen demir.

ya bu aralar sessiz gidiyo başlığımız herşey yolunda demi?

emrah nerelerdesiniz yaw?sizin başlığa gittim kimse yoktu..ne yapıyorsunuz??

dün akşam yerimizi alacak personel geldi bu arada arkadaşlar..iki hafta onlarla birlikte takılıp 14 nisanda dönüşümüzü yapacağız inşallah canım vatanıma..şafak sayıyom resmen
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Sevindim İlker...
    Dön tabi artık memlekete...
    Ne güzellikler var burada...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    İlker hayırlı olsun sevindim bu habere
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    -
    İlkercim ne demek kardeşim, sen dön hele koruma demirin kolay iş Hadi gözün aydın diyelim şimdiden.

Teşekkürler arkadaşlar, hepimiz kazasız belasız nice km.ler yaparız inşallah

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Orhan kardeşim hayırlı olsun fotoları bekliyoruz yeni kuzunun
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    -
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan kardeşim hayırlı olsun fotoları bekliyoruz yeni kuzunun
    Sağol Burakcım, Allah daha iyilerini sana nasip etsin inşallah. İşlerimin yoğunluğundan foto bile çekemedim daha. Ama ilk fırsatta çekip koyarım buraya.

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Heyecan sırası Semir de şimdi.
    Bu hafta sonu motoru parlatma işine girişecek
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Hayırlı uğurlu olsun Orhan
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler