Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan abi çok teşekkür ederim de şu an iş yerimde olduğum için resimleri göremiyorum ama eve gidince ilk işim bakmak olucak tekrar çok teşekkür ederim.
    Rica ederim ne demek

İlkercim valla bende de durumlar aynı pek değişen birşey yok. Sen gel hele koruma demirini hallederiz kardeş, ne demek rahatsız etme olur mu hiç

Bende belki tarz değiştirebilirim arkadaşlar. İçimde oldum olası bir enduro ruhu var zaten, birde bizim arka selenin rahatsız olmasından dolayı eşim pek rahat edemiyormuş. Dağa, taşa çıkma arzularım içimi kemirdiğinden dolayı enduroya geçebilirim belki. Gerçi motorumdan da çok memnunum, hiç problemimde yok onunla sağolsun. Hele dursun bi bakalım birazcık daha kısmet bu işler
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı herobike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba,
    aquila 250'nin boş vitesi bulma ve genel sert şanzıman sorunu çok dile getirildiği için beni düşündürüyo..bunca yıllık modelde nasıl çözemiyolar bu sorunu anlamıyorum.
    bir de devirli kullanımda krank kırıyomuş dediler...
    bu arada çok zorlamadan kullanıldığında yakış ne kadar oluyor. enjeksiyonlular için ;1 depo şehir içi ve dışı ne kadar yakar ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:21 ----------
    aşağıdaki paragraf hazer'den alıntıdır.
    dostum aramıza hoşgeldin...bu sorularına ilker gayet güzel yanıt vermiş...benin tek eklemek istediğim şey prestij hakkında söylediklerin...yarın öbürgün bunu neden aldın kore malı bu falan filan diyecekleri kafana takacaksan gv250 alma...ama bundan daha iyi 250 cc motosiklet bulamazssın bunuda unutma..taş gibi motor,ne ısınır ne soğur insana yolda keyif verir,ver gazı uçar tık demez..bence aldığına pişman olmazssın...ama ben prestij yapacam,motorun ne diye soranlara bilinen marka söylemek isterim dersen başka..
    .................................................. .................................................. .................................................. ...................................

prestij derken elbette Hyosung prestijli marka ve bu markadan gocunmam.
    prestijsizden kastım Kanuni. bir de daha önce kulanınca ne kadar dandik bir marka daha iyi anlıyorsunuz.
    diyeceğim o ki;
    mal Kore ve Hyosung
    ama marka dandik ve Kanuni
    Kuralkan firması bilgi almak için yazdığım kısa maile bile cevap vermedi.
    bunların müşteri anlayışı buysa Kanuni den elbette prestij beklenemez.
    ama orjinal markaya lafım yok.
    (ama St Kore'ye ve Kymco Tr'ye attığım maile cevap geldi) sonuç; bence yanlış distürbütör.
    size katılıyorum, genel manada iyi makina.
    dostum vites geçişleri biraz kemilkli,ama birazcık kemikli..seni zorlayacak bir durum olmuyor..boşa almada inat ettiği zamanlarda az biraz sorun olabiliyor fakat 2'den boşa geçmesi gayet rahat oluyor,hele birazda gaz verip deviri yükselterek atarsan tık diye geçiyor...hiç zorlanacak durum olmuyor kısacası...krank kırmada ilkerin dediği gibi devir kesici olmadığı için 250gtr'lerin yaşadığı çok üst limitlerde kullanmadan kaynaklanan bir durum..bende gv250'de bunu yaşayan birini duymadım...kanuni prestijine gelince,tabiki zaten prestiji olmayan bir kurumdan prestij bekleyemeyiz ..fakat ben motorumu aldığımda kanuni garantisinde olmadığı için ne bugüne kadar,nede bugünden sonra servis açısından kanuni ile alakam olmaz..sadece gereken parçaları oradan alır,dışarda bildiğim tanıdığım ustalara yaptırırım motorumu..umarım kafandaki soru işaretlerine cevaplar bulabileceğin kadar yardımcı olabiliyoruzdur

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Abi eski tip hyosung gv-250 olan modellerde yani st kanuni olmayan modellerde benim motorum full depo rezerve dahil 50 milyona doluyor tam 50, 50 milyonlada şehir için tam olarak 300 km yol yapıyor, yani km başına 170 kuruş tarzı birşey yakıyor.Geri hesapları siz yapın artık.
    Merhaba Gv 250 ci arkadaşlar. Forumunuzu takip ediyorum. Fakat yukarıda yazan mesajı teyid edebilen varmı? Yani GV250 50 TL yakıt ile 300 km (Enjeksiyonsuz modelleri) menzil diğer kullanıcılarındada böylemidir? Şuan kullandığım motorda dahi 50 Tl = 20+- 350 km yol yapıyorum. Sizce 250 cc de bu fazla değilmi?

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Gv 250 ci arkadaşlar. Forumunuzu takip ediyorum. Fakat yukarıda yazan mesajı teyid edebilen varmı? Yani GV250 50 TL yakıt ile 300 km (Enjeksiyonsuz modelleri) menzil diğer kullanıcılarındada böylemidir? Şuan kullandığım motorda dahi 50 Tl = 20+- 350 km yol yapıyorum. Sizce 250 cc de bu fazla değilmi?
    biraz kullanımla alakalı sarfiyat...son ölçümümde 205 km'de 7.5 litre almıştım..ama kerpe gezisinde yol almıştım ve ortalama 90km hızla seyir etmiştim 200km boyunca...daha önceki ölçümde 200km'de 11 litre almıştım şehir içi agresif kullanımda dejuva'nın verdiği ölçüm ortalama 100km'de 4.5 litre...sadece şehir içi kullanımda normal

Motosikleti
    hyosung gv250
    Kaç litreye tekavul eder ya da azmı yakmış çokmu anlamam ben kullandığımı ve gördüğümü söylüyorum.

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Kaç litreye tekavul eder ya da azmı yakmış çokmu anlamam ben kullandığımı ve gördüğümü söylüyorum.
    Çok yaktığını düşünmüştüm. Ama şehir içine göre normalmiş.

Motosikleti
    hyosung gv250
    Gayet iyi yakıyor hemde şehir içinde sürekli dur kalk devirsiz kullandıgımız halde.Dün bi abimizle tanıştım belki konu başlıklı topiği de görmüşsünüzdür yamaha xmax 250 scooterı var 200 kuruş yakıyor ne diyorsunuz bu işe?

Motosikleti
    CBF 600 SA
    Benim Falcon çok yakıyor derler 400 CC Uzun yol 50 Tl = +-20 350 km kokluyor o zaman.

Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar...

Önceki mesajımda bahsetmiştim motoru satmak istediğimi. İlanını hazırladım fakat daha yayınlanmadı. İlanım yayınlanınca buradan paylaşacağım. Aklınızda bulunsun satıyorum motoru arkadaşlar.

Motosikleti
    hyosung gv250
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar...

Önceki mesajımda bahsetmiştim motoru satmak istediğimi. İlanını hazırladım fakat daha yayınlanmadı. İlanım yayınlanınca buradan paylaşacağım. Aklınızda bulunsun satıyorum motoru arkadaşlar.
    Motoru satmana çok üzüldüm abi, çünkü dediğin gibi gül gibi geçinip gidiyordunuz.
    İlan yayınlanınca aklımızda bulunsun bulunmasına da sattığın aksesuarlar varsa görüşebiliriz Orhan abi, sonuçta benim almak istediklerim senin motorda var ve artık kullanmıcaksın anlaşılan, hakkında hayırlısı ne ise o olsun ama bir daha düşünmeni isterim.

Motosikleti
    -
    Motoru satmana çok üzüldüm abi, çünkü dediğin gibi gül gibi geçinip gidiyordunuz.
    İlan yayınlanınca aklımızda bulunsun bulunmasına da sattığın aksesuarlar varsa görüşebiliriz Orhan abi, sonuçta benim almak istediklerim senin motorda var ve artık kullanmıcaksın anlaşılan, hakkında hayırlısı ne ise o olsun ama bir daha düşünmeni isterim.
    Haklısın dostum gayet güzel geçinip gidiyoruz yavrukuşumla ama işte birazda içimdeki enduro ruhum canlandı sanırım. Yoksa satılınca ne kadar üzüleceğimi tahmin edebiliyorum aslında. Parça olarak satmayı pek düşünmüyorum aslında, çünkü satılmazsa binmeye devam ederim motoruma.

Kısmet diyelim artık, bakarsın satılmaz bende devam ederim binmeye

Bu arada ilanım yayınlandı;

http://www.sahibinden.com/iddaa_ediy...XQQdisplayitem

Motosikleti
    hyosung gv250
    Haklısın dostum gayet güzel geçinip gidiyoruz yavrukuşumla ama işte birazda içimdeki enduro ruhum canlandı sanırım. Yoksa satılınca ne kadar üzüleceğimi tahmin edebiliyorum aslında. Parça olarak satmayı pek düşünmüyorum aslında, çünkü satılmazsa binmeye devam ederim motoruma.

Tekrar hayırlısı olsun abi anlaşıldı aksesuar satmıyorsun
    O zaman arka sissybarı nasıl ve ne şekilde ne kadara temin ederiz yardımcı ol

Motosikleti
    -
    Tekrar hayırlısı olsun abi anlaşıldı aksesuar satmıyorsun
    O zaman arka sissybarı nasıl ve ne şekilde ne kadara temin ederiz yardımcı ol
    Ahh abicim ben yaptırsaydım yardımcı olmaz olurmuydum. Ama ben yaptırmadım ki sissy barı. Benim motorun eski sahibi özel yaptırmış o sissy barı.

Motosikleti
    hyosung gv250
    Belli işlemeli güzel birşeye benziyor bende o tarzda birşey arıyorum eğer siteler arası sörf yaparken gözünüze çarpmışsa ya da bildiğiniz bi ürün bir yer varsa benimle irtibata geçerseniz çok makbule geçer, çünkü genelde kardeşimle kullanıyoruz motoru yani artçısız yol olmuyor pek fazla

Motosikleti
    -
    Belli işlemeli güzel birşeye benziyor bende o tarzda birşey arıyorum eğer siteler arası sörf yaparken gözünüze çarpmışsa ya da bildiğiniz bi ürün bir yer varsa benimle irtibata geçerseniz çok makbule geçer, çünkü genelde kardeşimle kullanıyoruz motoru yani artçısız yol olmuyor pek fazla
    Tamamdır aklımda olsun. Evet güzel işlemeli bir sissy bar, sadece derisinde zamanla oluşan yıpranmalar oldu, belki keyfe keder derisi değiştirilebilir. Sissy barsız arka yolcun rahat edemez.

Motosikleti
    hyosung gv250
    Evet çünkü bizim motorların arka selesi çok dar yani şişman birisi otursa kesinlikle düşer ya da ya da çok rahatsız kelle koltukda gider.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    orhan kardeşim hayırlısı olsun motor satılığa çıkmış.gerçekten senin motor şuana kadar gördüğüm en full aksesuarlı motor.inşallah gönlüne göre olur herşey.ben de transalp düşünüyom ama yakıtı beni çok endişelendiriyor.neyse sen al bakalım hayırlısıyla sonra memnun kalırsan bende transalpa geçerim.yoksa bir iki sene daha sabredip vstorm alacam inşallah.ama o zamana kadar benim karaca, senin motorun namını silip en ful aksesuarlı motor olacak
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    hyosung gv250
    İlker abi bende fullemeyi düşünüyorum peyderpey haberin olsun.

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu

gerçekten güzel motormuş ayrıca fotoğraflar için de kutlamak lazım çok güzel çekilmiş. Umarım istediğiniz koşullarda satarsınız.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    İlker abi bende fullemeyi düşünüyorum peyderpey haberin olsun.
    hadi bakalım hangimizinki güzel olacak işlerimizi bitirince başlıkta yayınlarız fotoğrafları.başlıktaki arkadaşlar karar verir tmm?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler