Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Çocukken;helikopter, uçak ,kamyon, ayırmadan her motorlu taşıt sesi duyduğumda yaptığım işi bırakır sesin geldiği yere bakardım.Koca adam oldum hala bakıyorum .Sesinden Ktm'yi Bmw'den,Harley'i Suzuki den ayırır hale geldim.Bir tek bunlarinkini ayıramıyorum.Çok kendine has ve kaliteli,imkanım olursa mutlaka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pgo scooter + hyosung gv250
    dostlarım bende az önce peşinatını yatırdım malum vergi geçmeden
    alayım dedim ama iyimi ettim bilmiyorum piyasası henüz oluşmamış bir makina ama görüntüsü ve 28 hp olması beni cezbetti ilk izlenimlerimi makinayı aldıktan sonra yazıcam benden önce alan arkadaşlarda tecrübelerini ve artılarını eksilerini yazarlarsa herkese faydalı olur
    ***[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][/SIZE]DÜNYADA BİR MOTORDAN DAHA İYİ BİŞEY VARSA ODA İKİ MOTORDUR[/FONT]***

moonlight123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gv 250 yedek parca sorunu var

arkadaşlar ben yeni üye oldum. bu hyosung hakında birazda ben bilgi vereyim dedim.Hyosung gv250 yi ben gecen yıl aldım gercekten güzel 14.000 devir var 29 hp inanın 160 mış yaptım ve koreli bir motor almadan önce oldukca araştırdım bu fiyata harika bir motor, sürüş rahatlığı olsun kıvrak ve oldukcada dengeli bu motoru şitdetle tavsiye edrim kalıcı bir motor.
    yannızzzz.....
    ithal eden firma yani global motor bu işi bilmiyor bu kesin bu motoru ithal ediyor'da yedek parcasını ithal edemiyor yani kısaca bu motorun parcası yok arkadaşlar be 3 aydır parca bekliyorum ve daha gelmedi ve bana şunu söylüyorlar parcalar yakında gelecek..
    bende bu knuda sizleri uyarma ihtiyacını duydum ....
    saygılarımla

Ombudsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650
    İlk defa motor alacak birine önerir misiniz? Ayrıca bu motorla günde 300 - 350 km yapan var mı? uzun yola gidilir mi?

dodem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    seyhan 150c
    Alıntı MUSTURAKİ adlı üyeden alıntı
    dostlarım bende az önce peşinatını yatırdım malum vergi geçmeden
    alayım dedim ama iyimi ettim bilmiyorum piyasası henüz oluşmamış bir makina ama görüntüsü ve 28 hp olması beni cezbetti ilk izlenimlerimi makinayı aldıktan sonra yazıcam benden önce alan arkadaşlarda tecrübelerini ve artılarını eksilerini yazarlarsa herkese faydalı olur
    hayırlı olsun kardeşim Allah kaza bela vermesin gülegüle kullan
    ama köfteleri bekliyoruz unutma

Motosikleti
    pgo scooter + hyosung gv250
    Alıntı dodem adlı üyeden alıntı
    hayırlı olsun kardeşim Allah kaza bela vermesin gülegüle kullan
    ama köfteleri bekliyoruz unutma
    sağol dostum teşekkür ederim

köfte meselesine gelince kiloyla en kısa zamanda

bu arada bizim hafta sonu ekibi motosiklet.net kafe (geyik muhabbeti) topiğindede takılıyolar sende uğra irtibatı koparmayalım
    ***[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][/SIZE]DÜNYADA BİR MOTORDAN DAHA İYİ BİŞEY VARSA ODA İKİ MOTORDUR[/FONT]***

arkadaş hyosung gv 250 ile çanakkaleye gittim ve hiç bir sorunla karşılaşmadım. iki günde 850 km.yaptım dedimya motor güzel benim sorunum ithal eden şirket! bu motorun parcalarını bir türlü getiremiyor bunuda anlamış deyilim.

PENTİUM_KİLLER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa150 marauder800
    arkadaşım hangi parçalar gelmiyor.arıza varsa nasıl kullanıyorsunuz.noksan parçayla nasıl anlayamadım.bende uzun zamandır takip ediyorum forumu.fuarada gittim ve gv650 3 taneydi.2 si satılmış 1 taneside yeşil olan kullanılmıştı almadım.tahminim yeşil olanı testte kullandılar.açıklamalarınız bize bana yani yön verecektir şimdiden teşekkür ederim.
    SEVGİ SAYGI HOŞGÖRÜ

Arkadaşın ben şu anda motoru kullanmıyorum zaten motor ( hyosung gv 250 ile çanakkaleye gittim ve hiç bir sorunla karşılaşmadım. iki günde 850 km.yaptım ) dememdaki gayem..! OMBUDSMAN sorusuna istinaden yazdım sorusu.. ( İlk defa motor alacak birine önerir misiniz? Ayrıca bu motorla günde 300 - 350 km yapan var mı? uzun yola gidilir mi?) tabiki ben de fuara gittim gv650 leri ilk orada gördüm hoşumada gitti doğrusu.. Alacak arkadaşlara şunu birkez deha tekrarlıyorum bu firma bu motorların parcalarının tamamını getirmemiş daha yeni yeni getiriyorlarmış ve bunuda bana kendileri söylediler şimdilik herhangi bir arızada bekliyorsunuz ben 3 aydır bekliyorum formu takip ediyorsa ben yukarıda bu konuyla ilgili yazımda var..

Chief of HardAffairs Dept - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG Aquila GV250
    Ben dokuz aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım. Her yönüyle gayet tatmin edici. Kore malı, kaliteli malzeme ve işçilik var tavsiye edebilirim. Global motor da mümessilliğini metro motordan yeni aldı yeni oldukları için yetersiz olabilirler. Fuarda hesapta pazarlama müdürüyle konuştum orjinal aksesuarlar için ama adamın yaklaşımını çok yavan buldum konuşmalarından. Kardeşim motor satmaya fuara geliyosun sokakta röportaj veren gariban vatandaş gibisin... yeniler zamanla öğrenirler, olmazsa öğretiriz...
    [COLOR="Navy"][B][LEFT]VENI VIDI VICI[/LEFT][/B][/COLOR]

PENTİUM_KİLLER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vespa150 marauder800
    teşekkür edrim arkadaşlar.bilgilendirme adına çok güzel her şeyi yazmakta dile getirmekte zarar olmaz.çanakkalede 2.el gv250 var 1 tane mail attım,bursada var 1 tane ona ve esas istanbulda var 1 tane 650 ki onada mail attım cevap gelmedi.antalyada 1 tane sıfır var oda 7000 ytl istiyor onunla hiç anlaşamayız.çanakkaledeki arkadaş sizmisiniz moonlight123 kardeş.
    SEVGİ SAYGI HOŞGÖRÜ

hayır arkadaşım çanakkaleli ben deyilim..
    svgiyle kal

Abso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    Selamlar,
    Kendimde 650 Dragstar var ve dün babama bir tane gv250 aldık. Öncelikle malzeme kalitesi olarak beklediğimden çok daha sağlam bir his veriyor bunu belirtmem lazım. Henüz rodajda olduğundan 5000 deviri geçme fırsatım olmadı fakat hızlanma performansı gayet başarılı geldi ki bu devir daha normal torkunu yakalamadığı devirler. Kullanma pozisyonu olarak dragstar ile aynı diyebilirim, gördüğüm tek negatif yanı ise sağ pedalın biraz yakın olması dolayısı ile sağ ayağın biraz yorulması gibi geldi ama o da zamanla alışınca bir sorun olmaz herhalde. 250lik bir motor olmasına rağmen bendeki dragstardan daha rahat yüksek hıza çıkabilir hissi verdi
    Kısacası 250lik bir motordan hem görüntü hem de performans olarak bekleyebiliceğinizin üzerinde olduğunu söyleyebilirm.

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Yeni Anket... Uğrayı verin.
    Yeni bir Chopper/Cruiser 250cc alacak olsanız hangisini tercih ederdiniz?
    http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Bu motordan 2.el bir tane gordum.
    BURSA Nezir'de Heykel'den asagi inerken kopruye gelmeden sagda.. Gicir gicir ve 5750 YTL....
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

THE road_runner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV-250
    arkadaşlar ben de 1 hafta önce gv 250 aldım kullanımı çok rahat, gerçekten 250 lik bir motor için oldukça seri, görüntü muhteşem. eknik anlamda ise henüz rodaj da ama almadan önce yaptığım araştırmalara göre problem çıkartacak bir motor değil. 250 lik çin malı motorlarla ilgisi alakası yok.

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    arkadaslar motorunuz icin bisi sorucam ... Titreme nasıl yani motor kac kilometre suratte vibrasyon yapıyor.
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Yarın Akbank kredimi onaylarsa bende alıyorum bir tane.. Çok heyecanlıyım
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

murathol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Arkadaşlar selam 2 aydır araştırıyorum regal keeway ve diğer çinli motorlar derken hyosung gv250 'ye karar verdim fakat güncel olarak şu ana kadar bu motordan kullanan arkadaşlardan mümkünse çok kilometre yapan arkadaşlardan detaylı genel bilgi almak istiyorum almamam için sebepler varsa lütfen açıklayınız almam için gerekçeler neler birde şu an zannedersem anahtar teslim 7.250 ytl biraz pahalı değilmi?

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı MrSandman adlı üyeden alıntı
    Yarın Akbank kredimi onaylarsa bende alıyorum bir tane.. Çok heyecanlıyım
    ee ne oldu aldınmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler