Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten çift egzoz olanlar hyo değildi, s&t nin çıkardığı çakma hyo idiler (S&T ciler alınmasın ama bu sözüme.takılıyorum) bence çift egzoz daha klasik ve hoş duruyor..
    bencede çift egsoz daha iyi ama bu s&t leri kanuni imal etmiyorki..yani korede üretilip türkiyede sadece s&t yazısı yazılmıyormu hatta s&t yazısı bile korede yazılıyor olabilir... s&t bize tek egsoz yap diyor yada,bana egsozsuz yolla ben tekli egsoz takacam diyor,gibi bir durumun söz konusu olacağını sanmıyorum?
    video paylaşım sitelerinde 2008 2009 modellerin tek egsoz olduğunuda gördüm gibi hatırlıyorum..yanlışmıyım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    dostum s&t de tıpkı hyosung gibi bir şirket.kanuni s&t ile anlaşma yaptı ve s&t nin gönderdiği motorlar Türkiye'de s&t kanuni adı altında satılıyor.yani motor aynı motor ama etiketler ve diğer bazı görseller farklı.mesela avrupada da aquila diye satılıyor ve bilmeyen yok gibi.çünkü ben antalyada dolaşırken farklı zamanlarda turistler geldi ve markasını sordular motorun.ben de hyosung dedim hayır bu motor aquila dediler yok dedim hyo bu.olmaz avrupada da var bunlar aquila bu motor dediler.bizimki de hyo aquila ama dediğim gibi motor aynı motor etiketler farklı.ama hyo hiçbir zaman tek egzoza geçiş yapmadı gv250 de.senin gördüğün 2008 ve 2009 lar s&t ve onlar tek egzozlu..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Hımm benimde ilk dikkatimi çeken şey egzoslar oldu. Tek egzosu sevemedim bir türlü kocaman soba borusu gibi geliyor gözüme.

Tekrardan çift egzosa dönmeleri güzel olmuş bence

İlkercim sevindim valla internetine kavuşmana
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    suzuki an125
    herkez toplandı konuya ...YÖRÜK, Orko_ye, canantas, avşaroğlu, R_E_B_E_L..beni dövmeye geldiler tmm kızmayın kötü bişey demedim yaw bende hyo kullanıyom

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam hazer.dostum eski topraklar birbirini görünce böle oluyor bu arada benim ismim ilker,seninki ne?

nerde rebel ile avşaroğlu?yaw herkesi özledim be..orhan kardeşim gerçekten çok iyi oldu net.artık aranızdayım ve benim gelişim her zaman canlandırır başlığımızı biliyorsun

herkese selamlar

Motosikleti
    suzuki an125
    memnun oldum ilker...benim ismimde hakan

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    tamamdır hakan.bende memnun oldum dostum.aramıza tekrar hoşgeldin.motoru alalı ne kadar oldu?neler yaptın şimdiye kadar?

ya birde vakti zamanında koray abimiz vardı.motoru da kayıp kendi de..hiç sesi soluğu çıkmıyor.buradan düşürebilirsem bir arayıp hal hatır sorayım bari..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    İlkercim ona hiç şüphe yok, gelişinle canlanacak topic

Valla rebel (Murat) uzun zamandır yazmıyor buralara, ikinci çocuğu oldu onunla ilgileniyor herhalde.

Hazer (Hakan) Maltepe'nin neresindesin arkadaşım? Bende Altayçeşme Kapet'in arkasındaki sitelerdeyim.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    orhan koray abi ile haberleşiyormusun?murat'ın bebeği olacağını biliyorum en son motorunu satmayı planlıyordu ama sonra ne yaptı bilmiyorum.sahibinden de ilanı duruyor ama kendisi yok piyasada.dediğin gibi bebekle ilgileniyor herhalde..

ya devrim de kayıp.tarkan burak yok.harbiden baya bir göçüme uğramış başlık ben yokken..neyse sağlık olsun.umarım iyilerdir.

Motosikleti
    suzuki an125
    tamamdır hakan.bende memnun oldum dostum.aramıza tekrar hoşgeldin.motoru alalı ne kadar oldu?neler yaptın şimdiye kadar?

ya birde vakti zamanında koray abimiz vardı.motoru da kayıp kendi de..hiç sesi soluğu çıkmıyor.buradan düşürebilirsem bir arayıp hal hatır sorayım bari..
    hoşbulduk ilker..bayramdan 5-6 gün önce aldım motoru...bursadan uygun fiyata buldum gittim aldım döndüm..açıkçası daha hiçbirşey yapamadım malum havalar soğuk
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlkercim ona hiç şüphe yok, gelişinle canlanacak topic

Valla rebel (Murat) uzun zamandır yazmıyor buralara, ikinci çocuğu oldu onunla ilgileniyor herhalde.

Hazer (Hakan) Maltepe'nin neresindesin arkadaşım? Bende Altayçeşme Kapet'in arkasındaki sitelerdeyim.
    grandhouse'un karşı sokağında kuaför salonum var(bayan kuaförü) bucak düğün salonu karşısında kuaför hakan....birgün çay içmeye beklerim

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    herkese merhaba.. uzuuuun bi aradan sonra.. hayat tuhaf bişey.. ipsiz uçurtma gibi.. elde olmayan nedenlerle uzak kaldım.. ama işte döndüm..özledim geçen yılki topicimizi.. gv 250 mi orhanla beraber alıp gelmemizin üstünden 1 yıl geçti.. 14000 km yaptım ilk göz ağrımla.. kendi hatam yüzünden (yıkama) beyin değişikliği haricinde hiç sorun yaşatmadı bana.. ilker hoşgeldin kardeşim.. herkese tekrar merhaba..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    suzuki an125
    merhaba sende hoşgeldin tekrar

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba.. uzuuuun bi aradan sonra.. hayat tuhaf bişey.. ipsiz uçurtma gibi.. elde olmayan nedenlerle uzak kaldım.. ama işte döndüm..özledim geçen yılki topicimizi.. gv 250 mi orhanla beraber alıp gelmemizin üstünden 1 yıl geçti.. 14000 km yaptım ilk göz ağrımla.. kendi hatam yüzünden (yıkama) beyin değişikliği haricinde hiç sorun yaşatmadı bana.. ilker hoşgeldin kardeşim.. herkese tekrar merhaba..
    abi nerdesin sen yaa?walla çok bozuluyordum sesin soluğun çıkmıyo bir daha görüşemeyeceğiz diye.abi internet sıkıntın halloldu artık dimi?artık seninle hasret giderebiliriz dimi?neler yaptın abi yaa?nerelerdesin?yeni okula alıştın herhalde.sıkıntılar varmı?yapabilceğimiz üzerimize düşen bişi varsa haber etmen yeter abi..

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    hazer teşekkürler.. ilkercim balıkesirdeyim.. alışmaya çalışıyorum.. bu arada dostluğumuz ölene kadar.. öyle kolay kolay kurtulamazsınız.. bu ara biraz karışık ama oturuyor yavaş yavaş hayat.. anadolu liseleleri sınavına giricem bu pazar.. eğer kazanırsam balıkesirin kıyı ilçelerinden birine istiycem tayini.. denizsiz yapamıyorum.. nefes alamıyorum.. bu arada motosikleti satmak zorundayım ekonomik nedenlerden.. ama piyasa çok durgun.. satmayı istiyorum ihtiyaç var ama satılmadıkçada hoşuma gidiyor çünkü kıyamıyorum.. gerçi havalar iyice soğudu bundan sonra zor otururuz üzerine.. ama iyiki bu motosikletle başlamışım.. almadan önce en iyi başlangıç cruiseri diyorlardı.. şimdi anlıyorum neden öyle söylediklerini.. bu arada gerçek motosiklet sohbeti yapan arkadaşlar kızacaklar bana.. geldi yine msn muhabbetçisi diye ilker sen neler yapıyorsun ? arada geliş gidişin mümkün olacakmı?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    abi hayırlısı olsun.ilerde zaten dl650 almak için satacaktık dimi walla sen aramızda ol.motoru satarsan da aramızdan ayrılma.msn muhabbetçisine ihtiyacımız var.zaten bak ben bir girdim 2 gündür canlandı maşallah sayfamız (hakan şimdi ne biçim insanlar yaw bunlar diyodur ) hakan kusura kalma dostum.biraz hasret giderelim sonra kaldığımız yerden devam ederiz.abi sınav konusunda da şimdiden hayırlısı olsun.benim bir ayağım bandırma tarafında olacak artık hayırlısıyla.görüşmek için sıkıntımız olmaz diye düşünyorum ama bakalım.bu arada ekimin ilk haftası geldim afganistan'a hala buradayım.şubat gibi 10 günlüğüne gelmeyi planlıyorum ama bakalım yoğunluk azalırsa.görev mayısta bitecek.24 temuzda hayırlısıyla düğünüm olacak abi.öyle geçiyo vakit işte.internet olmadan önceçok bayıktı ama şimdi yine buradayız özledim abi seni yaw..

Motosikleti
    suzuki an125
    abi hayırlısı olsun.ilerde zaten dl650 almak için satacaktık dimi walla sen aramızda ol.motoru satarsan da aramızdan ayrılma.msn muhabbetçisine ihtiyacımız var.zaten bak ben bir girdim 2 gündür canlandı maşallah sayfamız (hakan şimdi ne biçim insanlar yaw bunlar diyodur ) hakan kusura kalma dostum.biraz hasret giderelim sonra kaldığımız yerden devam ederiz.abi sınav konusunda da şimdiden hayırlısı olsun.benim bir ayağım bandırma tarafında olacak artık hayırlısıyla.görüşmek için sıkıntımız olmaz diye düşünyorum ama bakalım.bu arada ekimin ilk haftası geldim afganistan'a hala buradayım.şubat gibi 10 günlüğüne gelmeyi planlıyorum ama bakalım yoğunluk azalırsa.görev mayısta bitecek.24 temuzda hayırlısıyla düğünüm olacak abi.öyle geçiyo vakit işte.internet olmadan önceçok bayıktı ama şimdi yine buradayız özledim abi seni yaw..
    olurmu öyle şey ilker aşkolsun...biliyorum sizin nekadar eskiye dayalı arkadaşlığınız olduğunu....sürekli takip ederdim bu başlığı sessiz sessiz

cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Biraz muhabbeti bölmüş gibi olucam fakat birşey sormak istiyorum. Motosikletimde şu an koruma demiri ve ön cam yok. Orjinal koruma demiri çok güzel durmuyor gibime geldi, sizlerin de fikrini almak isterim. Cam olarak önerdiğiniz bir marka var mı? Ve koruma demiri için nasıl bir yol izlememi önerirsiniz (sanayide kendim mi yaptırayım?).

Bir de servise benzin şamandıramı değiştirttim. Şu an depo dolduğundan beri 160 km yol yaptım, hala dolu gösteriyor yaklaşık 200km olduktan sonra gösterge işini yapmaya başlıyor. Usta genelde hyosunglarda böyle oluyor dedi ama 160 km olmasına rağmen göstergenin oynamaması sizce de garip değil mi?

Bol keyifli ve kazasız sürüşler

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı cienfuegos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz muhabbeti bölmüş gibi olucam fakat birşey sormak istiyorum. Motosikletimde şu an koruma demiri ve ön cam yok. Orjinal koruma demiri çok güzel durmuyor gibime geldi, sizlerin de fikrini almak isterim. Cam olarak önerdiğiniz bir marka var mı? Ve koruma demiri için nasıl bir yol izlememi önerirsiniz (sanayide kendim mi yaptırayım?).

Bir de servise benzin şamandıramı değiştirttim. Şu an depo dolduğundan beri 160 km yol yaptım, hala dolu gösteriyor yaklaşık 200km olduktan sonra gösterge işini yapmaya başlıyor. Usta genelde hyosunglarda böyle oluyor dedi ama 160 km olmasına rağmen göstergenin oynamaması sizce de garip değil mi?

Bol keyifli ve kazasız sürüşler
    orjinal demir bencede hoş durmuyor ve genişliği sanki çok güven verecek kadar değilmiş gibi geliyor bana..ben motosikleti aldığımda üstünde koruma demiri vardı ama burdan biçok arkadaş paslanmazdan yaptırdılar kendilerine ve çok memnunlar...hatta yaptırdıkları yerin adresini yazayım http://www.sahibinden.com/hyosung_gv...QQdisplayitem? ..ordan yaptırabilirsin ömür boyu garantili iş yapıyor adam...cam konusunda bende arayış içindeyim yine motosikletimde cam var ama biraz küçük.sanırım ben pleksi kestirip bu sorunumu çözecem....senin benzin göstergesine gelince 160 km yaptığın halde kıpırdamaması bence garip dostum

cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    Alıntı HAZER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal demir bencede hoş durmuyor ve genişliği sanki çok güven verecek kadar değilmiş gibi geliyor bana..ben motosikleti aldığımda üstünde koruma demiri vardı ama burdan biçok arkadaş paslanmazdan yaptırdılar kendilerine ve çok memnunlar...hatta yaptırdıkları yerin adresini yazayım http://www.sahibinden.com/hyosung_gv...QQdisplayitem? ..ordan yaptırabilirsin ömür boyu garantili iş yapıyor adam...cam konusunda bende arayış içindeyim yine motosikletimde cam var ama biraz küçük.sanırım ben pleksi kestirip bu sorunumu çözecem....senin benzin göstergesine gelince 160 km yaptığın halde kıpırdamaması bence garip dostum
    sağol yardımcı olduğun için. cam konusunda tekrar haberleşelim ben de bu aralar arayış içerisindeyim düzgün bişey bulursam haber ederim sana.

ben ankarada oturuyorum istanbulda olsam gösterdiğin ilan çok iyi olurdu da şimdi ankarada bi yere yaptırsam daha mantıklı. bazen keşke istanbulda olsam diyorum, ankarada teknik servis de iyi değil aslını söylemek gerekirse.. :(

teşekkürler.

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı cienfuegos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol yardımcı olduğun için. cam konusunda tekrar haberleşelim ben de bu aralar arayış içerisindeyim düzgün bişey bulursam haber ederim sana.

ben ankarada oturuyorum istanbulda olsam gösterdiğin ilan çok iyi olurdu da şimdi ankarada bi yere yaptırsam daha mantıklı. bazen keşke istanbulda olsam diyorum, ankarada teknik servis de iyi değil aslını söylemek gerekirse.. :(

teşekkürler.
    adamlar sağlam adamlar...telefonla irtibat kurup hesaplarına havale yaparsın kargo ile demiri gönderirler sana...montajıda gayet basit eski sayfalarda gv250 kullanıcılarından bir arkadaş kendisi monte edip montaj sırasında ve sonrasında fotoraflarını koymuştu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler