Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dwain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Honda Shadow Spirit
    Evet öyle yapmaya karar verdim. Zaten mesajı yazdıktan sonra iyice düşündüm. 2007 modele 5.500 TL vereceğime 2010 modele 7.850 TL veririm. 2.350 TL fark olsun o kadar. Hem sıfır, hem 1-2 yıl içinde daha büyük bir motora geçersem satışı kolay olur, hem de enjeksiyonlu...

Yalnız renk konusunda çok kararsızım. Gri almayacağım kesin ama siyah ile hafif bordomsu kırmızı arasında kaldım. Genelde bu tarz motorlarda siyah tercih edildiğini görüyorum. O yüzden siyah mı almalıyım diye düşünüyorum.

http://www.flykittymotorsports.com/t...sung/gv250.htm

Bu linkte yukarıdan ikinci motorun aynısının sıfırını gördüm bugün... Çok güzel görünüyor ama siyahı da çıplak gözle görmek istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar...

Dün biliyorsunuz Canan'ın kayınbiraderi gelip motoruma bakmıştı. Akşam üzeri fiyatta da anlaştık, pazartesi motoru devirini yapıp veriyorum Yavrukuşumu. Ama gerçekten ilk motorum olan GV 250'im beni hiç üzmedi inşallah yeni sahibine de eksiksiz olarak hizmet edecek ve onu da üzmeyecektir. Şimdiden hayırlı uğurlu kullansın, Allah kaza bela göstermesin inşallah.

Aynı zamanda olaylar biraz hızlı gelişti, bugün öğlen bakmaya gittiğim bir motorla da anlaşıp kaporasını vermiş bulunuyorum. Kısmetse bu haftaiçi de yeni motorumu alacağım. Aldığımda buradan siz dostlarımla paylaşırım resimlerimi. Yeni motorum ne mi? Honda Transalp. 2004 model, 19000 km.de siyah renkli, arka ve yan çantalı, motor koruma demirli bir motor. Eksiği orta ayağı yok şimdilik idare ederim fakat ileride taktırırım mutlaka. Bir diğer eksiği ise lastikleri biraz eski ilk fırsatta değiştirmem gerekiyor.

GV'yi sattım diye burdan gidecek değilim beyler kurtulamazsınız benden
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    2008 Honda Shadow Spirit
    Satmanızın sebebi artık daha büyük bir motora geçme sırası gelmesiydi herhalde değil mi? Ben de Transalp'i çok çekici buluyorum ama başlangıç için GV-250 alacağım inşallah...

Yeni motorunuz hayırlı olsun!

Motosikleti
    -
    Alıntı dwain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satmanızın sebebi artık daha büyük bir motora geçme sırası gelmesiydi herhalde değil mi? Ben de Transalp'i çok çekici buluyorum ama başlangıç için GV-250 alacağım inşallah...

Yeni motorunuz hayırlı olsun!
    Çok teşekkür ederim dwain. Aslında satma nedenim büyük motora geçmek için değil eşimin rahat etmemesinden dolayı. Yoksa GV benim için süper motordu. Dediğin gibi başlangıç için çok ideal bir motor GV. Benimde ilk motorumdur.

Umarım sende gönlüne göre GV'ni alırsın

Motosikleti
    2008 Honda Shadow Spirit
    Ben teşekkür ederim Aslında ben de nişanlım rahat binebilsin diye cruiser tarzı bir motor alıyorum. Sizin eşiniz hangi açıdan rahat etmedi acaba?

Motosikleti
    -
    Ben teşekkür ederim Aslında ben de nişanlım rahat binebilsin diye cruiser tarzı bir motor alıyorum. Sizin eşiniz hangi açıdan rahat etmedi acaba?
    Alçakta olduğundan diğer araçların sanki üzerine üzerine geldiğini söylüyordu eşim. Tabi bu kişiden kişiye değişiyor.

Motosikleti
    2008 Honda Shadow Spirit
    Ok ancak anlaşılan birkaç sene idare edebilmişsiniz Bu da bana yeter zaten...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    orhancım çok sevindim senin adına.kardeşim allah kazasız belasız binmek nasip etsin transalpe..gv250 de yabancıya gitmemiş sayılır.hadi hayırlısı olsun bakalım..orhan kardeşim transalp başlığı geyik muhabbetinden başka bişi ile geçmiyo.yani herhangi bi paylaşım hissedemedim.dolayısıyla dostum motorun değişti diye sakın buraları bırakayım deme..motorun resimlerini en yakın zamanda bekliyoruz dostum ve aynı zamanda tecrübelerin ve motorla yaşadıkların da benim için çok önemli zira ileride büyük ihtimalle transalpdaş olacağız senle

yasin bey siz nasılsınız?umarım herşey yolundadır

dwain arkadaşım buradaki arkadaşların hiçbirinin motorunu bir kusurdan dolayı satacağına inanmıyorum.en yaygın satma sebebi motor hacmini yükseltmektir.ya şimdi belki sana inandırıcı gelmiyor olabilir ama sende bu motordan bir tane sahip olunca o zaman anlıcaksın..bu arada 2007 model sissy barlı ve pegli olarak 11000 km fena değilmiş.ama sıfır alman sana kalmış..her iki durumda sıkıntı yaratmaz.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar...

Dün biliyorsunuz Canan'ın kayınbiraderi gelip motoruma bakmıştı. Akşam üzeri fiyatta da anlaştık, pazartesi motoru devirini yapıp veriyorum Yavrukuşumu. Ama gerçekten ilk motorum olan GV 250'im beni hiç üzmedi inşallah yeni sahibine de eksiksiz olarak hizmet edecek ve onu da üzmeyecektir. Şimdiden hayırlı uğurlu kullansın, Allah kaza bela göstermesin inşallah.

Aynı zamanda olaylar biraz hızlı gelişti, bugün öğlen bakmaya gittiğim bir motorla da anlaşıp kaporasını vermiş bulunuyorum. Kısmetse bu haftaiçi de yeni motorumu alacağım. Aldığımda buradan siz dostlarımla paylaşırım resimlerimi. Yeni motorum ne mi? Honda Transalp. 2004 model, 19000 km.de siyah renkli, arka ve yan çantalı, motor koruma demirli bir motor. Eksiği orta ayağı yok şimdilik idare ederim fakat ileride taktırırım mutlaka. Bir diğer eksiği ise lastikleri biraz eski ilk fırsatta değiştirmem gerekiyor.

Orhan Hocam;
    Allah hayırlı uğurlu etsin diyeyim. Honda Transalp Farklı tarz bir motosiklet, GV250'den sonra tarz değişikliği sanırım. ben göbeğimden öyle bir motosiklete binemem diye düşünüyorum. Ben motosikletimi değiştirirsem Yamaha Dragstar düşünürüm. Yeni motorunun fotoğraflarını bekliyoruz dostum. İnşallah bizi bırakıp gitmezsin, biz acemilerin senin gibi dostumuzun tecrübe ve yardımlarına her zaman ihtiyacımız olacak. Saygılar...
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    -
    İlkercim çok teşekkür ederim kardeşim. İnşallah sende en kısa sürede istediğin motora kavuşursun. Yok İlkercim burasının yeri benim için özel, transalp forumunun geyikten ibaret olduğunu bende okuyunca anladım zaten. Buralardayım ben

Tecrübelerimi seve seve paylaşırım elbette ne demek

Ayhan komutanım, bi yere gitmiyorum buradayım dostum

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Orhan bey, hayırlı olsun her iki satışında,ben gv 250 ile şimdilik zirveye ulaştığımı düşünüyorum ve uzun yıllar binerim.. ama takip ettiğim kadarıyla bu motoru genelde başlangıç motoru olarak kullnıyor arkadaşlar fenada olmuyor gibi geliyor bana biz kırkını geçtiğimiz için sakinliği ve sakin motoru seçiyoruz doğal olarak, paylaşıma devam tekrar hayırlı ve mutlu olman dileklerimle Allah kaza bela vermesin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:34 ----------

bu arada benim yeğen transalp hayranı görsel olarak tecrübelerinzi memnuniyetinizi ve memnun olmadığınız yönleri paylaşırşanız müstefid oluruz...
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Hayırlı olsun Orhan...
    Güzel bir tanışma oldu, kısa sürdü ama olsun
    Canın ne zaman isterse görürsün yavrukuşunu! Zaten Semir alışana kadar bellir bir süre ben Istanbul a gelirim, gezi başlangıç yerim orası olur.
    Transalp ı almana da sevindim ama bir dezavantajı vardı, onu da söylemiştim sana zaten. Ama çok yakışıklı motordur
    Bu başlıktan ayrılmak yok, ona göre!!!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    suzuki an125
    orhan hayırlısı olsun dostum..ALLAH yeni alacağın motosokletindede kazasız belasız kilometreler nasipetsin inşallah

Motosikleti
    2008 Honda Shadow Spirit
    Selamlar,

GV-250'nin orjinal jantlarını görsel olarak daha farklı jantlarla değiştirebilir miyiz? Nerede satılır acaba?

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar...

orhan kardeşim hayırlı uğurlu olsun yeni motorunu da güle güle kullan tam sezon başlangıcı hızlıca halletmiş oldun sevindim hemen motor da bulabilmene hem yabancıya da gitmemiş yavrukuş Galiba bu işin sonunda hepimiz endurolar ile gezmeye başlıycaz
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    hyosung gv250
    Benim için işin sonu gv-650.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    hayırlı olsun orko

arkadaşlar bahar yavaş yavaş geliyor, benim gibi yaz motorcuları da ufaktan motosikletlerini garajlardan çıkarmaya başlıyorlar. önümüzdeki haftalarda toplaşma gibi bir plan görünüyor mu?

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için işin sonu gv-650.
    Dostum sana bir sorum olacak.Bu kadar zaman eksoz açık kullanıyorsun,yani gözlemleme fırsatı bulmuşsundur;benzin sarfiyatın ne kadar arttı?Bir de karbüratörü yeniden ayarlaman gerekti mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:32 ----------

Selamlar,

GV-250'nin orjinal jantlarını görsel olarak daha farklı jantlarla değiştirebilir miyiz? Nerede satılır acaba?
    Çinlilerin çıkma jantları var,gv için değil başka motor için bakmıştım zamanında.Dudullu'da var ama lastik boyutlarını göz önünde bulundurman gerekir,ayrıca tubeless lastiklerin var iç lastikliler olmaz.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    hyosung gv250
    Karbüratörü yeniden ayarlamam gerekmedi.Egzoz kapakları açıkken ne kadar yaktığını hesaplamamıştım ama şu an itibariyle 170 kuruş yapıyor.

Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karbüratörü yeniden ayarlamam gerekmedi.Egzoz kapakları açıkken ne kadar yaktığını hesaplamamıştım ama şu an itibariyle 170 kuruş yapıyor.
    benim de dış egzoz susturucuları açık, yaklaşık benimki de öyle yakıyor haberin olsun. peki sen sesinden memnun musun? yanlış anlamadıysam sen de benim gibi sadece dış susturucuyu çıkarmışsın.

Orko_ye her iki satışın da hayırlı olsun abi. gv 250 başlığına uğramayı ihmal etme

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler